Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-31, 10:11   #3001
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Petrochemia Pokaż wiadomość
Dobrze, ze już masz wyznaczony konkret termin przynajmniej do szpitala...
Ale podziwiam Cię, ze dałaś się zbadać kobiecie bo ja bym spier*****a gdzie pieprz rośnie po wcześniejszych doświadczeniach (mam traumę )
Wiesz co, nie wiedziałam czego się spodziewać, bo ja odkąd pamiętam to zawsze do ginekologów facetów chodziłam
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:26   #3002
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie wiedziałam czego się spodziewać, bo ja odkąd pamiętam to zawsze do ginekologów facetów chodziłam
Ja nigdy nie byłam u faceta

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Fajny odcinek z pedagog o indywidualnym podejściu do dziecka na mamalama. Polecam, widzę nawet w tym sporo prawdy jeśli chodzi o mnie, męża, czy o moje siostry i to jak rodzice nas traktowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:31   #3003
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Petrochemia Pokaż wiadomość
No waga już taka porządna
Napuchlam cała ale z całym szacunkiem do doktorka nie sadze żeby to było zatrucie...
Woda ok -zbiera się niemiłosiernie ale ciśnienie w normie, mocz był ok. A z tego co już wyczytałam to musi się wszystko na siebie nałożyć.



No wlasnie fizycznie dobrze się czuje... Poza uczuciem bycia ociężała ale w takim etapie ciąży to norma chyba.




U mnie to samo w dwa tygodnie. Jak wcześniej przybierałam góra do kilograma z wizyty na wizytę tak teraz te 3,5kg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja wcześniej miałam wizyty co 4 tygodnie i tyłam tak po 3-4 kg, wcześniej nawet po 2kg. A teraz w 3 tygodnie 4-4,5kg Ale no trochę dziwne że tylko na podstawie wagi i puchnięcia lekarz nastraszył Cię zatruciem ciążowym, myślałam że ciśnienie itp też masz nie w porządku
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Hejka Powiem tak - jeśli wcześniej byłam załamana, to teraz już się serio nadaję na oddział zamknięty. Mój doktorek ma urlop teraz 3 tygodniowy i za niego przyjmuje inna lekarka w przychodni. Pomijam, że przy badaniu prawie mi oczy z orbit wyszły, ale oczywiście dowiedziałam się, że cytuję "ni chu chu", pozamykane wszystko. Ale, że wszystko poza tym, że nic się nie dzieje jest okej, to mam "nie panikować". Ciśnienie książkowe, tętno młodego w porządku, a "ciążę można niestety przenosić i to jest normalne". Tyle dobrego, że lekarka w miarę ogarnięta i na poniedziałek mam skierowanie do niej na USG+przepływy, a na środę 6.02 mam już skierowanie do szpitala, bo ona w szpitalu przyjmuje i ma akurat dyżur. Także wyciągam swoją porodową czekoladę z torby i zaraz ją ze smutku caluteńką wdupię.
O nie, serio myślałam że będziesz miała dziś lepsze wiadomości na wizycie bardzo bardzo współczuję Dobrze że chociaż od razu w poniedziałek masz badanie, a w środę idziesz już do szpitala, czyli jest duża szansa, że za tydzień będzie już po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pinacolada
Czas edycji: 2019-01-31 o 10:32
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:35   #3004
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Johasia niech moc będzie z Toba!!

Ja nie przestaje sobie dogadzac20190131_113127.jpeg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:37   #3005
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Prosze mi tu smaka nie robic

Ja dzis mam jakis slaby humor, moze przez to niewyspanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:41   #3006
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Johasia, no nawet nie wiem jak Cię pocieszyć dwa lata temu przechodziłam przez to samo plus jest taki, że kiedyś to się w końcu skończy, a jak zobaczysz dziecko, to będziesz wiedziała, że warto było się przemęczyć. Myślę, że odpuść sobie próby przyspieszenia, bo wygląda na to, że to na Ciebie nie działa, a szkoda żebyś traciła energię. Spróbuj te ostatnie dni spędzić na relaksie, tak na maxa rób sobie dobrze. Pociesz się, że ja jeszcze z miesiąc będę w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:42   #3007
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

