Dzieci na weselu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 09:08   #61
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Tylko że w tym przypadku oni chcą dzieci zapraszać, ale nie chcą im dać osobnego krzesełka, bo drogo.
Osobnego kącika ani opiekunki też nie będzie. Dzieci bliższej rodziny będą siedzieć na kolanach rodziców, a reszta "jakoś to będzie" jak napisała autorka. I właśnie takie podejście dla mnie jest dziwne. Bo albo nie zapraszaj dzieci, albo zapraszaj ale wtedy trzeba je mieć gdzie posadzić. Takie sadzanie na kolanach jest dobre w przypadku dziecka do 2 lat (nawet 3 letniego) ale w przypadku 5 latka to głupota. Autorka pisze że długo nie usiedzi na kolanach. Jak będzie obiad i wszyscy będą jeść to dziecko też i wtedy co? Mamusia z tatusiem jedzą na zamianę bo mają 5 latka na kolanach?

A dalsza rodzina która nie została uprzedzona, a została zproszona z dziećmi. Przychodzą na wesele a tam się dowiadują że jest więcej zaproszonych gości niż miejsc i czy chcą czy nie chcą to muszą trzymać dziecko na kolanach (bo para młoda pomyślała "jakoś to będzie")

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2012-05-22 o 09:20
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 10:08   #62
josephine_g
Raczkowanie
 
Avatar josephine_g
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 73
Dot.: Dzieci na weselu

pendraiw, jeśli nie chcą dzieci, to niech ich nie zapraszają, niech piszą po prostu "Państwo Kowalscy". Jeśli nie chcą mieć potem nerwówki z powodu brakujących miejsc i organizowania na szybko dodatkowych krzeseł, to niech przedstawią sprawę jasno. A jesli nie chcą rzeczywiście nikogo urazić (czego nie rozumiem, jak można wymagać od osoby zapraszającej, żeby zapraszała kogoś, kogo zapraszany sobie życzy zabrać? Ale może mało wiem o życiu ) i będą zapraszać z dziecmi, to niech pomyślą o specjalnym miejscu dla nich. Taki dzieciak chyba i tak nie usiedzi długo przy stole, na kolanach rodziców, lepiej niech dzieci mają miejsce dla siebie.

Z drugiej strony, myślałam, że to oczywiste, że jeśli kogoś nie ma na zaproszeniu, to nie jest zaproszony... Sama właśnie zapraszam bez dzieci, nawet bez moich małych chrześniaków, z dwóch prostych powodów - ślub jest o 19:00, więc wesele zacznie się pewnie ok. 20:30-21:00, no i chcę, żeby ludzie się bawili, a nie musieli się zajmować dziećmi. Myślałam, że nikomu nie przyjdzie do głowy zabierać dziecko o tej porze na imprezę, tym bardziej, że na zaproszeniu dziecka brak. Ale niektóre z Waszych wypowiedzi mnie zaniepokoiły.
Czy Waszym zdaniem to nie będzie niegrzeczne zapytać przy potwierdzaniu, że rozumiem, że rodzice potwierdzają przyjście dwóch osób, czy coś w tym stylu? Czy może moje obawy sa w ogóle bezpodstawne?
josephine_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 10:27   #63
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieci na weselu

josephine_g
twoje obawy są bardzo podstawne ponieważ mamuśki będą rożalone na ciebie, że nie zaprosiłaś ich z dziećmi i mogą je zabrać ze Sobą po złości. W ogóle jak reagowała rodzina , że dzieciaków nie zapraszałaś z nimi? Jakieś komentarze , że anty baby jesteś ?


__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 10:39   #64
josephine_g
Raczkowanie
 
Avatar josephine_g
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 73
Dot.: Dzieci na weselu

Właśnie póki co negatywnych komentarzy nie było, parę osób tylko stwierdziło, że dziecko wezmą do kościoła, potem odstawią do domu i przyjdą sie wyszaleć
Sporo osób nie skomentowało w żaden sposób, może rzeczywiście nie wszyscy zrozumieli... Ale czy branie dziecka na imprezę w porze, kiedy powinno raczej iść spać, nie mija się z celem?
josephine_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:04   #65
SilverCat
Raczkowanie
 
