Wszystko o zabiegu OLAPLEX - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-06, 17:35   #481
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Olaplex

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;78536181]Olaplex ma tyle do koloru jaki wyszedl co piernik do wiatraka! On ma tylko za zadanie chronic wlosy podczas farbowania/rozjasniania i odzywic wlosy. Gówno ci wyszlo, bo jakas lichą farbę fryzjerka Ci zapodała, albo za krótko ci ją na glowie trzymala.[/QUOTE]Dokładnie

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 20:17   #482
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Zabiegi fryzjerskie - u fryzjera czy w domu?

Mam włosy suche, puszące się, cienkie i kręcone.

Mój cel: wygładzenie ich, sprawienie by się nie puszyły, by były podatne na kosmetyki stylizujące, by zachować skręt, mogą być fale.

Jako że zwykłymi maskami/odżywkami nie mogę uzyskać zadowalających mnie efektów, zastanawiam się czy warto skorzystać z usług fryzjerskich i poddać się ich zabiegom.

Jedna pani poleciła mi Olaplex, druga zaoferowała zabieg nawilżający za pośrednictwem kosmetyków firmy Revlon (coś z algami).

Znacie? Możecie coś o tym powiedzieć?

Bo moim zdaniem fryzjerzy polecają mi to, co mają aktualnie w salonie... I nie wiem:
1) czy wymienione zabiegi coś pomogą;
2) jak długo utrzyma efekt? do pierwszego mycia? miesiąc?
3) czy nie przepłacę - bo może lepiej kupić jakiś zestaw do domowego użytku, droższy, fryzjerski i stosować sobie raz lub dwa razy w miesiącu?
Mówię tu np. o serii Absolut Repair Lipidium (primer, ampułki, maska). Bądź inne - polećcie.
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 12:21   #483
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Zabiegi fryzjerskie - u fryzjera czy w domu?

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Mam włosy suche, puszące się, cienkie i kręcone.

Mój cel: wygładzenie ich, sprawienie by się nie puszyły, by były podatne na kosmetyki stylizujące, by zachować skręt, mogą być fale.

Jako że zwykłymi maskami/odżywkami nie mogę uzyskać zadowalających mnie efektów, zastanawiam się czy warto skorzystać z usług fryzjerskich i poddać się ich zabiegom.

Jedna pani poleciła mi Olaplex, druga zaoferowała zabieg nawilżający za pośrednictwem kosmetyków firmy Revlon (coś z algami).

Znacie? Możecie coś o tym powiedzieć?

Bo moim zdaniem fryzjerzy polecają mi to, co mają aktualnie w salonie... I nie wiem:
1) czy wymienione zabiegi coś pomogą;
2) jak długo utrzyma efekt? do pierwszego mycia? miesiąc?
3) czy nie przepłacę - bo może lepiej kupić jakiś zestaw do domowego użytku, droższy, fryzjerski i stosować sobie raz lub dwa razy w miesiącu?
Mówię tu np. o serii Absolut Repair Lipidium (primer, ampułki, maska). Bądź inne - polećcie.
Jeśli chcesz mieć dość trwały efekt to zapytaj fryzjera czy używa keratyny do tego zabiegu prostowania, ale wiem, że są keratyny, które tylko ujarzmią puszenie, bez efektu prostych włosów. Loki będą ładnie podkreślone. Efekty takiego zbiegu trzymają się max 3 miesiące.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 12:51   #484
kornwom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

hej hej
kornwom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:17   #485
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Po Olaplex włosy są gładsze, bardziej się błyszczą. Ja dodawałam nawet do zwyklej farby. Ponoć to można nawet bez farby stosować. Czy to jest regeneracja, nie wiem? Moja fryzjerka uważa, że można stosować co 3 farbowanie. Chyba chodzi o to, by zniechęcić do wizyt fryzjerskich. Są gładkie przez pierwsze dwa tygodnie. U mojej koleżanki na mega blondzie nie widać żadnej różnicy. Mówiła mi, że strata kasy. Nie powstrzymał wypłukiwania i utraty włosów.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 01:14   #486
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Nie stosowałam nigdy olaplexu czy to ten zabieg który ciągle reklamuje Nudziara na swoim kanale na yt?
Hanka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:32   #487
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej mój pirwszy post tutaj.
Czy jest ktoś kto miał smartbond i może porównać z olaplexem?

Ja miałam kilka razy robiony olaplex u fryzjera jak farbowałam (rozjaśniałam) i efekt super. Moje włosy lubią być oblepione silikonami, i po olaplex były miękkie, sypiące, nawilżone.