My byliśmy dzisiaj u weterynarza. Dostaliśmy coś na robaki a za tydzień szczepienie. Od razu kupiliśmy wyprawkę dla Lolka. I Mały własnie zasnął w nowym legowisku a ja się zbieram za jakieś ogarnianie, jak mój syn rozciągający się pod żebrami mi na to pozwoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 10:43   #3008
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Johasia, no nawet nie wiem jak Cię pocieszyć dwa lata temu przechodziłam przez to samo plus jest taki, że kiedyś to się w końcu skończy, a jak zobaczysz dziecko, to będziesz wiedziała, że warto było się przemęczyć. Myślę, że odpuść sobie próby przyspieszenia, bo wygląda na to, że to na Ciebie nie działa, a szkoda żebyś traciła energię. Spróbuj te ostatnie dni spędzić na relaksie, tak na maxa rób sobie dobrze. Pociesz się, że ja jeszcze z miesiąc będę w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba tez taka taktykę przyjmuje. Co ma byc to bedzie. Pewnie znowu bede sie bujac do tp i poprosze o masaz szyjki.
Ale jutro wysylam meza po pilke żeby chociaż dobrze sie mloda wstawila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:46   #3009
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Aaa dla tych co były ciekawe co wyświetlają apki na telefon po przekroczeniu terminu - Hi mommy już nie wyświetla nic, w dniu terminu był ostatni wpis w stylu "dziękujemy że z nami byłaś", a Preglife wyświetla ilość dni po TP i procenty dalej rosną, ja już mam 101% ciąży za sobą

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Johasia, no nawet nie wiem jak Cię pocieszyć dwa lata temu przechodziłam przez to samo plus jest taki, że kiedyś to się w końcu skończy, a jak zobaczysz dziecko, to będziesz wiedziała, że warto było się przemęczyć. Myślę, że odpuść sobie próby przyspieszenia, bo wygląda na to, że to na Ciebie nie działa, a szkoda żebyś traciła energię. Spróbuj te ostatnie dni spędzić na relaksie, tak na maxa rób sobie dobrze. Pociesz się, że ja jeszcze z miesiąc będę w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No taki mam plan aktualnie, bo mogę sprzątać i latać po schodach, ale po nic to mi się nie chce, widocznie młody będzie mieć od startu podejście "nie mów mi jak mam żyć" :P

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
My byliśmy dzisiaj u weterynarza. Dostaliśmy coś na robaki a za tydzień szczepienie. Od razu kupiliśmy wyprawkę dla Lolka. I Mały własnie zasnął w nowym legowisku a ja się zbieram za jakieś ogarnianie, jak mój syn rozciągający się pod żebrami mi na to pozwoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co mąż na pieska?
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:51   #3010
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Aaa dla tych co były ciekawe co wyświetlają apki na telefon po przekroczeniu terminu - Hi mommy już nie wyświetla nic, w dniu terminu był ostatni wpis w stylu "dziękujemy że z nami byłaś", a Preglife wyświetla ilość dni po TP i procenty dalej rosną, ja już mam 101% ciąży za sobą

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------


No taki mam plan aktualnie, bo mogę sprzątać i latać po schodach, ale po nic to mi się nie chce, widocznie młody będzie mieć od startu podejście "nie mów mi jak mam żyć"



A co mąż na pieska?
Zadowolony. Będzie miał Leoś do rozwoju. Będą się razem wychowywać. Dzisiaj to najpierw się z Lolkiem pożegnał przed pracą a później ja i Leoś.
"Będzie z nami jeździł na wakacje i wszędzie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:51   #3011
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Brawo a jak Michaś w kąpieli się czuje ?
Nasz pierwszą kąpiel kiepsko zniósł a wczoraj już mu się podobało

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
ok
nie płakał na szczęście

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Ja widzę moje stopy sa non stop spuchniete. Z łydek mi po nocy schodzi. Na dloniach mi wychodzi opuchlizna po nocy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
poczekaj po porodzie, to powiesz że Ci nogi spuchły
wczoraj wyszłam do sklepu i mogłam buty włożyć bezproblemowo
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie wiedziałam czego się spodziewać, bo ja odkąd pamiętam to zawsze do ginekologów facetów chodziłam
nigdy nie zapomnę położnika p.Wojtka facet gin to pryszcz
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
My byliśmy dzisiaj u weterynarza. Dostaliśmy coś na robaki a za tydzień szczepienie. Od razu kupiliśmy wyprawkę dla Lolka. I Mały własnie zasnął w nowym legowisku a ja się zbieram za jakieś ogarnianie, jak mój syn rozciągający się pod żebrami mi na to pozwoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiedy mi się brzuch ruszał, już zapomniałam jak to jest
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 10:54   #3012
dona90
Raczkowanie
 
Avatar dona90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Silesia ;)
Wiadomości: 345
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Johasia niech moc będzie z Toba!!

