DECOUPAGE - moja fascynacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 22:24   #1
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369

DECOUPAGE - moja fascynacja


Witam na moim nowym wątku. Witam tych co już mnie znają i tych z którymi dopiero się zapoznam.
Słowo "fascynacja" oznacza oczarowanie, zachwyt. To właśnie czułam oglądając prace decoupage na "Wizażu". A gdy w drodze wymianki otrzymałam od bajkibajki
dwa cudowne chusteczniki - przepadłam całkowicie. Musiałam sama spróbować.
Pierwsze moje wytworki umieściłam w wątku biżuteryjnym. Jednak żeby go nie zaśmiecać postanowiłam założyć mój własny kącik z decu.
Umieszczę te same zdjęcia i pozwolę sobie na przeniesienie pierwszych wypowiedzi na temat moich prac.
Biorąc pod uwagę ich dużą wartość dla mnie, pragnę żeby wszystkie się tutaj znalazły.
Dziękuję za wszystkie uwagi i proszę o następne z dużą dozą wyrozumiałości bo to przecież moje początki.

Bajeczko - to dzięki Tobie złapałam bakcyla. Dziękuję Ci bardzo.
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:28   #2
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Moje pierwsze prace:
Cytatzisiaj pokazuję dwie pary prostych składaczków. Srebro z niebieskim jadeitem i z koralem. Słabo je widać bo bardziej mi zależało na pokazaniu tła. Wiem, że nie jest to odpowiednie miejsce ale nie będę zakładać nowego wątku, gdyż jest to moja pierwsza próba z decoupage i może ich więcej nie będzie gdyż nie wiem czy warto. Tak mnie zauroczyły prace dziewczyn, że nie wytrzymałam i postanowiłam sama spróbować. Bardzo proszę o szczere opinie. Popełniłam dwie szkatułki. Za jakiś czas tą drugą też pokażę z następną partią biżutek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7130.jpg (45,4 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7110.jpg (24,8 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7111.jpg (19,7 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7118.jpg (26,5 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7119.jpg (27,8 KB, 120 załadowań)

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-07 o 22:33
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:34   #3
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

bajkabajka
Cyt "zwyklaczkami się zachwycam , bo lubię prostą biżu
Jeśli chodzi o szkatułkę , to jest świetna ! Bardzo ładna kompozycja , ładnie domalowane tło , cienie , ciekawe połączenie motywów / wydaje mi się ,że to więcej niż jeden papier / , nawet widać błysk lakieru - ile razy lakierowałaś tak mniej-więcej ? Jedyne co bym zmieniła , to kolor dołu szkatułki na bardziej spokojny , jakiś krem , złamana biel , ale to tylko kwestia gustu , na pewno wielu osobom ten niebieski dół będzie odpowiadał . Reasumując : twórz dekupaże i chwal się , masz talent !!!
__________________
WOŚP
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=447488

E_W

Szkatułka śliczniutka! właśnie tak - delikatna i romantyczna Kolczyki bardzo fajne - proste, takie "do wszystkiego" A moja nowa bransoletka dzisiaj zrobiła premierę w pracy i była baaardzo chwalona Jeszcze raz dzięki! A moja przesyłka jeszcze w posiadaniu poczty? __________________

sioodemka

cyt. "Piękna ta szkatułeczka otwieraj wątek decu koniecznie !!!!!!!!!! __________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda


KLIK mój wątek - mój kątek (decoupage)

ak_pinki

cyt. "Niebieskie kolczyki są urocze a szkatułka powalająca __________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz

jambolaja

cyt."No Kochana!Chyba troszkę bajerujesz...to nie może być Twoja pierwsza pracka!Naprawdę śliczna!Wszystko pięknie dobrane.I cieniowanie super i motywy i kolorki!Mnie niebieski nie przeszkadza tutaj ale ja lubię bardzo niebieski.Jedynie jak by się uprzeć można go złamać odrobiną fioletu-pod kolor kwiatów.Ale to na przyszłość.Teraz jest już pięknie wszystko wykończone i wylakierowane więc szkoda by było.I nie wymiguj się tylko zakładaj koniecznie wątek decou!Będzie motywacja by zrobić coś jeszcze. __________________
Serwetki na wymianę
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe


Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-07 o 22:45
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:35   #4
anuleczka2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 746
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Witaj ,Piękna zakładeczka ,skrzyneczka z bratkami super ,ładnie dobrane kolorki .Widać ,że bakcyl był bardzo silny.: oklaski:
anuleczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:47   #5
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Strasznie się cieszę, że Wam się moje decou podoba. Jeżeli chodzi o ten dół to w rzeczywistości jest to bardzo jasny błękit, dużo jaśniejszy jak na zdjęciu. Jak zrobiłam te fotki to od razu mi się na nich ten kolor nie podobał, jest za jaskrawy, zbyt krzykliwy.

bajkabajka
Położyłam 4 warstwy lakieru ale będę jeszcze kładła następne, bo są nierówności które powinnam zeszlifować ale się boję, że coś zepsuję. Nie wiem też jaki nr papieru ściernego.
Jaki lakier jest najlepszy? Ile tych warstw położyć? Aż mnie głowa od tego rozbolała. Ale bakcyla złapałam!

E_W
Dzięki. Wyobraź sobie, że właśnie siedzę w pięknych nowych kolczykach i czekam aż się woda na herbatkę zagotuje. Dzięki. Kolczyki śliczne!!!!!!! Zapach herbaty cudowny myślę, że będzie równie smaczna jak aromatyczna.

sioodemka
Cieszę się, że Ci się podoba. Wątek może i otworzę ale jeszcze nie teraz.Musiała bym cały czas coś pokazywać a ponieważ nie robię nic na sprzedaż to mnie nie jest za bardzo stać na wydatki związane z zakupem materiałów na te wyroby.

ak_pinki
Cieszę się, że Ci się podoba. Twoja biżuteria jest prześliczna.

jambolaja
Z ręką na sercu !!! To jest naprawdę mój pierwszy wyrób decoupage. No powiedzmy jeden z trzech pierwszych, bo jednocześnie zrobiłam jeszcze jedną szkatułkę (czarną w czerwone róże)
i zakładkę do książki.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

E_W

Oj pokaż tę czarną - tylko szybko! __________________
koralowo... kamykowo...
Preferencje

eTorebka.pl 2f2709a7 do 3.02.11

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-07 o 22:49
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:51   #6
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

No i pokazuję czarną. Powierzchnia mi nie wyszła idealnie szklisto, jeszcze tego nie potrafię robić, nie wiem jakie materiały są najlepsze.W sklepie dali mi lakier w aerozolu."Fissante Protetivo" Stamperia. (150ml-30zł). Na długo to mi nie wystarczy.
Mam nadzieję, że mnie nikt nie pogoni za pokazywanie decopage w wątku biżuteryjnym.
No i co wy na te moje wypociny? Jak na początek chyba nie jest aż tak źle?
Wszystkie moje prace biżuteryjne i decoupage powstały dzięki "Wizaż" i dzięki Wam dziewczyny. Jeszcze pół roku temu nawet przez myśl by mi nie przeszło, że mogłabym robić takie rzeczy - a tu masz!!!
Dziękuję Wam za to.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7138.jpg (40,7 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7139.jpg (33,2 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7143.jpg (35,6 KB, 97 załadowań)
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:52   #7
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

staska_stasia

cyt."Decu w porządku wygląda, a zrobienie ciemnego tła to już podobno wyższa szkoła jazdy, bo trzeba starannie obmalować dookoła, a na tło bezpośrednio się nie nakleja, bo wtedy prześwituje. A co do lakieru to ja- zupełnie amatorsko- kupiłam najzwyklejszy lakier akrylowy w sklepie budowlanym- nie śmierdzi jak te na bazie oleju A jak chcesz, żeby było zupełnie szkliste to chyba tylko żywica szkląca da takie rezultaty, ale jest kapkę droga.
Zresztą co Ci będę tłumaczyć- ekspertem nie jestem, a też nie wiem na ile Ty już coś wiesz i może to co piszę to już dawno wiesz __________________
Mój raczkujący blog
Mój wątek

