Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-10, 04:00   #1
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990

Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2


Link do pierwszej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1263869
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-10, 15:18   #2
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Kontynuując temat z ostatnich postów pierwszej części, zgadzam się z khloe. Wysłuchałam podcastu Olgi o Perzyńskich do końca i uważam, że ten początek jest nie na miejscu. Akurat mnie jakimś cudem ominęła ta sprawa, pierwszy raz o niej słyszałam, ale nawet bez znajomości szczegółów, czułam, że ta laurka dla rodziny jest nie na miejscu. Tak się rzekomo wszyscy kochali, tak wspierali, razem muzykowali, och i ach. A na końcu dowiadujemu się, że ojciec był despotą i starsze dzieci wcale nie uważały, że żyją w idealnej rodzinie. Trudno mi też uwierzyć, że jego żona nie wiedziała nic o kłopotach finansowych i licznych oszustwach męża. Myślałam też, że nie przebrnę przez te wstawki o religijności. Naprawdę wierzący ludzie to moim zdaniem nie obnoszą się z tym chodzeniem do kościoła i nie potrzebują, żeby ich stawiać na piedestale. Ciekawe kiedy ludzie zrozumieją, że bieganie na pielgrzymki czy klepanie pacierzy nie oznaczają, że ktoś jest dobrym człowiekiem.
Pomysł na serię fajny, ale nie wiem czy dam radę słuchać skoro podcast jest tak rozwleczony i napakowany nieistotnymi informacjami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-10, 16:26   #3
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 264
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Zastanawiałam się nad tym początkiem jak go słuchałam i odebrałam to tak, ze tak ta rodzina mogłaby być postrzegana przez osoby trzecie, ale tez Dariusz mógł tak to postrzegac w swojej chorej głowie. Ta albumy z dymkami, ten zestaw ratunkowy. Przez pierwszy czas po tragedii tak to przecież było przedstawiane w mediach. A pozniej nagły zwrot akcji. Oglądałam ten superwizjer chyba albo uwagę, jak przyszli reporterzy przeprowadzić wywiad z Dariuszem i zastali u niego policję, która powiedziała ze pan Dariusz jest niedostępny bo są wobec niego prowadzone czynności. Dopiero wtedy narracja się zmieniła, tak tez było w podcascie Olgi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-10, 18:13   #4
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad tym początkiem jak go słuchałam i odebrałam to tak, ze tak ta rodzina mogłaby być postrzegana przez osoby trzecie, ale tez Dariusz mógł tak to postrzegac w swojej chorej głowie. Ta albumy z dymkami, ten zestaw ratunkowy. Przez pierwszy czas po tragedii tak to przecież było przedstawiane w mediach. A pozniej nagły zwrot akcji. Oglądałam ten superwizjer chyba albo uwagę, jak przyszli reporterzy przeprowadzić wywiad z Dariuszem i zastali u niego policję, która powiedziała ze pan Dariusz jest niedostępny bo są wobec niego prowadzone czynności. Dopiero wtedy narracja się zmieniła, tak tez było w podcascie Olgi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie tak, zgadzam się, ale mimo wszystko bardziej pasowałoby mi gdyby Olga podkreśliła, że ta rodzina uchodziła za idealną, że media tak ją potem przedstawiły, a nie że była idealna. Dla mnie te wstawki o ich doskonałości są kiczowato-łzawe. Że dziecko chodziło do jakiejś grupy Biedroneczki w przedszkolu i te maluchy tak tęskniły. Albo że cała szkoła była jak sparaliżowana i na korytarzach cichły rozmowy. Sorry, ale nie uwierzę, że całe miasto wstrzymało oddech, mimo że zdarzyła się tragedia w jednej rodzinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-11, 09:43   #5
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

A mnie się podobał ten podcast u Olgi, choć zastanawiam się, czy jak ci reklamodawcy się do niej zgłaszają, to mają warunek, że to musi być przed odcinkiem? Bo Olga prowadzi instagrama, obserwuję ją zresztą i wydaje mi się, że tam byłoby miejsce na tę reklamę. Plus do tego tak jak pisałam - dziwię się tym ludziom od psiego bufetu i tyle osób to już reklamuje, że naprawdę mam dosyć.

