Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 4 3,57%
** 4 3,57%
*** 10 8,93%
**** 16 14,29%
***** 78 69,64%
Głosujący: 112. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 16:07   #61
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU)

Boski, wszystko zmywa i świetnie się spłukuje. Obawiałam się, że może być za ciężki dla przetłuszczającej się skóry z zaskórnikami, ale nie, całkiem się zmywa. Tyle, że skóra nie jest "czysta, aż piszczy", tylko akurat taka, jak powinna być. Miałam pomarańczowy, ślicznie pachnie.

Zauważyłam, że można tez uzywać do demakijażu nakładając kroplę olejku na mokry płatek kosmetyczny iściskając, olejek się spienia i można tym nieźle zmyć makijaż zamiast np. micelarnym.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:31   #62
ana_paula
Przyczajenie
 
Avatar ana_paula
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU)

Jak dla mnie to jeden z najlepszych olejków do mycia twarzy jakie miałam. Usuwa makijaż bez żadnego problemu, zmywa również tusz do rzęs. Nie podrażnia, nie zapycha, nie wysusza. Ładnie pachnie. Nie znajdę już chyba nic lepszego do mycia twarzy
ana_paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 15:49   #63
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU)

Używam go od niedawna i już mogę stwierdzić, że jest o niebo lepszy do zmywania makijażu szczególnie oczu, niż inne specyfiki. Pięknie pachnie, łatwo się go stosuje, dobrze rozpuszcza makijaż i dość szybko, mam jedynie problem z pozbyciem się kresek po eye linerze tak do czysta, więc poprawiam micelem i jest ok. Muszę chyba wypróbować olejek na płatku i przykładać do oka przed myciem wszystkiego, jak ktoś już sugerował, może pomoże.

Ogólnie: dobrze zmywa, odświeża skórę, jak na razie nie zapycha (ale nie stosuję go codziennie, wtedy gdy mam mocny makijaż oka), ładnie pachnie.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 00:43   #64
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU)

1* ( jeśli można, to pół)

Niestety, kompletnie się u mnie nie sprawdził i to delikatnie mówiąc, ponieważ bardzo zaszkodził mojej cerze. Pozapychał mi pory dokumentnie, wielkie i bolesne bardzo podskórne gule na pół twarzy niegojące się przez wiele tygodni. Oto, co uczynił Nie nadawał się do demakijażu oczu, koszmarnie szczypał, aż dziw bierze, że rozmawiamy o tym samym produkcie No, przykro mi bardzo.

W dodatku bardzo niewdzięczny w użyciu, tępy, ciężki w zmyciu. Stosowałam tak jak zalecały niektóre forumowiczki, w dużą ilością wody, potem zaczęłam kombinować, dałam mniej, ale jak dla mnie mijało się to z celem zupełnie, czy to z muślinką, czy z ręczniczkiem, emulsja powstawała taka ledwo, ledwo. Koszmar nie kosmetyk.

Jedyne zalety to zapach i ładna buteleczka.

Cena jest stanowczo wygórowana, jak dla mnie nie warte to jest nawet złotówki. Użyłam go 3 razy i to wystarczyło, aby zamienił moją twarz w jeden wielki krater i to po dwuletniej, wygranej walce z niedoskonałościami, najpierw zniweczył wszystko, a następnie wyciął mi z życiorysu kolejne przeszło 3 miesiące. Nie polecam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:01   #65
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU)

Aha, po dłuższym czasie zauważyłam że brązowieje i jakby rozwarstwia się bardziej, nawet po wstrząśnięciu widać brązowe farfocelki, i zapach jest mniej ładny. Spróbuję przelewać sobie do małej buteleczki a dużą wsadzić do lodówki.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 17:22   #66
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU)

Bardzo fajny kosmetyk, ale nie do konca radzi sobie z demakijazem
Probowalam najpierw uzywac go samego jedank nigdy nie domyl mojej twarzy do czysta wiec zwykle musialam uzyc plynu micelarnego. Zrezygnowalam wiec i powrocilam do swojej zwyklej rutyny, w ktora wpisal sie znakomicie; najpierw uzywam plynu micelarnego. Glownie skupiajac sie na oczach. Nastepnie myje twarz olejkiem i na sam koniec przemywam twarz tonikiem, wacik jest juz wtedy zupelnie czysty.

Skora nigdy nie sciaga sie, co zdarzalo mi sie przy uzyciu innych specyfikow, ktore laczylam z woda.
Nie szczypie w oczy!! Za co go bardzo lubie i cenie
Bardzo lubie tez zapach tego kosmetyku.
Jest w miare wydajny, ale nie oszalamajaco.
Cena jest w porzadku.
Mam jeszcze jedna buteleczke w zapasie, ale pozniej nie wiemczy bede do niego wracac.
Nie mieszkam w Pl wiec dostawa BU jest dla mnie dosc problematyczna. Latwiej dostepny jest Cetaphil, ktorego moja twarz rowniez bardzo lubi gdyz jest delikatny.

Edytowane przez blackdaisy
Czas edycji: 2013-11-05 o 17:24
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 12:17   #67
patyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU)

Uwielbiam ten produkt! Kiedyś używałam go przez kilka miesięcy, teraz do niego wróciłam i przypomniałam sobie jaki jest delikatny i skuteczny. Tylko teraz używam go do ściągania makijażu, a później i tak jeszcze raz myję twarz czymś innym.
Jednak na BU średnio się opłaca - to znaczy robiąc samemu wychodzi znacznie taniej i właśnie zamawiam sobie teraz sam detergent, a olej kupię w sklepie ze zdrową żywnością
__________________
Zaglądnij na http://ittherlye.net.pl/
patyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 20:11   #68
gina164
Przyczajenie
 
Avatar gina164
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: gorzów wlkp
Wiadomości: 17
Dot.: Zestaw - Olejek myjący do twarzy pomarańczowy (BU)

Olejek myjący to dla mnie odkrycie roku. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, resztki makijażu, placki z pasty cynkowej (które nie chciał usuwać żaden żel, czy mydło do twarzy), jednocześnie jej nie wysuszając. Mam cerę tłustą, wrażliwą i wiem że w połączeniu z dobrym tonikiem/płynem micelarnym nie potrzebuję nawilżenia w postaci kremu (gdzie większość zapycha).

Olejek jest łatwy w użyciu, ładnie pachnie, ma same plusy po za dostępnością. jeżeli nie robi się zbiorowych zakupów na BU nie opłaca się go kupować. Dlatego poszukam dla niego jakieś alternatywy w sklepach stacjonarnych -jak nie znajdę, to wrócę do niego na stałe
gina164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 20:11:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.