Quae volumus, ea credimus libenter, at quae sentimus ipsi, reliquos sentire speramus.
(Wierzymy chętnie w to, czego pragniemy, i spodziewamy się, że nasze uczucia podzielają inni.)
Gajusz Juliusz Cezar (mój ulubiony bohater historyczny)

biernacka4

Dziękuję Ci bardzo za informacje, przyda się każda bo ja w tym temacie jestem zieloniutka.
Dopiero miesiąc temu zaczęłam podziwiać wyroby dziewczyn z Wizażu. W grudniu otrzymałam o dbajkibajki cudowne chusteczniki w ramach wymianki no i mnie "rąbnęło". Stwierdziłam, że jak nie spróbuję to mnie chyba skręci - poleciałam do sklepu, wydałam cały mój prezent z koperty pod choinkę i działam na ślepo, instynktownie. Poszła bym na kurs ale moje miasto to przysłowiowa "dziura" jeżeli chodzi o takie rzeczy. Nikt nic nie organizuje. Przeglądam tutoriale i wyłapuję informacje z istniejących wątków. Doświadczone w tym temacie dziewczyny są super bo zawsze odpowiedzą na pytania mniej doświadczonych. Ja teraz chłonę każdą uwagę jak gąbka, więc jak się Wam chce troszeczkę czasu poświęcić to będę niezmiernie wdzięczna.
Z góry za wszystkie bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ!!!!!

bajkabajka

cyt "opiszę ci jak ja lakieruję , bo pewnie każda dekupażystka robi to trochę inaczej
Używam lakieru fluggera 70- błysk lub 20- mat /ten mat jest śliczny i milutki w dotyku , ale nie do wszystkiego pasuje/. Po 4 warstwach , które już położyłaś należałoby trochę poszlifować papierem ściernym. Dobrze by było , gdybyś kupiła taką specjalną kostkę /dosyć płaski prostopadłościan, obłożony już papierem ściernym , do nabycia w castoramie , czy innym sklepie budowlanym . Kupujesz jedną kostkę , a potem ją owijasz papierem takim jak potrzebujesz/ Na początek papier 400 , jeżeli są duże nierówności to używam nawet 300, ucinasz sobie pasek papieru, owijasz na kostce i szlifujesz pudełeczko. dzięki kostce szlifujesz równo płaskie powierzchnie. Cały czas "zmiataj" lakier , który się ściera , ja to robię dużym pędzlem., potem przetrzyj ścierczką , przetrzyj dłonią , jak już nie czujesz paproszków , przeszlifuj jeszcze papierm 800 , albo 1000 . Znowu pościeraj wszystkie paproszki , można użyć wilgotnej ściereczki . I znowu nakładasz lakier , dosyć szerkim i miękkim pędzlem ,żeby nie było widać smug , ale nie zawsze to się udaje . Po jakichś 10 lakierach , to ja szlifuję po każdej nałożonej warstwie , ale ja to chyba przesadzam , wystarczy jak będziesz robiła szlifowanko co 3 warstwy . Na razie to chyba tyle...
aaaa i lakier kupuj w sklepie firmowym fluggera , gzdie 0,75 l kosztuje ok 30,- zeta , ja kiedyś kupiłam w jednym ze sklepów , do którego podany jest link na forum dekupażowym na wizażu , za 39,- zł

