Problem mojej przyszłości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-09, 18:55   #1
klaudka1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 15

Problem mojej przyszłości


Witam wszystkich moja sprawa ma się tak, że dzisiaj zakończyłam matury. Czuję i boje się że kompletnie mi nie poszły i jestem załamana nie mogę sobie znaleźć miejsca
Od zawsze myślałam że po szkole odrazu studia. Ale jeśli nie będę mieć matury to nic z tego. Oczywiście mogę zdać za rok ale co jeśli wtedy też mi nie pójdzie bo stres mnie zje tak jak to było w tym tygodniu...
Myślałam o szkole policealnej kierunek technik farmaceutyczny.. Macie jakieś rady, ktoś był w podobnej sytuacji? Jestem załamana, poratujcie, podniescie na duchu czy jakieś kursy i szkolenia też mi dadzą możliwość w miarę dobrej pracy czy może jednak ta szkoła policealna? Ktoś z was uczęszczał i ma na ten temat zdanie? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klaudka1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 19:44   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Problem mojej przyszłości

Nie ma już technika farmaceutycznego w policealnych. Ale Ty chyba masz jakieś zainteresowania i w jakichś zawodach się widzisz, a w innych nie? Czy tak kompletnie Ci wszystko jedno?

Jak Ci wszystko jedno, służę statystykami:

Najbardziej poszukiwane zawody:
kierowca autobusu, kierowca ciężarówki, betoniarz, fryzjer, elektryk, piekarz, cukiernik, betoniarz, brukarz, cieśla, dekarz, magazynier, mechanik, monter, kucharz, murarz, tynkarz, operator maszyny, spawacz, ślusarz, opiekun osoby starszej, pielęgniarka, położna, księgowy (wg barometru zawodów)

Najlepiej opłacane zawody:
projektant systemów IT, product owner, doradca podatkowy, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa, kierownik projektu w IT, konsultant SAP, programista, lekarz, kontroler finansowy, specjalista ds. rejestracji leków, menedżer ds. klientów kluczowych, audytor, menedżer produktu, menedżer ds. jakości (wg portalu wynagrodzenia.pl)
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 20:44:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.