chłopak się mnie wstydzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-24, 08:58   #1
igregix3
Przyczajenie
 
Avatar igregix3
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1

chłopak się mnie wstydzi


Hej dziewczyny. Do tej chwili tylko bacznie obserwowałam wasze forum, szukając czy podobny wątek był. Owszem były, ale ta sytuacja się trochę różni.

Jestem z chłopakiem od 1,5 roku. Studiujemy na jednej uczelni i obecnie mieszkamy w tym samym mieście. On zna moich rodziców, ja znam jego. Obydwoje uzyskujemy dochody i wynajmujemy osobne mieszkania. Kilka miesięcy temu zaproponowałam mu, żebyśmy razem coś wynajęli, ponieważ opłaci się to nie tylko pod względem finansowym, ale i praktycznym. W mieście aktualnie nie ma naszych znajomych, jesteśmy sami. Nie przeszkadza nam to. Codziennie się widzimy, czasem ja u niego tydzień pomieszkuje, czasem on u mnie. Wysokość najmu się różni, on wynajmuje kawalerkę od znajomego, ja takiej możliwości nie mam, tym samym płacę więcej, a nie przebywam tam tak naprawdę dużo czasu. Czasem zdarzy się, że w miesiącu jestem dosłownie parę razy w domu. Zaznaczam, że jeździmy też na wspólne wyjazdy, gdzie wynajmujemy jeden pokój/mieszkanie.
Już jakiś czas mnie to frustrowało, że wydaje więcej pieniędzy, a tak naprawdę i tak pomieszkujemy razem. Więc znowu spróbowałam, zapytałam, czy jest taka możliwość. Odpowiedź uzyskałam: nie ma.
A czemu? Bo nie.
Ostatnio zapytałam się go, czy w ogóle mówi coś dalej o mnie swoim rodzicom (nie zaprosił mnie już przez parę miesięcy) to twierdzi, że trochę. Ostatnio dzwoniła do niego matka, ale w rozmowie przez telefon twierdził jej, że mnie nie ma, że u niego nie nocuje, a on u mnie też nie. Zapytałam się wprost, czy on w ogóle cokolwiek mówi o moim istnieniu. Nie, nie mówi, przestał mówić.
W tym momencie psychicznie trochę podupadłam. Poczułam się gorsza, ukrywana. Jego rodzina jest katolicka, ma braci, ogólnie nic złego tam się nie dzieje, poza niektórymi zasadami. Wiem, że tego nie przeskoczę, ale on nie zachowuje się tak jak oni. Nie przestrzega zachowań, kłamie prosto w oczy rodzicom i bliskim, mówiąc, że mnie i jego po prostu nic fizycznie nie łączy i nie łączyło. Wiecie takie mydlenie oczu, a i tak jest inaczej.
Obiecał mi, że zmieni swoje zachowanie, że powie rodzicom wszystko jak to wygląda. Nie zrobił tego, zapytałam czemu.. "Bo nie, jestem głupi".
Dziewczyny mi nie chodzi tutaj nawet o wspólne zamieszkanie (wiadomo było by o 180 stopni wygodniej), a o samą prawdę. Bo naprawdę mi przykro, kiedy słyszę, że tak naprawdę jestem niewidzialna.

Nie wiem co robić. Widzimy się za tydzień, porozmawiamy ale obawiam się, że to niczym nie poskutkuje.. Mówiłam mu otwarcie, że przez to cierpię, ale wygląda na to, że nie bardzo się tym przyjmuje.

Doradźcie coś

Miłego dnia!
igregix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 11:12   #2
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: chłopak się mnie wstydzi

Albo jest to kwestia, że przestaje Wam być po drodze albo jest to kwestia konserwatywności jego rodziny i tego, że przed nimi woli grać. Absolutnie jest to zrozumiałe, że frustruje Cię jego brak odpowiedzi dlaczego i lepiej byś się poczuła gdybyś poznała odpowiedź, nawet nie leżącą Ci, ale jasną.
Przycisnęłabym go odpowiedzi na pytanie, a jeśli nie będzie chciał Ci odpowiedzieć no to odpowiedź jest po Twojej stronie czy odnajdujesz się w tej sytuacji.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 12:33   #3
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: chłopak się mnie wstydzi

Fajnie by było, gdybył chłopak nie kłamał, obietnice dotrzymywał i umiał się sensowanie komunikować a nie "bo nie", co to w ogóle jest.

No ale masz takie cudo, co ciebie nie szanuje, nie przejmuje się i mu nie zalezy. Przykro mi ale tak to widzę.

Dlatego nie naginałabym chłopaka, tylko szukałabym innego, co nie przysparza mi tego kalibru stresu.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 17:21   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: chłopak się mnie wstydzi

Młoda jesteś. Nie macie wspólnych zobowiązań. Ewakuuj się. On nie dorósł do związku z tobą i wspólnych zobowiązań. Nawet jak go przymusisz to wiele w gruncie rzeczy nie zmieni.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 20:14   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: chłopak się mnie wstydzi

Bujasz się z nim bez sensu. Z jego strony to pewnie fwb.
Przejrzyj na oczy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-24 21:14:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.