Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 12:24   #1951
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

czy był ktoś ostatnio w studioEFFECT? wróciła już może pani Dorota? potrzebuję zrobić fryzurkę na ślub a ona jest najlepsza
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:41   #1952
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kiedyś polecałam tu Panią Kingę ze ILUSION na Dietla. Ponad rok była na urlopie, ale już wrócila. BAAAAAAAAAAARDZO jestem zadowolona z kazdorazowej wizyty u niej. Chodza do niej juz tabuny moich kolezanek. (koszt ciecia to 50 zł - jak na dzisiejsze czasy nienajgorzej) dodam ze bylam tez u słynnego Pana Tomka Grabowskiego z Galaxy (teraz Trendy) na Piastowskiej i moim zdaniem Kinga z ILUSION jest znacznie lepsza...
POLECAM
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:33   #1953
Alisha
Raczkowanie
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 47
Smile Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
A ja poszukuje fryzjera, ktory mogłby mnie ostrzyc tak jak na zalaczony zdjeciu....tylko problem w tym, ze zapuszczam wlosy i trzeba bedzie wlozyc duzo pracy aby zrobic z nimi porzadek...zapłace kazda cene byle bym dostala taka fryzurke jak na zdjeciu....bardzo prosze mi doradzic, moze ktoras z was strzygla sie w podobny sposob? Moze faktycznie Maniewski?
Podobna fryzurę wyczarował mi Grzegorz z expandera na piłsudskiego. Drogo (strzyżenia 140 zł) ale warto. ciachał ze dwie godziny i wyszedł piękny bob poleam!
Alisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:04   #1954
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ej dziewczyny, a do pani basi do salonu wchodzi sie przez hotel Qubus??? Bo umówiłam sie na piątek, ale nie wiem jak znaleźć to urocze miejsce :P
__________________
Wzrost: 165cm

Waga: Start: 62 kg (4.01.2012) ->60.1kg(14.01.2012)->59.3(21.01.2012) ->
-> 58.5
(28.01.2012)

Cel: 55kg
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:55   #1955
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Byłam dziś u Romana na Brackiej i mam mieszane uczucia, bo pani mi nie chciala wyprostowac wlosow po ścięciu. Zawsze chodzę w wyprostowanych bo w innych sie sobie nie podobam, dlatego nawet nie wiem jaka mam fryzure na glowie, bo wyszlam z siankiem które związałam zaraz w kitkę żeby nie iść jak wieśniak przez miasto (nawet na grzywkę musiałam założyć opaskę, bo pani mi ją podkręciła na okrągłej szczotce jak u brzyduli Uli!), a teraz nie chce mi się prostować żeby zobaczyć końcowy efekt.. Mam nadzieję że będę wyglądać jak człowiek.
Moim jedynym marzeniem gdy wchodzę do salonu fryzjerskiego, czego nienawidzę z całego serca i chodzę tylko gdy muszę, jest "żeby tylko nie było gorzej niż jest". I szczerze mówiąc baardzo rzadko to marzenie się spełnia

Znacie jakieś dobre salony, gdzie prostują włosy na zakończenie stylizacji, PROSTOWNICĄ a nie na szczotce?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:00   #1956
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez sim Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny, a do pani basi do salonu wchodzi sie przez hotel Qubus??? Bo umówiłam sie na piątek, ale nie wiem jak znaleźć to urocze miejsce :P
Ja zawsze wchodzę od parkingu. Jutro też idę. Może się spotkamy ?

Zakochalam się we fryzurce, którą pokazała szancjer
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 08:55   #1957
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Ja zawsze wchodzę od parkingu. Jutro też idę. Może się spotkamy ?

