Panny Młode 2021 cz. II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-31, 15:23   #1681
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Ja również miałam wczoraj panieński i super się udał, bardzo się wszystkie dziewczyny postarały i wszystko tak bardzo mi się podobało miło było oderwać się od ślubnych stresów. Jedyne co trochę popsuło nastrój to policja do nas przyszła bo cisza nocna ale w sumie mandacik nieduży a potem i tak się jeszcze bawiłyśmy ;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To teraz ten mandat w ramkę jako pamiątka po super wieczorze 🤣🤣 dobrze że humory wciąż dopisały wam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 17:33   #1682
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Kurde, ja jestem świadkowa niedługo i powiem wam, że na początku sie cieszyłam na ta organizacje a teraz to bym ponad połowę "uczestniczek" zamordowała... Grupę założyłam ok.dwa tygodnie temu, jak przyszło do potwierdzania to z 9 zostało łącznie ze mną 4....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 18:15   #1683
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kurde, ja jestem świadkowa niedługo i powiem wam, że na początku sie cieszyłam na ta organizacje a teraz to bym ponad połowę "uczestniczek" zamordowała... Grupę założyłam ok.dwa tygodnie temu, jak przyszło do potwierdzania to z 9 zostało łącznie ze mną 4....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no niestety. jest to czarna robota. zgrać 5-10 bab. każda ma inną wizję czy jej nie pasuje. albo nie piszą nic. albo na ostatni moment rezygnują.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 18:28   #1684
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
no niestety. jest to czarna robota. zgrać 5-10 bab. każda ma inną wizję czy jej nie pasuje. albo nie piszą nic. albo na ostatni moment rezygnują.
Dokładnie... Ja nie wiem, może jak ktoś ma zgrana paczkę przyjaciółek to tak się udaje zrobić super wyjazdowy panieński... Ja najpierw wiedziałam że dziewczyny mają ten sam problem z moim, a teraz ja mam z koleżankami świadkowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 18:33   #1685
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Chłopaki jakoś lepiej sobie radzą z kawalerskimi, takie mam wrażenie. Mój narzeczony na takich spoko kawalerskich bywał, jakieś zajęcie (lasery, paintball, itp.), a potem domki nad jeziorem, pewnie jego będzie podobny.

Ja z kolei nie chcę mieć panieńskiego zbytnio. Nie czuję tej imprezy jakoś.

Jutro/pojutrze będziemy próbki zamówień 🥰, no i potem to już się zbieram do zamawiania - szczególnie, że rozdawać przyjdzie nam w trakcie wakacji, więc będzie trzeba się połapać z ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 18:40   #1686
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dokładnie, mój mówi, pada hasło "pijemy" i wszyscy chętni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 19:03   #1687
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Chłopaki jakoś lepiej sobie radzą z kawalerskimi, takie mam wrażenie. Mój narzeczony na takich spoko kawalerskich bywał, jakieś zajęcie (lasery, paintball, itp.), a potem domki nad jeziorem, pewnie jego będzie podobny.

Ja z kolei nie chcę mieć panieńskiego zbytnio. Nie czuję tej imprezy jakoś.

Jutro/pojutrze będziemy próbki zamówień ��, no i potem to już się zbieram do zamawiania - szczególnie, że rozdawać przyjdzie nam w trakcie wakacji, więc będzie trzeba się połapać z ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To z tego co ja wiem u mojego TŻ były problemy z organizacją. Podałam świadkowi weekendy które mu pasują (bo TŻ oczywiście nie ogarnia naszych zobowiązań towarzyskich ) chłopaki wstępnie zadeklarowali że pasuje im jedna z tych dat a jeden koleś zaczął się rzucać że mu nie pasuje i zrobił jakąś ankietę z terminami i były tam same które nie pasują panu młodemu Masakra, ale chyba to ogarnęli ostatecznie. Fajnie się zapowiada ten jego wieczór bo zabierają go gdzieś na cały weekend i wszystko jest owiane wielką tajemnicą, nie wiadomo gdzie co i jak. Ja z tego co wiem pojadę do spa na jeden wieczór a moja przyjaciółka przyjeżdża do mnie z Warszawy dzień wcześniej i pójdziemy sobie w dwójkę na miasto.

