Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 19:01   #3211
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez nati_natalia Pokaż wiadomość
a podzieliłabyś się dobrym przepisem?
i jest tylko i wyłącznie z mlekiem czy bez mleka też?
ja biorę drożdże, mleko kozie w proszku i do tego 3 krople olejku pichtowego dodaje wody ale malutko zeby maseczka nie była za zadka
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 21:18   #3212
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez nati_natalia Pokaż wiadomość
dzięki
tylko, że wizja wysypu mnie przerasta.
w ogóle jak patrzę na siebie to mam dość tego.
czuję się okropnie ,ta skóra jest taka zanieczyszczona, okropne

jeszcze dziwi mnie to, że od 3 dni stosuję ten Glamid czyli kwasy i wieczorem Differin a świecę się jak nie wiem co...
czoła i nosa w ogóle nie smaruje, bo tam (żeby tylko nie zapeszyć...) jest ok. a mimo to to też się świeci. co jakiś czas muszę chusteczką przykrywać żeby ten nadmiar sebum zdjąć
aż tak nigdy nie miałam. nie wiem co się dzieję z moja twarzą
tzn.zawsze miałam cerę raczej tłustą ale teraz to przegięcie

czy to normalne, że tyle sebum się wytwarza i tak mi się buzia cała świeci przy używaniu Glamidu i Differinu?

a mogłabyś polecić jakiś dobry puder? słyszałam, że jakieś mineralne?
ja od lat stosowałam mus maybelline ale teraz kupiłam specjalny podkład dla cery trądzikowej Iwostin, ale dla mnie jest on starszny.
świecę się po nim jeszcze o wiele bardziej ! na niego zawsze jeszcze mus kładę, ale czuję się jak w masce. poza tym ciężko zakryć ten ogrom zaskórników zamkniętych bo one zwyczajnie są wypukłe. a że jest ich tyle koło siebie...
czuję się taka brzydka przez to
dopiero w wieku 21 lat trądzik. masakra. no ale to wina hormonów.

słyszałam o jakimś dobrym korektorze z Biodermy?
mogłabyś coś poradzić?


