Jak przekonać chirurga do swojej wizji nosa ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-04, 10:11   #1
Papilotka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 11

Jak przekonać chirurga do swojej wizji nosa ?


Cześć. Słyszałam,że chirurdzy Polscy są strasznie konserwatywni jeśli chodzi o operacje nosów. Tak się składa,że w przypadku mojej twarzy czekać mnie będzie redukcja kątów bródki i jej redukcja lekka (kanciasta bródka niszcząca proporcje i harmonię linii szczęki) i być może redukcja na kościach żuchwy (mam trochę masywną żuchwę).


W związku z czym nie chce popełnić błędu mojej dawnej znajomej,której chirurg debil narzucił chamsko swoją wizję nosa argumentując to wzrostem,wielkością twarzy. W efekcie zrobił jej nos,który po operacji ortognatycznej i wyleczeniu zgryzu był olbrzymi i masywny i przez to musi znów odkładać na kolejną operację nosa.


Czy dałoby radę chirurgowi przedstawić dalsze plany operacji plastycznych i aby zrobił nos pasujący do przyszłego kształtu bródki i być może szczęki ? Pytanie ważne bo finansowo opłaca mi się najpierw zoperować nos a potem bródkę i szczękę,które kosztują o wiele więcej niż operacja nosa.
Papilotka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 20:15   #2
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Jak przekonać chirurga do swojej wizji nosa ?

Pewnie nie ma sensu przekonywać Cię, żebyś poczekała z operacją nosa i najpierw zrobiła porządek ze szczękami Ale powiem tyle - z tego co wiem (a trochę już się interesuję operacjami nosa), do dużych zmian dobry jest dr Zachara. Nie wiem, czy jakikolwiek chirurg podejmie się dopasowania nosa do "przyszłej twarzy", ale doktor robi małe nosy, więc polecam się skonsultować
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 12:32   #3
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak przekonać chirurga do swojej wizji nosa ?

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
Pewnie nie ma sensu przekonywać Cię, żebyś poczekała z operacją nosa i najpierw zrobiła porządek ze szczękami
Tez tak uwazam. Sensowniejsze wydaje mi sie najpierw zoperowanie szczeki, a potem kombinowanie z nosem, bo chyba nigdy nie da sie na 100 procent przewidziec, jak bedzie wygladala "nowa" twarz.
A juz robienie nosa przed np. bimaxem mija sie z celem, bo przesuwanie gornej szczeki prawie zawsze sprawia, ze nos sie poszerza. Nie wiem, na co liczyla znajoma autorki nie robiac najpierw operacji ortognatycznej, chirurg to tez nie jasnowidz.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-09 13:32:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.