Avatar SilverCat
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Dzieci na weselu

ja byłam na weselu na ktore przyszla parka z dzieckiem w wozku kilka miesiecy max miało, taki kluseczek i to bylo przegiecie bo oni chodzili wokol restauracji usypiali je ciezko bylo pogadac z tylu w tym ogrodku bo tam zasypiało. Dla mnie to byla przesada. Ja jak bede robiła wesele to napisze ze +16 i tyle nie chciałabym dzieci na weselu bylam na wielu i wiem ze jest czasem problem
SilverCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:11   #66
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez josephine_g Pokaż wiadomość
Właśnie póki co negatywnych komentarzy nie było, parę osób tylko stwierdziło, że dziecko wezmą do kościoła, potem odstawią do domu i przyjdą sie wyszaleć
Sporo osób nie skomentowało w żaden sposób, może rzeczywiście nie wszyscy zrozumieli... Ale czy branie dziecka na imprezę w porze, kiedy powinno raczej iść spać, nie mija się z celem?
Pewnie, że się mija . Ale większość rodziców tego nie rozumie i na siłę taszczy swoję pociechy i na siłę usypia żeby mieć chwilę dla Siebie.
a co sądzicie o niesieniu obrączek przez dzieci? Dla mnie to nie jest słodkie...

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez SilverCat Pokaż wiadomość
ja byłam na weselu na ktore przyszla parka z dzieckiem w wozku kilka miesiecy max miało, taki kluseczek i to bylo przegiecie bo oni chodzili wokol restauracji usypiali je ciezko bylo pogadac z tylu w tym ogrodku bo tam zasypiało. Dla mnie to byla przesada. Ja jak bede robiła wesele to napisze ze +16 i tyle nie chciałabym dzieci na weselu bylam na wielu i wiem ze jest czasem problem
heh ja chyba podobnie zrobię no może + 12
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:40   #67
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez josephine_g Pokaż wiadomość
(...)
Ale czy branie dziecka na imprezę w porze, kiedy powinno raczej iść spać, nie mija się z celem?
Wg mnie mija się z celem. Wesele w stylu 14 - 20, max 22 - dzieci jak najbardziej. Wesele w stylu: od wczesnego popołudnia do północy lub "do rana" - branie dzieci to nieporozumienie, chyba, że ma się dziecko, które się nie męczy, nie śpi, nie grymasi, świetnie się bawi pośród ludzi nawet nocą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 12:40   #68
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Tylko że w tym przypadku oni chcą dzieci zapraszać, ale nie chcą im dać osobnego krzesełka, bo drogo. Osobnego kącika ani opiekunki też nie będzie. Dzieci bliższej rodziny będą siedzieć na kolanach rodziców, a reszta "jakoś to będzie" jak napisała autorka. I właśnie takie podejście dla mnie jest dziwne. Bo albo nie zapraszaj dzieci, albo zapraszaj ale wtedy trzeba je mieć gdzie posadzić. Takie sadzanie na kolanach jest dobre w przypadku dziecka do 2 lat (nawet 3 letniego) ale w przypadku 5 latka to głupota. Autorka pisze że długo nie usiedzi na kolanach. Jak będzie obiad i wszyscy będą jeść to dziecko też i wtedy co? Mamusia z tatusiem jedzą na zamianę bo mają 5 latka na kolanach?

A dalsza rodzina która nie została uprzedzona, a została zproszona z dziećmi. Przychodzą na wesele a tam się dowiadują że jest więcej zaproszonych gości niż miejsc i czy chcą czy nie chcą to muszą trzymać dziecko na kolanach (bo para młoda pomyślała "jakoś to będzie")
Byłam na takich weselach gdzie problemu nikt nie robił, w czasie obiadu, matka posadziła dziecko na kolanach i dała mu parę łyżek czegoś, potem dzieci same wyrwały się z tych kolan, bo widziały balony, bo inne dzieciaki szalały z tymi balonami. Wg ciebie zaprosić 2 albo 5 letnie dziecko jako osobę dorosła? (bo jak wspomniałaś w streszczeniu opiekunek i innych tego typu "rozrywek dla dzieci" nie bedzie. Może wygląda to na skąpstwo, ale szczerze ?....to wyrzucanie kasy w błoto. Kuzynka jeszcze nie postanowiła co zrobić jak zaprosić i czy wogóle zapraszać dzieci.

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Pewnie, że się mija . Ale większość rodziców tego nie rozumie i na siłę taszczy swoję pociechy i na siłę usypia żeby mieć chwilę dla Siebie.
a co sądzicie o niesieniu obrączek przez dzieci? Dla mnie to nie jest słodkie...

