Iphone4 kupic? Mam SGSIII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-26, 10:30   #31
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Mialam podrobke iphone w reku i mialam tez ¨zaszczyt¨ ja obadac cale menu, i np mozna latwo poznac po tym ze data w kalendarzu nigdy sie nie zmienia...
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 10:32   #32
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Mam szanse kupic iphona zagranica. Warto?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 10:39   #33
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Zwróć tylko uwagę, żeby był "unlocked", bez simlocka często warto, zwłaszcza z usa - maja sporo taniej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 11:18   #34
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Na ebay teraz nic nie widze ceny podovne co na All

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 14:06   #35
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Chyba kupie iphone 4s 64 gb lub 5 32 jest dostepna chmura? Czy wcale nie ma jak powiekszyc pamieci?
Chcialam na ebay, ale jak mam obliczyc ilee zje za przeliczenie na dolary? Znalazkam na ebay. com tez, ale wiekszosc nie wusyla do polski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 14:12   #36
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mysle, ze wybralam dwoch rywali i wybor jest trudny;p jest ktos kto sie przesiadal z iphona na androida lub odwrotnie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja używam tabletu na androidzie i iphone
i... sprzedaję tablet i kupują ipada

To jest tylko i wyłącznie kwestia twojego przyzwyczajenia
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 16:38   #37
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Chciałabym kupić iphone'a ale tak góra za 1600 zł . Rozumiem,że pewnie tylko kupię 4s,bo już 5 nie ma szans.Ale powiedzcie czy opłaca się kupić i gdzie?Z wyglądu iphone mój ideał,nie wymagam wiele od telefonu - byle słuchać muzyki,oglądać filmy urodowe na you tube,smsy,krótkie rozmowy telefoniczne. Każdy mi odradza,bo podobno wszystkie aplikacje płatne,ale ja naprawdę potrzebuję podstawowe aplikacje typu facebook czy rozkład jazdy Podstawowe gierki i tyle.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 16:42   #38
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Jeśli chodzi o półkę cenową do 1300 zł, to naprawdę nie wiem, jak chcesz kupić nówkę Iphone 5... Nie jestem jakąś hejterką Apple'a, ale sądzę, że 1300 zł to średnia półka, a nie high end. W tej cenie natomiast można mieć porządny telefon. Warto dołożyć trochę i kupić np.
- Sony Xperię Z1 http://www.youtube.com/watch?v=t8Fb0bchOvE
- LG G2 http://www.youtube.com/watch?v=hpkvxfGEe8o przy czym dużym minusem jest ograniczona pamięć
- HTC One, ale ja osobiście nie przepadam za HTC
Natomiast mogę powiedzieć wiele dobrego o stabilnych i bardzo szybkich Windows Phone'ach. Przy najbliższej okazji mam zamiar przesiąść się na Lumię, w tej chwili mogę polecić Lumię 920.

Iphone to na pewno fajny gadżet, dobrze wygląda w towarzystwie, ale jego czasy świetności minęły. Jest daleko za konkurencją, jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania. Może kolejna generacja wprowadzi powiew świeżości, ale jestem pewna, że telefon, mimo że bardzo dobry, nie jest wart swojej ceny.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 17:44   #39
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Chce kupic za max 1500zl ale, biore pod uwage tez uzywane np na ebay. Windows mi sie kategorycznie nie podoba. Mialam lumie w reku i dziekuje.. Warto Iphone 4s? 64? na ebay sie zlapie jeszcze ip5 32gb

Zachecil mnie tez htc One..

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-12-26 o 17:51
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 17:59   #40
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Gdybym miała wybierać, na pewno celowałabym w nowszy telefon. 4S już trochę ma, zastanów się, czy warto wydawać kasę na to, czy nie lepiej coś nowego, szybkiego, z nowym oprogramowaniem. Gdybym miała wybierać, wahałabym się między Z1 a Lumią 920, ale skoro dla Ciebie WP8 odpada, rozsądniej wybrać jakiegoś nowego Androida. W ogóle co dla Ciebie w telefonie jest najważniejsze?
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:10   #41
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Zalezy mi na otwartosci.. czesciej uzywam telefonu niz laptopa. < Trakuje go jak dysk. Mam duzo dokumentow, zdjec, ogladam filmy.. pisze maile.. bardziej multimedia, ale tez nie zabawka..
Wytrzymala bateria..duzo muzyki

z sIII jestem b zadowolona. jednak usterka mnie wkurza. teraz padl mi na swieta;/

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-12-26 o 18:13
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 18:16   #42
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

nie kupiłabym za 1,5 kafla telefonu z wyświetlaczem do 4 cali.