Ja nie przestaje sobie dogadzacZałącznik 7661096

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Pragnę tego ciasta!!
Miałam dziś wizytę w Centrum Przedporodowym w tym moim szpitalu, i mega śmiesznie było, bo te lekarki są zachwycone tym, ze już mam te wszystkie badania do porodu zrobione, a ja tylko przeczytałam dokładnie maila od nich, widocznie Włoszki tego nie robią, chory kraj decyzja o vbac dalej przez nich wspierana, choć uprzedzają, ze Mała może przebić 4kg i pierwsze ktg na 12.02 a, i ich gabinet był przy oddziale położniczym - ale się naoglądałam świeżych bobasów w ‚wanienkach’ i niestety widziałam tez babeczkę świeżo po porodzie, czekała w kolejce do rejestracji niemowlaka, na oko miała minimum 55 lat...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nigdy nie będzie takich wędlin,
Takiej Coca-Coli,
Takiej musztardy
I takiego mleka
Nigdy nie będzie takiego lata.
dona90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 10:56   #3013
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ok
nie płakał na szczęście


poczekaj po porodzie, to powiesz że Ci nogi spuchły
wczoraj wyszłam do sklepu i mogłam buty włożyć bezproblemowo

nigdy nie zapomnę położnika p.Wojtka facet gin to pryszcz


kiedy mi się brzuch ruszał, już zapomniałam jak to jest
Mozliwe, ze bedzie gorzej, ale uwierz nie chciałabys ich zobaczyc

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dona90 Pokaż wiadomość
Pragnę tego ciasta!!
Miałam dziś wizytę w Centrum Przedporodowym w tym moim szpitalu, i mega śmiesznie było, bo te lekarki są zachwycone tym, ze już mam te wszystkie badania do porodu zrobione, a ja tylko przeczytałam dokładnie maila od nich, widocznie Włoszki tego nie robią, chory kraj decyzja o vbac dalej przez nich wspierana, choć uprzedzają, ze Mała może przebić 4kg i pierwsze ktg na 12.02 a, i ich gabinet był przy oddziale położniczym - ale się naoglądałam świeżych bobasów w ‚wanienkach’ i niestety widziałam tez babeczkę świeżo po porodzie, czekała w kolejce do rejestracji niemowlaka, na oko miała minimum 55 lat...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
55 lat o losie.

A ktg mamy tego samego dnia

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:03   #3014
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Johasia, przykro mi że nadal nic ale przynajmniej już masz jakiś ostateczny termin wyznaczony. Mam nadzieję że mimo wszystko coś ruszy co tego czasu. Powiem tylko, że mogę się domyślać jak się czujesz bo w pierwszej ciąży też to przechodzilam. Całe szczęście że jeszcze Góra tydzień i już będzie po wszystkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:05   #3015
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Johasia niech moc będzie z Toba!!

Ja nie przestaje sobie dogadzacZałącznik 7661096

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ale to przepyyyyyysznie wygląda
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Aaa dla tych co były ciekawe co wyświetlają apki na telefon po przekroczeniu terminu - Hi mommy już nie wyświetla nic, w dniu terminu był ostatni wpis w stylu "dziękujemy że z nami byłaś", a Preglife wyświetla ilość dni po TP i procenty dalej rosną, ja już mam 101% ciąży za sobą

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------


No taki mam plan aktualnie, bo mogę sprzątać i latać po schodach, ale po nic to mi się nie chce, widocznie młody będzie mieć od startu podejście "nie mów mi jak mam żyć"



A co mąż na pieska?
Czyli Preglife przynajmniej uznaje coś takiego jak bycie w ciąży dłużej niż do samego tylko TP
Niby się mówi, że kobiety rodzące po raz pierwszy bardzo często rodzą po terminie, dlatego ja jakoś tak od początku próbuję się na to psychicznie nastawić i w razie czego miło zaskoczyć, jak się uda najpóźniej w dzień TP... Ale i tak ciągle mam cichą nadzieję, że jakimś cudem uda się wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:17   #3016
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Petrochemia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie.

