Mamusie październik 2020 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-25, 19:43   #2941
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez agra123 Pokaż wiadomość
Nie jesteś wariatka. Ja też ciągle się boję. Straciłam ciążę w 10 tygodniu. Ale musimy być dobrej myśli. Ratują takie dzieci, medycyna bardzo poszła naprzód. Ale my wszystkie urodzimy o czasie

Ja to się boję ciągle takich rzeczy niezależnych ode mnie. Często myślę o dziewczynie która leżała razem ze mną na sali po poronieniu. Ona w 26 tyg dowiedziała się że dziecko nie żyje. Musiała je urodzić. W pierwszej ciąży niczego się nie bałam bo nie byłam świadoma pewnych rzeczy. Czasami niewiedza jest lepsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, to samo miałam w pierwszej ciąży. Niczego się nie bałam, nie martwiłam się. Teraz wiem za dużo I nawet dzisiaj leżąc w łóżku mówiłam do męża co będzie gdyby... A on stwierdził, że mam za dużo czasu na myślenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:14   #2942
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

To ja tu z dobrymi wiadomościami, a Wy na smutno z ciężkimi tematami. Rozpromieniam te czarne posty byłam dziś na prenatalnych, wszystko dobrze, mimo, że strasznie się stresowałam przed i w trakcie. A przez maseczkę prawie zemdlałam podczas badania :/ lekarz pozwolił ściągnąć na chwilkę.
Kanarkowa proszę dopisz mi dziewczynkę i termin zmień na 2.10, bo też potwierdził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:16   #2943
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
To ja tu z dobrymi wiadomościami, a Wy na smutno z ciężkimi tematami. Rozpromieniam te czarne posty byłam dziś na prenatalnych, wszystko dobrze, mimo, że strasznie się stresowałam przed i w trakcie. A przez maseczkę prawie zemdlałam podczas badania :/ lekarz pozwolił ściągnąć na chwilkę.
Kanarkowa proszę dopisz mi dziewczynkę i termin zmień na 2.10, bo też potwierdził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:17   #2944
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
To ja tu z dobrymi wiadomościami, a Wy na smutno z ciężkimi tematami. Rozpromieniam te czarne posty byłam dziś na prenatalnych, wszystko dobrze, mimo, że strasznie się stresowałam przed i w trakcie. A przez maseczkę prawie zemdlałam podczas badania :/ lekarz pozwolił ściągnąć na chwilkę.
Kanarkowa proszę dopisz mi dziewczynkę i termin zmień na 2.10, bo też potwierdził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! No to mamy kolejną dziewczynkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:17   #2945
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
To ja tu z dobrymi wiadomościami, a Wy na smutno z ciężkimi tematami. Rozpromieniam te czarne posty byłam dziś na prenatalnych, wszystko dobrze, mimo, że strasznie się stresowałam przed i w trakcie. A przez maseczkę prawie zemdlałam podczas badania :/ lekarz pozwolił ściągnąć na chwilkę.
Kanarkowa proszę dopisz mi dziewczynkę i termin zmień na 2.10, bo też potwierdził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super, kolejna dziewczyna gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:39   #2946
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020

Super kolejna zdrowa dziewuszka

Mi sie wydaje ze ten strach o dziecko to już z nami zostanie na zawsze nawet po porodzie
Ale tez sie teraz zamartwiam czy wszystko bedzie ok i tak z tygodnia na tydzoen byle donosic to maleństwo szczesliwoe do porodu. Jak trafiam na jakies historie o poronieniach i martwych ciszaxh to od razu zmieniam strone i przestaję sluchać/czytać bo od razu man ciary i plakac mi sie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:44   #2947
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
To ja tu z dobrymi wiadomościami, a Wy na smutno z ciężkimi tematami. Rozpromieniam te czarne posty byłam dziś na prenatalnych, wszystko dobrze, mimo, że strasznie się stresowałam przed i w trakcie. A przez maseczkę prawie zemdlałam podczas badania :/ lekarz pozwolił ściągnąć na chwilkę.
Kanarkowa proszę dopisz mi dziewczynkę i termin zmień na 2.10, bo też potwierdził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki


Ja jestem w pierwszej ciąży i jakoś staram się nie myśleć o wcześniejszych porodach.
Najbardziej stresowałam się do 12 tc gdzie ryzyko straty jest największe i na pierwszych prenatalnych aby jakieś dziadostwo nie wyszło. Teraz jakoś jestem dużo spokojniejsza. Połówkowe w czwartek a ja o wiele mniej się stresuje
No i jutro kończę pełne 20 tyg i 50% ciąży za mną

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez arenika Pokaż wiadomość
Super kolejna zdrowa dziewuszka

Mi sie wydaje ze ten strach o dziecko to już z nami zostanie na zawsze nawet po porodzie
Ale tez sie teraz zamartwiam czy wszystko bedzie ok i tak z tygodnia na tydzoen byle donosic to maleństwo szczesliwoe do porodu. Jak trafiam na jakies historie o poronieniach i martwych ciszaxh to od razu zmieniam strone i przestaję sluchać/czytać bo od razu man ciary i plakac mi sie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To co pogrubione to mąż mi tłumaczył jak bałam się do pierwszych prenatalnych, że teraz to będziesz się do końca życia bać/martwić niezależnie czy będzie miało 2 tyg, 2 mc, 2 lata, czy 32 lata
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 20:46   #2948
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

To ja coś pozytywnego - byłam dzisiaj w przyszpitalnym Centrum Szczepień i pielęgniarki mi powiedziały, że będą realizować niedługo jakiś dofinansowywany program pełnej opieki szczepienno-lekarskiej do 16 miesiąca (chyba) życia i spytały czy chciałabym zgłosić swoje dziecko, bo może się akurat załapię z takim terminem porodu. Jakby się udało, to mogłabym za darmo dostać wszystkie najnowsze szczepionki na pneumokoki, rotawirusy itp. (jakbym chciała). Strasznie mi się miło zrobiło, że ktoś to maleństwo, w które ja nie do końca jeszcze wierzę, traktuje już jako człowieka i pacjenta i zapisuje gdzieś [chlip ]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:49   #2949
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Xenka gratulacje 🙂

Dziewczyny nie jesteście wariatkami. Ja mimo, że mam zdrowa córkę w domu to też się martwię. Dużo bardziej niż w ciąży z nią. Na początku, po teście ciągle strach w WC czy zobaczę krew. Im bliżej było końca pierwszego trymestru tym bardziej wyluzowałam. Potem strach, żeby genetyczne wyszły dobrze. Potem ta nieszczęsna szyjka. Teraz przeżywam, bo połówkowe za dwa tygodnie. Też odliczam do 25t.A trochę bardziej odetchnę w 30t.Szew mam mieć ściągany w 35 t. Dla mnie to kosmos, bo zaczelam 20 t. Boję się czy zacznę rodzic od razu po zdjęciu szwu czy uda się wytrzymać choć do 37t.U mnie dochodzi jeszcze sprawa wyrzutow sumienia.Musze zaniedbać córkę, żeby uratować syna..Uwierzcie mi to jest okropne uczucie. To,ze idzie od września do przedszkola. A ja raczej nie będę mogła jej odprowadzić, przeżywać tego z nią. To, że mogę się z nią bawić jedynie na leżąco o ile można nazwać to zabawa. To, że nie mogę wziąć jej na ręce i wyjść z nią na spacer. Na szczęście jest bardzo inteligentna jak na swój wiek. Bardzo szybko dostosowała się do sytuacji.Odliczam tylko tygodnie. A tak naprawdę chciałabym się teleportować do października. Mam gorsze dni ale zdarzają się rzadko.Staram się tego wszystkiego nie roztrząsać. I macie rację, niewiedza jest lepsza..
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 22:14   #2950
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