Ale tak poza tym to ja nie jestem obiektywna - uważam, że telefony dotykowe choć świetne to są to elektroniczne śmieci które mają działać w porywach do kilkunastu miesięcy i bynajmniej nie są warte takich cen.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:19   #43
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Nie kupuje co chwila nowego tel. teraz jestem zmuszona;/
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:20   #44
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Cytat:
Zalezy mi na otwartosci.. czesciej uzywam telefonu niz laptopa. < Trakuje go jak dysk. Mam duzo dokumentow, zdjec, ogladam filmy.. pisze maile.. bardziej multimedia, ale tez nie zabawka..
Wytrzymala bateria..duzo muzyki

z sIII jestem b zadowolona. jednak usterka mnie wkurza. teraz padl mi na swieta;/
otwartości czego?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:23   #45
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
otwartości czego?
systemu
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:24   #46
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

otwarty system? Otwarty na co?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:33   #47
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Zdaje sobie sprawe, ze iphone jest b "zamkniety" . Nie rozwija sie tak jak android, nie zadziala na starszym modelu nowszy ios, ale jednak cos mnie kusi. Jednak szukam nAadal czegos na andku i pamietam o iphone- moze skusze sie z czystej ciekawosci, bo jesszcze nigdy nie mialam
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:40   #48
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zalezy mi na otwartosci.. czesciej uzywam telefonu niz laptopa. < Trakuje go jak dysk. Mam duzo dokumentow, zdjec, ogladam filmy.. pisze maile.. bardziej multimedia, ale tez nie zabawka..
Wytrzymala bateria..duzo muzyki

z sIII jestem b zadowolona. jednak usterka mnie wkurza. teraz padl mi na swieta;/
Otwartość systemu = Android. Android jest systemem otwartym, pisanym przez ludzi, są różne wersje, dystrybucje-darmowe.
IOS w Iphone jest jeden jedyny słuszny- wypuszczony przez Apple.
Tak samo z aplikacjami. Do Androida multum skadkolwiek, jakichkolwiek, do IOSa jedyne słuszne ze Stora ;-).

Miałaś w ogóle Iphone na dłużej w rękach? Dziwię się ze Windows odpada, a zastanawiasz się czy IOS czy Android po wielu pozytywnych doświadczeniach z Androidem. Po przesiadce na IOSa możesz się poczuć... Dość przykro ograniczona. Nie ma niektórych najbardziej podstawowych możliwości- do których już zapewne jesteś przyzwyczajona.
Dla mnie kolejność jest tylko taka:
1. Android
2. Android ;-)
3...
10. IOS
...
100. Windows (do pięt się nie umywa ani Androidowi, ani nawet IOSowi)



Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:44   #49
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Mialam Lumie... w zyciu bym jej nie kupila. Nieeee

Iphona nie mialam.

Czy htc tak jak iphone ma juz pl jezyk? jakby chciala kupic zagranica?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 18:54   #50
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zalezy mi na otwartosci.. czesciej uzywam telefonu niz laptopa. < Trakuje go jak dysk. Mam duzo dokumentow, zdjec, ogladam filmy.. pisze maile.. bardziej multimedia, ale tez nie zabawka..
Wytrzymala bateria..duzo muzyki

z sIII jestem b zadowolona. jednak usterka mnie wkurza. teraz padl mi na swieta;/
A ja jeszcze jestem ciekawa - oddajesz tel. do producenta do naprawy? Wydaje mi się, że skoro tak jak pisałaś już kilka razy miałaś problem z tą samą częścią to może mogliby zupełnie wymienić Ci na nowy model?

