Peeling enzymatyczny z bromelainą (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 5 5,21%
** 3 3,13%
*** 8 8,33%
**** 22 22,92%
***** 58 60,42%
Głosujący: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 11:37   #1
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108

Peeling enzymatyczny z bromelainą (BU)


TU KUPISZ: http://www.biochemiaurody.com/index.html



średnia ocen: 4,44*


Nietypowy jeszcze na polskim rynku kosmetycznym, zaś popularny na rynku azjatyckim - peeling enzymatyczny w proszku, który rozrabia się z wodą lub hydrolatem tuż przed użyciem. Tylko taka forma peelingu zapewnia trwałość i skuteczne działanie głównego składnika aktywnego – bromelainy - enzymu z klasy proteaz otrzymywanego z ananasa. Enzym ten w środowisku wodnym ulega rozłożeniu, dlatego forma proszku gwarantuje największą efektywność peelingu enzymatycznego.
Bazą peelingu jest:
# łagodząca i oczyszczająca koloidalna mąka owsiana, która oprócz białek i tłuszczów, zawiera 4% beta glukanu - składnika o działaniu antyzapalnym i przeciwstarzeniowym oraz
# mleko w proszku, które poza nawilżaniem, działa także lekko peelingująco dzięki naturalnej zawartości kwasu mlekowego.

Właściwości i działanie produktu:
» Peeling działa łagodnie, stężenie i siła działania (GDU) enzymu zostały tak dobrane, by nie podrażniać nawet wrażliwej skóry, a jednocześnie zapewniać efektywne działanie peelingu. Bromelaina o wyższej sile działania jest stosowana wyłącznie jako suplement ułatwiający trawienie oraz działający przeciwzapalnie.
» Wygładza skórę już po pierwszym użyciu.
» Działa powierzchniowo na zasadzie rozpuszczania martwych komórek naskórka. Pomaga pozbyć się widocznych objawów łuszczenia się skóry.
» Dzięki obecności mąki owsianej i mleka w proszku peeling jednocześnie oczyszcza, nawilża i łagodzi podrażnienia skóry.
» W przypadku cery bardzo wrażliwej, polecamy używać do rozrabiania peelingu Żelu hialuronowego.

» Przeznaczenie produktu: dla każdego typu cery, w tym także naczynkowej i wrażliwej, które nie tolerują kwasów hydroksylowych AHA oraz peelingów mechanicznych, a także może być stosowany w trakcie kuracji retinoidami, kwasami i innymi środkami złuszczającymi, kiedy peelingi mechaniczne nie są wskazane
» Zastosowanie: 1-2 razy w tygodniu, najwygodniej podczas kąpieli;
» Substancje/składniki aktywne: bromelaina - enzym proteolityczny; polisacharydy; proteiny; tłuszcze; beta-glucan; kwas mlekowy; tłuszcze; cukry; witaminy



Skład:
Avena Sativa (Oat) Kernel Flour (koloidalna mąka owsiana , Milk Powder (mleko krowie), Bromelain (enzym z ananasa - 5%)



cena: 9,50zł / 100ml

Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2009-11-22 o 21:02
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 16:35   #2
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą

Mój faworyt wśród peelingów Zwłaszcza odkąd zmienili proorcje i pachnie o niebo lepiej :P Przy pierwszym uzyciu troche mnie podrażnił, ale potem już było wszystko w porządku. Delikatnie usuwa martwy naskórek. Wydaje mi się skuteczniejszy od drogeryjnych peelingów enzymatycznych. No i oczywiście dużo lepszy od mechanicznych, zwłaszcza dla wrażliwców
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 20:48   #3
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą