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

teraz dopiero zobaczyłam czarene pudełeczko i zakładkę . Napiszę ci to co już pisałam , masz talent do decou
Zakładce przyda się jeszcze szlifowano i lakier . Czarne widać ,że ma błysk , ale można je jeszcze dopieścić . Jeżeli robisz czarne tło i naklejasz papier , to malujesz całą powierzchnię czarnym kolorem , przez papier nie będzie widać , natomiast jeżeli przyklejasz serwetki , albo papier ryżowy , lub bardzo cieniutki , przezroczysty papier / np TODO , / , to rzeczywiście trzeba trochę się namęczyć , ale nie będę teraz zanudzała jak to się robi.
Kiedyś zaczęłam pisać takie lekcje , ajk robić decou , dla zupełnie zielonych , ale jakoś tak zatrzymałam się chyba na 3 lekcjach , opis bardzo łopatologiczny, no i nie wiem teraz czy mogę podać link na inne forum ????? , gdzie są zamieszczone te lekcje ???
__________________
WOŚP
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=447488

staska_stasia

cyt "Tylko sklepy fluggera nie wszędzie są. Nawet w mieście wojewódzkim, jakim jest mój ukochany Lublin, nie ma Najbliższy chyba mam w Warszawie, ale ja jestem totalnie anty-stolicowa
Ja na razie swoje stypendium, kieszonkowe i zaskórniaki wydaję na srebro i minerały, nie wiem kiedy sobie jakiś kawał drewna sprowadzę do decu No i jeszcze białą farbę akrylową, 0,5 l (jakaś śnieżka czy coś takiego) szlag mi trafił na balkonie, bo zupełnie zapomniałam, że stoi tam sobie od października i w te mrozy mi zamarzła __________________
Mój raczkujący blog
Mój wątek

Quae volumus, ea credimus libenter, at quae sentimus ipsi, reliquos sentire speramus.
(Wierzymy chętnie w to, czego pragniemy, i spodziewamy się, że nasze uczucia podzielają inni.)
Gajusz Juliusz Cezar (mój ulubiony bohater historyczny)


bajkabajka

stasia , co do lakieru masz rację , może być taki z budowlanki np 3V3 , ja mam sklep fluggera bardzo blisko i dlatego przyzwycziłam się tam kupować . Farba śnieżka też jest ok. __________________

biernacka4

Bajeczko>

Kocham Ciebie!!!!! za te wszystkie informacje.
Nawet nie wiesz jak mi pomogłaś!!!!!!!!!
Chcę ten link do Twojej stronki z lekcjami !!!! (może być na pryw) błagam
Czy ja Ci już mówiłam, że jesteś Kochana?

bajkabajka
wysyłąm ci link na pw chyba będziesz musiała się zarejestrować ..... __________________
WOŚP
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=447488

jambolaja
Oj masz talenciak,masz.Rób decou i pokazuj.I sio do "Nas"
Bajeczka wyczerpała temat lakierowania wspaniale.Nie zgodzę sie tylko z tym naklejaniem na czarne,ba nawet na brąz czy inne ciemne-nigdy!Nawet przy grubym papierze zaciemni to motyw.Te czerwone róże nie byłyby takie soczyste.
Czego Ty chcewsz jeszcze się uczyć.Na pierwszy rzut wzięłaś prace o trudności z górnej półki.Aż strach sie bać co bedzie dalej
A skoro juz popełniłaś te prace to jakieś potrzebne akcesoria i preparaty do tego juz masz.teraz tylko puścić w ruch wyobrażnięi...pokazywać nam. __________________
Serwetki na wymianę
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe













Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-07 o 23:02
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 22:55   #8
decomanka
Rozeznanie
 
Avatar decomanka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 507
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Super rzeczy zrobiłaś zarówno w decoupage jak i w biżu. klaski:
Widać jakiś wirus decou teraz szaleje.
Dzięki za odwiedziny na moim wątku.
decomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:04   #9
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

do jambolaja
Dziękuję Ci bardzo za pozytywną ocenę. Strasznie mnie to cieszy. Zresztą każdy lubi być chwalony. Ostatnio cały czas szukam tego czegoś co by mnie całkowicie zafascynowało i wciągnęło. Teraz trafiło na decoupage, które mi sprawia dużo satysfakcji. Na razie jednak wątku nie założę bo (jak pisałam wyżej) nie będę produkować na tyle dużo żeby wątek był ciekawy. Ale kto wie, kto wie....