Zakochalam się we fryzurce, którą pokazała szancjer
A na ktora idziesz? parking, parking... jeszcze nigdy tam nie byłam... mogłabyś mi wytłumaczyc, jak wejsc od strony parkingu, jak np bede stała tak przed wejsciem hotelu? plisss...
__________________
Wzrost: 165cm

Waga: Start: 62 kg (4.01.2012) ->60.1kg(14.01.2012)->59.3(21.01.2012) ->
-> 58.5
(28.01.2012)

Cel: 55kg
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 15:26   #1958
kabeer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: niepołomice
Wiadomości: 4
GG do kabeer
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja od dłuższego czasu codze do Pasji naprzeciwko Placu Bohaterów Getta.Obcinają tam dwie dziewczyny-Asia i Basia. Obie są bardzo dokładne.Salonik b.ładny - można dostać herbatke Dla dziewczyn które4 chcą mieć coś odważnego na głowie polecam. Szczególnie p.Basie bo wydaje mi się bardziej kreatywna. Pomimo,że byłam tam zadowolona nadal szukam swojego ideału. Mam grube, falujące włosy i chociaż same w sobie są ok to trudno cos z nich wyczarować bo po myciu każdy włos kręci się w inną strone. Dlatego zastanawiam się czy nie iść do p.Basi z Kiss Paris. Zawsze to świeże spojrzenie...Napiszcie jak tam po wizycie. Czy potrafi dobrać fryzurke? A może jakieś inne miejsce. Jeszcze tem Maniewski na Rakowickiej. Tylko czy nie są tam za bardzo zmanierowani?
kabeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 17:47   #1959
Diableria
Raczkowanie
 
Avatar Diableria
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
GG do Diableria
Arrow Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Byłam kiedyś w salonie Daviness, ścinała mi włosy Pani Ela, bardzo urocza osóbka .Moje cieniutkie włosy dzięki Niej wyglądały rewelacyjne - sprawiały wrażenie gęstych i świetnie się układały. Niestety Pani Ela już tam nie pracuje a ja gamoń nie wzięłam od Niej numeru kontaktowego ;( Jeśli ktoś ma jakieś namiary do Pani Eli to błagam o prywatną wiadomość! GG, e-mail, telefon... Cokolwiek!
Diableria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:29   #1960
natalia_j
Przyczajenie
 
Avatar natalia_j
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja krótko o 2 fryzjerkach, do których poszłam pod wpływem Waszych opinii:

-> Aga Jaśko - salon ładny, fryzjerka miła... ale niestety nic poza tym Mimo umówionej wizyty (2 tygodnie czekania na termin) i tak siedzialam 40 minut czekając na moją kolej. Chciałam prostego boba, ale usłyszałam, ze na moich włosach trzymać się nie będzie. Fakt, mam niesforne włosy, niby proste, ale wywijają się na różne strony, do tego okropnie gęste, więc skoro bob miał się nie trzymać, zdałam się na inwencję Agnieszki. I co? Po umyciu usłyszałam, że mam piękne...KRĘCONE (sic!) włosy i że mnie obetnie jak Rihannę (kiedy miała etap kręconych średnio-krótkich włosów). Oczywiście pomyślałam, ze fryzjerka wie lepiej i z nadzieją czekałam na efekt końcowy. Cięcie - 5 min, potem 30 min pod hełmem (bo od tej pory miałam nie suszyć włosów suszarką, żeby te niby loki się nie napuszyły) i wyszłam z salonu jako Rihanna 2. Efekt trzymał się ze 3 godz, po czym moje super naturalne kędziory się rozprostowały i wyglądały jak nieuczesane strąki. Najlepsze były późniejsze próby odtworzenia fryzury - wstawanie 1,5 godz wcześniej, kilo pianki na łeb, a potem cały dzień gmeranie palcami we włosach, żeby jakos te "loki" wydobyć, a i tak wyglądałam, jakby "piorun w kartoflisko dupnął". Na szczęście włosy nie były mega krótkie i już po tygodniu chodziłam do pracy non-stop w związanych włosach.