sorki za ogrom pytań:P
Ja też się teraz bardzo świecę. A nos smaruję, bo mam zaskórniki otwarte... Na drugi dzień świecę się jak lampka. Co jakiś czas muszę poprawiać makijaż, bo nie trzyma się tak jak na samym początku...
Kupiłam ostatnio intensywnie matującą emulsję z Pharmaceris i gdy nie używałam Differinu i stosowałam ją 2 razy dziennie w ogóle nie musiałam robić poprawek przez ok. 8-10h, a teraz sobie nie radzi
A jakie podkłady stosujecie? Czy w ogóle stosujecie?
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 10:47   #3213
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Ja też się teraz bardzo świecę. A nos smaruję, bo mam zaskórniki otwarte... Na drugi dzień świecę się jak lampka. Co jakiś czas muszę poprawiać makijaż, bo nie trzyma się tak jak na samym początku...
Kupiłam ostatnio intensywnie matującą emulsję z Pharmaceris i gdy nie używałam Differinu i stosowałam ją 2 razy dziennie w ogóle nie musiałam robić poprawek przez ok. 8-10h, a teraz sobie nie radzi
A jakie podkłady stosujecie? Czy w ogóle stosujecie?
ja stosuje podkład mineralny
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 00:13   #3214
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Ostatnio moja cera ma się trochę gorzej - chyba się oczyszcza. Ewidentnie dwa z najbardziej problemowych zaskórników zamkniętych przeistoczyły się w ropne zmiany z którymi męczę się już któryś dzień, ale cóż zrobić... Mam też kilka innych, małych, ropnych krostek. Co do zaskórników otwartych - wariuję już trochę. Nieraz są mało widoczne, a niekiedy mam wrażenie, że się powiększają i widać je z daleka...
Cóż, czekam cierpliwie. Mam nadzieję, że na święta będę mieć już w miarę ładną cerę
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 15:45   #3215
Arturo925
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 53
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Witajcie Ja od 7dni stosuje differin i póki co lekki wysyp, szczególnie żuchwa i szyja. Coś tam sie goi i zmniejsza wiec sie nie spinam. Mnie złapał sie trądzik zaskórnikowy i że żyje ze mną dosyć długo, to niektóre zaskórniki są całkiem głęboko. Naczytałem sie ze po dłuższym czasie każdemu pomaga, więc na pewno nie odpuszcze i jestem dobrej myśli. Ogólnie dopiero teraz skóra zaczęła sie delikatnie "sypać" i czuć delikatne podrażnienie, więc ostatnio wpadłem jeszcze raz do p. dermatolog (z tego co widze, jako jeden z niewielu mam ten luksus ze wchodze kiedy chce, a nie na zapisy ) i zapytałem o nawilżanie. Otóż mi jako chłopakowi, nie wypada się smarować jakimikolwiek kremami jak wychodzę do ludzi, szczególnie ze i tak mam juz dosyć mocno przetłuszczającą sie cerę, wiec zapytałem czy mogę nawilżac na noc i podobno mogę, bodajże 30 albo 60min po nałozeniu differinu. Jak Wy sie na to zaopatrujecie? Nawilżam sie Cetaphilem MD i twarz myję Physiogelem. Czy to nawilżanie nie zaszkodzi kuracji? Licze na jakieś odpowiedzi, szczególnie ze ostatni post jest sprzed miesiaca, a czytajac ostatnie strony tematu, zauważyłem ze większosć z Was była na tym etapie co ja teraz. Jak u Was wygląda buźka po upłynieciu miesiąca?
Nie ukrywam że chciałbym zauważyć pozytywne efekty przed połową stycznia (studniówka )
pozdrawiam
Arturo925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 16:51   #3216
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Arturo925 Pokaż wiadomość
Witajcie Ja od 7dni stosuje differin i póki co lekki wysyp, szczególnie żuchwa i szyja. Coś tam sie goi i zmniejsza wiec sie nie spinam. Mnie złapał sie trądzik zaskórnikowy i że żyje ze mną dosyć długo, to niektóre zaskórniki są całkiem głęboko. Naczytałem sie ze po dłuższym czasie każdemu pomaga, więc na pewno nie odpuszcze i jestem dobrej myśli. Ogólnie dopiero teraz skóra zaczęła sie delikatnie "sypać" i czuć delikatne podrażnienie, więc ostatnio wpadłem jeszcze raz do p. dermatolog (z tego co widze, jako jeden z niewielu mam ten luksus ze wchodze kiedy chce, a nie na zapisy ) i zapytałem o nawilżanie. Otóż mi jako chłopakowi, nie wypada się smarować jakimikolwiek kremami jak wychodzę do ludzi, szczególnie ze i tak mam juz dosyć mocno przetłuszczającą sie cerę, wiec zapytałem czy mogę nawilżac na noc i podobno mogę, bodajże 30 albo 60min po nałozeniu differinu. Jak Wy sie na to zaopatrujecie? Nawilżam sie Cetaphilem MD i twarz myję Physiogelem. Czy to nawilżanie nie zaszkodzi kuracji? Licze na jakieś odpowiedzi, szczególnie ze ostatni post jest sprzed miesiaca, a czytajac ostatnie strony tematu, zauważyłem ze większosć z Was była na tym etapie co ja teraz. Jak u Was wygląda buźka po upłynieciu miesiąca?
Nie ukrywam że chciałbym zauważyć pozytywne efekty przed połową stycznia (studniówka )
pozdrawiam
Ja też używam do nawilżania Cetaphilu MD, jest w porządku, dobrze nawilża i nic złego z moją twarzą nie robi. Aczkolwiek ja, jeśli już go używam, to na dzień - a więc ogólnie polecam ten krem, ale nie mogę się wypowiedziec, jakie będą efekty przy stosowaniu chwilę po Differinie.
Trzymam kciuki za Twoją kurację


