Przeszczep włosów u kobiet! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-28, 09:02   #1
zuzannawalczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4

Przeszczep włosów u kobiet!


Hej dziewczyny! Od 3 lat mam problem z wypadaniem włosów.. wprawdzie od jakiegoś czasu wykonując mezoterapie osoczem, karboksyterapie i odpowiednia pielęgnacje włosy przestały nadmiernie wypadać ale niestety nie pojawiają się nowe zastanawiam się nad przeszczepem włosów w miejscu w którym są one przerzedzone ale boje się ze nie przyniesie to efektu i przede wszystkim nie mogę znaleźć informacji na najbardziej nurtujące mnie pytanie.. mam raczej dłuższe włosy.. czy musiałabym je zgolić do zabiegu na łyso? Przeraża mnie ta wizja. Pracuje jako kosmetolog i nie wyobrażam sobie kilku lat czekać na odrost wszystkich włosów... a z drugiej strony łysienie jest moim dużym kompleksem
zuzannawalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 20:03   #2
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet!

Kochana, a Twoje łysienie to widoczny problem?
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:11   #3
sanderka303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 14
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet!

Cytat:
Napisane przez zuzannawalczak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Od 3 lat mam problem z wypadaniem włosów.. wprawdzie od jakiegoś czasu wykonując mezoterapie osoczem, karboksyterapie i odpowiednia pielęgnacje włosy przestały nadmiernie wypadać ale niestety nie pojawiają się nowe zastanawiam się nad przeszczepem włosów w miejscu w którym są one przerzedzone ale boje się ze nie przyniesie to efektu i przede wszystkim nie mogę znaleźć informacji na najbardziej nurtujące mnie pytanie.. mam raczej dłuższe włosy.. czy musiałabym je zgolić do zabiegu na łyso? Przeraża mnie ta wizja. Pracuje jako kosmetolog i nie wyobrażam sobie kilku lat czekać na odrost wszystkich włosów... a z drugiej strony łysienie jest moim dużym kompleksem
Zawsze decydując sie na przeszczep włosów dobrze jest przygotować skóre głowy na ten zabieg wlasnie dzialajac takimi zabiegami jak osocze czy karboksyterapia. Ja bym zadzialala jeszcze komorkami macierzystymi.Dlaczego przeszczep włosów ma nie przyniesc Ci efektow?wlasnie przeszczep wlosow to ostatnie wyjscie jesli nie ma innych mozliwosci. Co do golenia wlosow... miejse dawcze musi byc wygolone bo nie sposob pobrac inaczej grafty. Pobieramy z tylu glowy, ale u pań robimy jesli ma dlugie wlosy by reszta przykryla miejsce pobrania. Co do reszty wlosow jest mozliwosc ich pozostawienia bez przesady nie goli sie calej glowy jak u panow
sanderka303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 10:50   #4
sanderka303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 14
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet!

Czy któras kobietka obniżala linie czola?
sanderka303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:00   #5
AnnaKowalska80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 52
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet!

Ja Was z kolei chce zapytać, czy któraś próbowała przeszczepu włosów tylko na zakola? Moje są fatalne, tracę przez nie całą pewność siebie
AnnaKowalska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 10:44   #6
klaudia_mal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 14
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet!

Cytat:
Napisane przez AnnaKowalska80 Pokaż wiadomość
Ja Was z kolei chce zapytać, czy któraś próbowała przeszczepu włosów tylko na zakola? Moje są fatalne, tracę przez nie całą pewność siebie
Moja znajoma robiła zakola. Sam zabieg zniosła dobrze troche gorzej było po zabiegu kiedy znieczulenie i leki przestawaly dzialac no ale to normalne. Wszystko ladnie to wyglada ale na koncowe efekty trzeba czekac okolo roku i to troche ja odrzucalo by wykonac przeszczep. Do tego bardzo bala sie golenia glowy ale w tym przypadku goli sie tylko pasek wlosow by bylo skad pobrac i zakrywa swoimi takze szybko to odrasta i nie widac.
klaudia_mal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 13:42   #7
AnnaKowalska80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 52
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet!

Cytat:
Napisane przez klaudia_mal Pokaż wiadomość
Moja znajoma robiła zakola. Sam zabieg zniosła dobrze troche gorzej było po zabiegu kiedy znieczulenie i leki przestawaly dzialac no ale to normalne. Wszystko ladnie to wyglada ale na koncowe efekty trzeba czekac okolo roku i to troche ja odrzucalo by wykonac przeszczep. Do tego bardzo bala sie golenia glowy ale w tym przypadku goli sie tylko pasek wlosow by bylo skad pobrac i zakrywa swoimi takze szybko to odrasta i nie widac.

Dziękuję bardzo
AnnaKowalska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-06 14:42:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.