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


heh ja chyba podobnie zrobię no może + 12
Albo dziewczynka w słodkiej sukience, rzucająca płatki róż przed mlodymi
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:05   #69
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość


Albo dziewczynka w słodkiej sukience, rzucająca płatki róż przed mlodymi
Jeszcze jakby to były moje dzieci to tak, ale cudzę - nie.
O zgrozo mam już propozycję niesienia obrączek dzieci siostry ciotecznej i nie wiem jak się wymigać z tego niepodobającego mi się pomysłu
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:21   #70
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Jeszcze jakby to były moje dzieci to tak, ale cudzę - nie.
O zgrozo mam już propozycję niesienia obrączek dzieci siostry ciotecznej i nie wiem jak się wymigać z tego niepodobającego mi się pomysłu
Źle przeczytałam, myślałam że Ci się to właśnie podoba
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:31   #71
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Dzieci na weselu

a nie można po prostu dołożyć paru krzeseł obok rodziców (bez talerzyków) tak aby nie trzeba było ich trzymać na kolanach przez cały wieczór

albo zakupić np. w ikei czy jakimś innym sklepie meblowym małego plastikowego stoliczka i paru krzesełek, a następnie ustawić w rogu sali (całość zakupu pewnie w granicach 100 zl)? dać dzieciakom jakieś książeczki, kolorowanki i będzie po problemie?
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 10:58   #72
jumapili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dortmund
Wiadomości: 66
Dot.: Dzieci na weselu

podbijam, bo niestety bede miala tez dzieci na weselu.... czy ktos korzystal moze z uslug jakiejs agencji opiekunek animatorek??
bede miala dwojke takich 1,5 roku , miejsce jest z noclegiem ale ktos musialby je pilnowac.
Dzieki za odpowiedz
jumapili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 16:56   #73
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dzieci na weselu

Mój brat ślubuję we wrześniu i chcą opiekunkę jakaś załatwić bo inaczej to połowa rodziny nie mogłaby na ślub przyjść bo wszyscy dzieci mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 17:36   #74
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Mój brat ślubuję we wrześniu i chcą opiekunkę jakaś załatwić bo inaczej to połowa rodziny nie mogłaby na ślub przyjść bo wszyscy dzieci mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rozumiem takiego podejścia.

Gdybym była matką i gdybym dostała zaproszenie bez dziecka, to albo bym nie poszla, albo sama zorganizowała bym sobie opiekę nad nim (dziadkowie/siostra). Skoro się deklaruję, że będę, to nie oczekiwałabym że ktoś będzie mi organizował nad nim opiekę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 18:31   #75
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego podejścia.

Gdybym była matką i gdybym dostała zaproszenie bez dziecka, to albo bym nie poszla, albo sama zorganizowała bym sobie opiekę nad nim (dziadkowie/siostra). Skoro się deklaruję, że będę, to nie oczekiwałabym że ktoś będzie mi organizował nad nim opiekę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tak powinno być ja rodzę w czerwcu i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie jak moi rodzice będą na weselu,a to jednak ślub brata dziwnie tak nie iść.
Moja bratowa nie ma rodziców a jej bracia też mają problem bo mają małe dzieci,mój brat też ma dziecko w wieku 3 lat dlatego to wszystko dla każdego trochę problematyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 10:21   #76
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Właśnie tak powinno być ja rodzę w czerwcu i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie jak moi rodzice będą na weselu,a to jednak ślub brata dziwnie tak nie iść.
Moja bratowa nie ma rodziców a jej bracia też mają problem bo mają małe dzieci,mój brat też ma dziecko w wieku 3 lat dlatego to wszystko dla każdego trochę problematyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rodzice to nie są opiekunki do dzieci, możesz przecież kogoś wynająć na własną rękę.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 13:49   #77
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Właśnie tak powinno być ja rodzę w czerwcu i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie jak moi rodzice będą na weselu,a to jednak ślub brata dziwnie tak nie iść.
Moja bratowa nie ma rodziców a jej bracia też mają problem bo mają małe dzieci,mój brat też ma dziecko w wieku 3 lat dlatego to wszystko dla każdego trochę problematyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to nie jest problematyczne.

To wy sami sobie wymyślacie problemy.
To jest najbliższa rodzina, co za problem, że te dzieci będą? To nie jakieś nieproszone dziatki od 'kuzyna szwagra'.

Jak ja bym zapraszała na ślub swoje rodzeństwo to bym była pewna, że przyjdą z dziećmi.

No chyba, że wam zwyczajnie chodzi k to, by te dzieci na czas wesela gdzieś 'upchnąć' by się móc bawić do białego rana.