Zmieniłam jednak fryzjera i nowy używa farb loreala i zaproponował mi smartbond - na blogach czytałam że efekt gorszy niż olaplex - ale może jest tu ktoś kto może porównać obie metody przy rozjaśnianiu włosów?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 14:43   #488
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

to ja napiszę moje obserwacje po bardzo długim stosowaniu olaplexu. Nie pamiętam dokładnie kiedy zaczęłam go używać, chyba 3 lata temu. W każdym razie zużyłam już 2 całe oryginalne zestawy, pisząc całe mam głownie na myśli, że nr 1 zuzyłam już 2 buteleczki, trzecią zaczęłam, w międzyczasie dokupowałam kilka razy nr 3 i nr 2. Więc trochę to już trwa.
Ja go nabyłam, najpierw zrobiłam regenerację. Poptem przez jakiś czas przed każdym myciem używałam nr3. I raz w miesiącu nr 1 do farbowania włosów, po farbowaniu nr 2 na kilka godzin. Nr 3 zaczęlam używać raz w tygodniu, z czasem jeszcze rzadziej. Tę procedurę stosuję teraz cały czas.
Włosy miałam puszące się, wysokoporowate, z tendencją do skręcania się, nienawidzące wilgoci.
Teraz mam włosy które przestały się puszyć, wilgoć już tak bardzo im nie szkodzi, to znaczy nie robi mi się siano na głowie, wyprostowały się lekko, są błyszczące i zdrowe.
Uważam, że za poprawę stanu moich włosów odpowiada olaplex, bo nic innego regularnie przez dłuższy czas nie stosowałam, innej pielęgnacji nie zmieniłam.
Może komuś przyda się tych kilka obserwacji
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 15:24   #489
kreskakropkakreska
Przyczajenie
 
Avatar kreskakropkakreska
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Czy myślicie, że na moich włosach Olaplex dałby dobre efekty?

Są wysokoporowate, kruche, cienkie, rzadkie i łatwo wypadają. Kiedyś zniszczyłam je prostownicą, ale od 10 lat jej nie używam, a włosy nie odrosły zdrowe i ładne- wyglądają, jakbym prostownicę odstawiła wczoraj... Nie zamierzam ich farbować, chodzi o sam zabieg pielęgnacyjny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5174.jpg (122,9 KB, 34 załadowań)
kreskakropkakreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 19:15   #490
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kreskakropkakreska Pokaż wiadomość
Czy myślicie, że na moich włosach Olaplex dałby dobre efekty?

Są wysokoporowate, kruche, cienkie, rzadkie i łatwo wypadają. Kiedyś zniszczyłam je prostownicą, ale od 10 lat jej nie używam, a włosy nie odrosły zdrowe i ładne- wyglądają, jakbym prostownicę odstawiła wczoraj... Nie zamierzam ich farbować, chodzi o sam zabieg pielęgnacyjny.
Zdecydowanie po Olaplex no 3 zobaczysz różnicę - ładnie wygładzi Ci te włosy. Gorzej własne włosy opisałaś niż wyglądają, ale musisz je czymś potraktować, bo chyba się elektryzują i 'fruwają' na różne strony - może też jakieś odżywki po myciu bez spłukiwania?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 05:38   #491
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

I zacznij je olejowac! Jestem swiezo po olejowaniu olejkiem jojoba (ja mam akurat ten z Mokosh) i wlosy sa swietnie ‘dociażone’.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-23, 07:12   #492
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kreskakropkakreska Pokaż wiadomość
Czy myślicie, że na moich włosach Olaplex dałby dobre efekty?