Jutro miną dwa miesiące odkąd używam Differinu (na zmianę z Davercinem). Po około 1,5 miesiąca twarz była w najgorszym stanie, ale teraz jest już lepiej Z kolorówki używam wyłącznie korektora na niedoskonałości i teraz, jeśli muszę go nakładac, to nie na więcej niż 3 miejsca, a czasem wcale :P Wszystkie grudki "zniknęły"! Ropne niedoskonałości pojawiają się raz na jakiś czas (jak już wspomniałam - nie mam ich na twarzy na raz więcej niż 3), w następstwie "przemiany" zaskórnika. Jestem trochę zła, bo zaskórników otwartych nadal jest na mojej twarzy mnóstwo, ale mimo to cierpliwie czekam z nadzieją, że kiedyś i one odpuszczą
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 08:35   #3217
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Arturo925 Pokaż wiadomość
bodajże 30 albo 60min po nałozeniu differinu. Jak Wy sie na to zaopatrujecie?
Oczywiście że nawilżanie nie zaszkodzi - jeżeli Differin mocno Cię wysusza, to odczekaj to 30 minut po zaaplikowaniu i nałóż spokojnie krem nawilżający (Cetaphil - super wybór). Ja tak robię bardzo często. Grunt to obserwować własną skórę - nie ma nic gorszego nie przesuszenie, wpadasz wtedy w błędne koło.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 19:57   #3218
Arturo925
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 53
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Oooo, dzięki! takiej informacji właśnie potrzebowałem
I mam nadzieje ze u mnie 1,5 miesiaca kuracji to nie bedzie jednak ten najgorszy moment. Aktualnie zaskórników jeszcze troche jest, ale to co wyszło, zaczyna się juz goić i za jakis tydzien-dwa chyba nie będzie po tym śladu. Narazie widze ze cos sie dzieje, więc tak czy siak jestem zadowolony
Arturo925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 20:02   #3219
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Arturo925 Pokaż wiadomość
Oooo, dzięki! takiej informacji właśnie potrzebowałem
I mam nadzieje ze u mnie 1,5 miesiaca kuracji to nie bedzie jednak ten najgorszy moment. Aktualnie zaskórników jeszcze troche jest, ale to co wyszło, zaczyna się juz goić i za jakis tydzien-dwa chyba nie będzie po tym śladu. Narazie widze ze cos sie dzieje, więc tak czy siak jestem zadowolony
1,5 miesiąca absolutnie nie musi być u Ciebie najgorszym momentem - skóra każdego reaguje zupełnie inaczej
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:49   #3220
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Oczywiście że nawilżanie nie zaszkodzi - jeżeli Differin mocno Cię wysusza, to odczekaj to 30 minut po zaaplikowaniu i nałóż spokojnie krem nawilżający (Cetaphil - super wybór). Ja tak robię bardzo często. Grunt to obserwować własną skórę - nie ma nic gorszego nie przesuszenie, wpadasz wtedy w błędne koło.
Dokładnie, ja przestrzegam wszystkich którzy używają differin aby nawilżali skórę, mi dermatolog powiedziała że gdyby było duże wysuszenie odstawić na 2-3 dni.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:14   #3221
Arturo925
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 53
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Jak nawilżam to nawet gołym okiem widze, ze to pomaga. Bo niektórzy mogą pomyśleć że differin trzeba stosować codziennie zeby działał. Ja u siebie widze, ze jak smaruje np. dwa dni i w trzeci dzien sam cetaphil, lub na zmiane diff i cetaphil, to skóra i tak reaguje tak jakby leczenia trwało cały czas. Najwidoczniej adapalen jest na tyle silny że cos tam zawsze zostaje w skórze
Arturo925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 20:10   #3222
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Witajcie ponownie. Chyba zaraz trafi mnie szlag
Na chwilę obecną mam nowy wysyp: ropne krostki, podskórne gule, oprócz tego powróciły grudki. Co najgorsze obecnie problem z zaskórnikami jest taki sam, jak przed rozpoczęciem kuracji. Za 10 dni minie 3 miesiąc stosowania Differinu. Od kilku dni nie używam Davercinu - nie wiem, może to stąd ten wysyp, ale po ostatnim zastosowaniu Davercinu myślałam, że oszaleję - moja zawsze tłusta skóra z dnia na dzień stała się koszmarnie przesuszona - zamiast Davercinu zaczęłam smarowac twarz nawilżającym Cetaphilem (czyli codziennie na dzień nawilżający Cetaphil, a na noc na zmianę Cetaphil z Differinem).

Nie mam już siły... Zaczekam do końca miesiąca, a jeśli nie zmieni się na lepsze, to chyba rzucam to w chol_rę i zaczynam znowu walczyć na własną rękę - będę kombinować z kwasami / Effaclarem K (i wrócę do Duo) / spróbuję Avene Triacneal, bo podobno radzi sobie z zaskórnikami.

