SPA i wczasy odchudzające - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 23:58   #31
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Cytat:
Napisane przez ermety Pokaż wiadomość
Ja tam wierzę w takie wczasy. Mialam kolezanke, ktora zrzucila 3 kg podczas takiego turnusu. Byla w Velaves we Wladyslawowie. Niby 3 kg to nie duzo, ale nauczyli ja zasad, wyrobili twardą wolę. Poźniej dolozyła kolejne 8 kg.
Najważniejsze to wyrobić sobie silną wolę. Jeżeli w tym Velavesie nauczyli ją jak się dobrze odżywiać to myślę że warto spróbować.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:21   #32
SLVIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Witam serdecznie
Ja co roku jeźdze na takie 14 dniowe wczasy odchudzajace i bardzo sobie to chwaleSukces 100%
Byłam juz w róznych miejscach i stwierdzam ,że najwiekszy sukces odnosze na wczasach typowych z wysiłkiem fizycznym i 1200 cal .
W Jastrzębiej Górze w Hutniku byłam juz 2-razy i chociaz warunki typowo komunistyczne to efekty NAJLEPSZE.Dnień tak jest tam zorganizowany ,że nie ma czasu na nude gimnastyka od rana do wieczora w cenie pobytu(w innych ośrodkach musiałam dokupywać zajęcia bo w cenie mało było ).Przy wadze 65 kg spada mi 4 kg i potem jeszcze w domu ok 4 kg bez wiekszego wysiłku ,
Bardzo bardzo polecam jak ktoś ma jakies pytania to proszę
Pozdrawiam Sylwia
SLVIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 17:56   #33
TeZet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 37
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Szukałem w necie opinii na temat tego Hutnika i nic. Gdybyś mogła coś więcej, jakieś fotki na priv (jeśli są) obiektu, pokoi itp? W necie jest strona, taka ogólna - trzy ośrodki i między innymi ten Hutnik. Jak wygląda program odchudzający, każdy dzień? - wiele takich SPA itp mają szczegółowe programy a tam są tylko wypisane jakie zajęcia.
Napisz, proszę gdzie jeszcze byłaś na wczasach odchudzających oprócz tego Hutnika?
Szukam dla swojej żony wczasów odchudzających - nie chcę być zasypany setką pytań bez odpowiedzi.
TeZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:30   #34
zaafira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 2
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Hej dziewczyny, ja szukam koleżanki na wyjazd na wczasy odchudzające na wakacje. Myślałam o polskich górach, znalazłam turnusy w Karpaczu w Malachit Medical Spa i Konradówce. Macie jakieś doświadczenia z tymi hotelami? Ceny mają przyzwoite, ale który lepszy?? Która z Was by reflektowała na wspólny wypad?
zaafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:49   #35
kierokierowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Cytat:
Napisane przez SLVIA Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Ja co roku jeźdze na takie 14 dniowe wczasy odchudzajace i bardzo sobie to chwaleSukces 100%
Byłam juz w róznych miejscach i stwierdzam ,że najwiekszy sukces odnosze na wczasach typowych z wysiłkiem fizycznym i 1200 cal .
W Jastrzębiej Górze w Hutniku byłam juz 2-razy i chociaz warunki typowo komunistyczne to efekty NAJLEPSZE.Dnień tak jest tam zorganizowany ,że nie ma czasu na nude gimnastyka od rana do wieczora w cenie pobytu(w innych ośrodkach musiałam dokupywać zajęcia bo w cenie mało było ).Przy wadze 65 kg spada mi 4 kg i potem jeszcze w domu ok 4 kg bez wiekszego wysiłku ,
Bardzo bardzo polecam jak ktoś ma jakies pytania to proszę
Pozdrawiam Sylwia
w jastrzębiej górze jest też primavera z takimi wczasami, tak się zastanawiam nad wypadem tego typu, piszesz że 4 kilo gubisz za dwa tygodnie, to naprawdę super osiągnięcie! moim marzeniem jest stracić jakieś 15 kilogramów, to chyba byłby pierwszy krok w tym kierunku...
kierokierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 23:16   #36
moliv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 17
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

No i co z tymi SPA? Wiosna idzie, czas się za siebie zabrać, przeglądam oferty i spodobała mi się ta instytutów Dr Ireny Eris. Może warto zainwestować i wybrać coś firmowanego znanym nazwiskiem z ogromnym doświadczeniem? Poza tym uwielbiam jej kosmetyki, polegam genialny peeling antycellulitowy! 100% sprawdzony kosmetyk