Są wysokoporowate, kruche, cienkie, rzadkie i łatwo wypadają. Kiedyś zniszczyłam je prostownicą, ale od 10 lat jej nie używam, a włosy nie odrosły zdrowe i ładne- wyglądają, jakbym prostownicę odstawiła wczoraj... Nie zamierzam ich farbować, chodzi o sam zabieg pielęgnacyjny.
Hej Ty masz dość krótkie włosy i ten efekt puszenia obejmuje prawie całe włosy-myślę że tutaj przydałyby się jakieś kosmetyki ujarzmiające je po myciu, dyscyplinujace.Jest spory wybór. Mam podobny problem , tylko mam długie włosy, a efekt podobny do Twojego na końcówkach.Przestałam farbować(blond) i prostować włosy w 2015 roku, zapuszczam,już dawno nie mam farby (nie licząc naturalnego "sombre"od słońca) a moje ostatnie 10-15 cm wygląda kiepsko... Spuszone, niby nie ma rozdwojonych końców, ale mam wrażenie że są przesuszone. Olejowałam je przez te lata systematycznie, na końcowki zawsze jakiś "zabezpieczacz", serum -tylko bez alkoholu.A końcówki nadal niezbyt ładne, bez życia..Podcięcie załatwia sprawę na krótko...Dlatego mam je ciągle m.więcej za łopatki i dalej się nie da. Olejowałam różnymi olejami i na niewiele się to zdało(nawet mój ulubiony migdałowy co kiedyś działał cuda nic teraz mi nie pomógł).Testowałam różne maski, sera na końcówki i nic, mam wrażenie że najlepiej jakbym obcieła te 10cm...ale szkoda mi. Przypomniał mi się właśnie Olaplex-kiedyś go stosowałam, ale nie pamietałam efektu.Teraz zaryzykowałam i kupiłam Nanoplex (zestaw 3x50ml), będzie na kilka razy.Zrobiłam jeden zabieg i szału nie ma...W miedzy czasie kupiłam szampon i koncentrat na końcówki z serii L'Oréal Professionnel Pro Longer. Muszę przyznać że końcówki trochę ożyły, na pewno zrobiły się gładsze.Z tej serii jest jeszcze krem bez spłukiwania i w nim pokładam nadzieję, muszę go wypróbować, podobno fajnie dociąża włosy-myślę że jako odżywka sprawdziłby się u Ciebie. Nie wiem o co chodzi z tymi włosami, kiedyś miałam wiele lat długie i co prawda miałam tendencje do puszenia, ale tego co sie teraz dzieje -nigdy.Może mam ich już mniej i stąd ten efekt..?Mam też niedoczynność tarczycy, ale ustabilizowaną. A może jednak wpływa to na suchość włosów? Jak u Ciebie z hormonami?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 17:16   #493
kreskakropkakreska
Przyczajenie
 
Avatar kreskakropkakreska
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja akurat badałam niedawno tarczycę i hormony z innych powodów, i wszystko w normie. A włosy olejuję od kilku tygodni, czasem olejem z pestek dyni, czasem winogron, a czasem z orzechów włoskich, i na razie bez efektu.

U mnie chyba nie sposób dociążyć ani tym bardziej przeciążyć włosy. Po myciu bez spłukiwania stosowałam Sebastian Dark Oil, a teraz Marion Silk, ale dopiero niedawno doczytałam, że ma alkohol, więc go pewnie odstawię. Tak czy siak- zero efektu, włosy fruwają, a jak zaaplikuję więcej, to nadal fruwają, tyle że są tłuste

AAAnka, współczuję problemu, znam ten ból! Daj znać, jeśli wypróbujesz ten krem.
kreskakropkakreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 17:29   #494
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kreskakropkakreska Pokaż wiadomość
Czy myślicie, że na moich włosach Olaplex dałby dobre efekty?

Są wysokoporowate, kruche, cienkie, rzadkie i łatwo wypadają. Kiedyś zniszczyłam je prostownicą, ale od 10 lat jej nie używam, a włosy nie odrosły zdrowe i ładne- wyglądają, jakbym prostownicę odstawiła wczoraj... Nie zamierzam ich farbować, chodzi o sam zabieg pielęgnacyjny.
Zdecydowanie Ci pomoże, tylko trzeba nastawić się że po jednorazowym użyciu efekt może nie być, natomiast długofalowo na pewno. Radziłabym ci zrobić regrnreację nr1, po niej nr 2. Nr 2 używać po każdym agresywniejszym zabiegu (farbowanie rozjaśnianie), i raz w tygodniu nr 3.
Ja doprowadziłam moje włosy z podobnego stanu jak u Ciebie do błyszczących, gładkich, zdrowych. Używam od 3 lat, w takiej częstotliwości jak wyżej napisałam. Także szczerze polecam
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 16:22   #495
kreskakropkakreska
Przyczajenie
 