u mnie jeszcze dochodzi kwestia zaburzeń ze spektrum autyzmu.. syn ma autyzm i ni lekką i też mam cykora, że z córką też coś może być nie tak pod tym względem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 22:47   #2951
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Dzięki dziewczyny
Tak jak piszecie, strach już będzie całe życie. Ciąża to podobno pikuś. A teraz sobie wyobraźcie, że 18 lat wybije i pójdzie dziecko na całonocną zabawę cała noc w oknie murowana!
Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Xenka gratulacje

Dziewczyny nie jesteście wariatkami. Ja mimo, że mam zdrowa córkę w domu to też się martwię. Dużo bardziej niż w ciąży z nią. Na początku, po teście ciągle strach w WC czy zobaczę krew. Im bliżej było końca pierwszego trymestru tym bardziej wyluzowałam. Potem strach, żeby genetyczne wyszły dobrze. Potem ta nieszczęsna szyjka. Teraz przeżywam, bo połówkowe za dwa tygodnie. Też odliczam do 25t.A trochę bardziej odetchnę w 30t.Szew mam mieć ściągany w 35 t. Dla mnie to kosmos, bo zaczelam 20 t. Boję się czy zacznę rodzic od razu po zdjęciu szwu czy uda się wytrzymać choć do 37t.U mnie dochodzi jeszcze sprawa wyrzutow sumienia.Musze zaniedbać córkę, żeby uratować syna..Uwierzcie mi to jest okropne uczucie. To,ze idzie od września do przedszkola. A ja raczej nie będę mogła jej odprowadzić, przeżywać tego z nią. To, że mogę się z nią bawić jedynie na leżąco o ile można nazwać to zabawa. To, że nie mogę wziąć jej na ręce i wyjść z nią na spacer. Na szczęście jest bardzo inteligentna jak na swój wiek. Bardzo szybko dostosowała się do sytuacji.Odliczam tylko tygodnie. A tak naprawdę chciałabym się teleportować do października. Mam gorsze dni ale zdarzają się rzadko.Staram się tego wszystkiego nie roztrząsać. I macie rację, niewiedza jest lepsza..
Dzieci czasem więcej potrafią zrozumieć, niż dorosłym się wydaje a tak poza tym dla córki już Twoja obecność jest ważna. Grunt, że jesteś w domu przy niej, a nie np w szpitalu całymi tygodniami. Będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 07:54   #2952
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Kanarkowa jeśli mogę zapytac. W jakim wieku zdiagnozowałas syna? Ja mam siostrzenice z zespołem aspergera. Też mam obawy. Z córką ten temat mnie dręczyl bardzo. A wiem, że przy chłopcach takie zaburzenia ponoć występują częściej.. Więc znowu będzie schiza.

Xenka dziękuję 🙂Tak wiem.. Cieszę się bardzo że jestem w domu.. Napatrzyłam się w szpitalu na dziewczyny leżące tam miesiącami...
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:20   #2953
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla wszystkich obecnych i przyszłych mamuś! 🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2020-05-26 o 08:24
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:53   #2954
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Kanarkowa jeśli mogę zapytac. W jakim wieku zdiagnozowałas syna? Ja mam siostrzenice z zespołem aspergera. Też mam obawy. Z córką ten temat mnie dręczyl bardzo. A wiem, że przy chłopcach takie zaburzenia ponoć występują częściej.. Więc znowu będzie schiza.

Xenka dziękuję Tak wiem.. Cieszę się bardzo że jestem w domu.. Napatrzyłam się w szpitalu na dziewczyny leżące tam miesiącami...
w okolicach 3 urodzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:05   #2955
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020

Wszystkiego najlepszego mamuśki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:20   #2956
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Cześć, jeden dzień mnie tu nie ma i tyle nadrabiania!