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

E_W
Kurcze - pięknie ci wyszło to różane pudełko! A zakładka - cudna Dekupażuj!!! Bozia i do tego dała Ci talent
Moja koleżanka też ubolewa, że nie zmieści się w te bransoletki ale dajcie mi czas - coś wymyślę
koralowo... kamykowo...
Preferencje

eTorebka.pl 2f2709a7 do 3.02.11


sioodemka
super otwieraj ten wątek i maluj dalej __________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda


KLIK mój wątek - mój kątek (decoupage)

monka1123
Piękne skrzyneczki, zwłaszcza ta pierwsza - cudowna kolorystyka i kompozycja Mam nadzieję, że to nie ostatnie i pokażesz ich więcej

P.S. Bransoletka czarna na żywo wygląda jeszcze piękniej niż na zdjęciu Dziękuję __________________
Moje Sreberka... <<03.12.>>

Preferencje wymiankowe
Targowisko zakurzonych biżutków


neska80
Doszły mnie słuchy, że decoupażujesz i postanowiłam, że muszę to zobaczyć! zatkało mnie, nie powiem z jednej strony niesamowite, że tak wygląda pierwsza Twoja praca decou, a z drugiej skoro wiem, że malujesz, to aż takie zdumiewające to nie jest byłam też w wątku Bajeczki i zaskakujące dla mnie jest to, jak nawzajem podpatrujecie swoje prace ( w pozytywnym sensie!) i do swoich wyrobów wprowadzacie nowe elementy; Bajeczka maluje motywy na pudełkach, przy czym sądziłam wcześniej, że wszystkie owoce i kwiaty są malowane w każdym razie ja bym Twoje pracę rozpoznała po Twoim stylu bardzo podoba mi się zakładka, mimo że jest niedokończona (jak dla mnie tak jest dobrze, jak jest teraz) __________________
Każdy dostaje od życia to, na co faktycznie zasługuje
Mój wątek robótkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489721
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488256
Moja wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post24 105278



Uniqalna_Art
Bożenko... dawno mnie nie było i co widzę??? jakie miłe dla oka zaskoczenie! Piękna czarna skrzyneczka i zakładka Czekam na kolejne cudne prace! __________________







Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-08 o 11:14
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:10   #10
dzianga
Zadomowienie
 
Avatar dzianga
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 898
GG do dzianga
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Witaj no no po prostu piękne. Pierwsze pudełeczko fajnie pocieniowane, kolorki super, drugie naprawdę piękne.Zakładeczka fajna .Oj co to będzie dalej??Biżuteria ładniutka taka skromna
__________________
Pozdrawiam Aldona
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=455643mó j zapraszam
takie sobie różne twory https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=484442"
dzianga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:30   #11
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

No i dałaś sie skusić-mamy cie u siebie.Cieszę się.Powtarzać sie nie będę tylko przywitam
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 23:36   #12
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

dzianga
Dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba. Pozdrawiam.

jambolaja
Skusiłam się między innymi dzięki Tobie. Też się cieszę, że jestem z Wami. Pozdrawiam


Mam pytanie do bardziej doświadczonych.
Chciała bym zabrać się za robienie pisanek wielkanocnych. Nie wiem jednak co kupić. Słyszałam, że styropianowe nie są zbyt dobre, drewniane jakoś mnie nie zachęcają. Zastanawiam się nad wydmuszkami gęsimi. Są jeszcze takie plastikowe ale strasznie drogie. Poradźcie mi co mam kupić?

