Play - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 16:45   #91
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Play

Za "dzieciaka" korzystałam z tel na karte, byłam w Orange, w Plusie a jak wzięłam na abonament to w Playu
Ja np. mam problem z zasięgiem. Nie mieszkam na zadupiu ale w dosyć sporej miejscowości i zdarza mi się latać po domu żeby ten zasięg "złapać".

Ogólnie jestem zadowolona, mam abonament za 69 zł i tyle płace ale dają mi do wykorzystania 130 zł co miesiąc, więc spokojnie mi to starcza. Generalnie ten abonament w Playu to taki "mix", tzn.wiesz ile masz do wykorzystania i w miarę korzystania pieniążki "zbijają" ci tą kwotę.
Ponadto do sieci Play mam rozmowy za darmo. Kontem można zarządzać przez Internet, co jest mega fajne, bo wyskakują wszystkie faktury, z datą opłacenia. Można sobie usługi włączyć i wyłączyć przez neta (jakieś pakiety dodatkowe itp), można sobie zamówić biling za dany miesiąc, można zgłosić problem itp.

Mi leci 3 rok z playem i jak na razie nie myślę o zmianie.
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 15:35   #92
opal6666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: Play

Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda mam pytanie, miałam telefon na abonament w play, umowa była podpisana na mojego brata, po jakimś czasie skończył mi się ten abonament a ja nie chciałam żeby brat brał kolejną umowę więc od jakiegoś czasu mam normalnie telefon na kartę. Ostatnio zaczęłam myśleć nad tym żeby jednak wrócić do abonamentu ale już wziąć go na mnie i tutaj moje pytanie, numer przypisany jest na brata więc co muszę zrobić żebym mogła podpisać na mnie?
opal6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 15:37   #93
Nat Hol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 229
Dot.: Play

Zrobić cesję numeru czyli przepisać go z brata na Ciebie.
__________________
(...)Marzyła wtedy, że "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie",dokładnie pamiętała tę radość, gdy uznała, że tak właśnie jest i tę nadzieję, że tak zostanie.
http://koherencja.bloog.pl/?smoybbtticaid=612f02
Nat Hol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 22:54   #94
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Play

Witam,

Mam pytanie odnosnie Play dla firm i ogolnie o abonamenty. Poniewaz jestem zainteresowana zakupem ich uslug, a nigdy nie mialam do czynienia z ta firma.

W zwiazku z powyzszym moje pytanie kieruje do osob, ktore maja abonament w tej sieci. Czy rzeczywiscie oferta jest tak atrakcyjna czy po podpisaniu umowy okazuje sie, ze sa jakies ukryte kruczki i dodatkowe oplaty? Przegladalam ich oferte i za ok. 60 zl wychodza nielimitowane rozmowy na stacjonarne i do bodajze trzech sieci komorkowych.

Poza tym czytalam opinie w internecie na temat ich uslug i sa bardzo zroznicowane tj, ze slaby zasieg (mieszkam w malym miasteczku) i to ze naliczaja faktury z sufitu. Nie wiem tez na ile jest w tym prawdy.

Prosze o wszelkie opinie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 10:37   #95
xFacetx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 47
Dot.: Play

Play to żenada. Wszyscy od nich teraz odchodzą bo nie mają zasięgu. 2 telefony wyrzuciłem od nich bo nie dało się dodzwonić na obrzeżach Warszawy do siebie. Nigdy więcej tej firmy!

Oferta jest atrakcyjna, niestety zasięg woła o pomstę do nieba. Miałem pewnego czasu 2 numery - jeden w Play drugi w T-Mobile. Mam wrażenie, że Play działa tylko w dużych miastach. Na wsi, obrzeżach miast, lasach, jeziorach po prostu Play znika. Wymiksowałem się od nich po ok 3 latach i nie zamierzam tam wracać.

Edytowane przez xFacetx
Czas edycji: 2014-07-09 o 10:39
xFacetx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 12:26   #96
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Play

Ja mam zasięg wszędzie, i w mniejszych miastach i na wsiach.
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 12:55   #97
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ja mam zasięg wszędzie, i w mniejszych miastach i na wsiach.
Jednak zdecydowalam sie na Play i mimo, ze mieszkam w malym miasteczku to zasieg jest idealny.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 12:55:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.