Gratuluje kolejnej dziewczyny na wątku i udanych połówkowych. Ja mam jutro połówkowe ale jakoś na luzie do tego podchodzę, cieszę się że podejrzę maluszkę.

Co do strachu zawsze obiecywałam sobie ze nie będę nadopiekuńczą matka a moja mama mowila ze zobaczę jak będę mieć swoje dzieci. Trochę zaczynam rozumieć o co jej chodziło ale i tak mam plan być bardziej wyczillowana niż moja. Co do strachu o ciaze bardzo mi spadł poziom stresu po prenatalnych bo to już był ten magiczny 12tc i wszystko wyszło w porządku. A tak zupełnie luźniej się czuje jak wyczuwam ruchy płodu Śmieje się do męża że wtedy wiem że mała żyje ale taka jest prawda przecież

Dziwny ten dzień matki, w sumie taki właśnie w tej roli nie pierwszy tylko taki „zerowy dzień matki” Wszystkiego najlepszego!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:44   #2957
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

A moje młodsze dziecko z okazji Dnia matki chwilę po 24.00 obudziło mnie pierwszą czkawką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:07   #2958
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

O tak... Dziwny dzień, ale zarazem piękny ja mimo, że nie świętuję dzisiaj jako mama (wolę poczekać na ten dzień za rok ) to czuję się dziś wyjątkowo i jest mi ciepło na serduchu
Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że przy prenatalnych poprosiłam o filmik z badań (koszt 50 zł). Mała się spisała, bo była ruchliwa i mam piękne ujęcia kopniaków, a także momentu jak bierze rączkę do buzi i ssie kciuka chyba muszę zrobić stop klatkę i wydrukować jako pierwsze zdj bo mnie ten widok rozczulił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:26   #2959
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
O tak... Dziwny dzień, ale zarazem piękny ja mimo, że nie świętuję dzisiaj jako mama (wolę poczekać na ten dzień za rok ) to czuję się dziś wyjątkowo i jest mi ciepło na serduchu
Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że przy prenatalnych poprosiłam o filmik z badań (koszt 50 zł). Mała się spisała, bo była ruchliwa i mam piękne ujęcia kopniaków, a także momentu jak bierze rączkę do buzi i ssie kciuka chyba muszę zrobić stop klatkę i wydrukować jako pierwsze zdj bo mnie ten widok rozczulił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zazdroszczę od syna też mam film, piękna pamiątka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 12:04   #2960
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
zazdroszczę od syna też mam film, piękna pamiątka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A teraz myślisz o filmie? Ja się wahałam, bo zazwyczaj na usg dziecko było mało ruchliwe i spało, ale mąż mnie namówił i nie żałuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 12:11   #2961
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
A teraz myślisz o filmie? Ja się wahałam, bo zazwyczaj na usg dziecko było mało ruchliwe i spało, ale mąż mnie namówił i nie żałuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja już po prenatalnych i nie brałam bo nie mieli płyt -,-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 12:13   #2962
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Jutro mam kolejne prenatalne, ostatnio dali mi film za darmo na pamiątkę ze względu na to ze nie może być mąż przy badaniu. Bardzo to było miłe, ale nawet jakby trzeba było zapłacić to bym płaciła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 12:22   #2963
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