Moja biżuteria : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471599&page=5
Decoupage: https://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post24 234359
moje malowanie :https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=11602
moje wymianki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=486323
Pilnie poszukuję"Malujemy..." https://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post24 106762

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-08 o 00:09
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:50   #13
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Piękne początki Bożenko
Obie szkatułki bardzo mi się podobają, ale ponieważ bardzo lubię czarne decu więc porywam czarną skrzyneczkę, jest świetna No i wielkie brawa za skok na głęboką wodę, wiele dziewczyn nigdy nie ma odwagi zmierzyć się z czarnym tłem a to ja widać pięknie wychodzi
Aż strach się bać co będzie, jak dojdziesz do wprawy oj muszę się bardzo postarać przy naszej wymiance
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 00:52   #14
neska80
Rozeznanie
 
Avatar neska80
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 799
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Nie znalazłam tu ani zdania ze swojego długiego komentarza z poprzedniego wątku...i dlatego za karę wyślesz mi coś decoupażowego przy następnej wymianie
__________________
Postępuj tak, jak chciałbyś, aby inni postępowali wobec Ciebie
Mój wątek robótkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488256
Nowy uporządkowany wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post24606971
neska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 01:59   #15
bajkabajka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

nooo, nareszcie, to jesteś "po ręką" , łatwiej będzie komentować.
Witaj
bajkabajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:59   #16
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Witaj wśród nas. Dla mnie zakładka, bo nikt jej jeszcze nie zabrał . Za czarne tło - chapeau bas! Stoi u mnie też takie coś i czeka na malowanie czarną farbą... brrrr . A błękitna szkatułka cuuudna!!! Widać, że Twoje decou będzie pięknem dorównywać Twojej biżuterii . Na pewno będę śledzić Twój wątek.
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:07   #17
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Witaj wśród nas, powaliła mnie z nóg twoja czarna szkatułka - róże wyglądają na niej jak żywe i ten błysk lakieru no miodzio
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 11:10   #18
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Dziewczyny!!!

Bardzo ale to bardzo się cieszę z waszych odwiedzin i uwag.
Będę się starała od czasu do czasu coś zrobić i tu pokazać ale od razu uprzedzam, że nie będzie to zbyt często. Z tego też powodu zastanawiałam się czy warto zaczynać nowy wątek. Bałam się, że może być zbyt nudny.
Ze mną to jest tak: pracuję i prowadzę dom (zresztą jak większość z Was), maluję, dłubię w biżuterii a teraz jeszcze decu. - doby brakuje. Same też zresztą wiecie ile czasu trzeba poświęcić na kontakty w "Wizaż". No ale ja już jestem od tego uzależniona. Czasu dużo zabiera ale jaaaaakie to przyjemne. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do oglądania, oceniania a przede wszystkim na pogaduchy o decu i na każdy inny ciekawy temat.
Bożena

Pupil
Ewo dziękuję Ci, że do mnie zaglądasz. Twoje oceny (mistrzyni)są dla mnie szczególnie warte.

neska80
Przepraszam, że nie zacytowałam Twojej wypowiedz. Byłam pewna, że to zrobiłam.Zaraz się poprawię.
Wiesz, że kontakty z Tobą są dla mnie ważne!!!

bajkabajka
Cieszę się, że jestem u Was
a Ty już chyba dobrze wiesz, że jesteś moim "Guru"

rosier
Też witam Cię serdecznie. Liczę na częste kontakty i uwagi. Postaram się jak najszybciej Ciebie odwiedzić.

cycol11
Dziękuję za miłe słowa. Twoje dzieła też mnie zachwycają.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>

Moja biżuteria : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471599&page=5
Decoupage: https://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post24 234359
moje malowanie :https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=11602
moje wymianki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=486323
Pilnie poszukuję"Malujemy..." https://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post24 106762

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-08 o 11:19
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 12:03   #19
riszelie
Raczkowanie
 
Avatar riszelie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 131
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Ładne Bardzo mi się podoba czarna z różami
riszelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 15:03   #20
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

riszelie

Cieszę się, że Ci przypadła do gustu. Pozdrawiam

Moja biżuteria : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471599&page=5
Decoupage: https://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post24 234359
moje malowanie :https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=11602
moje wymianki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=486323
Pilnie poszukuję"Malujemy..." https://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post24 106762
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 15:51   #21
emi58a
Rozeznanie
 
Avatar emi58a
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Swords/IE
Wiadomości: 668
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

WitajSliczne praceNajbardziej jednak podoba mi sie szkatulka bratkowa
emi58a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 17:21   #22
neska80
Rozeznanie
 
