Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-10-28, 22:03   #61
Kajcia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na kongresie LNE chciałabym spotkać Red Lipstic Monster. Myślę, że jest osobą pełną energii, z bujną wyobraźnią. Potrafi wprowadzić w dobry humor nawet największego pesymistę. Jej kanał na youtubie ? Uwielbiam Z każdym nowym odcinkiem nauczę się coś nowego, dowiem sie wielu ciekawostek makijażowych, odkrywam w sobie pasję. Spotkanie z nią jest moim marzeniem od wielu lat. W przyszłości chciałabym być taka jak ona ^^
Kajcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 23:15   #62
Kasia2113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Witam Kochani!
Na listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE z wielką przyjemnością chciałby spotkać wspaniałą kobietę, aktorkę i matkę Małgorzatę Kożuchowską. Myślę, że to jest odpowiednie miejsce dla niej, bowiem nie brakuje jej poczucia stylu i świetnie odnajduje się w biznesie. Promienieje niesamowitą energią, którą wyczuwa się na kilometr. Wierzę, że uchyliłaby rąbka tajemnicy, co należy zrobić, aby choć trochę wyglądać tak jak ona-świeżo i kobieco. Sprawiłaby swoją obecnością wielkie zamieszanie, bowiem potrzeba na tym świecie silnych i mądrych kobiet, które potrafią przekazać mądrości życiowe. W jej towarzystwie nie ma mowy o nudzie i straconym czasie. Nauczyłaby nas kobiety zdrowego podejścia do życia i klasy. Pomogła zmotywować do walki o siebie i do walki ze swoimi słabościami. Inteligencją i humorem nadrabiałaby nowinki w kosmetyce, ale wiem, że od niej również można nauczyć się prawidłowej pielęgnacji. Wystarczy na nią spojrzeć, aby wiedzieć, że jest to odpowiednia osoba do zaistniałej sytuacji, a zdrowie i uroda to jej konik. W końcu nie po raz pierwszy jest ambasadorką kremów i zapaloną miłośniczką zdrowego stylu życia.
Kasia2113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 07:02   #63
gwiazda_ar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Ja chciałabym spotkać Karolinę Zientek. Pani Karolina jest dla mnie mega pozytywną osobą, pełną radości życia, którą chętnie się dzieli z innymi poprzez swój kanał na You Tube, Instagram czy Facebook. No i oczywiście jest genialną charakteryzatorką i wizażystką. Ponieważ Pani Karolina wygrała w tym roku konkurs Nyx Face Awards Poland chętnie dowiedziałabym się od niej skąd takie zamiłowanie i genialne pomysły na wybitne charakteryzacje. Według mnie Pani Karolina osiągnęła naprawdę ogromny sukces, a mimo to pozostała osobą, która nie wywyższa się tym,jest ciągle pełna ciepła i zawsze znajdzie w sobie dobre słowo dla innych. Poza tym Pani Karolina tworzy piękne dekoracje DIY, które mogąbyć inspiracją dla twórczości własnej.
gwiazda_ar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 07:25   #64
antonia1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Byłabym w siódmym niebie , gdybym spotkała Magdalenę Pieczonkę , znaną polską makijażystkę. Jest ona moją MENTORKĄ makijażu.Oglądam jej tutoriale , czerpię w nich inspirację, a czasami uczę się od podstaw. Tak , tak, w moim wieku!Jestem matką dorastającej córki, a ciągle się uczę makijażu! Niestety, żyję zbyt szybko, nie mogę nadążyć za aktualnymi trendami , nie wiem jakie kosmetyki dostępne na rynku pomogą zrobić efektowny makijaż.Zabrałabym na spotkanie z p. Magdaleną córkę, która coraz częściej ogląda jej lekcje makijażu w Internecie. Uważam,że moja córeczka powinna uczyć się od najlepszych , a ja zawsze byłam otwarta na nowe wyzwania i mam ciągłą potrzebę doskonalenia makijażu, dlatego spotkanie z p. Magdaleną byłoby edukacyjne i , mam nadzieję, miłe.
antonia1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 08:59   #65
Muhomorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Bardzo chciałabym spotkać na targach...prawdziwą Gejszę. Kobiety te od pokoleń znają sekrety pielęgnacji. Tajniki urody i naturalne receptury nie są im obce. Gejsza to także styl życia, którego chciałabym się nauczyć . To nie tylko ogromna skarbnica wiedzy dotycząca urody ale też zasad życia, pielęgnacji , profilaktyki. To źródło inspiracji slow life i anti aging.
Muhomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 10:16   #66
karolina2202
Raczkowanie
 
Avatar karolina2202
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 75
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać Aniołki Victoria's Secret. Wg mnie one są idealnym przykładem perfekcyjnego wyglądu w każdym calu.
karolina2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 14:52   #67
asiatok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas 36. Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE w Krakowie chciałabym spotkać wybitnąa makijażystkę Magdalenę Pieczonkę. Nikt, tak jak ona, nie potrafi wydobyć kobiecego piękna, czaru i uroku. Chętnie wzięłabym udział w warsztatach zorganizowanych przez Panią Magdalenę, by dowiedzieć się jakie są obecne trendy i kierunki makijażu, oraz by podglądnąć sztuczki i triki używane przez panią Magdalenę. Podziwiam wszystkie kreacje stworzone przez Magdalenę Pieczonkę i chciałabym zobaczyć efekty jej pracy na żywo
asiatok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 15:40   #68
Bugleee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Witam!
36. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE w Krakowie to prestiżowy event, podczas którego możemy dowiedzieć się wielu interesujących kwestii, jaki i nauczyć kilku nowości. Uważam że idealnym wyborem będzie Red Lipstick Monster, znana Youtuberka jak i pisarka. Zadebiutowała już dwiema książkami a jej kanał ma milion subskrybcji. Jest idealnym kompendium wiedzy w tej dziedzinie. Także nie powinno jej zabraknąć a tym evencie. <3
Pozdrawiam.
Bugleee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 00:26   #69
Tomira1221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE chciałabym spotkać Stanisława Tołpę. Zaskakujący wybór? Dla mnie nie. Co rusz gdy jestem w jakich drogeriach przechodząc koło jego kosmetyków moja mama opowiada mi o historiach związanych z jej profesorem na Akademii Rolniczej we Wroclawiu. Jestem ciekawa jak powstaje kosmetyk oraz co decyduje o jego składzie. Spotykając go napewno pierwszą myśl jaką by mi się nasunęła to "czy moja mama faktycznie tak dobrze się uczyla?" . Nie wahałabym się zapytać jak dobierał skład produktów oraz co dezydowało o szacie graficznej etykiet.
Tomira1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 04:13   #70
dareen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Byłby to pewnie Wayne Goss. Uwielbiam jego filmiki instruktażowe nt. make-upu, które są zawsze niezwykle pomocne, treściwe oraz pełne cennych wskazówek. Potrafi w nich przedstawiać wszystko rzeczowo, interesująco i bez zbędnej protekcjonalności. Podoba mi się też jak poprzez makijaż koncentruje się na wydobywaniu naturalnego piękna.
dareen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 07:33   #71
Kruella88
Kruella
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać p. Barbarę Kwiatkowską - eksperta w pielęgnacji skóry, biotechnologa oraz autorkę książki "Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku". Wiedza zawarta w książce skłoniła mnie do sprawdzania składu kosmetyków, którymi traktuję moją skórę codziennie.
Kruella88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 07:40   #72
justynak2608
Przyczajenie
 
Avatar justynak2608
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Dziewczyny powymieniały już chyba wszystkich,a ja chciałabym spotkać Was kochane redaktorki,które codziennie dajecie mi porcję świeżej wiedzy kosmetycznej i modowej,rozśmieszacie mnie i wprawiacie w dobry nastrój.
justynak2608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 10:15   #73
Terazmarysia
Terazmarysia
 
Avatar Terazmarysia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Red face Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

A ja najchętniej spotkałabym Kat Von D! Powodów jest wiele:
  1. Jest wspaniałą, wszechstronnie utalentowaną kobietą: tatuuje, maluje, tworzy kosmetyki, gra na gitarze, komponuje i śpiewa piosenki!