I jeszcze piszesz, że telefonu używasz częściej niż laptopa - iphone ma mniejszy wyświetlacz od chociażby s3 i jak dla mnie to wydaje mi się, że moze być trochę niekomfortowe oglądanie na nim filmów czy czytanie czegokolwiek.
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2013-12-26 o 18:55
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:56   #51
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Do takich celów polecałabym bardziej WP8, gdzie można korzystać z pakietu Office, a SkyDrive rozwiązuje problem przechowywania plików na karcie SD. Niestety Lumie mają słabe odtwarzacze muzyki, więc jeśli jesteś audiofilem, lepiej wybrać inny telefon - dla mnie też jest to przeszkoda nie do przejścia i czekam, aż pojawi się dobra, muzyczna Lumia.
Otwartość i iOS niestety nie idą w parze. Jeśli telefon nie jest dla Ciebie kolejnym gadżetem, to znaczy, że iphone najzwyczajniej nie jest dla Ciebie. Jest za mały - to przede wszystkim. Druga sprawa, to brak możliwości ingerencji w interfejs i personalizacji, jeśli Ci na tym zależy, to na pewno iOS nie jest dla Ciebie, tak samo, jak WP8. Zresztą podzespoły użyte w iphonach poniżej 5 są już naprawdę przestarzałe.
Mam wrażenie, że brakuje Ci konsekwencji. Najpierw twierdzisz, że zależy Ci na otwartości, a telefon służy Ci też do pracy, a potem piszesz, że kusi Cię Iphone, i jesteś go ciekawa.
Otwarty system - to tylko Android, ale to jest jego i wada i zaleta. Brak kontroli nad milionami aplikacji, możliwość ingerencji w system to też niebezpieczeństwo. Pomijam fakt, że Android jest niesamowicie zasobożerny, bateriożerny, brakuje mu stabilności, często łapie zadyszki. W tym momencie kupowanie telefonu z Androidem, który ma poniżej 1 giga RAMu jest bezcelowe. Jeśli jesteś zadowolona z Samsunga swojego, to zastanów się na S4, bo to bardzo dobry telefon, którego jedynym konkurentem teraz jest chyba tylko Z1. Warte rozważenia są jeszcze LG. Lepiej kupić nowiutkiego, szybkiego flagowca na Androidzie, niż inwestować w starszego Iphone'a. Ale rób jak uważasz.
PS: Mój TŻ dostał z pracy 5S, chwilę się pobawił i oddał siostrzeńcowi na gwiazdkę i przesiadł się na Lumię 925, bo telefonu używa również do pracy. Iphone się do tego zupełnie nie nadaje.

PS: Przypisywanie WP8 setnego miejsca jest chyba ogromną pomyłką osób, które nie wiedzą o tym systemie zupełnie nic. I żeby nie było, że coś reklamuję - jestem użytkowniczką Androida i widzę jego plusy i minusy.

PS2: http://www.youtube.com/watch?v=VTYu-u3bWhU

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2013-12-26 o 19:03
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:03   #52
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Nie mam juz gwarancji producenta.. jak chcialam go w tym serwisie zostawic to mi dali uwaga.. 400zl;/ Sama go sprzedam

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

android jest super ios jestem tylko ciekawa i chyba latwiej go sprzedac. ak cos nowego to nie SIV dla mnie to wiekszy sIII i obawiam sie gniazda.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:14   #53
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Ja, kiedy decyduję się na zmianę telefonu, szukam recenzji z kilkunastu źródeł, czytam opinie na forum, idę do sklepu, bawię się danym modelem, zasięgam opinii znajomych. Ale ja to ja, po prostu jestem na bieżąco z nowinkami technologicznymi i znam się na tym, wiem, co jest dobre, a co niekoniecznie, dlatego dzielę się tu swoją wiedzą. Jeśli dla Ciebie S4 to tylko taki większy S3, to jesteś w ogromnym błędzie. Wystarczy na ten temat poczytać, porównać specyfikacje, poczytać o olbrzymich innowacjach zastosowanych w S4 i wtedy będziesz wiedziała, jak gigantyczne są różnice. Może to dla Ciebie niespodzianka, ale design w tym wypadku nie stanowi o niczym...

Jaki telefon miałaś na WP?

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2013-12-26 o 19:15
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:20   #54
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ja, kiedy decyduję się na zmianę telefonu, szukam recenzji z kilkunastu źródeł, czytam opinie na forum, idę do sklepu, bawię się danym modelem, zasięgam opinii znajomych. Ale ja to ja, po prostu jestem na bieżąco z nowinkami technologicznymi i znam się na tym, wiem, co jest dobre, a co niekoniecznie, dlatego dzielę się tu swoją wiedzą. Jeśli dla Ciebie S4 to tylko taki większy S3, to jesteś w ogromnym błędzie. Wystarczy na ten temat poczytać, porównać specyfikacje, poczytać o olbrzymich innowacjach zastosowanych w S4 i wtedy będziesz wiedziała, jak gigantyczne są różnice. Może to dla Ciebie niespodzianka, ale design w tym wypadku nie stanowi o niczym...