Avatar kreskakropkakreska
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Ci pomoże, tylko trzeba nastawić się że po jednorazowym użyciu efekt może nie być, natomiast długofalowo na pewno. Radziłabym ci zrobić regrnreację nr1, po niej nr 2. Nr 2 używać po każdym agresywniejszym zabiegu (farbowanie rozjaśnianie), i raz w tygodniu nr 3.
Ja doprowadziłam moje włosy z podobnego stanu jak u Ciebie do błyszczących, gładkich, zdrowych. Używam od 3 lat, w takiej częstotliwości jak wyżej napisałam. Także szczerze polecam
Nie farbuję ani nie rozjaśniam włosów, nie mam też tego w planach. Czy mimo to stosować nr 2 po regeneracji nr 1? Jak często robić nr 1 i 2?
kreskakropkakreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 11:54   #496
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kreskakropkakreska Pokaż wiadomość
Nie farbuję ani nie rozjaśniam włosów, nie mam też tego w planach. Czy mimo to stosować nr 2 po regeneracji nr 1? Jak często robić nr 1 i 2?
Regenerację czyli 1 możesz robić wg własnego uznania raz w miesiącu np. Po 1 zwykle nakłada się nr 2, i zostawia na włosach na jakiś czas jak maskę. 3 można robić przed każdym myciem, ale z mojego doświadczenia wynika, że raz w tygodniu wystarczy.
poużywaj w ten sposób przez jakis czas i obserwuj włosy, jak stwierdzisz że sa coraz lepsze to dopasuj częstotliwość do własnych potrzeb albo możliwości.
Ja teraz po kilku latach uzywania, raz w miesiącu robie regenerację, potem nr 2. Nr 3 juz nie stosuję, bo w zestawach które kupuję jest tylko 1 i 2 (na początku zestaw składał się z 1,2 i 3),

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2021-02-25 o 16:39
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 08:22   #497
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Regenerację czyli 1 możesz robić wg własnego uznania raz w miesiącu np. Po 1 zwykle nakłada się nr 2, i zostawia na włosach na jakiś czas jak maskę. 3 można robić przed każdym myciem, ale z mojego doświadczenia wynika, że raz w tygodniu wystarczy.
poużywaj w ten sposób przez jakis czas i obserwuj włosy, jak stwierdzisz że sa coraz lepsze to dopasuj częstotliwość do własnych potrzeb albo możliwości.
Ja teraz po kilku latach uzywania, raz w miesiącu robie regenerację, potem nr 2. Nr 3 juz nie stosuję, bo w zestawach które kupuję jest tylko 1 i 2 (na początku zestaw składał się z 1,2 i 3),
Właśnie rozmyślam nad zakupem Olaplex.Wykorzystam do końca Nanoplex ale juz się rozglądam.Na pewno chcę 1 i 2 , 3 oraz 6 .O ile 3 i 6 łatwo kupić, tak 1 i 2 albo sprzedają w tych saszetkach (ok.199zł za 100ml no1 i 200ml no 2)), a udalo mi się znaleźć w oryginalnych butelkach, ale cena ...hmnn..150 zł za 100ml.Czy te przelewane do saszetek nie tracą na właściwościach?Nie wiem co się opłaca- na pewno chciałabym zrobic sobie kilka kuracji 1i2...Masz jakieś znane źródło zakupu Olaplex?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 10:57   #498
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Właśnie rozmyślam nad zakupem Olaplex.Wykorzystam do końca Nanoplex ale juz się rozglądam.Na pewno chcę 1 i 2 , 3 oraz 6 .O ile 3 i 6 łatwo kupić, tak 1 i 2 albo sprzedają w tych saszetkach (ok.199zł za 100ml no1 i 200ml no 2)), a udalo mi się znaleźć w oryginalnych butelkach, ale cena ...hmnn..150 zł za 100ml.Czy te przelewane do saszetek nie tracą na właściwościach?Nie wiem co się opłaca- na pewno chciałabym zrobic sobie kilka kuracji 1i2...Masz jakieś znane źródło zakupu Olaplex?
Olaplex kosztuje trochę, ale i tak dużo mniej niż np rok temu. Bo wtedy zestaw (1 i 2x2, po 100ml kosztowało 500).
Olaplex kosztuje trochę, ale i tak dużo mniej niż np.: rok temu. Bo wtedy zestaw (1 i 2x2, po 100ml kosztowało 500).
Ostatno kupłam taki zestaw za 350 w buteleczkach oryginalnych. Stałego źródła nie mam, kupuję tam gdzie najtaniej jest cały zestaw, bo najtaniej wychodzi gdy kupuje się zestaw, a nie pojedyncze buteleczki.
Jeżeli kupisz zestaw oryginalnie zapakowany (ja nie mam zaufania do odlewek) to nr 1 wystarczy ci na półtora roku, nr 2 w zależności od ilości którą będziesz nakładała na włosy, ale na pewno też na kilka miesięcy. Jest to jednorazowo wydatek, ale też wystarcza na sporo czasu.