-> p. Basia z Kiss Paris - po paru miesiącach od wizyty u A. Jaśko znów mnie korciło, żeby iść do fryzjera, ale tym razem postanowiłam, że jeżeli znów źle trafię, bedzie to moja ostatnia wizyta w życiu i wole umrzeć jako zarośnięta baba, niż się tak męczyć. no i umówiłam się do pani Basi. na termin praktycznie nie czekałam, jak tylko weszłam, byłam obsługiwana. Na pytanie, co chcę, powiedziałam, że ma być po prostu dobrze. No i p. Basia wyczarowała mi mojego wymarzonego boba, mimo, że nie mówiłam jej, że właśnie taką fryzurę najbardziej bym chciała. Do tego poradziła, jak mam je układać, czego wcześniej nie zrobiła żadna fryzjerka, zawsze słyszałam, że taka już moja uroda, że mi się włosy wywijają. I co najważniejsze - fryzura trzyma się już 3 tygodnie pięknie!! Jedyne co z nimi robię, to rano 10 minut suszę na szczotce, od czasu do czasu macham 3 razy prostownicą. A tylu komplementów odnośnie fryzury i pytań o adres fryzjera nie słyszałam nigdy. Niedługo znów planuję wizytę u p. Basi, tym razem strzyżenie + farba (1sza w życiu

Kurcze, miało być krótko, a tu taki elaborat... no cóż, po tylu latach tylko obserwowania wizażu, trzeba się wypisać
natalia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:08   #1961
kasiak73
Raczkowanie
 
Avatar kasiak73
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Chciałabym sie wybrac do pani Basi na strzyżenie i balejaż jakie ona ma ceny czy bardzo jest drogo?????
kasiak73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 18:02   #1962
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ale kusiscie ta Pania Basią) a ta pani Basia to starsza osoba? ... chyba wlansie na nie sie zdecyduje.
Kusi mnie tez ten salon, zawsze jak jade tamtedy tramwajem to sie gapie na niego , czy ktos tam był i moze wyrazic swoja opinie?? jestem strasznie ciekawa , tu podaje link.... http://www.epsu.pl/
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 06:26   #1963
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kusicie panią Basią rzeczywiście
Ja też się skusiłam- idę jutro do Kiss Pariss i mam nadzieję, że piątek 13 nie będzie pechowy... Dam znać po!
__________________

konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 07:35   #1964
kasiak73
Raczkowanie
 
Avatar kasiak73
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czekam na wiadomośc jak po wizycie u pani Basi.
Tez mnie bardzo kusi iśc do niej ,chce cos nowego na głowie.
kasiak73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:37   #1965
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej!!! Ja byłam u pani Basi jakośtydzień temu i jestem bardzo zadowolona!!! Chciałam zmienić fryzure i szczerze nie wiedziałam czego sama chce, a pani Basia wiedziała jaki dobrać mi kolor i jak ściąć włosy zeby zupełnie odmienić mój wizreunek. Podczas wykonywania fryzury opowiadała mi o moim typie włosów, jak sie je powinno pielęgnować itd. Mówiła pod jakim kątem dobiera kolormoich włosów, no bardzo mi sie to wszystko podobało!!! Pani Basia to naprawde przesympatyczna osoba!!!Wszystkim ja szczerze i gorąco polecam!!! Szkoda tylko ze ceny sa takie duze... Aczkolwiek i tak byłam w szoku bo za ściecie, modelowanie i farbe zapłaciłam 230 zł, a miałam długiw włosy POLECAM
__________________
Wzrost: 165cm

Waga: Start: 62 kg (4.01.2012) ->60.1kg(14.01.2012)->59.3(21.01.2012) ->
-> 58.5
(28.01.2012)

Cel: 55kg
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:52   #1966
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja mam jeszcze pytanie odn. pani Basi........... Na jakich kosmetykach ona pracuje i czy mozna u niej liczyc na jakis dobry zabieg mocno regenerujacy??
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 07:38   #1967
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze pytanie odn. pani Basi........... Na jakich kosmetykach ona pracuje i czy mozna u niej liczyc na jakis dobry zabieg mocno regenerujacy??

Byłam ostatnio u p. Basi ze zdjęciem tej fryzuri, którą wkleiłaś i mam na glowie dokladnie to samo Tylko grzywka ciut krótsza P. Basia ma ok 30 lat, więc jest w sam raz. Z tego co zauważyłam, to pracuje na kallosie i chyba joico i na czymś jeszcze (l'oreal?).
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 09:03   #1968
kawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Bardzo serdecznie wszystki polecam zakład fryzjerski na Azorach w Krakowie... Bardzo profesjonalne podejście, miła obsługa... (Pani Ania naprawde potrafi doradzić) oraz co jest równie ważne to przystępne ceny (można zobaczyć ofertę na www. fryzjeranna.pl)
P.S. Ja byłam bardzo zadowolona z fryzurki!!!!
kawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:03   #1969
rzaruwa
Przyczajenie
 
