Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 07:29   #1
kkiills
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Exclamation

Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???


Witam, dużo ćwiczę dlatego potrzebuję ubrań sportowych. W sklepach wszystko jest takie mało kolorowe, albo coś zawsze nie pasuje... mam parę rzeczy z H&m, cubus, nike, do ćwiczeń uwielbiam legginsy bershki (5 kolorów) mają już z 4 lata. Czego szukacie w sklepach i czego wam brakuje???? czekam na wasze opinie
kkiills jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 07:38   #2
mrowka2810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 300
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Też kupiłam ostatnio leginsy z Bershki. Póki co mogę powiedzieć, że wygodnie się w nich ćwiczy, ale ciekawa jestem jak będzie z ich wytrzymałością ;D mają dużo ładnych kolorów, czego niestety brakuje w innych sklepach...
mrowka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 11:42   #3
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

A ja myślę, że Bershka czy H&M to nie są sklepy sportowe. Wystarczy wejść do 4F czy zwykłego Go Sport/decathlon i jest ogromny wybór kolorowych ubrań.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:56   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że Bershka czy H&M to nie są sklepy sportowe. Wystarczy wejść do 4F czy zwykłego Go Sport/decathlon i jest ogromny wybór kolorowych ubrań.
Nie są, ale mają działy sportowe.
Materialy pewnie nie roznia sie od tych ciuchów z sklepow typowo sportowych.
Tym bardziej, że w sportowych np. 4F mają ceny z kosmosu i wez tu wspieraj polskie firmy- ide do decatlonu i wspieram francuzów

Czasami brakuje mi kieszonek w spodniach, czy zapinanych kieszeni w bluzach/ koszulkach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:22   #5
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że Bershka czy H&M to nie są sklepy sportowe. Wystarczy wejść do 4F czy zwykłego Go Sport/decathlon i jest ogromny wybór kolorowych ubrań.
Zgadzam się. W 4F i GoSport ceny są rzeczywiście zazwyczaj wysokie, ale można trafić na tańszy produkt, promocję lub outlet. Osobiście większość sportowych zakupów robię w Decathlonie. Ceny przystępne, jakość bardzo dobra, duży wybór kolorów Mają profesjonalne ubrania, a wiele z nich jest "mniej znanych" firm (ale bardzo dobrych!) w związku z czym nie płacisz za znaczek.
Nigdy nie kupuję odzieży sportowej w sklepach typu H&M czy Cubus. Aby nie było niedomówień - nie twierdzę, że są złe. Nie wiem, jakie są. Po prostu nie kupuję ich w takich miejscach.

W sklepach znajduję prawie wszystko, czego potrzebuję - z jednym wyjątkiem. Biustonosz sportowy! Znalezienie odpowiedniego jest bardzo trudne. Jako, że mój rozmiar to 70G (znalazłam tylko dwie marki oferujące biustonosz sportowy w tym rozmiarze) musiałam zamówić swój przez Internet i zapłacić za niego aż 200zł. Kupno zwykłego topu nie wchodzi w grę - piękne wzory i kolory, niskie ceny, ale rozmiar? Pod biustem potrzebuję S/M, a w biuście XL - czyli nie kupię odpowiedniego.
W przypadku reszty ubrań jedynym mankamentem jest zazwyczaj brak kieszeni lub zbyt mały jej rozmiar, ale to nie problem.
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 20:47   #6
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Pokaż wiadomość
Zgadzam się. W 4F i GoSport ceny są rzeczywiście zazwyczaj wysokie, ale można trafić na tańszy produkt, promocję lub outlet. Osobiście większość sportowych zakupów robię w Decathlonie. Ceny przystępne, jakość bardzo dobra, duży wybór kolorów Mają profesjonalne ubrania, a wiele z nich jest "mniej znanych" firm (ale bardzo dobrych!) w związku z czym nie płacisz za znaczek.
Nigdy nie kupuję odzieży sportowej w sklepach typu H&M czy Cubus. Aby nie było niedomówień - nie twierdzę, że są złe. Nie wiem, jakie są. Po prostu nie kupuję ich w takich miejscach.

W sklepach znajduję prawie wszystko, czego potrzebuję - z jednym wyjątkiem. Biustonosz sportowy! Znalezienie odpowiedniego jest bardzo trudne. Jako, że mój rozmiar to 70G (znalazłam tylko dwie marki oferujące biustonosz sportowy w tym rozmiarze) musiałam zamówić swój przez Internet i zapłacić za niego aż 200zł. Kupno zwykłego topu nie wchodzi w grę - piękne wzory i kolory, niskie ceny, ale rozmiar? Pod biustem potrzebuję S/M, a w biuście XL - czyli nie kupię odpowiedniego.
W przypadku reszty ubrań jedynym mankamentem jest zazwyczaj brak kieszeni lub zbyt mały jej rozmiar, ale to nie problem.
Jaki kupiłaś biustonosz? Jestem zywo zainteresowana tematem, bo mam podobne wymiary. Sportowych w tym rozmiarze, może znajdzie się z 4 firm, pytanie tylko który jest najlepszy..
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 22:32   #7
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

StarsBeachSunriseAndHe ja mam 70E i 2 staniki z Cubusa - bardzo dobrze trzymaja, w TkMaxx można też lepsze staniki sportowe znaleźć na duży biust i mały obwód
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 23:02   #8
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

W tk maxxie są ale z malymi ,ja od roku poluję i nie udali mi sie kupić.