Ogólnie to mamy dwóch świadków (ta moja psiapsi jest lesbijką, jest niewierząca i wiem że źle by się czuła świadkując w kościele) i mój świadek też dzielnie bierze udział w organizacji mojego panieńskiego
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-31, 19:50   #1688
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hej, można się przyłączyć? Mam ślub zaplanowany na początek października, ma być prosto i (raczej) skromnie. Ślub cywilny, wesele w fajnej knajpie i tylko ludzie, których lubimy (pewnie 40 osób max).

Widzę, że rozmawiacie o wieczorach panieńskich. Mi się marzy panieński w jakimś domku pod miastem, czyli taka klasyka w sumie. Moja świadkowa jest z tych, które nie do końca radzą sobie z organizacją, ale liczę, że się uda Tyle że tak, jak piszecie, zgrać wszystkich, z czego połowa ma dzieci/pracę w weekendy/zwyczajnie się jej nie chce, to się wydaje niemożliwe Ale myślę, że nawet jak będzie te 5 osób razem ze mną to będzie super
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 20:51   #1689
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

No z panieńskimi gorzej niż z kawalerskimi. Wiem, że u mojego rzucili na grupie termin i wszyscy że OK będą 🤣a u mnie ponoć dograć wszystkie baby, ta nie odpisuje, ta nie wie 🤦☠♀️ponoć masakra. Ale ostatecznie oczywiście udało się zebrać i wyjechać na weekend Na pewno u Was też się dogadaja i wyjdzie wszystko super!!

Ale ten czas leci... Już czerwiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 20:51   #1690
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kurde, ja jestem świadkowa niedługo i powiem wam, że na początku sie cieszyłam na ta organizacje a teraz to bym ponad połowę "uczestniczek" zamordowała... Grupę założyłam ok.dwa tygodnie temu, jak przyszło do potwierdzania to z 9 zostało łącznie ze mną 4....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się tego właśnie bałam jak moja świadkowa ochoczo zabrała się za organizacje mojego panieńskiego, ale jestem w szoku bo z 8 dziewczyn zrezygnowała jedna a te 7 jakoś się dogadało.

Ja to się już nie mogę doczekać co one przygotowały, ale ten wyjazd za miasto do jakiegoś domku brzmi super, już odliczam


Dziewczyny.. zabrałam się za szukanie ozdoby do włosów i znalazłam wsuwki, które mi się podobają i grzebyk. Postawiłam na grzebyk bo wsuwki mogą wysuwać się z włosów, ale teraz się zastanawiam, że taki grzebyk też.. kurde, zgłupiałam te już po co miały grzebyk lub jeśli macie jakieś info od kogoś, kto się zdecydował na taką ozdobę - dajcie znać, proszę
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 21:23   #1691
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja kiedyś miałam Grzebyk w koka od góry włożony i się normalnie trzymał.

Kurcze, zostało 12 dni. Tak teraz będę odliczać
Ostatnia prosta. Tylko co ja z tym wolnym czasem po weselu zrobię, jak się go nagle tyle zrobi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-01, 07:48   #1692
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dokładnie... Ja nie wiem, może jak ktoś ma zgrana paczkę przyjaciółek to tak się udaje zrobić super wyjazdowy panieński... Ja najpierw wiedziałam że dziewczyny mają ten sam problem z moim, a teraz ja mam z koleżankami świadkowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój panieński był tydzień temu i nie powiedziałabym, że mam zgraną paczkę przyjaciółek- w większości dziewczyny się nie znały Miałam mieć poza miastem, ale że knajpy i kluby zamknięte, a ja mieszkam nad samym morzem (co dla przyjezdnych dziewczyn jest atrakcją) impreza była u mnie w domu. Było super, a było nas 9 dziewczyn. Nie było problemu ze zgraniem terminów, ale podałam wcześniej datę, tak żeby sobie dziewczyny zaplanowały Była super impreza, dziwne że sąsiedzi byli wyrozumiali bo było głooosno i długo Najchętniej zrobiłabym drugą taką imprezę


Do ślubu 4 dni...
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 08:29   #1693
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

mi się marzył ten wyjazdowy panieński, ale nie pomyślałam, że jak dziewczyny mają dzieci to niezbyt chętnie ruszą za miasto na weekend i w sumie będzie na miejscu.
Zamówiłam wczoraj sukienkę na sesję narzeczeńską. Byłam też u fryzjera, umówiłam na sierpień próbną fryzurę i zaklepałam na 21 sierpnia czesanie ślubne
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 09:26   #1694
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Mój panieński był tydzień temu i nie powiedziałabym, że mam zgraną paczkę przyjaciółek- w większości dziewczyny się nie znały Miałam mieć poza miastem, ale że knajpy i kluby zamknięte, a ja mieszkam nad samym morzem (co dla przyjezdnych dziewczyn jest atrakcją) impreza była u mnie w domu. Było super, a było nas 9 dziewczyn. Nie było problemu ze zgraniem terminów, ale podałam wcześniej datę, tak żeby sobie dziewczyny zaplanowały Była super impreza, dziwne że sąsiedzi byli wyrozumiali bo było głooosno i długo Najchętniej zrobiłabym drugą taką imprezę