Doradźcie mi coś, proszę. Czekać dalej na efekty, czy zostawić Differin i Davercin?
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...

Edytowane przez StarsBeachSunriseAndHe
Czas edycji: 2014-01-04 o 20:12
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:07   #3223
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie. Chyba zaraz trafi mnie szlag
Na chwilę obecną mam nowy wysyp: ropne krostki, podskórne gule, oprócz tego powróciły grudki. Co najgorsze obecnie problem z zaskórnikami jest taki sam, jak przed rozpoczęciem kuracji. Za 10 dni minie 3 miesiąc stosowania Differinu. Od kilku dni nie używam Davercinu - nie wiem, może to stąd ten wysyp, ale po ostatnim zastosowaniu Davercinu myślałam, że oszaleję - moja zawsze tłusta skóra z dnia na dzień stała się koszmarnie przesuszona - zamiast Davercinu zaczęłam smarowac twarz nawilżającym Cetaphilem (czyli codziennie na dzień nawilżający Cetaphil, a na noc na zmianę Cetaphil z Differinem).

Nie mam już siły... Zaczekam do końca miesiąca, a jeśli nie zmieni się na lepsze, to chyba rzucam to w chol_rę i zaczynam znowu walczyć na własną rękę - będę kombinować z kwasami / Effaclarem K (i wrócę do Duo) / spróbuję Avene Triacneal, bo podobno radzi sobie z zaskórnikami.

Doradźcie mi coś, proszę. Czekać dalej na efekty, czy zostawić Differin i Davercin?

Ja bym zostawiła leki. Żałuję, że odstawiłam Differin. Jemu trzeba dać czas, na efekty z kwasami też trzeba czekać kawałek czasu. Ja mam tak mocno zapchaną skórę twarzy że oczyszczenie jej z zaskórników sporo mi zajmie, ale już praktycznie połowy się pozbyłam. Powodzenia
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 11:37   #3224
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Czy jest tańszy zamiennik Differinu?

Pytanie tak jak w temacie
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:43   #3225
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Czy jest tańszy zamiennik Differinu?

nie ma z tego co wiem zamienników differinu ale czy on jest aż tak drogi? ja swój kupiłem za 28 zł w aptece a składnik aktywny czyli adapalen ma jeszcze drozsze epiduo i dotatkowo nadtlenek benzoilu
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:28   #3226
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czy jest tańszy zamiennik Differinu?

Jeśli stosuje się go na ciało, a nie tylko na twarz to taka kuracja całkiem sporo kosztuje Niestety nie ma żadnego tańszego odpowiednika tego preparatu.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:18   #3227
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Czy jest tańszy zamiennik Differinu?

Niby drogi nie jest ale tani wcale Tragedii nie ma (38 zl). To moje poczatki kuracji,więc szukam tańszych zamienników. Wizyta u dermatologa 120zł+190 recepta na miesiąc, to jak na moją kieszeń troszkę sporo
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:24   #3228
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czy jest tańszy zamiennik Differinu?

Jeżeli masz możliwość to zamawiaj w sieci aptek doz .pl, tubka żelu kosztuje 30 zł, odbierasz osobiście w aptece więc nie ma dodatkowych kosztów. Zawsze to kilka złotych na plusie
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 18:37   #3229
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Czy jest tańszy zamiennik Differinu?

Cytat:
Napisane przez bridget0505 Pokaż wiadomość
Niby drogi nie jest ale tani wcale Tragedii nie ma (38 zl). To moje poczatki kuracji,więc szukam tańszych zamienników. Wizyta u dermatologa 120zł+190 recepta na miesiąc, to jak na moją kieszeń troszkę sporo
jest sens chodzic prywatnie i bulic taka kase?
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 11:02   #3230
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Czy jest tańszy zamiennik Differinu?