A ja szturmuje opiekę zdrowotną Byłam dziś na EKG i u kardiologa, tętno trochę wyższe, co jest normą dla ciąży, badania wyszly doskonale, ale SKORO JUŻ TU PANI JEST i to w ciąży to zrobimy od razu holter, echo serca i Dopplera. Wszystko w ciągu tygodnia skoro ciąża. Także mam przypięty holter do jutra Zgłaszam oficjalnie swoją kandydaturę na najbardziej przebadaną w pełni zdrową osobę na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 12:28   #2964
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
ja już po prenatalnych i nie brałam bo nie mieli płyt -,-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A trzecie prenatalne planujesz?
Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Jutro mam kolejne prenatalne, ostatnio dali mi film za darmo na pamiątkę ze względu na to ze nie może być mąż przy badaniu. Bardzo to było miłe, ale nawet jakby trzeba było zapłacić to bym płaciła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oo jak miło z ich strony
Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A ja szturmuje opiekę zdrowotną Byłam dziś na EKG i u kardiologa, tętno trochę wyższe, co jest normą dla ciąży, badania wyszly doskonale, ale SKORO JUŻ TU PANI JEST i to w ciąży to zrobimy od razu holter, echo serca i Dopplera. Wszystko w ciągu tygodnia skoro ciąża. Także mam przypięty holter do jutra Zgłaszam oficjalnie swoją kandydaturę na najbardziej przebadaną w pełni zdrową osobę na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przynajmniej śpisz spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 12:50   #2965
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja w poprzedniej ciąży miałam filmik z każdych prenatalnych. Teraz na pierwszych nie było takiej możliwości, mogłam jedynie nagrac telefonem parę chwil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 13:14   #2966
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę kupić poduszkę ciążową, na co zwracać uwagę? Krztałtują, wypełnienie? Czy nieważne nic po prostu jest poducha i spoczko?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pewnie już ktos odpisał (mam kilka stron do nadrobienia ) ale ja bym zwrocila uwage na wypełnienie. Sa takie jak poduszki a sa takie z jakby kulkami silikonowymi. Ja mam tą bez kulek w kształcie litery C i bardzo polecam, konkretnie mam z mothercare

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 13:30   #2967
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
To ja tu z dobrymi wiadomościami, a Wy na smutno z ciężkimi tematami. Rozpromieniam te czarne posty byłam dziś na prenatalnych, wszystko dobrze, mimo, że strasznie się stresowałam przed i w trakcie. A przez maseczkę prawie zemdlałam podczas badania :/ lekarz pozwolił ściągnąć na chwilkę.
Kanarkowa proszę dopisz mi dziewczynkę i termin zmień na 2.10, bo też potwierdził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Xenka gratuluję córci kolejna dziewczynka ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Ja filmiku nie mam, bede mieć napewno zdjecia 3d ale to lekarz mowil ze pozniej jak berdoe lepoej buzke widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 13:35   #2968
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja nie mam zadnych filmikow z usg. Ale mam za to baaardzonduzo zdjęć. W czerwcu chcialabym na usg 3d zobaczyc dzidziusia w lepszej jakości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 13:50   #2969
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

No ja z kolei nie mam żadnego zdj 3d a też bym chciała, więc jeśli coś mnie natchnie i pójdę na 3 prenatalne to wykupię jeśli będzie możliwość. Chociaż póki co nie przewiduję tych badań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 14:06   #2970
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Mamusie październik 2020

kanarkowaaa na pewno będzie dobrze

Z drugiej strony nie chce Cię straszyć ale mój kolega z pracy ma dwójkę i niestety obydwoje z autyzmem. Synek był pierwszy. Ma lekkie zaburzenia. Właściwie ma problemy wyłącznie z mową. Reszta jest ok. W sumie to od roku co raz więcej mówi, więc są nadzieję, że będzie całkiem nieźle sobie radził (w tym roku 10 lat kończy)Zdiagnozowali go po skończeniu 3 roku życia. Dlatego nie wiedząc o chorobie syna, zdecydowali się na drugie dziecko. Niestety z córeczką od samego początku są problemy. I to dosyć spore bo mowa nic, ciągłe napięcie mięśniowe, napady szału itd.

Kuzynka mojej mamy też ma autystyczną córkę. Już dorosła dziewczyna. Ale u niej to najprawdopodobniej efekt tego, że jej mama będąc w ciąży przechodziła różyczkę.


xenka0 gdzie na prenatalne chodzisz?
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Edytowane przez lenka990
Czas edycji: 2020-05-26 o 14:07
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 11:22:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.