Początek odebrałam też, że tak było w oczach ludzi, a nie że tak było naprawdę w tej rodzinie. Ogólnie słucham dużo podcastów i ja zawsze współczuję bardzo ofiarom, ale ten podcast to już wyjątkowo na mnie zadziałał emocjonalnie. Znałam tę sprawę, ale po prostu w głowie mi się nie mieści skazać własną rodzinę na tak bolesną, bezsensowną śmierć dla pieniędzy. I też wcale mnie nie dziwi, że jego syn uważa, że jest niewinny - nie wiem, czy dalej tak sądzi - bo taka tragedia go spotkała, że nie mogę sobie wyobrazić nic gorszego.

Ogólnie porządnie opracowana sprawa, wiem, że dla kogoś może być za długo, ale doceniam, ile pracy w to włożyła. Liczę, że Olga też nagra o Elizie Łopacińskiej, bo jej konkurencja , jak nagrała ten podcast, to nie było wiadomo, o co chodzi.

I czekam w ogóle na jakiś nowy podcast u ciemno wszędzie - tak mi się przypomniało w odniesieniu do długich podcastów .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-11, 11:52   #6
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A mnie się podobał ten podcast u Olgi, choć zastanawiam się, czy jak ci reklamodawcy się do niej zgłaszają, to mają warunek, że to musi być przed odcinkiem? Bo Olga prowadzi instagrama, obserwuję ją zresztą i wydaje mi się, że tam byłoby miejsce na tę reklamę. Plus do tego tak jak pisałam - dziwię się tym ludziom od psiego bufetu i tyle osób to już reklamuje, że naprawdę mam dosyć.

Początek odebrałam też, że tak było w oczach ludzi, a nie że tak było naprawdę w tej rodzinie. Ogólnie słucham dużo podcastów i ja zawsze współczuję bardzo ofiarom, ale ten podcast to już wyjątkowo na mnie zadziałał emocjonalnie. Znałam tę sprawę, ale po prostu w głowie mi się nie mieści skazać własną rodzinę na tak bolesną, bezsensowną śmierć dla pieniędzy. I też wcale mnie nie dziwi, że jego syn uważa, że jest niewinny - nie wiem, czy dalej tak sądzi - bo taka tragedia go spotkała, że nie mogę sobie wyobrazić nic gorszego.

Ogólnie porządnie opracowana sprawa, wiem, że dla kogoś może być za długo, ale doceniam, ile pracy w to włożyła. Liczę, że Olga też nagra o Elizie Łopacińskiej, bo jej konkurencja , jak nagrała ten podcast, to nie było wiadomo, o co chodzi.

I czekam w ogóle na jakiś nowy podcast u ciemno wszędzie - tak mi się przypomniało w odniesieniu do długich podcastów .

Co do reklamy to 100% zgody. Też mnie to dziwi, że firma naprawdę sądzi, że ludzie rzucą się na kupowanie produktu, który reklamuje prawie każdy podcaster. Teraz na topie jest psi bufet, wcześniej były diety od brokuła, jakieś czekoladki i wielu jutuberów promowało też lety shops. Zapamiętałam te marki i usługi, ale nie zamierzam ich kupować, więc nie wiem czy takie reklamy mają sens. W przypadku Olgi więcej sensu miałaby reklama na insta, ona ma psy więc mogłaby obfocic jak ten psi bufet zajadają.

Nie znam ciemno wszędzie, muszę sprawdzić.
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-11, 12:38   #7
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Co do tego odcinka to faktycznie Olga to tak opowiada jakby tacy byli, a nie tak było postrzegani. Mogłaby gdzieś dodać, że tak byli postrzegani.
Trochę za długi ten odcinek, niepotrzebne wstawki o tym kto był prezydentem USA, w odcinku który już i tak ma aż nadto zbędnych treści. Ale generalnie odcinek był dobry, dobrze się go słuchało. Nawet idealna Olga może się pomylić z imionami, a nie tylko takie pomyłki u Justyny.
Za każdym razem jak słyszę o tej sprawie to i tak jestem w mega szoku, jak można było coś takiego zrobić.