  2. Ma dobre serce, wszystkie jej kosmetyki są 100% cruelty free (nietestowane na zwierzętach), jest weganką, opiekuje się zwierzętami i promuje świadome podejmowanie decyzji o posiadaniu zwierząt.
  3. Od 10 lat jest abstynentką i promuje trzeźwość w wiarygodny i nienarzucający się sposób.
  4. Ma wspaniały, niepowtarzalny, indywidualny styl.
  5. Stworzyła linię genialnych kosmetyków do makijażu, które są hitem na całym świecie! A od niedawna są dostępne również w Polsce.
  6. Jest inspiracją dla tysięcy kobiet, bo promuje siłę, niezależność i samoświadomość.
__________________
What we think we become.
Terazmarysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 10:18   #74
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na targach chciałabym spotkać profesjonalistów, tych którzy widzą jak ważna jest dla mnie moja cera, fachowo doradzą i podpowiedzą nie tylko, co jest modne, ale co jest najlepsze właśnie dla mnie! Dlatego wybiorę się na Targi!
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 14:24   #75
M23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE, chciałabym spotkać główną kosmetolog z firmy BIELENDA, która doradziłaby jakie kosmetyki powinnam stosować zgodnie z rodzajem mojej skóry i wieku.
M23k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 15:17   #76
driadaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na targach chciałabym spotkać Hannę Knopińską, (youtube Digitalgirlworld13), czemu? To proste: jest bardzo pracowitą osobą, mającą w sobie siłę i energię do podejmowania się kolejnych wyzwań. Ma plan i skrupulatnie go realizuje. Nie osiada na laurach. Potrafi przyjąć konstruktywną krytykę, a "sodówka" nie uderzyła Jej do głowy. Stworzyła swoją markę GLAM, która jest coraz częściej rozpoznawana w Polsce, a kosmetyki oraz akcesoria są wręcz rozchwytywane podczas premier, lub też nawet przedsprzedaży!
Uważam, że Hania jest bizneswoman młodego pokolenia i mogłaby przekazać nam dużo dobrych rad - jak nie bać się mówić, występować, a przede wszystkim walczyć o realizację swoich marzeń.
driadaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 21:08   #77
luskas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE najbardziej chciałabym spotkać dr Edytę Kuterę. Bardzo interesuje mnie tematyka zdrowia, a zwłaszcza jelit, ponieważ czytałam dużo o wpływie jelit i bakterii tam mieszkających na ogólny stan zdrowia. Jelita mogą mieć wpływ na choroby, których nigdy nie połączylibyśmy właśnie z jelitami. Dieta oraz stan jelit mają wpływ także na naszą urodę, a sama jestem zwolenniczką dbania o nią od środka. Chętnie posłuchałabym wykładu kogoś z dużą wiedzą oraz równie chętnie porozmawiałabym na temat jelit.
luskas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 03:12   #78
Jaril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Takie wydarzenie to gratka dla wielu kobiet, których nie satysfakcjonuje jedynie rola klientki drogerii. Jesteśmy głodne wiedzy i nowinek, a tych oczekujemy od ekspertów. Chętnie spotkałabym Edytę Pawluś - trychologa, o którym krążą już chyba legendy. Rozmowa z nią byłaby doskonałym nawiązaniem do popularnego ostatnio problemu wypadania włosów. Ja również się z nim zmagam.
Jaril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 08:01   #79
qrasde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na tegorocznych targach LNE w Krakowie chciałabym spotkać Youtuberke, Wizażystkę, Charakteryzatorkę, Mistrzynie i najbardziej utalentowana dziewczynę jaka znam czyli KAROLINĘ ZIENTEK MAKE UP ARTIST.