Bardzo go lubię, to chyba najlepszy peeling jakiego używałam.
Kończy mi się właśnie (rozsypałam go niechcący ), więc na pewno uzupełnię zapas.
Polecam przede wszystkim naczynkowcom, którym peelingi mechaniczne robią krzywdę Gładkość wymarzona, skóra pozbawiona martwego, łuszczącego się i marszczącego naskórka, rewelacja. Mieszam proszek z hydrolatem, lub po prostu z wodą. Moja cera nie jest zbyt wrażliwa, na szczęście reakcje alergiczne są jej obce, także u mnie nie odnotowałam szczypania ani podrażnienia przy pierwszych użyciach - z całego serca polecam!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:28   #4
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Ten peeling jest poprostu swiety, nic dodac nic ujac, czesto krytykowany zapach mleka w proszku jest dla mnie zaleta, no i przedewszytskim jego dzialanie, pozostawia buzie gladka niesamowicie, jak nic innego, nigdy po innym kosetyku nie odczulam takiej gladkosci buzi
Porownujac go do peelingu enzymatycznego, znanej japonskiej firmy, ktory ostatnio nabylam, niebo a ziemia w dzialaniu za kilkukrotnie nizsza cene
Zdecydowane 5*, gdybym mogla dalabym i 10
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 11:53   #5
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Nie mogę używać tradycyjnych zdzieraków, a peelingi enzymatyczne z drogerii były po prostu za słabe i nicnierobiące. Bromelainowy ładnie rozjaśnia cerę, wyraźnie wygładza, ogólnie poprawia wizualne wrażenia Zapach mleka trochę drażniący ale da sę wytrzymać.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:49   #6
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Bardzo go lubięPeeling łatwy w przygotowaniu, zapach troszkę na poczatku drażni, ale z czasem można się przyzwyczaić. Pierwszym razem lekko szczypał, buzia po nim jest bardzo gładka, miła w dotyku. Polecam wszystkim którzy mają wrażliwe cery
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 21:15   #7
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Nobel, Oskar, Grammy i Wiktor to za mało dla tego peelingu! Z peelingami zawsze miałam klopot - twarz potrzebowala złuszczania, ale te papiery ścierne w kremie były bardzo niedobre, zbyt podrażniały (wyjątki: gomaż avene i niebieski dax). Próbowałam peelingów enzymatycznych ale albo nie było efektu, albo bardzo krótkotrwały. A tu - rewelacja. Skóra gładka jak marmur, bez podrażnienia (mam lekkie zaczerwienienie, które schodzi po kilku minutach).
Gotowy zestaw z BU zdradziłam na rzecz bromelainy mazidłowej , ale ten zestaw gorąco polecam - zwłaszcza jak ktoś nie ma młynka do mielenia płatków owsianych
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 22:52   #8
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

swietny peeling. Jednak chcialabym zeby byl mocniejszy. Z reguly peelingi enzymatyczne sa polecane do wrazliwej cery i moze dlatego sa za delikatne dla mnie (mam tlusta cere ale peelingi ziarniste powiekszaja kazdego zaskornika i robi sie stan zapalny)

peeling bardzo dobrze oczyszcza, w moim przypadku nie ma mowy o jakimkolwiek podraznieniu. Tylko ten zapach... ale jeszcze nie wyprobowalam nowej wersji a czytam ze jest o wiele lepsza
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 09:44   #9
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Baaaaaaarzdo lubie
Przy pierwszym uzyciu troche szczypal ale nastepnym razem dodalam kwasu hialuronowego po na pol z woda i bylo OK. Zapach jak dla mnie paskudny, ledwo wytrzymuje ale najwazniejsze ze dziala . Ze wszystkich enzymatycznych jakich uzywalam zdecydowanie najlepszy!
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:04   #10
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Bardzo dobry peeling.
Sprawdził się, kiedy używałam tretinoinę w duzych dawkach. Delikatnie usuwał łuszczący sie naskórek, nie potęgując podraznienia.
Jego działanie w normalnych warunkach jest nieco za słabe jak na mój gust, ale w trakcie nadwrazliwości i masakrycznych podraznień po retinoidach jest super.
Polecam
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 18:58   #11
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

4*

dałam cztery gwiazdki ze względu na zapach. wiem, ze naturalne kosmetyki miewają czasem mniej lub bardziej ciekawe zapachy... z tym,z e pierwsze opakowanie pachniało mlekiem w proszku, drugie pachnie już mniej przyjemnie. prawdopodobnie to wina różnicy użytych składnikach...
co do działania - jestem zadowolona na 4+, jest to co prawda najlepszy peeling enzymatyczny jaki zdarzyło mi sie używać, aczkolwiek jego siła działania nie jest jeszcze tak doskonała jakbym sobie tego życzyła
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 04:57   #12
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

