Silk epil 7 Skin Spa - moje pierwsze doświadczenie z depilatorem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 17:11   #1
cirillka
Rozeznanie
 
Avatar cirillka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 616

Silk epil 7 Skin Spa - moje pierwsze doświadczenie z depilatorem


Do zakupu depilatora przymierzałam się już od dawna, jednak powstrzymywała mnie obawa przed wrastającymi włoskami. Wygrana w konkursie na Wizażu to super okazja do zrewidowania tych obaw - zobaczymy, czy ta metoda pozbywania się włosków będzie skuteczniejsza niż dotychczasowe ich golenie.

Pierwsze wrażenie po odebraniu paczki z depilatorem Silk epil 7 - jaki bogaty zestaw Do dyspozycji mamy szeroką grupę akcesoriów do różnych zastosowań. Mamy tu podstawową nakładkę do wyrywania włosków wraz z cebulkami, nakładkę do obszarów wrażliwych, nakładkę do depilacji twarzy, szczotkę złuszczającą i głowicę golącą. Zestaw uzupełniają ładowarka i szczoteczka do czyszczenia wymienionych elementów.

Na pierwszy ogień poszły nogi. Depilacja za pomocą urządzenia Braun jest bardzo łatwa, a ból - nawet przy pierwszej depilacji - możliwy do zniesienia (ale ja akurat mam dużą tolerancję na ból). Na początku martwiło mnie duże podrażnienie. W miejscu każdego wyrwanego włoska pojawiła się czerwona kropka i zeszła dopiero po kilkudziesięciu godzinach. Teraz, trzy dni po depilacji, po podrażnieniu nie ma śladu. Urządzenie wyposażone jest w lampkę, która bardzo ułatwia dostrzeżenie włosków. Depilator dobrze radzi sobie z krótkimi włoskami, ale deklarowane w ulotce usuwanie włosków o długości 0,5 mm to moim zdaniem przesada. Powiedziałabym raczej, że minimum to jakiś 1 mm.

Masaż za pomocą dołączonej szczotki przeprowadziłam pod prysznicem, przy użyciu żelu pod prysznic. Trochę bałam się moczyć urządzenie, jakoś nie mam zaufania do połączenia woda+prąd. Okazało się, że zgodnie z zapewnieniami producenta oczywiście wszystko gra. Masaż jest przyjemny, ale na efekty złuszczania przyjdzie mi trochę poczekać - okaże się, czy zapobiegnie ono wrastaniu włosków.
cirillka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.