Trzymając się zasad konkursu uzasadnię swoja odpowiedź, choć myślę że jest to zbędne gdyż każdy interesujący się makijażem wie kto to jest…
Karolina ma w swojej ręce talent doszlifowany wieloma pracami co udowadniają jej odnoszący sukces kanał na Youtubie, tytuł Polish Beauty Vlogger 2017 w konkursie NYX FACE Awards Poland 2017, I Miejsce w konkursie Polskie Mistrzostwa Makijażu w 2014 oraz V-ce Mistrzostwo Świata w konkursie w Monachium i wiele innych… Mimo tak wielkich osiągnięć pozostaje super dziewczyna która służy dobra radą dla początkujących i daje mnóstwo wskazówek. To właśnie Karolina zaczęła rozwijać moje zainteresowania makijażem już od kilku lat, żaluje tylko że dopiero w tym roku zdecydowałam się pójść na kurs I stopnia makijażu aby sprawdzić czy naprawdę ‘to czuje” i tak o to motor ruszył…
Spotkanie z Karolina zamiana kilku zdań, czy zrobienie sobie zdjęcia było by spełnieniem marzeń a dla mnie osobiście TAKŻE NAJWSPANIALSZYM PREZENTEM URODZINOWYM BO 5 LISTOPADA OBCHODZE SWOJE URODZINY 
Uważam, że jest ona inspiracja dla wielu dziewczyn i była by ‘WISIENKĄ NA TARGACH LNE”
Pozdrawiam Wszystkich Widzimy się na Targach
qrasde jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-31, 09:58   #80
Skub1ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE chciałabym spotkać Justynę z Italiana Blog, dlaczego? Jest to osoba mająca ogromną wiedzę na temat skóry twarzy, jej pielęgnacji, ale przede wszystkim walki z trądzikiem. Mogłabym zapytać ją o wiele kluczowych dla mnie kwestii. Wiem, że Justyna pochodzi z tego samego województwa co ja i nie mogę w to uwierzyć, że do tej pory nie miałam okazji jej spotkać!
Skub1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 10:25   #81
martaw181
Przyczajenie
 
Avatar martaw181
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać dr Jacka Radwańskiego, ponieważ jest to świetny dietetyk i naturopata, który ma bardzo ciekawe metody oczyszczania organizmu. Oglądałam go podczas jednego z udzielonych wywiadów na temat sokoterapii i uważam że jest to człowiek o wielkiej wiedzy na temat zdrowiego żywienia. Wiem że odpowiednie odżywianie to klucz do naszego zdrowia i szczęścia. W zdrowym ciele, zdrowy duch!!

Edytowane przez martaw181
Czas edycji: 2017-10-31 o 10:27
martaw181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 10:34   #82
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na tegorocznych targach LNE w Krakowie bardzo chciałabym osobiście poznać Karolinę Zientek. Karolina jest youtuberką i właśnie dzięki youtubowi ją odkryłam, jest wizażystką i charakteryzatorką, w tym roku wygrała NYX Face awards.
Karolina jest dla mnie bardzo dużą inspiracją, czerpię z jej pomysłów bardzo dużo, ma ona ogromną wiedzę i doświadczenie.
Jest to osoba ciepła, przyjazna, szczera i kochana. Bardzo często wzruszam się razem z nią oglądając filmik, ciesząc się jej szczęściem. Podziwiam jej zapał, to że nie odpuszcza, dąży do celu. Przy tym jest tak bardzo swoja. Oglądając filmy Karoliny mam odczucia, że patrzę na dobrą koleżankę, którą znam od lat, kogoś kto mnie rozumie,szanuje i jest tu dla mnie. Oglądam wiele kanałów na youtube i tylko Karolina Zientek wzbudza we mnie takie emocje i odczucia. Życzę jej powodzenia i marzę aby poznać ją osobiście i mieć możliwość porozmawiać z tą cudowną osobą.