Konkurencja Olgi. O kogo chodzi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-11, 12:43   #8
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89711491]Co do tego odcinka to faktycznie Olga to tak opowiada jakby tacy byli, a nie tak było postrzegani. Mogłaby gdzieś dodać, że tak byli postrzegani.
Trochę za długi ten odcinek, niepotrzebne wstawki o tym kto był prezydentem USA, w odcinku który już i tak ma aż nadto zbędnych treści. Ale generalnie odcinek był dobry, dobrze się go słuchało. Nawet idealna Olga może się pomylić z imionami, a nie tylko takie pomyłki u Justyny.
Za każdym razem jak słyszę o tej sprawie to i tak jestem w mega szoku, jak można było coś takiego zrobić.

Konkurencja Olgi. O kogo chodzi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No piszę ironicznie o Justynie, wolę nie komentować już, bo mówiła bodajże, że na wizażu hejt, a ja po prostu jej nie słucham, uważam, że przestała się przykładać ii tyle.

Ten odcinek o Elizie u Justyny ogólnie był kiepski. Nie chodzi o pomylenie imion, tylko o przedstawienie biegu wydarzeń. Ale nie twierdzę, że w przeszłości Justyna nie miała dobrych odcinków, bo miała.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-11, 17:12   #9
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Myśle ze reklama na insta miałaby jednak mniej odbiorców niż w podcascie.
Odcinek o Petzynskich to był pierwszy podcast Olgi przez który nie przebrnęłam .Za to uważam ze świetnie o tej sprawie opowiedziano w ostatnim odcinku Tajemnic polskich morderstw na netflixie .W ogóle cały serial jest bardzo dobry .
Co do idealizacji ofiar to Olga jakiś czas temu się z tego tłumaczyła ze niby tak ofiary są zawsze przedstawiane w źródłach ,ze nikt nie chce mówić źle o nieżyjących .Mimo wszystko,uważam ze u niej to jest zdecydowanie przesadzone .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-11, 17:58   #10
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Słabiutki nowy odcinek u Justyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-12, 02:05   #11
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad tym początkiem jak go słuchałam i odebrałam to tak, ze tak ta rodzina mogłaby być postrzegana przez osoby trzecie, ale tez Dariusz mógł tak to postrzegac w swojej chorej głowie. Ta albumy z dymkami, ten zestaw ratunkowy. Przez pierwszy czas po tragedii tak to przecież było przedstawiane w mediach. A pozniej nagły zwrot akcji. Oglądałam ten superwizjer chyba albo uwagę, jak przyszli reporterzy przeprowadzić wywiad z Dariuszem i zastali u niego policję, która powiedziała ze pan Dariusz jest niedostępny bo są wobec niego prowadzone czynności. Dopiero wtedy narracja się zmieniła, tak tez było w podcascie Olgi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się. No a jeżeli ktoś sprawy akurat nie zna to też nie ma co pokazywać wszystkiego o danej rodzinie od początku.
Ten sposób opowiadania pokazuje jakie niektórzy sprawiają pozory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-12, 05:30   #12
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89711713]Słabiutki nowy odcinek u Justyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Weszłam tu po to, żeby to samo napisać.
10 minut po wysłuchaniu już nic nie pamiętałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-12, 09:16   #13
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 264
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Weszłam tu po to, żeby to samo napisać.
10 minut po wysłuchaniu już nic nie pamiętałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Podpisuje się.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-12, 12:18   #14
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A mnie się podobał ten podcast u Olgi, choć zastanawiam się, czy jak ci reklamodawcy się do niej zgłaszają, to mają warunek, że to musi być przed odcinkiem? Bo Olga prowadzi instagrama, obserwuję ją zresztą i wydaje mi się, że tam byłoby miejsce na tę reklamę. Plus do tego tak jak pisałam - dziwię się tym ludziom od psiego bufetu i tyle osób to już reklamuje, że naprawdę mam dosyć.


(...)
Mnie się wydaje, że to może być jeden z warunków współpracy, bo w każdym podcaście ta reklama jest na początku. Też już nie mogę tego słuchać i zniechęca mnie potwornie.


Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 05:33   #15
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Wysłuchałam nowego odcinka u Justyny i zgadzam się z waszymi opiniami. Sprawa tak mało szczegółowa, że nie rozumiem dlaczego nagrano o niej podcast.
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 08:04   #16
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Wysłuchałam nowego odcinka u Justyny i zgadzam się z waszymi opiniami. Sprawa tak mało szczegółowa, że nie rozumiem dlaczego nagrano o niej podcast.
Dlatego, że na początku jest reklama, więc trzeba było coś nagrać, żeby było przed czym dać reklamę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 09:57   #17
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89712794]Dlatego, że na początku jest reklama, więc trzeba było coś nagrać, żeby było przed czym dać reklamę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Pewnie tak i w sumie to jest smutne. Widać, że od dłuższego czasu Justyna straciła serce do spraw kryminalnych, więc powinna zająć się tym, co ją teraz interesuje. Widać po jej kanale, że ma apetyty na inne treści, a te sprawy kryminalne to bardziej na odwal się.
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 10:11   #18
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 264
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Pewnie tak i w sumie to jest smutne. Widać, że od dłuższego czasu Justyna straciła serce do spraw kryminalnych, więc powinna zająć się tym, co ją teraz interesuje. Widać po jej kanale, że ma apetyty na inne treści, a te sprawy kryminalne to bardziej na odwal się.
Moim zdaniem po jej kanale widać, że ostatnio nie ma na nic ochoty. Zaczęla cykl o otyłości i się jakoś urwało, to samo to jej bajdurzenie o życiu, wcześniej więcej tego wychodziło. Ogólnie słucham tylko 5NZ, ale widzę ogólny spadek formy.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 13:36   #19
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem po jej kanale widać, że ostatnio nie ma na nic ochoty. Zaczęla cykl o otyłości i się jakoś urwało, to samo to jej bajdurzenie o życiu, wcześniej więcej tego wychodziło. Ogólnie słucham tylko 5NZ, ale widzę ogólny spadek formy.

Z podcastami o otyłości masz rację. To są ciekawe treści, rozmowy w większości merytoryczne i szkoda, że nie ma na razie kontynuacji. Jej gadania o życiu czy tych rozmów z mężem też nigdy nie słuchałam.
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-13, 19:19   #20
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Ostatni podcast Kompulika o nastolatkach znad jeziora Bodom trzyma poziom. Cieszę się, że zdecydował się na sprawę kryminalną (nawet jeśli z tych bardziej popularnych) a nie jakieś fantastyczne historie, co do których nawet nie ma pewności czy się wydarzyły.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 19:28   #21
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Czy ten kompulik ma jakieś polskie sprawy? Ostatnio nie wiem czego już słuchać 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 20:54   #22
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89713405]Czy ten kompulik ma jakieś polskie sprawy? Ostatnio nie wiem czego już słuchać 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Trzy albo cztery są polskie, z tym że dwie z nich są stare, z międzywojnia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 21:22   #23
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Trzy albo cztery są polskie, z tym że dwie z nich są stare, z międzywojnia.
Czyli nie moje klimaty kompletnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 21:38   #24
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ostatni podcast Kompulika o nastolatkach znad jeziora Bodom trzyma poziom. Cieszę się, że zdecydował się na sprawę kryminalną (nawet jeśli z tych bardziej popularnych) a nie jakieś fantastyczne historie, co do których nawet nie ma pewności czy się wydarzyły.
Ja też wolę takie sprawy. Jeszcze nie dosluchalam bo do tego wolę mieć czas i na spokojnie ale bardzo ciekawe i wysłucham dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 08:31   #25
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Dziewczyny podobno zamykają wizaż. Robimy jakąś grupę na FB dla fanek true crime?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 08:32   #26
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 264
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89713775]Dziewczyny podobno zamykają wizaż. Robimy jakąś grupę na FB dla fanek true crime?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja chętnie, tylko fb to już nie to samo…


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 08:39   #27
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja chętnie, tylko fb to już nie to samo…


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, ja też nie przepadam za grupami na FB ale co zrobić 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 08:44   #28
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 264
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89713802]Wiem, ja też nie przepadam za grupami na FB ale co zrobić 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dziewczyny na wszystkowatku wpadły na serwer na Discord i to chyba lepsze rozwiązanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 11:22   #29
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Dziewczyny na wszystkowatku wpadły na serwer na Discord i to chyba lepsze rozwiązanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nawet nie wiem co to jest. Ale się dostosuję. Mamy jeszcze chwilę, żeby coś postanowić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 13:07   #30
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, część 2

świąteczny wątek już się tam przeniósł. Ale dziwnie jakoś no ale chyba lpeiej niż na FB
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 18:58:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.