Proste czy falowane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-06, 19:52   #1
Winnazlego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1

Proste czy falowane


Witam specjalnie założyłam konto na tym portalu żeby wreszcie czegoś się dowiedzieć A mianowicie: Od niedawnego czasu zaczęłam bardziej interesować się włosami więc późno odkryłam typy włosów (1a,1b itd.) I teraz mam problem z dopasowaniem swoich wlosow do któregoś z typów mam nadzieję że pomożecie Zawsze swoje wlosy uważałam za proste ale ostatnio po dokladniejszym zaobserwowaniu (wcześniej na nic uwagi nie zwracalam) jednak od spodu zauważyłam że mam delikatnie falowane wlosy (zawsze zostawiam wlosy żeby same luźno wyschly nie używam suszarki nie zwiazuje ich) ale na wierzchu są proste wydawało mi się że może mam typ wlosow 2a ale po wglebieniu się w charakterystyczne szczegoly nie zgadza się z kilkoma fragmentami np. Nigdy wlosy mi się nie puszyly, nie są suche, i nie zauważyłam żeby były podatne na zniszczenia pogubilam się w tym trochę byłabym wdzięczna jeśli ktoś chciałby mi wyjaśnić to wszystko żebym mogła prawidłowo dbać o wlosy (przepraszam za nieskladne pisanie wiem zapewne będzie ciężko się czytać przepraszam) z góry dziękuję
Winnazlego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-06 20:52:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.