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 11:48   #83
KalinaFaustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

LNE jest uznawany za najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie. To świat w którym kocha się piękno, docenia się piękno i o nie dba. Dlatego ja chciałabym na Kongresie i Tagach LNE spotkać osobę, która na naszym rodzimym rynku jest ambasadorką piękna. Dla mnie piękno to nie tylko i nawet nie głownie cudowne makijaże i dobre kosmetyki, które zmieniają szarą myszkę w królową balu. Dla mnie piękno to przede wszystkim zdrowie i młodość jak dwie nierozłączne siostry, gdzie jedna bez drugiej nie jest pełna. I właśnie doktor Irena Eris od lat pracuje, by pomagać kobietom przedłużać młodość i przywracać zdrowie. Czytałam kiedyś wywiad z Pan Ireną, w którym opowiadała,że wszystko zaczęło się od jednego kremu- nawilżającego produkowanego niczym w małej aptecznej recepturze. Dziś swoją ciężką praca, wytrawnością, zaangażowaniem może pochwalić się nowoczesnymi technologiami, opatentowanymi składnikami, mnóstwem badań klinicznych i przede wszystkim szerokim wyborem serii kosmetycznych, tak by problem żadnej kobiety nie został pozostawiony bez rozwiązania. Jako aptekarce najbliższa mi jest oczywiście seria apteczna kosmetyków Pharmaceris- odpowiedni produkt dla siebie znajdzie tam i kobieta chcąca przedłużyć młody wygląd skory i nastolatka, która zmaga się z trądzikiem. Są to kosmetyki na równi skuteczne jak i bezpieczne. Sama postać Pani Ireny to dla mnie inspiracja i wzór- jest farmaceutką, więc zaczynała tak jak ja, a osiągnęła prawdziwe wyżyny w pasji tworzenia piękna traktując farmację jako fundament. Chciałabym ją spotkać, aby zapytać o jej drogę, o problemy jakie napotkała, o chwile zwątpienia i zniechęcenia. Chciałabym dowiedzieć się jaką osobą jest Dama biznesu dziesięciolecia utytułowana tak w 1990r, która przełamała stereotypy i zainicjowała nowy sposób myślenia będąc przy tym tak jak ja- farmaceutką. Pani Irena to dla mnie inspiracja, która doskonale wpisuję się w obraz kobiety tworzącej dla innych kobiet narzędzia do szlifowania piękna. To wzór dla współczesnych młodych Polek, które są zainteresowane dbałością o zdrowie i kosmetologią- myślę,że każda z nas mogłaby się od niej wiele nauczyć zarówno jako fachowca w swojej branży, ale także od osoby jaką jest.
KalinaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 14:31   #84
Snobka50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Kiedy myślę o pięknej i zadbanej Polce, do głowy przychodzi mi Agnieszka Szulim. To właśnie ją chciałabym spotkać na niniejszym wydarzeniu. Żeby tak dobrze wyglądać nie wystarczy starannie wykonany makijaż! Przede wszystkim liczy się pielęgnacja, czego świadomość zdaje się mieć pani Agnieszka. Na co dzień staram się dbać o wygląd przy pomocy zdrowej diety, aktywności fizycznej i kosmetyków pielęgnacyjnych bogatych w naturalne składniki. Prezenterka w moim przekonaniu wyznaje podobną filozofię, przez co wydaje mi się, że w rozmowie mogłybyśmy wymienić się cennymi i inspirującymi doświadczeniami i obie dowiedziałybyśmy się czegoś pożytecznego.