***** KWC

Naj, naj, naj, NAJLEPSZY

Po kwasach, które stosuję mocno łuszczy mi się skóra. Po użyciu tego peelingu nie mam na twarzy ani jednej suchej skórki, czego nie udało mi się osiągnąć nawet po użyciu mocnego ździeraka, ani nawet przy szorowaniu twarzy szorstkim ręcznikiem (bywało, że byłam zdesperowana... makijaż wyglądał okropnie na takich suchych skórkach). Efekt przeszedł moje oczekiwania
Zapach - jak dla mnie, chętnie bym ten peeling zjadła
Czasem lekko szczypie, ale nie przeszkadza mi to zbytnio.
Ogólnie, najlepszy peeling z jakim do tej pory się zetknęłam.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 10:17   #13
usiak
Raczkowanie
 
Avatar usiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Pomimo tego, iż jest to najlepszy peeling enzymatyczny, jakiego do tej pory używałam, to mam co do niego niesprecyzowane zastrzeżenia. Zawsze nakładam go z niepokojem, obawiając się, że coś mi po nim wyskoczy brzydkiego na twarzy. Na ogół nic takiego się nie dzieje, ale wrażenie zapychania wciąż mam...
Nie mniej jednak polecam ten preparat, bo jest skuteczny, gdy chcemy wygładzić cerę. Dodaje jej sprężystości. (Zawodzi, gdy trzeba usunąć prawdziwie odstające skórki z pokwasowego złuszczania - tu nie daje rady).
Jeśli ktoś wrażliwy jest na zapachy - to go odradzam, bo pachnie brzydko (mąką owsianą).
usiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:12   #14
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Pierwszy peeling enzymatyczny, który mnie nie podrażnił! Zaaplikowany na już podrażnioną skórę pięknie ją ukoił, oczyścił, nawilżył i rozjaśnił! Szczypał tylko troszeczkę-trzymałam 2 minutki (rozrobiłam go z kwasem hialuronowym z Mazideł) Zapach piękny!!!Jak świeżo zmielone zboże...podobnie pachnie krem Epitheliale A-Dermy.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:36   #15
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

po dwoch pierwszych uzyciach mialam raczej mieszane uczucia i zastanawialo mnie skad tyle zachwytow nad tym produktem w moemcie gdy u mnie u mnei wypadl mocno srednio

jednak zwracam honor, wreszcie za 3 razem udalo mi sie uzyskac odpowiednia konsystencje [bardzo gesta] zostawilam na 10 minut... i jest bosko mam tak gladka skore, ze nie chciala mi zejsc maseczka, bo po prostu mi sie wszytsko slizgalo na twarzy

moja szyja troche niewytrzymala i zaczela swedziec, ale i tak dam 5 gwiazdek

a co do zapachu dla mnie bomba, uwielbiam go
to zdecydowanie najlepszy peeling jaki stosowalam do tej pory
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 11:39   #16
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Super. Najlepszy peeling jaki miałam.
Efekt - gładka buzia natychmiast.
Bez podrażnień - pierwszy raz dodałam HA, bo się ich bałam, ale kolejne już tylko z hydrolatem, po aplikacji lekko czerwona twarz (nie burak, lekkie zarumienienie), ale to szybko znika.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:17   #17
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Trochę się obawiałam zapachu, ale zupełnie niepotrzebnie, jak dla mnie jest bardzo przyjemny - nie miałam poprzedniej wersji. Peeling fantastycznie oczyszcza i wygładza cerę bez uczucia ściągnięcia, działa dużo lepiej niż glinki. Mnie nie podrażnił-choć trzymałam na twarzy 10minut .Mogę dać tylko 5*
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 15:58   #18
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Mialam go kiedys i zapach bardzo mi nie pasowal, jednak samo dzialanie peelingu bylo swietne. Zero pozdraznienia, fajnie rozjasniona buzia i bardzo gladka.
Minelo kilka miesiecy od momentu gdy go nie stosuje, przetestowalam wiele roznych drogeryjnych i mysle ze czas juz na stale wrocic do tego z BU bo jest lepszy d swojego gornopolkowego odpowiednika. Moze to przez brak konserwantow i tych innych srodkow chemicznych.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:41   #19
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Peeling super. Pierwszy enzymatyczny przy którym widzę/czuję że działa a zapach.. jak mokre płatki owsiane czy otręby więc nic strasznego
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 10:22   #20
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

bardzo go lubię efekt widoczny jest natychmiastowo zaraz po zmyciu peelingu. Nie podrażnia, świetnie peelinguje, pozostawia cere gładką jak pupcia niemowalaka. Daje 5*