37+3 / 3400g / wizyta 11.02 o ile dotrwam

Codziennie mam mierzyć wagę i ciśnienie. Za bardzo napuchlam i znowu mnie nastraszyli, ze może to się skończyć zatruciem ciążowym i cc.
Szyjka miękka ale zamknięta.

Kurde już chyba wszystkie dolegliwości przerobiłam w tej ciąży.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oby wszystko było ok,ale wydaję mi się,że z tym zatruciem to lekka przesada.

Johasia moja jedyna rada,to odpuść sobie,niech się dzieje co chce

Od wczoraj strasznie bolą mnie stawy w dłoniach,to normalne?
To znaczy nie wiem czy to stawy,ale tak mnie dziwnie przy palcach ciągnie,nie wiem jak to opisać.
Dłonie też mi mocno spuchły,stopy na szczęście nie. Za to nos i usta No twarz muminka normalnie
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:19   #3017
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Johasia, przykro mi że nadal nic ale przynajmniej już masz jakiś ostateczny termin wyznaczony. Mam nadzieję że mimo wszystko coś ruszy co tego czasu. Powiem tylko, że mogę się domyślać jak się czujesz bo w pierwszej ciąży też to przechodzilam. Całe szczęście że jeszcze Góra tydzień i już będzie po wszystkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki No tyle dobrze, że jest ta data ostateczna, ale kurczę boję się, że trafię na oddział i będzie cudowanie, masaże, baloniki, kroplówki, wolałabym żeby zaczęło się samo i naturalnie, czemu ja normalnie jak człowiek nie mogę dostać skurczy i urodzić?

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Ale to przepyyyyyysznie wygląda Czyli Preglife przynajmniej uznaje coś takiego jak bycie w ciąży dłużej niż do samego tylko TP
Niby się mówi, że kobiety rodzące po raz pierwszy bardzo często rodzą po terminie, dlatego ja jakoś tak od początku próbuję się na to psychicznie nastawić i w razie czego miło zaskoczyć, jak się uda najpóźniej w dzień TP... Ale i tak ciągle mam cichą nadzieję, że jakimś cudem uda się wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A teorii tyle ile ludzi tak naprawdę :P Ja już słyszałam, ze pierwsze się zawsze przenosi, że chłopcy są leniwi, teściowa dzisiaj stwierdziła jak z nią gadałam, że po prostu wnuczek czeka z przyjściem na świat aż ona wyzdrowieje (bo jest jakaś "zagrypiona" i bierze jakieś medykamenty :P), żeby mogła go odwiedzić bez problemu. Z jednej strony śmiechłam jak to usłyszałam, ale z drugiej strony miło z jej strony, że ma świadomość, że jak będzie chora to się trzeba będzie wstrzymać z odwiedzinami
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:49   #3018
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Oby wszystko było ok,ale wydaję mi się,że z tym zatruciem to lekka przesada.

Johasia moja jedyna rada,to odpuść sobie,niech się dzieje co chce

Od wczoraj strasznie bolą mnie stawy w dłoniach,to normalne?
To znaczy nie wiem czy to stawy,ale tak mnie dziwnie przy palcach ciągnie,nie wiem jak to opisać.
Dłonie też mi mocno spuchły,stopy na szczęście nie. Za to nos i usta No twarz muminka normalnie
Identyko z tymi stawami w dłoniach! I nos plus usta Muminka niestety nie do twarzy mi
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Dzięki No tyle dobrze, że jest ta data ostateczna, ale kurczę boję się, że trafię na oddział i będzie cudowanie, masaże, baloniki, kroplówki, wolałabym żeby zaczęło się samo i naturalnie, czemu ja normalnie jak człowiek nie mogę dostać skurczy i urodzić?



A teorii tyle ile ludzi tak naprawdę Ja już słyszałam, ze pierwsze się zawsze przenosi, że chłopcy są leniwi, teściowa dzisiaj stwierdziła jak z nią gadałam, że po prostu wnuczek czeka z przyjściem na świat aż ona wyzdrowieje (bo jest jakaś "zagrypiona" i bierze jakieś medykamenty :P), żeby mogła go odwiedzić bez problemu. Z jednej strony śmiechłam jak to usłyszałam, ale z drugiej strony miło z jej strony, że ma świadomość, że jak będzie chora to się trzeba będzie wstrzymać z odwiedzinami
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też sobie zadawałam to pytanie. O co chodzi, że sama nie mogę urodzić. A jakbym żyła w średniowieczu to bym nie urodziła czy jak? A przecież takich przypadków jest mnóstwo.