Snobka50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 15:28   #85
gogi000
Przyczajenie
 
Avatar gogi000
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Kongres oraz Targi LNE to czas i miejsce, gdzie można spotkać wielu wSPAniałych ludzi. Już niecały tydzień dzieli nas od tego wydarzenia. Podczas listopadowej edycji nie marzę by poznać "gwiazdy" z najwyższych sfer. Chciałabym spotkać konkurencję, od której mogę się jeszcze wiele nauczyć. Uwielbiam dokształcać się. Podczas rozmów z kosmetologami, kosmetyczkami, wizażystami, wystawcami, wykładowacami oraz wieloma innymi ludźmi, którzy mają podobną pasję jak ja- czuję, że staję się mądrzejsza Szanuję osoby, które umieją mi wytłumaczyć i pomóc w problemach, z którymi sama nie mogę sobie poradzić. Kongres oraz Targi LNE to świetne przedsięwzięcie, które ściąga do Krakowa tysiące ludzi. Biorę udział już od 7 lat i mam nadzieję, że i tym razem będę mogła być
__________________
gogi000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 16:57   #86
354
Przyczajenie
 
Avatar 354
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać Kosmetyczną Hedonistkę. Od lat śledzę jej bloga oraz testuję kosmetyki i zabiegi, które poleca. Marzę o włosach takich, jakie ona posiada, chętnie dowiedziałabym się od niej w realu jakie ma magiczne sztuczki na moje włosy. Ponadto miło by mi było poznać tak piękną kobietkę, która tak jak ja uwielbia dbać o siebie.
354 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 19:47   #87
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE bardzo chciałabym poznać osobiście mistrzynię makijażu i vlogerkę Red Lipstick Monster, czyli Panią Ewę Grzelakowską-Kostoglu.
Od lat przeglądam jej tutoriale z dziedziny makijażu i jestem pod wrażeniem jej charyzmy oraz cudów jakie wychodzą spod jej dłoni.
Bardzo chętnie porozmawiałabym z nią na tematy makijażowe - zwłaszcza dotyczące makijażu oczu oraz konturowania twarzy, którego na razie z wielkim mozołem się uczę.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 21:25   #88
ZdrowaUroda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Bardzo cieszę się ,iż będe mogła spotkać autorki "Food Pharmacy" mam już karteczke z pytaniami, bo przeczytałam ich książkę i chce wiedzieć wiecej. Wierzę że uda mi się drugą część książki też upolować z autografem Na nastepnym kongresie fajnie byłoby spotkać Agnieszkę Maciąg ,to piękna i zdrowa kobieta dzięki naturze - każda z nas by tak chciała. Łączy to co najlepsze z kultury wschodu i zachodu - ma genialny efekt swoich działań.Bardzo się cieszę, że są zapraszani tak niesamowici goście od których można garściami czerpać wiedzę .Dziekuję ,że uczycie nas dbać o siebie od wewnątrz i zewnątrz
ZdrowaUroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 22:14   #89
Marshall11
Przyczajenie
 
Avatar Marshall11
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać Marissę Shipman - twórczynię marki theBalm. Bardzo lubię tę firmę - jej kosmetyki mają dobry skład i doskonałą jakość. The Balm to młoda firma, a jednak doskonale się rozwija i zdobywa swoje miejsce na rynku. Duża w tym zasługa Marissy Shipman. Podziwiam ją za pomysł i determinację w jego realizacji. Marisa wymyśliła koncept swoich kosmetyków - naturalnych, bez parabenów, takich, jakich sama chciałaby używać - a później bez żadnych kompromisów zaczęła go realizować. Początkowo robiła to we własnej kuchni, mieszając, próbując, testując. Zaczynając od zera, w krótkim czasie stworzyła własną firmę, jednocześnie cały czas dbając o jakość i nie odchodząc od swojego pierwotnego pomysłu na kosmetyki. Takich charyzmatycznych, pełnych energii, zdolnych kobiet nam potrzeba - one są inspiracja dla innych.
Marshall11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 22:41   #90
emea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 21
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji chciałabym spotkać ekspertów od żywienia. Chciałabym móc dowiedzieć się co jeść, aby żyć zdrowo i nie zatruwać nadmiernie swojego organizmu. W dzisiejszym świecie jest mnóstwo szkodliwych czynników, które negatywnie wpływają na nasze życie i zdrowie. Od niedawna zaczęłam interesować się swoją dietą oraz sposobem odżywiania, aby pozbyć się uciążliwych niemal codziennych dolegliwości, zyskać energię oraz dobre samopoczucie. A może jednak odżywianie nie ma wpływu na stan naszego organizmu?
__________________
emea jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-10 15:14:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.