Super Efekt sztucznych rzęs, i to nie w reklamie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 14:13   #1
syla_96
Sylcia
 
Avatar syla_96
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 1

Super Efekt sztucznych rzęs, i to nie w reklamie!


hej Kochani Chciałabym podzielić się swoim sposobem na piękne rzęsy. Są one ciemne, kiedyś były rzadkie, łamliwe. Od kiedy trafiłam na wizaz, i caly świat urodowy i zaczęłam używać kosmetyków, bardziej pielęgnować swoją cerę.

Zapragnełam mieć rzęsy jak firanki. I co? Teraz takie mam !
Moim sposobem na piękne rzęsy to olejek rycynowy. Codziennie przed snem, po wykonaniu wieczornej pielęgnacji , szczoteczką (czystą) po zużytym tuszu do rzęs nakładam olejek na rzęsy, jak i brwi. Nie nabieramy go dużo ponieważ mógłby podrażnić oczy. Nakładamy na górne rzęsy, z dwóch stron. Ponieważ to idealnie nadaje rzęsom miękkosci. Olejek również trochę przyciemnia rzęsy , ale nie jest to radykalna zmiana. Naprawdę rzęsy są piekne , ale trzeba pamiętać żeby robić to codziennie. Ja juz po tygodniu zauwazyłam róznice, sa nawet bardziej podkręcone !

Mój drugi sposób to pomadka rumiankowa alterra ( dostępna tylko w rossmanie ) koszt to 6.50 zł Robie z nia tak samo jak z olejkiem.

Polecam te sposoby !
__________________
Syylcia
syla_96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:25   #2
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Super Efekt sztucznych rzęs, i to nie w reklamie!

Cytat:
Napisane przez syla_96 Pokaż wiadomość
hej Kochani Chciałabym podzielić się swoim sposobem na piękne rzęsy. Są one ciemne, kiedyś były rzadkie, łamliwe. Od kiedy trafiłam na wizaz, i caly świat urodowy i zaczęłam używać kosmetyków, bardziej pielęgnować swoją cerę.

Zapragnełam mieć rzęsy jak firanki. I co? Teraz takie mam !
Moim sposobem na piękne rzęsy to olejek rycynowy. Codziennie przed snem, po wykonaniu wieczornej pielęgnacji , szczoteczką (czystą) po zużytym tuszu do rzęs nakładam olejek na rzęsy, jak i brwi. Nie nabieramy go dużo ponieważ mógłby podrażnić oczy. Nakładamy na górne rzęsy, z dwóch stron. Ponieważ to idealnie nadaje rzęsom miękkosci. Olejek również trochę przyciemnia rzęsy , ale nie jest to radykalna zmiana. Naprawdę rzęsy są piekne , ale trzeba pamiętać żeby robić to codziennie. Ja juz po tygodniu zauwazyłam róznice, sa nawet bardziej podkręcone !

Mój drugi sposób to pomadka rumiankowa alterra ( dostępna tylko w rossmanie ) koszt to 6.50 zł Robie z nia tak samo jak z olejkiem.

Polecam te sposoby !

Też używam olejku rycynowego na rzesy juz od jakiegos miesiąca i rzesy są faktycznie trochę dłuższe i przede wszystkim są gęstsze! Dużo łatwiej je teraz pomalować i juz nie muszę 100 razy machać szczoteczką, żeby rzesy było widać Tylko w stosowaniu olejku tak jak piszesz trzeba być systematycznym, ale po czasie wchodzi to już w nawyk

Aaaa i stosuję olejek tż na brwi - ładnie się zagęściły
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.