Edytowane przez keepsmil3
Czas edycji: 2019-01-31 o 11:50
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:57   #3019
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja mysle, ze w sredniowieczu to nikt nie liczyl ciazy co do dnia i pewnie umieralnosc byla kosmiczna no i glowy dzieci sa coraz wieksze a to one czesto stanowia problem nasze ciala rowniez coraz mnie sa dostosowane do sn...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 12:02   #3020
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze w sredniowieczu to nikt nie liczyl ciazy co do dnia i pewnie umieralnosc byla kosmiczna no i glowy dzieci sa coraz wieksze a to one czesto stanowia problem nasze ciala rowniez coraz mnie sa dostosowane do sn...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, dzieci rodzą się coraz większe. Niby niektórzy mówią, że od suplementów, ale ja w żadnej ciąży nie brałam, a Młoda się zapowiada większa od brata. Ale to takie smutne dla mnie, jeśli i tym razem samo nie ruszy. Bo chciałabym tak przeżyć chociaż ten początek porodu. Że coś się zaczyna, że jest ekscytacja, że jedziemy do szpitala i wgl. Już pal licho, jakby się skończyło cc, ale żeby się chociaż samo zaczęło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:16   #3021
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Nie mówcie nawet o coraz większych dzieciach i głowach, bo ja się aż boję co to usg w poniedziałek pokaże

Miałam zjeść czekoladę na pocieszenie, ale się rozmyśliłam i usmażyłam sobie naleśniki, miałam jeszcze jakiś serek Philadelphia Milka, do tego wkroiłam banany i brzoskwinie, boże jakie to dobre było Zasłodziłam się na amen, ale tego mi trzeba było
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:29   #3022
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja na pocieszenie bede robila frytki. Później nie będę juz mogla sobie za czesto pozwalac bo mam zamiar schudnac wiec co mi tam. Żołądek i tak mnie boli juz po wszystkim :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:50   #3023
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Naszło mnie na wspomnienia (:P) i czytam sobie pierwszą część naszego wątku Boszzz jakie my tam dylematy miałyśmy, czy beta dobrze rośnie, czy będzie serduszko na wizycie, ja przeżywałam, że każdy bierze jakąś luteinę a ja nie muszę i się martwię czy to dobrze Rozkminy czy kawę można pić, jak się zabrać do wyprawki, kiedy będzie znana płeć Potem się zaczęły upały i narzekanie, że gorąco, ja zaczęłam mieć chroniczną migrenę, no nie powiem - ciekawie tak z perspektywy 9 miesięcy jeszcze raz to przeczytać
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:56   #3024
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Nie mówcie nawet o coraz większych dzieciach i głowach, bo ja się aż boję co to usg w poniedziałek pokaże

Miałam zjeść czekoladę na pocieszenie, ale się rozmyśliłam i usmażyłam sobie naleśniki, miałam jeszcze jakiś serek Philadelphia Milka, do tego wkroiłam banany i brzoskwinie, boże jakie to dobre było Zasłodziłam się na amen, ale tego mi trzeba było
Mniam ale super .
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Naszło mnie na wspomnienia (:P) i czytam sobie pierwszą część naszego wątku Boszzz jakie my tam dylematy miałyśmy, czy beta dobrze rośnie, czy będzie serduszko na wizycie, ja przeżywałam, że każdy bierze jakąś luteinę a ja nie muszę i się martwię czy to dobrze Rozkminy czy kawę można pić, jak się zabrać do wyprawki, kiedy będzie znana płeć Potem się zaczęły upały i narzekanie, że gorąco, ja zaczęłam mieć chroniczną migrenę, no nie powiem - ciekawie tak z perspektywy 9 miesięcy jeszcze raz to przeczytać
Haha będzie co wspominać

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Za chwilę stuknie nam 20 000 postów
__________________
never give up