Sent from my RM-821_eu_poland_493 using Tapatalk
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 23:39   #9
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Jaki kupiłaś biustonosz? Jestem zywo zainteresowana tematem, bo mam podobne wymiary. Sportowych w tym rozmiarze, może znajdzie się z 4 firm, pytanie tylko który jest najlepszy..
Wybrałam Panache Sport. Zdecydowanie wart swojej ceny. Nie mam porównania z innymi, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu i nie mam mu nic do zarzucenia.

gozia, kilkukrotnie szukałam w TkMaxx, jednak nie znalazłam w swoim rozmiarze. W Cubusie widziałam tylko topy w rozmiarówce typowo odzieżowej, tj. XS-XL. Któryś z rozmiarów pasował na Twoje wymiary, czy pojawiły się rozmiary z wyszczególnionymi obwodami i miseczkami?
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...

Edytowane przez StarsBeachSunriseAndHe
Czas edycji: 2014-03-26 o 23:49
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 09:42   #10
Calineczka19871
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

mi brakuje zawsze miejsca na odtwarzacz muzyki i spodni oraz bluzki która ma neonowe emblematy, że gdy biegnę jestem widoczna.
Calineczka19871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 12:00   #11
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Cytat:
Napisane przez Calineczka19871 Pokaż wiadomość
mi brakuje zawsze miejsca na odtwarzacz muzyki i spodni oraz bluzki która ma neonowe emblematy, że gdy biegnę jestem widoczna.
Mi też na początku przeszkadzał brak miejsca na odtwarzacz, ale zainwestowałam w opaskę na ramię - etui - i po problemie
Co do odblaskowych emblematów, to ja akurat przy każdym sportowym ciuchu mam choćmy mały odblaskowy element, mimo, że nigdy nie zwracałam na nie uwagi. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem są odblaskowe opaski samozakładające się, ja zakładam je na kostki i podczas nocnego biegu wyglądają bardzo efektownie
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 12:41   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Pokaż wiadomość
Zgadzam się. W 4F i GoSport ceny są rzeczywiście zazwyczaj wysokie, ale można trafić na tańszy produkt, promocję lub outlet. Osobiście większość sportowych zakupów robię w Decathlonie. Ceny przystępne, jakość bardzo dobra, duży wybór kolorów Mają profesjonalne ubrania, a wiele z nich jest "mniej znanych" firm (ale bardzo dobrych!) w związku z czym nie płacisz za znaczek.
Nigdy nie kupuję odzieży sportowej w sklepach typu H&M czy Cubus. Aby nie było niedomówień - nie twierdzę, że są złe. Nie wiem, jakie są. Po prostu nie kupuję ich w takich miejscach.

.

Tylko trzeba trafic na promocje , itd tez wolę dekatlon chcoiaż nie ma go w moim mieście i lubie produkty wlasnie bez znaczka bo sa rownie dobre jak te markowe- szczegolnie, że nie uprawiam sportu zawodowo.

W H&M czasami tez kupuje sportowe- jak cos mi się spodoba to kupuje i nie narzekam na jakość.


Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Pokaż wiadomość
Mi też na początku przeszkadzał brak miejsca na odtwarzacz, ale zainwestowałam w opaskę na ramię - etui - i po problemie
Co do odblaskowych emblematów, to ja akurat przy każdym sportowym ciuchu mam choćmy mały odblaskowy element, mimo, że nigdy nie zwracałam na nie uwagi. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem są odblaskowe opaski samozakładające się, ja zakładam je na kostki i podczas nocnego biegu wyglądają bardzo efektownie
Ja mam saszetke na telefon z H&M i jest super jednka tez na etui na reke się czaję- tylko czy nie przeszkadza wam majtający sie kabelek od słuchawek?

Odblaski- zazwyczaj biegam w dzien wiec nie ptorzebuję, a jesli potrzebuję to też mam takie opaski zaciskowe i ich uzywam gdy biegam lub jadę rowerm.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 18:08   #13
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

StarsBeachSunriseAndHe ja mam chyba M-ki z Cubusa i są super, bo mocno trzymają pod biustem (no i mają wystarczającą ilość miejsca w miseczce aby biust się nie wylewał), ale jeśli Ty masz większą miseczkę, to może byc już problem z 'pomieszczeniem' biustu

A próbowałyście w Sports Direct?
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:49   #14
KariArmani
Raczkowanie
 
Avatar KariArmani
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 38
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Mi brakuje ładnego designu, kolorów, krojów. Teraz coraz ładniejsze rzeczy są, ale cały czas za mało!
KariArmani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 14:23   #15
Kasiuleczka5_5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 46
Dot.: Dziewczyny, czego brakuje wam w strojach sportowych???

Od jakiegoś czasu szukam sportowych bluzek bez dużego dekoltu - żeby nie było widać piersi przy schylaniu się czy robieniu pompek. Większość bluzek ma strasznie powycinane dekolty ;(
Kasiuleczka5_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-01 15:23:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.