Kolczyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-05, 20:41   #1
Tales_z_Miletu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29

Kolczyki


Na wstępie napiszę że mimo skończonej 30 nie mam żadnych kolczyków, jednak ostatnio naszła mnie ochota aby przekluć kilka miejsc. Myślę o uszach (standardowe miejsce), języku, sutkach i pępku. W jakiej kolejnosci przekluwac te miejsca z uwagi na ból i inne czynniki? Czy może wszystkie zrobić na raz. Może ktos poleci jakis salon w Łodzi.
Tales_z_Miletu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 17:24   #2
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Kolczyki

Cytat:
Napisane przez Tales_z_Miletu Pokaż wiadomość
Na wstępie napiszę że mimo skończonej 30 nie mam żadnych kolczyków, jednak ostatnio naszła mnie ochota aby przekluć kilka miejsc. Myślę o uszach (standardowe miejsce), języku, sutkach i pępku. W jakiej kolejnosci przekluwac te miejsca z uwagi na ból i inne czynniki? Czy może wszystkie zrobić na raz. Może ktos poleci jakis salon w Łodzi.
Radziłabym najpierw przekłuć uszy. Dwie dziurki to tradycyjnie, ale już więcej sama ocenisz w ogóle jak będzie się goić itd.
Język fajna sprawa, miałam przekłuty, bardzo bolało, język spuchnięty ,jeszcze raz taki jak przed przekłuwaniem, jeść się nie dało, same papki, zupki zimne/letnie. Uczenie się mówienia od nowa, seplenienie na porządku dziennym. Nieprzyjemnie cały czas posmak metalu w buzi. Wystarczyła jedna upojna noc z moim facetem i zdjęcie go bo język naderwałam aby dziurka się ''zrosła'' w środku i już chęć posiadania kolczyka w języku odeszła w niepamięć a i ja przestałam seplenić
Sprawdź sama, ja od paru lat zastanawiam się nad tatuażem, i odwlekam to w czasie, ale 30-stka za pasem więc może coś na urodziny
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 18:24:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.