p.s. zapach tez bardzo lubię
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 08:09   #21
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Wczoraj po raz pierwszy użyłam peelingu. Zdziwiło mnie że po 5 minutach zastygł na mojej twarzy jak maska aż bałam sie jak to zmyję... Na razie nie widzę różnicy w kolorycie skóry. Może jestem zbyt wymagająca, po naczytaniu się tylu dobrych opini.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 00:00   #22
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Mój ulubiony peeling ze wszystkich, które dotąd testowałam Widać, że naprawdę złuszcza martwy naskórek, wygładza. Przy tym nie uczula, nie podrażnia, chyba, że potrzyma się go na twarzy trochę za długo Żaden drogeryjny nie może się z nim równać
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 13:58   #23
aga17-a1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 43
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Jak dla mnie numer jeden, miałam już różne peelingi ale po żadnym moja skóra nie była tak rozjaśniona i gładka jestem od niego uzależniona
aga17-a1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:14   #24
Marinette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

U mnie się nie sprawdził. Zasychał na twarzy potwornie ściągając skórę, po użyciu skóra była wprawdzie lekko wygładzona, ale jednocześnie wysuszona i napięta. Ewidentnie podrażniał (powyłaziły mi na twarzy czerwone plamy, a skóra lekko swędziała) i zapychał, powodując powstawanie krostek. Myślałam, że to efekt jednorazowy, ale powtarzało się to po każdym użyciu. Zastąpiłam wodę hydrolatem aloesowym, zaczęłam dodawac nieco kremobazy z Fitomedu albo kremu nawilżającego żeby uniknąc ściągania, ale nic nie pomogło. Niestety peeling wylądował w koszu na śmieci, a jedynym pożytkiem z tego kosmetyku okazało się opakowanie, które przyda się do przechowywania kosmetyków produkowanych domowym sposobem.
Marinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 13:48   #25
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

dostał u mnie 5 bo swietnie sie sprawdził.
Nic mi na twarzy nie zasycha (nakladam jak w instukcji na wilgotna skóre), nic nie uczula, a zapach swietny
Jedynie co,to mam lekkie zaczerwienie po, ale to dlatego ze do zmywania uzywam wody na która jestem uczulona jednak aplikuje hydolat i jest ok.
Peeling jest delikatny a buzia po nim gładka i mila w dotyku
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:08   #26
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Świetny

Do tej pory sądziłam że jak się porządnie nie pościeram peelingiem mechanicznym to efekt złuszczania będzie żaden

Zachęcona pozytywnymi opiniami nabyłam peeling i ... zwariowałam
Buźka gładziutka zero podrażnień (poliki naczynkowe).
Kładę go na twarz, cały dekold i to co pozostaje kładę na dłonie.

Daję mu zasłużona piątkę.
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:14   #27
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Modle się żeby nie wycofali tego cuda
Nie miałam jeszcze tak delikatnego a zarazem skutecznego light ścieracza jak ten peeling z bromelainąSkóra po nim jest tak niesamowicie gładka No i rzeczywiście enzymatycznie działa na naczynka Poprostu pierwsza klasa zero zaczerwień! Baaardzo gorąco polecam dla wrażliwych cer i nie tylko
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 09:54   #28
lu in
Przyczajenie
 
Avatar lu in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Mam skórę atopową, więc jestem bardzo ostrożna z peelingami. Użyłam go według instrukcji dla megawrażliwców, ale i tak mnie podrażnił Po nałożeniu piekł, ale pomyślałam, że może tak ma być, natomiast kiedy zmyłam go po dwóch minutach i zobaczyłam się w lustrze już wiedziałam, że nie jest dla mnie - miałam na twarzy piękne, czerwone placki. Bardzo żałuję, bo poza tym peeling faktycznie działa.
lu in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:09   #29
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

4. Wygładza, ale nie odczuwam zbyt głębokiego ścierania. Na plus wielki: bardzo łatwe i szybkie przygotowanie oraz zapach - jest troszkę mdły, ale nie drażni - jak na naturalny kosmetyk bardzo ok. Mnie w ogóle nie podrażnia.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:29   #30
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Peeling enzymatyczny z bromelainą(BU)

Dziwne, że jeszcze nie skomentowałam tego peelingu

Daję 5*. Wygładza i zmiękcza. Skóra jest delikatna, oczyszczona, miła w dotyku. Nigdy mnie też nie podrażnił. Zapach przyjemny, nie drażniący. Uwielbiam go!
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 14:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.