Kobiece kształty + niski wzrost, Co nosić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 16:30   #1
tenibit
Przyczajenie
 
Avatar tenibit
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: małe miasteczko w województwie Podarapckim
Wiadomości: 2
GG do tenibit

Kobiece kształty + niski wzrost, Co nosić?


DZIEWCZYNY!

Mam 158 cm wzrostu , waże 50 kg , mam bardzo kobiece kształty... Spory biust i biodra... wymiary : 89-62-91
Wygląda to sobie tak średnio... bo jestem mała, a przez figure - przysadzista...

( wiem wiem obcasy, obcasy i jeszcze raz obcasy , ale pytam teraz o ubrania)

Pozdrawiam !

Ps. Mam nadzieje, że wysokie koleżanki nie będą się naśmiewać z takiego maleństwa jak ja
tenibit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:21   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Kobiece kształty + niski wzrost, Co nosić?

nie martw się ja mam 156cm 49kg 89-70-90.Noszę baleriny,i rurki bo w tym najlepiej się czuję mimo niskiego wzrostuuwielbiam też tuniki,sukienki,i dopasowane bluzeczki.Wiem,że może ubieram się źle do wzrostu,ale ważne żeby się dobrze czuć.Wiele osób mówiło mi:szpilki,szpilki,szpilk i.Ale źle się w tym czuję a przecież niema co się zmuszać
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:22   #3
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Kobiece kształty + niski wzrost, Co nosić?

Cytat:
Napisane przez tenibit Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!

Mam 158 cm wzrostu , waże 50 kg , mam bardzo kobiece kształty... Spory biust i biodra... wymiary : 89-62-91
Wygląda to sobie tak średnio... bo jestem mała, a przez figure - przysadzista...

( wiem wiem obcasy, obcasy i jeszcze raz obcasy , ale pytam teraz o ubrania)

Pozdrawiam !

Ps. Mam nadzieje, że wysokie koleżanki nie będą się naśmiewać z takiego maleństwa jak ja
Hej Też jestem niska (154cm) i powiem tak, najważniejsze to "nie przełamywać" ciała nadmiarem części, co znaczy, że lepiej unikać strojów, gdzie ubiór składa się z kilku elementów i kolorów- bezpieczniej jest założyć mniej rzeczy w miarę jednolitej kolorystyce. Czyli- zamiast koszulki i spódniczki w różnych kolorach lepiej włożyć dopasowaną sukienkę o podobnej długości. Dobrze jest także zainwestować w tuniki do połowy uda, do tego legginsy/spodnie w podobnej barwie i (skoro zbliża się jesień) kozaki Ponieważ mam figurę klepsydry i kobiece kształty kupuję tuniki dopasowane do ciała, by uwydatnić to i owo Na chłodne dni bardzo dobrze sprawdzają się płaszcze i kurtki wiązane w pasie, podkreślające talię. Co do butów- nie zawsze da się wytrzymać cały dzień na obcasach, dobrym rozwiązaniem będą koturny Zakładałam je do jeansów, prostych t-shirtów i marynarek. Gdy kupuję spodnie, unikam tych, które mają duże kieszenie, np. na udach, nie biorę też szerokich spodni, lepiej mi w rurkach (podkreślają łydki, niestety wszystkie spodnie idą do skrócenia albo zwężenia w pasie ) Odnoszę wrażenie, że najlepiej mojej sylwetce robi klasyka i prostota Mam nadzieję, że trochę pomogłam, sama chętnie posłucham innych porad
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:26   #4
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Kobiece kształty + niski wzrost, Co nosić?

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Hej Też jestem niska (154cm) i powiem tak, najważniejsze to "nie przełamywać" ciała nadmiarem części, co znaczy, że lepiej unikać strojów, gdzie ubiór składa się z kilku elementów i kolorów- bezpieczniej jest założyć mniej rzeczy w miarę jednolitej kolorystyce. Czyli- zamiast koszulki i spódniczki w różnych kolorach lepiej włożyć dopasowaną sukienkę o podobnej długości. Dobrze jest także zainwestować w tuniki do połowy uda, do tego legginsy/spodnie w podobnej barwie i (skoro zbliża się jesień) kozaki Ponieważ mam figurę klepsydry i kobiece kształty kupuję tuniki dopasowane do ciała, by uwydatnić to i owo Na chłodne dni bardzo dobrze sprawdzają się płaszcze i kurtki wiązane w pasie, podkreślające talię. Co do butów- nie zawsze da się wytrzymać cały dzień na obcasach, dobrym rozwiązaniem będą koturny Zakładałam je do jeansów, prostych t-shirtów i marynarek. Gdy kupuję spodnie, unikam tych, które mają duże kieszenie, np. na udach, nie biorę też szerokich spodni, lepiej mi w rurkach (podkreślają łydki, niestety wszystkie spodnie idą do skrócenia albo zwężenia w pasie ) Odnoszę wrażenie, że najlepiej mojej sylwetce robi klasyka i prostota Mam nadzieję, że trochę pomogłam, sama chętnie posłucham innych porad
zgadzam się
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:53   #5
tenibit
Przyczajenie
 
Avatar tenibit
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: małe miasteczko w województwie Podarapckim
Wiadomości: 2
GG do tenibit
Dot.: Kobiece kształty + niski wzrost, Co nosić?

Osobiście też uważam , że maxi dress w tym wypadku ( figura + wzrost ) to zabójstwo
tenibit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.