Ile razy z rzędu może facet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-25, 13:26   #1
pastelkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1

Ile razy z rzędu może facet?


Hej, bardzo mnie nurtuje pewna kwestia z moim TŻ.

Otóż nie do końca jestem pewna czy on dochodzi podczas seksu 🤔 Otóż kochamy się normalnie, czuć podniecanie i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Problem w tym, że mam wrażenie że on chyba nie dochodzi, albo tak mi się wydaje. Zazwyczaj seks kończy się po orgazmie u faceta, a z nim jest tak że kochamy się 20 min ( w pewnej chwili mam wrażenie że doszedł, ale tylko po tym jak mocniej mnie ściska bo nic innego nie czuje) i kochamy się dalej, i robi to tak długo aż ja nie mam dosyć.

Kochamy się bez prezerwatywy, a pierwszy raz tak bardzo ciężko mi ocenić czy ta sperma jest czy jej nie ma.
pastelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 13:57   #2
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

Cytat:
Napisane przez pastelkowa Pokaż wiadomość
Hej, bardzo mnie nurtuje pewna kwestia z moim TŻ.

Otóż nie do końca jestem pewna czy on dochodzi podczas seksu 🤔 Otóż kochamy się normalnie, czuć podniecanie i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Problem w tym, że mam wrażenie że on chyba nie dochodzi, albo tak mi się wydaje. Zazwyczaj seks kończy się po orgazmie u faceta, a z nim jest tak że kochamy się 20 min ( w pewnej chwili mam wrażenie że doszedł, ale tylko po tym jak mocniej mnie ściska bo nic innego nie czuje) i kochamy się dalej, i robi to tak długo aż ja nie mam dosyć.

Kochamy się bez prezerwatywy, a pierwszy raz tak bardzo ciężko mi ocenić czy ta sperma jest czy jej nie ma.
A dlaczego go po prostu nie zapytasz czy doszedł? Wytrysk nie równa się orgazm i orgazm nie równa się wytrysk. Jeśli Ci to spedza sen z powiek to normalnie zapytaj i tyle
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 10:23   #3
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

Piosenka prawdę Ci powie... ;-)

"4 razy po 2 razy 8 razy raz po raz po północy ze 2 razy i nad ranem jeszcze raz"
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 12:30   #4
Jooaannaa9
Przyczajenie
 
Avatar Jooaannaa9
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: obok Krakowa
Wiadomości: 8
Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

Cytat:
Napisane przez pastelkowa Pokaż wiadomość
Hej, bardzo mnie nurtuje pewna kwestia z moim TŻ.

Otóż nie do końca jestem pewna czy on dochodzi podczas seksu 🤔 Otóż kochamy się normalnie, czuć podniecanie i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Problem w tym, że mam wrażenie że on chyba nie dochodzi, albo tak mi się wydaje. Zazwyczaj seks kończy się po orgazmie u faceta, a z nim jest tak że kochamy się 20 min ( w pewnej chwili mam wrażenie że doszedł, ale tylko po tym jak mocniej mnie ściska bo nic innego nie czuje) i kochamy się dalej, i robi to tak długo aż ja nie mam dosyć.

Kochamy się bez prezerwatywy, a pierwszy raz tak bardzo ciężko mi ocenić czy ta sperma jest czy jej nie ma.
Powiem jak to jest u mnie:
1) 17 latek zrobiliśmy to pierwszy raz, trwało to szybko, może 5 minut, po około godzinie, no może dwóch godzinach, bo nie patrzyłam na zegarek, założył drugą prezerwatywę i udało się drugi raz.
2) 20 latek to wieczorem ok. 22:00 raz, nad ranem ok 7:00 drugi raz, częściej nie próbowaliśmy, tak na marginesie, to zawsze zakładał prezerwatywę
3) 21 latek, pamiętam mieliśmy jeden taki dzień całe mieszkanie dla siebie, współlokatorzy wyjechali zaraz o świcie i tak, najpierw w łazience, potem różnie, nie liczyłam, ale do wieczora wyszło jakieś chyba 7 razy to wychodzi średnio co 2 godziny. Najwięcej spermy wypłynęło za pierwszym razem, a kolejne, to trochę zawsze mu wytryskiwało.
Jooaannaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 16:23   #5
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

Cytat:
Napisane przez pastelkowa Pokaż wiadomość
Hej, bardzo mnie nurtuje pewna kwestia z moim TŻ.

Otóż nie do końca jestem pewna czy on dochodzi podczas seksu Otóż kochamy się normalnie, czuć podniecanie i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Problem w tym, że mam wrażenie że on chyba nie dochodzi, albo tak mi się wydaje. Zazwyczaj seks kończy się po orgazmie u faceta, a z nim jest tak że kochamy się 20 min ( w pewnej chwili mam wrażenie że doszedł, ale tylko po tym jak mocniej mnie ściska bo nic innego nie czuje) i kochamy się dalej, i robi to tak długo aż ja nie mam dosyć.

Kochamy się bez prezerwatywy, a pierwszy raz tak bardzo ciężko mi ocenić czy ta sperma jest czy jej nie ma.
Zapytaj, u nas zawsze po wytrysku jest sperma, nie da się tego nie zauważyć bo zaraz wypływa.
Jak byliśmy młodsi często kochaliśmy się dwa razy, najpierw kończył on, przy drugim razie albo konczylo się na moim orgazmie, albo na jego drugim. W ciągu doby nasz rekord to 5 razy, się to było dawno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 19:33   #6
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

Kwestia mocno indywidualna i zależna od trybu życia.


Kiedyś mogłem 5-7 razy w nocy, potem raz na 2-3 dni. Znów siłownia, zdrowe odżywianie, mniej mięsa, cukier tylko ten zawarty jako dodatek, zero słodyczy, zero coli. Znów moge kilka razy w nocy
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 07:23   #7
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

Cytat:
Napisane przez Matishau Pokaż wiadomość
Kwestia mocno indywidualna i zależna od trybu życia.


Kiedyś mogłem 5-7 razy w nocy, potem raz na 2-3 dni. Znów siłownia, zdrowe odżywianie, mniej mięsa, cukier tylko ten zawarty jako dodatek, zero słodyczy, zero coli. Znów moge kilka razy w nocy
A cukru wcale nie używasz? Czy np słodziki? Czy nic a nic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-01, 11:25   #8
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

To rejczel jest zależne i każdy inaczej funkcjonuje o.O
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 06:02   #9
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

Herbata gorzka albo z miodem czasem, kawy nie pijam.



Teraz trochę poluzowałem obostrzenia i sobie pozwalam na małe co nieco
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-19 07:02:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.