Nie mam innego wyjścia, bo aktualnie nie jestem ubezpieczona .
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:28   #3231
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Od dzisiejszego wieczoru zaczynam terapię Mam nadzieję, że wygram z tymi wszędobylskimi zaskórnikami. Boję się tylko o moje obecne kosmetyki, które stosowałabym rano, że dodatkowo mnie zapchają. Możecie polecić mi jakiś fajny kremik, który można stosować na dzień, a nie zapycha? Piszecie o tym Cetaphilu, dokładnie o którą wersję Wam chodzi, bo wydaje mi się, że w googlu wyskakuje kilka propozycji? No i podkład. W sumie na siłę obeszłabym się bez (chyba że by mnie jakoś konkretnie wysypało), ale wolałabym mieć jakąś opcję ratunku
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:30   #3232
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

dzis mija 7 dni z differinem i wysyp mam konkretny, nawet tam gdzie bym sie nie spodziewala... jakos daje rade, ale ciezko utrzymac rece przy sobia
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:36   #3233
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

cire, nagomiko - powodzenia!

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;44641502]Od dzisiejszego wieczoru zaczynam terapię Mam nadzieję, że wygram z tymi wszędobylskimi zaskórnikami. Boję się tylko o moje obecne kosmetyki, które stosowałabym rano, że dodatkowo mnie zapchają. Możecie polecić mi jakiś fajny kremik, który można stosować na dzień, a nie zapycha? Piszecie o tym Cetaphilu, dokładnie o którą wersję Wam chodzi, bo wydaje mi się, że w googlu wyskakuje kilka propozycji? No i podkład. W sumie na siłę obeszłabym się bez (chyba że by mnie jakoś konkretnie wysypało), ale wolałabym mieć jakąś opcję ratunku [/QUOTE]

Ja używam Cetaphil MD Dermoprotektor (balsam do twarzy i ciała). Polecam. Nie zapycha, ładnie nawilża, nie podrażnia, jest wydajny. Przypadł mi do gustu.
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:05   #3234
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Pokaż wiadomość
cire, nagomiko - powodzenia!
dzieki, przyda sie
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:45   #3235
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Pokaż wiadomość
cire, nagomiko - powodzenia!



Ja używam Cetaphil MD Dermoprotektor (balsam do twarzy i ciała). Polecam. Nie zapycha, ładnie nawilża, nie podrażnia, jest wydajny. Przypadł mi do gustu.
Dobry jest też ponoc physiogel (krem i żel do mycia twarzy) moim kuzynom zawsze pomagał na wysyp. Warto spróbować, ja z doświadczenia wiem że kremy nawilżający typu cetaphil czy physiogel są idealne do cery trądzikowej/tłustej, tylko te się sprawdziły u mnie.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 23:12   #3236
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dobry jest też ponoc physiogel (krem i żel do mycia twarzy) moim kuzynom zawsze pomagał na wysyp. Warto spróbować, ja z doświadczenia wiem że kremy nawilżający typu cetaphil czy physiogel są idealne do cery trądzikowej/tłustej, tylko te się sprawdziły u mnie.
Niedawno usłyszałam wiele dobrych opinii o Physiogelu, jednak sama nigdy go nie używałam, więc nie mam doświadczenia.
U mnie nie sprawdził się do tej pory żaden inny krem niż Cetaphil (chociaż chętnie wypróbowałabym właśnie Physiogel) - inne np. dobrze nawilżały, ale był po nich wysyp, albo zaskórniki. Przy Cetaphilu nie mam takich "atrakcji"
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 23:20   #3237
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

ja w sumie mam zagwozdke... czy wysypuje mnie przez differin czy przez filtr
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 09:36   #3238
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Ok, dzięki wielkie dziewczyny Dzisiaj będę musiała się w coś zaopatrzyć.
U mnie niestety też jest taki problem, że czegokolwiek bym nie używała to jestem zapchana okropnie Mimo że kosmetyki mają dobre opinie i są przeznaczone do cery trądzikowej to u mnie się nie sprawdzają w ogóle
Mam nadzieję, że z Differinem wreszcie pozbędę się tych zaskórników, bo walczę już kilka dobrych lat...
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:46   #3239
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ja w sumie mam zagwozdke... czy wysypuje mnie przez differin czy przez filtr
Ja używam ostatnio kwasu, i oczywiście na dzień filtr, i też nie wiem czy to filtr mnie zapycha, czy krem z kwasem bo ma parafinę. Nie jest to jakieś duże zapchanie, dwa pojedyńcze wypryski.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Mam nadzieję że na najbliżej wizycie dermatolog przepisze mi differin, bo myślę że by mi pomógł teraz
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:44   #3240
Bec3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

.

Edytowane przez Bec3
Czas edycji: 2014-01-30 o 11:45
Bec3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.