Widziałam ostatnio na alle…gro zestaw saszetkowy w bardzo dobrej cenie, wg mnie warto bo są toj jednorazowe ilości, nie odlewki. I sama zastanawiam się nad zakupem bo cena jest kusząca
Różnica między 2 a 3 jest w stężeniu, 2 jest mocniejsza, trójka słabsza. Więc nie jest konieczne kupowanie i 2 i 3. Na początek kup 1 i 2
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:40   #499
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Olaplex kosztuje trochę, ale i tak dużo mniej niż np rok temu. Bo wtedy zestaw (1 i 2x2, po 100ml kosztowało 500).
Olaplex kosztuje trochę, ale i tak dużo mniej niż np.: rok temu. Bo wtedy zestaw (1 i 2x2, po 100ml kosztowało 500).
Ostatno kupłam taki zestaw za 350 w buteleczkach oryginalnych. Stałego źródła nie mam, kupuję tam gdzie najtaniej jest cały zestaw, bo najtaniej wychodzi gdy kupuje się zestaw, a nie pojedyncze buteleczki.
Jeżeli kupisz zestaw oryginalnie zapakowany (ja nie mam zaufania do odlewek) to nr 1 wystarczy ci na półtora roku, nr 2 w zależności od ilości którą będziesz nakładała na włosy, ale na pewno też na kilka miesięcy. Jest to jednorazowo wydatek, ale też wystarcza na sporo czasu.

Widziałam ostatnio na alle…gro zestaw saszetkowy w bardzo dobrej cenie, wg mnie warto bo są toj jednorazowe ilości, nie odlewki. I sama zastanawiam się nad zakupem bo cena jest kusząca
Różnica między 2 a 3 jest w stężeniu, 2 jest mocniejsza, trójka słabsza. Więc nie jest konieczne kupowanie i 2 i 3. Na początek kup 1 i 2
A te saszetki są oryginalnie pakowane, czy też rozlewane?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 12:00   #500
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
A te saszetki są oryginalnie pakowane, czy też rozlewane?
Było napisane że jednorazowe, oryginalnie zapakowane.
Zerknij i zapytaj sprzedawcę, albo najlepiej poproś o zdjęcie. I daj znać to będziemy pewne obie
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 09:44   #501
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kreskakropkakreska Pokaż wiadomość
Ja akurat badałam niedawno tarczycę i hormony z innych powodów, i wszystko w normie. A włosy olejuję od kilku tygodni, czasem olejem z pestek dyni, czasem winogron, a czasem z orzechów włoskich, i na razie bez efektu.

U mnie chyba nie sposób dociążyć ani tym bardziej przeciążyć włosy. Po myciu bez spłukiwania stosowałam Sebastian Dark Oil, a teraz Marion Silk, ale dopiero niedawno doczytałam, że ma alkohol, więc go pewnie odstawię. Tak czy siak- zero efektu, włosy fruwają, a jak zaaplikuję więcej, to nadal fruwają, tyle że są tłuste

AAAnka, współczuję problemu, znam ten ból! Daj znać, jeśli wypróbujesz ten krem.
Hej.Zastanawiałam się na jaki preparat się zdecydować -myślałam nad tym kremem Loreal Pro Longer i nad Olaplex no 6 Bond Smoother.Skusiłam sie na Olaplex-wczoraj pierwszy raz użyłam na mokre końcówki(ostatnie 20cm) i muszę przyznać że jest efekt!Na pewno końcówki wymagają podcięcia(w końcu otwierają salony!!) ale przynajmniej nie mam teraz miotły na końcach.Zależało mi aby zmiękły i tak się stało.Zobaczymy jak będzie wyglądała współpraca z moimi włosami dalej,ale na razie osiagnełam mniej/wiecej to co chciałam Ten no 6 zostanie ze mną na dłużej.Teraz juz myslę o pozostałych produktach z Olaplex.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 12:03   #502
bozenaanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 23
Czy używa, któraś z Was kosmetyków Olaplex w domu?

Cześć,

Czy używa, któraś z Was kosmetyków Olaplex w domu? Jakie odczucia?
bozenaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 09:45   #503
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

powiedzcie, który olaplex kupić? Olaplex 0 czy Olaplex 3? Chodzi przede wszystkim o regenerację zniszczonych mostków siarczkowych.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 11:40   #504
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Nie kojarze co robi 0, ale do tego co opisalas na pewno nadaje sie 3.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.