Edytowane przez Anuszka9
Czas edycji: 2019-01-31 o 12:57
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 13:10   #3025
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Tez sobie odpalilam I powspominalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 13:33   #3026
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Naszło mnie na wspomnienia (:P) i czytam sobie pierwszą część naszego wątku Boszzz jakie my tam dylematy miałyśmy, czy beta dobrze rośnie, czy będzie serduszko na wizycie, ja przeżywałam, że każdy bierze jakąś luteinę a ja nie muszę i się martwię czy to dobrze Rozkminy czy kawę można pić, jak się zabrać do wyprawki, kiedy będzie znana płeć Potem się zaczęły upały i narzekanie, że gorąco, ja zaczęłam mieć chroniczną migrenę, no nie powiem - ciekawie tak z perspektywy 9 miesięcy jeszcze raz to przeczytać
Haha, rzeczywiście z perspektywy 9 miesięcy to wydaje się zabawne za trochę będziemy się śmiały z tego jak wyszukiwalysmy objawów porodu itd
I wygląda na to, że rzeczywiście reszta dzieciaków będzie lutowa chyba, że jeszcze któraś się mega spręży i zdąży w ostatni dzień stycznia Karla i Johasia to chyba dlatego, że dolaczylyscie do lutowek, to żeby nie było dzieciaki muszą być z lutego oczywiście to żarcik dobrze że jesteście z nami może żaden dzieciaczek nie urodzi się w marcu już prawie wszystkie ciążę na wątku oficjalnie donoszone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 13:33   #3027
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
No właśnie, dzieci rodzą się coraz większe. Niby niektórzy mówią, że od suplementów, ale ja w żadnej ciąży nie brałam, a Młoda się zapowiada większa od brata. Ale to takie smutne dla mnie, jeśli i tym razem samo nie ruszy. Bo chciałabym tak przeżyć chociaż ten początek porodu. Że coś się zaczyna, że jest ekscytacja, że jedziemy do szpitala i wgl. Już pal licho, jakby się skończyło cc, ale żeby się chociaż samo zaczęło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brałam w obu ciążach duphaston, witaminy i dzieci małe, nie ma reguły, Karolina 2960, a Michał 3230

frytki
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 14:11   #3028
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Naszło mnie na wspomnienia (:P) i czytam sobie pierwszą część naszego wątku Boszzz jakie my tam dylematy miałyśmy, czy beta dobrze rośnie, czy będzie serduszko na wizycie, ja przeżywałam, że każdy bierze jakąś luteinę a ja nie muszę i się martwię czy to dobrze Rozkminy czy kawę można pić, jak się zabrać do wyprawki, kiedy będzie znana płeć Potem się zaczęły upały i narzekanie, że gorąco, ja zaczęłam mieć chroniczną migrenę, no nie powiem - ciekawie tak z perspektywy 9 miesięcy jeszcze raz to przeczytać
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Haha, rzeczywiście z perspektywy 9 miesięcy to wydaje się zabawne za trochę będziemy się śmiały z tego jak wyszukiwalysmy objawów porodu itd
I wygląda na to, że rzeczywiście reszta dzieciaków będzie lutowa chyba, że jeszcze któraś się mega spręży i zdąży w ostatni dzień stycznia Karla i Johasia to chyba dlatego, że dolaczylyscie do lutowek, to żeby nie było dzieciaki muszą być z lutego oczywiście to żarcik dobrze że jesteście z nami może żaden dzieciaczek nie urodzi się w marcu już prawie wszystkie ciążę na wątku oficjalnie donoszone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Macie racje z perspektywy czasu smiac sie chce czasem obysmy sie w marcu wszystkie śmiały z dzisiejszych dylematow

Pozarlam te fryty i zaraz sie okoce

Mamy dwojki i wiecej: kupujecie stsrszakom jakis prezent od dzidziusia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 14:13   #3029
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Macie racje z perspektywy czasu smiac sie chce czasem obysmy sie w marcu wszystkie śmiały z dzisiejszych dylematow

Pozarlam te fryty i zaraz sie okoce

Mamy dwojki i wiecej: kupujecie stsrszakom jakis prezent od dzidziusia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja raczej nie, choć myślałam o tym. A Ty? A u mnie mąż zrobił pizzę na obiad, umieram z przeżarcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 14:15   #3030
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja chyba cos mu jednak kupie. On uwielbia prezenty to bedzie się cieszyl i czul wazny. Ale jakieś drobnostki, moze pilke fajna i jakas figurke dinozaura

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 07:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.