Moje zdanie jest takie- jak dostaje takie zaproszenie bez dziecka to sama sobie organizuje opiekunkę. Jakbym nawet mogła z tym dzieckiem przyjść na to wesele to już moja sprawą, że dziecko na takich zabawach to pewne ograniczenie- bo nie wytrzyma całą noc/ bo głośno/ bo marudzi. No sorry, jak masz dziecko to raczej się godzisz z tym, że mogą w pewnym okresie życia wyłączać cię albo ograniczać w jakiś sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 14:11   #78
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego podejścia.

Gdybym była matką i gdybym dostała zaproszenie bez dziecka, to albo bym nie poszla, albo sama zorganizowała bym sobie opiekę nad nim (dziadkowie/siostra). Skoro się deklaruję, że będę, to nie oczekiwałabym że ktoś będzie mi organizował nad nim opiekę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też kompletnie tego nie rozumiem, przecież to nie jest obowiazek pary mlodej ogarniać gościom życie prywatne.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 14:46   #79
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego podejścia.

Gdybym była matką i gdybym dostała zaproszenie bez dziecka, to albo bym nie poszla, albo sama zorganizowała bym sobie opiekęnad nim (dziadkowie/siostra). Skoro się deklaruję, że będę, to nie oczekiwałabym że ktoś będzie mi organizował nad nim opiekę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może właśnie o to chodzi, że para młoda chce, żeby goście przyszli.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 16:11   #80
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Rodzice to nie są opiekunki do dzieci, możesz przecież kogoś wynająć na własną rękę.
Zależy czy będę karmić piersią do tego czasu,i jakoś chyba nie byłabym w stanie takiego małego dziecka dać osobie której nie ufam no ale zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:12   #81
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest problematyczne.

To wy sami sobie wymyślacie problemy.
To jest najbliższa rodzina, co za problem, że te dzieci będą? To nie jakieś nieproszone dziatki od 'kuzyna szwagra'.

Jak ja bym zapraszała na ślub swoje rodzeństwo to bym była pewna, że przyjdą z dziećmi.

No chyba, że wam zwyczajnie chodzi k to, by te dzieci na czas wesela gdzieś 'upchnąć' by się móc bawić do białego rana.

Moje zdanie jest takie- jak dostaje takie zaproszenie bez dziecka to sama sobie organizuje opiekunkę. Jakbym nawet mogła z tym dzieckiem przyjść na to wesele to już moja sprawą, że dziecko na takich zabawach to pewne ograniczenie- bo nie wytrzyma całą noc/ bo głośno/ bo marudzi. No sorry, jak masz dziecko to raczej się godzisz z tym, że mogą w pewnym okresie życia wyłączać cię albo ograniczać w jakiś sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie żadne brat bardziej mówił,żeby kogoś do opieki wynająć dla dzieciaczków,ja tam się nastawiłam na brak zabawy bo moje będzie miało około dwóch miesiący więc nie wiem czy byłaby w stanie komuś je pod opiekę oddać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:13   #82
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Zależy czy będę karmić piersią do tego czasu,i jakoś chyba nie byłabym w stanie takiego małego dziecka dać osobie której nie ufam no ale zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale w sumie to brat zakazuje ci przyjscia z dzieckiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:16   #83
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No ale w sumie to brat zakazuje ci przyjscia z dzieckiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no co ty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Ja sama mówiłam tylko,że będzie ciężko że będę musiała ciągle wychodzić bo jak bym karmiła piersią i że nie wiem jak długo będę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:20   #84
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dzieci na weselu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 22:44
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 17:24   #85
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Coś tam brat mówił,że chcą wynająć co do mojego dziecka to nie wiem nikomu nie zostawię pod opiekę takiego maleństwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 17:41   #86
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Zależy czy będę karmić piersią do tego czasu,i jakoś chyba nie byłabym w stanie takiego małego dziecka dać osobie której nie ufam no ale zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Karmienie piersią nie jest problemem, skoro do rodziców byś oddała A skoro i opiekunki nie chcesz, to serio, albo idziesz z dzieckiem i się słabo bawisz, bo je masz, albo nie idziesz wcale. I tyle. Nie jest winą rodziny, że akurat teraz rodzisz.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 17:48   #87
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Karmienie piersią nie jest problemem, skoro do rodziców byś oddała A skoro i opiekunki nie chcesz, to serio, albo idziesz z dzieckiem i się słabo bawisz, bo je masz, albo nie idziesz wcale. I tyle. Nie jest winą rodziny, że akurat teraz rodzisz.
Oczywiście
Rodzice będą na weselu nie chce im psuć zabawy,a ja sobie jakoś poradzę ważne żeby chociaż na trochę być z nim w tym dniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-24 18:48:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.