Do ślubu 4 dni...
No u nas data byla wyznaczona ponad miesiąc przed i też jest problem, ale może dlatego że ma być "nie na miejscu" i tak naprawdę 3 dni z po raz pierwszy w większości widzianymi babami... Może ktoś ma z tym problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 09:55   #1695
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Podobno mają powiększyć limity do 150 osób + zaszczepione
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 09:58   #1696
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kszykszykszy Pokaż wiadomość
Podobno mają powiększyć limity do 150 osób + zaszczepione
pytanie klucz - od kiedy? coś pisali na ten temat?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 10:25   #1697
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja wam powiem że odkąd rozdajemy zaproszenia to modlę się tylko o to aby we wrześniu nie było całkowitego zakazu wesel limit mnie chyba mało obchodzi bo 90% naszych gości będzie zaszczepionych dwiema dawkami 🤣 totalnie się nie spodziewałam ale przy odwiedzaniu rodziny oni sami nam to mówią 🤣 i w sumie to się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 10:29   #1698
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja wam powiem że odkąd rozdajemy zaproszenia to modlę się tylko o to aby we wrześniu nie było całkowitego zakazu wesel limit mnie chyba mało obchodzi bo 90% naszych gości będzie zaszczepionych dwiema dawkami �� totalnie się nie spodziewałam ale przy odwiedzaniu rodziny oni sami nam to mówią �� i w sumie to się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no wrzesień pod względem szczepień to chyba jest idealnym miesiącem. kto będzie chciał to zdąży się zaszczepić bezproblemowo. my teraz w lipcu będziemy mieć masę osób zaszczepionych 1 tylko jedną dawką. moi rodzice drugą dawkę mają po weselu, bo teraz z przekładaniem drugiej dawki też są niezłe cyrki

całkowicie wesel chyba nie zamkną. muszą utrzymywać, że szczepienia coś dają bo inaczej ludzie zupełnie przestaną sie szczepić
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 10:42   #1699
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja to liczę, że do 9.10 nie sypnie czwartą falą + oczywiście liczę na to, że szczepienia zmienią ew. taktykę "zamknięć".
Znajomi w większości się szczepią, rodzina też, my sami będziemy zaszczepieni, więc liczę, że impreza się jednak odbędzie mimo jesieni. Zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-01, 13:20   #1700
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II



Mój TŻ właśnie stwierdził że nie chce oprawy muzycznej na ślubie, nie podoba mu się ten pomysł i wystarczy organista. Dosyć już mam tych przygotowań sama wszystkiego szukam i ogarniam, zgodziłam się na jego fajerwerki za 1000zł bo wiedziałam że mu zależy a ten tylko marudzi i wszystko źle
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 08:51   #1701
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Gwiazdeczka, dla mnie oprawa to była konieczność. W naszym kościele jest przesympatyczna organistka, ale słoń jej na ucho nadepnął

Dzisiaj chyba ta konferencja odnośnie limitów. U nas to nie ma znaczenia, bo w obecnych też się zmieścimy. Wczoraj się popłakałam, bo duża część rodziny nam odmówiła. Przy rozdawaniu zaproszeń wszyscy podchodzili z wielkim entuzjazmem, a nagle każdy ma coś. Oczywiście najbliżsi będą i ich trochę też się uzbiera. Jednak przykro słuchać tych odmów

Wczoraj byłam u babci i trochę mnie pocieszała. Przymierzała różne kreacje i pytała w czym ma iść. Kochana w tym była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 09:09   #1702
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mnie to babcia zdenerwowała. Uznała, że nie dożyje do ślubu i kazała tacie wziąć prezent dla nas, i wręczyć. Ok, babcia ma prawie 90 lat, ale trzyma się świetnie, a ona tutaj wpadła w taki stan, że do sierpnia nie dożyje...
Jutro jedziemy do rodziny TŻ-ta z zaproszeniami.... Czyli 600 km podróży w jedną stronę.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 09:16   #1703
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