Avatar rzaruwa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Framesi - Kraków

Bardzo lubię chodzić do salonu Framesi. Miła atmosfera, świetni fryzjerzy

Edytowane przez rzaruwa
Czas edycji: 2009-02-12 o 10:10
rzaruwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 11:51   #1970
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

carmelowa a moze moglabys sie pochwalic swoja frzurka , ciekawa jestem jak to wyszło? moze jak nie tu na na mojego maila podałabym ci go na pw? A tak pozatym to wiedziala ze ta fryzurka sie wam spodoba
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 13:31   #1971
natalia_j
Przyczajenie
 
Avatar natalia_j
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

przez przypadek, przy szukaniu przez google strony Kiss Paris w celu wyliczenia, ile mi potrzeba pieniedzy na kolejna wizyte, znanazlam to:
http://www.youtube.com/watch?v=DTBwAn9BYes

Za wiele nie ma, ale jezeli kogos ciekawi, jak wygalada tajemnicza Pani Basia, moze obejrzec To ta pani w rudych wlosach
natalia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:26   #1972
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
carmelowa a moze moglabys sie pochwalic swoja frzurka , ciekawa jestem jak to wyszło? moze jak nie tu na na mojego maila podałabym ci go na pw? A tak pozatym to wiedziala ze ta fryzurka sie wam spodoba
Ok, jak je jutro umyję i ułożę, to zrobię fotkę
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 21:14   #1973
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja tez mam dosyc swoich dlugich wlosow i zastanawiam sie nad czyms nowym , lekkim i swiezym ... Moze tez powierze swoja czupryne Pani Basi Przyznam szczerze ze przez ten watek duzo o tym mysle
Jesli mozecie to jakies fotki z dzielami P.Basi

Edytowane przez Carmela
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:16
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 15:19   #1974
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

O tak, fotki koniecznie!
Dziewczyny ona strzyże tak włoski że same się układają i nie trzeba im poświęcać dużo czasu?
A prostuje je po ścięciu na życzenie klientki prostownicą, a nie mówi: przecież pani ma proste włosy?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:33   #1975
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Fryzjer Kraów :)

Witajcie kobitki, mam prosbe do tych z Was, ktore sa z Krakowa.
potrzebuje namiarow na dobrego i niezbyt drogiego fryzjera, ktory rozjasni mi odrosty i zrobi delikatne pasemka. pochodze z Elblaga i tam tez odwiedzam fryzjera przy okazji wizyt w domu,ale tak sie zlozylo, ze do domu jade za 2 miesiace, a mam juz spore odrosty i musze cos z tym fantem zrobic.
z gory dziekuje za pomoc
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 23:01   #1976
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

carmelowa i gdzie zdjecia? wchodze tu z nadzieja ze juz cos umiesciłas, a tu pustki
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:38   #1977
kasiak73
Raczkowanie
 
Avatar kasiak73
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

konfiturymalinowe zadowolona jestes z wizyty u pani Basi nic się nie odzywasz napisz proszę.
kasiak73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 02:14   #1978
pinacolada24
Przyczajenie
 
Avatar pinacolada24
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Śledze ten wątek od jakiegoś czasu i zachęcona Waszymi opiniami zdecydowałam że wybiore się do słynnej pani Basi Ja mam bardzo długie włosy zupełnie bez jakiegokolwiek kształtu i już nie mam siły układać ich bo i tak nie ma żadnego efektu i ostatecznie kończy się na tym że je związuje. Idzie wiosna i chcę coś zmienić
Wklejam fotkę z fryzurą jaką mniej więcej chciałabym mieć - napiszcie prosze co o niej sądzicie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1815258.jpg (18,5 KB, 160 załadowań)
pinacolada24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 10:49   #1979
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Obiecuję, że jutro wkleję fotki. Przepraszam, że tyle to trwa, ale mialam mały młynek w pracy i na uczelni.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:12   #1980
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Chyba mnie namówiłyście na tę p. Basię z Kiss Paris
Czy tam się długo czeka na termin??
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.