Jaki telefon miałaś na WP?

Nie chce juz samsunga.. moi znajomi tez maja z nim klopot;/ Mialam lumie 920- miesiac

Aparat nie dal rady ze zdjeciem-czytelna notatka;/
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:22   #55
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Co się stało z tym aparatem? o_O
Ja nigdy nie kupiłabym Samsunga, ale przynajmniej znam najpopularniejsze modele, wiem dlaczego ich bym nie kupiła : ]

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2013-12-26 o 19:23
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:27   #56
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Cytat:
Napisane przez anlaya
Zresztą podzespoły użyte w iphonach poniżej 5 są już naprawdę przestarzałe.
taaak, dziewczyna chcąca słuchać muzyki i zrobić zdjęcie z pewnoscią strasznie się przejmie tym

nie rozumiem twojego wjazdu na ajfony.
naprawdę nie rozumiem. przecież dziewczyna potrzebuje prosty wytrzymały telefon do dzwonienia. a ty piszesz jakby nie wiem, apple sprzedawało kalkulatory z kórych się dzwoni
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:31   #57
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Nie wjeżdżam, uważam iphony za bardzo dobre urządzenia. Ale w dobie nowego iOS'a, który zakończył wsparcie dla starszych modeli, kiedy aplikacje są pisane na nowy system i na nowe moce obliczeniowe, różnice są widoczne nawet dla laika. A jeśli potrzebuje prosty i wytrzymały telefon, to dlaczego wspomniała, że częściej używa smartfona, niż komputera? :P Starałam się wytknąć błędy w toku rozumowania. Jak otwarty system, to nie iOS, jak praca z telefonem, to nie Iphone
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:33   #58
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

alnaya ja nie jestem super maniakiem nowinek. Po prostu szukam zegos ciekawego skoro moge sobie na to pozwolic. przy slabym oswietleniu lumia pada. Chce uzywac telefonu a nie zagladac na podzespoly;p byle bym nie musiala dziwagac laptopa gratis

A cos jeszcze z Androidem i duza pamiecia?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:38   #59
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość

PS: Przypisywanie WP8 setnego miejsca jest chyba ogromną pomyłką osób, które nie wiedzą o tym systemie zupełnie nic. I żeby nie było, że coś reklamuję - jestem użytkowniczką Androida i widzę jego plusy i minusy.
Nieeeee... Ja naprawdę nie wiem na ile wyżej można ocenić system który WCIAZ nie ma VPN???
A w najnowszej aktualizacji 8.1 JUŻ NARESZCIE można zmieniać dźwięki smsow i innych powiadomień? No sorry, ale łapy opadają, takie rzeczy to już 100 lat temu były w Andku i IOSie ;-)
To tylko małe przykłady. Win 8 na tyle mnie rozczarował, ze zrobiłam sobie trochę większą listę takich kwiatków, ze 20 punktów się nazbierało :-P.
I żeby nie było ;-) jestem zadowolona użytkowniczka Androida i niezadowoloną Win8. Iphona "tylko" testowalam jakiś czas.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:41   #60
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Iphone4 kupic? Mam SGSIII

Czyli WP8 nie podoba Ci się, bo wg Ciebie Lumia 920 robi słabe zdjęcia w gorszym świetle?
Jeśli zależy Ci na szybkim telefonie, który dobrze gra, jest ładny i ma ciekawy interfejs, to zastanów się nad HTC One. Wydawanie kasy na starego Iphone'a jest niemądre, jeśli Iphone, to dołóż parę stówek i kup 5tkę.
Najpierw pisałaś, że chcesz otwartego systemu, możliwości zastąpienia komputera telefonem, dlatego podkreśliłam, że Iphone nie spełnia tych wymagań.
Ale skoro tak, to ja już się nie odzywam :P

edit. Macka: W WP8 była możliwość wyboru dzwonka powiadomień itp Wg mnie nie jest to system dla każdego, na pewno nie dla fanów personalizacji i dynamicznych zmian, ma sporo braków, to młody i rozwijający się system.

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2013-12-26 o 19:43
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 12:47:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.