Avatar neska80
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 799
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Hehehe:P to mi przypomniało, że nie mam jeszcze Twojego maila, w razie "w", jak to się kiedyś mówiło
__________________
Postępuj tak, jak chciałbyś, aby inni postępowali wobec Ciebie
Mój wątek robótkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488256
Nowy uporządkowany wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post24606971
neska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 11:33   #23
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Szkatułka z bratkami nie mogę od niej oczu oderwać
__________________
"Życie jest melodią" Franz Heferd
Mój decoupage
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:30   #24
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Rozumiem Cię, ja też lubię takie romantyczne klimaty.
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:47   #25
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Ostatnio rozpoczęłam troszeczkę prac. robię jeszcze jedną bardzo "romantyczną" szkatułkę i zakładki do książek.
Dzisiaj pokazuję dwie z nich. Ponieważ chciałam żeby się różniły trochę od innych dodałam zamiast tasiemek koraliki. Może gdzieś już ktoś podobne robi, nie wiem nie widziałam.
Szkatułkę czeka jeszcze długotrwałe lakierowanie, chociaż mi już się podoba.
Jeszcze raz bardzo Was proszę o informacje dotyczące zakupu jajek. Jakie są najlepsze - styropian, drewno, wydmuszki? Plastik odpada bo za drogi. Może ktoś kto ma w tym doświadczenie udzielił by mi cichutkiej podpowiedzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7171.jpg (39,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7174.jpg (40,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7182.jpg (46,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7183.jpg (53,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7176.jpg (43,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7179.jpg (41,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7180.jpg (42,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7181.jpg (46,4 KB, 25 załadowań)
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 22:45   #26
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Zakładki świetne, super kolor Ci wyszedł I motywy ekstra
Z koralikami zamiast tasiemki wygląda ekstra. Kiedyś sama zrobiłam 2 z koralikami, na wymianę w klubie jakieś 2 lata temu, potem tego zaniechałam bo nie umiem ładnie pleść koralików

Co do jajek to ja kupuję gęsie wydmuszki, są dość duże, dość tanie "w sezonie wielkanocnym" i fajnie się je dekupażuje
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 22:47   #27
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Bardzo efektowne zakładki.Jestem ciekawa jak uzyskałaś taki efekt.Patyną?Troche ciemne zdjęcia albo ja nie dowidzę...Fajne motywy do tego,kolorystyka i to wykończenie koralikowe.Właśnie to mi sie podoba -wykorzystywanie różnych umiejętności,łączenie.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Co do jaj-różna faktura,różny efekt.Najlepiej spróbuj sama po kolei wszystkiego
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 22:55   #28
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Baardzo podobają mi się Twoje zakładki . Są takie inne od tych, które dotychczas oglądałam, chyba dzięki oryginalnemu motywowi . Te kobitki, to wydruki, prawda? I świetna kolorystyka, te ciemne kolory i złoto...takie jak lubię . A z koralikami fajny pomysł
I... urodzona z Ciebie decoupażystka .
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 08:26   #29
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Pupil
Dziękuję za pozytywną ocenę. Jeżeli chodzi o jajka to też myślałam o gęsich wydmuszkach bo są gładkie. No i chyba lepszy oryginał niż podróbka. Dzięki.

jambolaja
Patyny nie używałam to złota farba akrylowa i czarna.
Zdjęcia ciemne bo robiłam je wczoraj przy zwykłej lampce. Chciałam je szybk0o pokazać, no i takie tego efekty.
Dzięki.

rosier
Te motywy to gotowy papier, który kupiłam. Wydruków jeszcze nie próbowałam robić. Nie wiem na jakim papierze najlepiej?
Słyszałam, że na śniadaniowym.
Dzięki za pozytywy.

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-10 o 08:28
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 10:51   #30
grazka52
Zadomowienie
 
Avatar grazka52
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 308
Wink Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Witam ,baaaaaardzo podobają mi się szkatułki,ale zakładeczki to moje faworytki
grazka52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 12:32:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.