No właśnie czytam że zwiększają limity osób w zgromadzeniach do 150

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 09:23   #1704
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

mojej babci też nie będzie.
95 lat. i jest mi trochę przykro, bo robimy ten ślub 20 minut autem od niej. mimo, ze wiem, że już się źle czuje, ale jeszcze po domu chodzi. no ale trudno. po wszystkim poprostu my sami do niej na moment wpadniemy.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 09:31   #1705
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mnie to babcia zdenerwowała. Uznała, że nie dożyje do ślubu i kazała tacie wziąć prezent dla nas, i wręczyć. Ok, babcia ma prawie 90 lat, ale trzyma się świetnie, a ona tutaj wpadła w taki stan, że do sierpnia nie dożyje...
Jutro jedziemy do rodziny TŻ-ta z zaproszeniami.... Czyli 600 km podróży w jedną stronę.
Spoko, moja ma 70 I uwielbia mi mówić, jak to niedługo umrze. A ja się boję, że mnie przeżyje, bo mnie przez to szlag trafi


Jakoś strasznie szybko mi te dni lecą... 10 dni do ślubu, a tu jeszcze nam zostało trochę do ogarniania tematów plus kawalerski/panieński.
Już bym chciała być po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 09:50   #1706
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Spoko, moja ma 70 I uwielbia mi mówić, jak to niedługo umrze. A ja się boję, że mnie przeżyje, bo mnie przez to szlag trafi


Jakoś strasznie szybko mi te dni lecą... 10 dni do ślubu, a tu jeszcze nam zostało trochę do ogarniania tematów plus kawalerski/panieński.
Już bym chciała być po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co musi jeszcze zrobić?
my ogarnać listę z muzyką. i kupić dekoracje na ściankę i krzesła. plus pokrowce na krzesła.
a przynajmniej tak mi się wydaje, ze tylko to zostało
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 09:58   #1707
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Spoko, moja ma 70 I uwielbia mi mówić, jak to niedługo umrze. A ja się boję, że mnie przeżyje, bo mnie przez to szlag trafi


Jakoś strasznie szybko mi te dni lecą... 10 dni do ślubu, a tu jeszcze nam zostało trochę do ogarniania tematów plus kawalerski/panieński.
Już bym chciała być po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zazdroszczę 🤩🤩🤩


U nas dziś równo 100 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 10:24   #1708
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość

Wczoraj byłam u babci i trochę mnie pocieszała. Przymierzała różne kreacje i pytała w czym ma iść. Kochana w tym była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awww
Zazdro. U mnie od mojej strony już babć nie ma a obie były cudowne... Od TŻ dwie babcie, jedna jest taka fajna babcia, mówi że jestem jej wnuczka i w ogole. Ale nie wiem czy przyjedzie, choć bym bardzo chciala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 10:28   #1709
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Moich dziadków też najprawdopodobniej nie będzie. Babcia ma białaczkę co prawda w stadium remisji ale nie szczepiła się bo się boi a jednak takie skupisko ludzi to duże ryzyko. A druga babcia właśnie dowiedzieliśmy się że ma raka żołądka z przerzutami i nie kwalifikuje się już do leczenia... na weselu też jej pewnie nie będzie bo ma do nas 600 km i taka podróż by ją wykończyła. Dziadek też nie przyjedzie pewnie bo samej jej w domu nie zostawi. Strasznie dołujące to jest dla mnie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 10:29   #1710
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
co musi jeszcze zrobić?
my ogarnać listę z muzyką. i kupić dekoracje na ściankę i krzesła. plus pokrowce na krzesła.
a przynajmniej tak mi się wydaje, ze tylko to zostało
Potwierdzić gości na sali, ustalić ciasta, ustalić finalnie dekoracje, zrobić listę dla dja I wybrać pierwszy taniec, spotkanie z foto I dogadanie planu. I chce zrobić jeszcze plan dnia i orientacyjne godziny wszystkiego, żeby mieli usługodawcy (tzn sesja od 15, 17 ślub, na sali około 18, o której mniej więcej posiłki). A, no i musimy kupić wódkę i napoje.

Już zrobiłam też liste kto nocleg, zostawimy w recepcji, robie też listę komu chcemy dać paczki, żeby móc sobie skreślać i żeby się zgadzało wszystko.

I nie wiem, o czym mogłam zapomnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.