Edytowane przez moliv
Czas edycji: 2013-02-12 o 05:26
moliv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 14:15   #37
MalinowaLala
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaLala
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: WLKP...Poznań też ;)
Wiadomości: 103
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Witam...widze , że watek "zamilkł". Ja osobiście chcem w tym roku wybrać się na turnus odchudzający , ale nie wiem zbytnio gdzie i nie mam z kim.
Z tąd moje pytanie czy może mi ktoś coś polecić i czy może jest ktoś chętny na taki wypad ?
__________________
Pozytywne myślenie to połowa sukcesu .
MalinowaLala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 11:50   #38
camiliena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Witajcie dziewczyny! Zastanawiam się nad wczasami odchudzającymi, ale nie mam przekonania czy warto? Mam świadomość, że nie wrócę po tygodniu szczuplejsza, ale czy przynajmniej jakieś minimalne efekty widać po takim tygodniu regularnych ćwiczeń, zdrowego żywienia itd.? Rozważam wczasy w Silvan Spa w Żytnej, dzwoniłam do nich i miła pani tłumaczyła mi, że chodzi w tym o to, aby z dietetykiem opracować indywidualny program żywienia, z trenerem indywidualne treningi zaplanować, a przy okazji są też zabiegi wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Ale pytanie podstawowe - CZY WARTO?
camiliena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 19:16   #39
Fight987
Przyczajenie
 
Avatar Fight987
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

W moim przypadku najlepsze Spa w którym byłem znajduje się w okolicach Katowic. Natura Residance. idealne na spotkania biznesowe i zjazdy, bankiety itp. Byłem w wielu podobnych miejscach a akurat to mi przypadło do gustu. Tutaj link http://www.naturaresidence.pl/ sprawdzcie ...
Fight987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 06:00   #40
SLVIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Warto, ale na wczasy odchudzające a nie do jakiegoś SPA.
Ja byłam już kilka razy na turnusach dwu tygodniowych.
Rekordy turnusów to nawet 12 kg
Polecam ja nie mam nadwagi za dużej więc ok 4 kg
Ale i tak jest super
SLVIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:23   #41
camiliena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

To są właśnie wczasy, tyle że tygodniowe... No nic, już i tak za późno, bo ruszyły. Następne pewnie już po nowym roku. Przeglądne też polecane przez Was ośrodki, ale ten Silvan pasuje mi, bo w miarę niedaleko ode mnie.
camiliena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 12:36   #42
Helpless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Wg mnie warto, jestem na to żywym dowodem. W tydzień schudłam 3 kilo, może i niedużo, ale w tydzień, to moim zdaniem świetny wynik. Tym bardziej, że u mnie ta waga tak łatwo nie spada. Szukałam takich wczasów na Podkarpaciu, nie za bardzo lubię morze, interesował mnie teren zalesiony, spokojny, w którym mogłabym się wyciszyć. I tak zaniosło mnie do Glinika Zaborowskiego xxx Było cudownie, dużo ruchu, zdrowa dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej, szum strumyka, uspokajająca zieleń. Na pewno tam wrócę.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-07 o 23:46 Powód: Link.
Helpless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 20:24   #43
rumba11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Bardzo fajnie jest w Kudowie Zdrój , gdzie można znaleźć Adam Hotel & Spa. Zabiegów jest bardzo dużo, każdy coś może wybrać dla siebie. Widać , że pracują tam profesjonaliści, każdy coś doradzi podpowie, super w każdym takim ośrodku powinno tak być. Polecam, wyjątkowe miejsce.
rumba11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 18:13   #44
psychotique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Moim zdaniem coś takiego może pomóc

Edytowane przez psychotique
Czas edycji: 2016-02-02 o 14:12
psychotique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:02   #45
szczypiorek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Byłam w zeszłym roku na takim wyjeździe koło Kielc i można na prawdę skupić się na sobie i zrealizować swój cel, nie mamy po prostu wyboru żeby podjadać albo nie iść na trening Jeśli ktoś ma słabą wolę to właśnie w tym miejscu może sobie pomóc

Znalazłam stronę firmy, która organizowała mój wyjazd: http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/. Można tutaj więcej przeczytać, zapoznać się z ofertą i ewentualnie zadzwonić, zapytać o szczegóły

Edytowane przez szczypiorek88
Czas edycji: 2016-03-31 o 10:01 Powód: uzupełnienie informacji
szczypiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 19:20   #46
kasiulek_mintulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: SPA i wczasy odchudzające

Witaaaaaam wszystkie dziewczyny
Chciałam się Was kochane poradzić, bo kogo jak nie zaufane kobitki. Otóż o co chodzi..... zbliża się moja 5 rocznica ślubu, a nie będę ukrywała, że w ciągu 5 lat przytyłam 25 kg (nie, nie z zaniedbania, ale z problemów z hormonami i z siedzącego trybu życia w pracy 10h przed kompem)... i postanowiłam coś z tym zrobić. Diety są u mnie ciężkie ale do wykonania. Ćwiczenia - już gorzej ale się staram. Dietetczka powiedziała, żebym znalazła sobie jakieś wczasy odchudzające i od tego zaczęła no więc szukam... W zasadzie poszukałam i znalazłam interesującą ofertę i właśnie o to chcę Was zapytać. Chodzi o ofertę na wczasy odchudzające nad morzem w Primavera turnus listopadowy (z dodatkowymi skoleniami i kursami motywacyjnymi). Moje pytania kieruję przede wszystkim do osób które tam były lub znają kogoś kto był - polecacie? Czy warto? Czy przyniosą upragniony skutek ? Za każdą uwagę będę bardzo bardzo bardzo wdzięczna!: ) Pozdrawiam!!!!!!
kasiulek_mintulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 20:20:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.