zmarszczki pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 14:38   #1
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187

zmarszczki pod oczami


Proszę o informację, który z dostępnych na rynku preparatów/zabiegów skutecznie zmniejszy zmarszczki pod oczami (nie kurze łapki) oraz napnie ładnie skórę,- nie powodując powstania opuchnięć.
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 15:48   #2
jadziad525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 52
Dot.: zmarszczki pod oczami

Krem z Kwasem Hialuronowym L'Oreal paris pod oczy jest warty uwagi, zmniejsza zmarszczki
__________________
"W życiu nie ma game over, jest tylko next level"
jadziad525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:34   #3
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: zmarszczki pod oczami

również dołączam się poprzedniego pytania (dodam że miałam już robioną mezoterapię igłową kwasem hialuronowym lekko usieciowanym, ale efekt kiepski i nawet nie na miesiąc), jaki zabieg pomoże usunąć zmarszczki pod oczami.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez jadziad525 Pokaż wiadomość
Krem z Kwasem Hialuronowym L'Oreal paris pod oczy jest warty uwagi, zmniejsza zmarszczki
żaden krem nie pomoże jak zmarszczki już są, mezoterapia nie pomogła a krem ma pomóc? nie ma szans, miałam już nawet kremy za ponad tysiak i nic nie dały.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:58   #4
meg252
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 348
Dot.: zmarszczki pod oczami

pracuje w aptece i zaden krem nie zniweluje zmaşzczek sama prohowalam i nie ma takiego specyfiku jedyne to botox stosuje i jestem z efektow bardzo zadowolona .na czole mialam dosc widoczne zmarszczki a teraz nic..zabiegi trzeba powtarzac co 4msc ale warto zaden krem nie zniweluje chocby nawet kosztowal tys.
meg252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:51   #5
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez meg252 Pokaż wiadomość
pracuje w aptece i zaden krem nie zniweluje zmaşzczek sama prohowalam i nie ma takiego specyfiku jedyne to botox stosuje i jestem z efektow bardzo zadowolona .na czole mialam dosc widoczne zmarszczki a teraz nic..zabiegi trzeba powtarzac co 4msc ale warto zaden krem nie zniweluje chocby nawet kosztowal tys.
tak, ale botoksu pod same oczy nie można podac, bo nie ma mięśni, ja robię botoks regularnie na kurze łapki, a raz miałam tez czoło i lwią zmarszczkę zrobioną.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:02   #6
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: zmarszczki pod oczami

Kremy na zmarszczki pod/wokół oczu niestety nie pomogą. Mogą lekko spłycić a nawet nie to, że spłycą a bardziej nawilżą skórę i efekt wizualny taki, że zmarszczki są płytsze.
Sama stosowałam kremy za dość spore pieniądze, za małe pieniądze i olejki, oliwki i ogólnie cuda jak np. wit A + E (taka wyciśnięta z kapsułek do połykania) i to nie pomaga.
I chyba niestety jedynym sposobem jest ostrzykiwanie. Tak jak się dowiedziałam, zabieg powinien być wykonany i z kwasu i botoxu. Co raz bardziej skłaniam się do wykonania ostrzyknięcia.
Proszę napiszcie ile u Was taki zabieg kosztuje? Ciekawi mnie jakie są ceny w innych miastach.
A słyszałyście o ostrzykiwaniu własnym osoczem? Podobno dobre efekty.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:50   #7
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Dot.: zmarszczki pod oczami

w formie kremu chyba jedynym specyfikiem który moze spłycic zmarszczki jest retinol ? np retin A? który powoduje zluszczanie skóry ..
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 14:25   #8
kasienkaa27
Raczkowanie
 
Avatar kasienkaa27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 87
Dot.: zmarszczki pod oczami

Ja polecam krem z Tołpy bądź z Clinique... Miałam kurze łapki i rzecz jasna nie zniwelowało ich doszczętnie, ale jest dużo lepiej
kasienkaa27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 15:30   #9
Dr Iwona Marycz-Langner
Raczkowanie
 
Avatar Dr Iwona Marycz-Langner
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Proszę o informację, który z dostępnych na rynku preparatów/zabiegów skutecznie zmniejszy zmarszczki pod oczami (nie kurze łapki) oraz napnie ładnie skórę,- nie powodując powstania opuchnięć.

Idealnym zabiegiem, który usunie opisywane przez Panią problemy jest Hydrobalans. W swoim gabinecie przeprowadzam go preparatami Restylane Vital lub Restylane Vital Light (wybór produktu zależy od wieku, kondycji skóry pacjenta, fotouszkodzeń, itp.). Zabieg zdecydowanie poprawi wygląd skóry, nada jej jędrność, elastyczność, wygładzi drobne zmarszczki, nawet w tak trudnych obszarach jak wrażliwa skóra wokół oczu. Skóra po zabiegu będzie świeża i zyska promienny wygląd. Osobiście nie stosuję od dawna (bo uważam za nieskuteczne) preparatów zawierających kwas hialuronowy niestabilizowany lub nieusieciowany.
Dr Iwona Marycz-Langner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:55   #10
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
tak, ale botoksu pod same oczy nie można podac, bo nie ma mięśni, ja robię botoks regularnie na kurze łapki, a raz miałam tez czoło i lwią zmarszczkę zrobioną.
Oczywiście, że można wstrzyknąć botoks pod oczy. Można nawet w wewnętrzne kąciki, ale lekarze się boją. Wystarczy zmienić lekarza.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 15:20   #11
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: zmarszczki pod oczami

Robiłam botox na kurze łapki ale pod oczami mi pozostały, napisz który lekarz robi botox pod oczy bo mój się bał, stwierdził , że może mi obwisnąć skóra i zrobi się fałdka . Jestem ciekawa czy ktoś coś robił pod oczy i jaki jest efekt, najbardziej interesuje mnie opinia osoby, która zrobiła to u siebie
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 20:08   #12
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: zmarszczki pod oczami

Jeszcze nie trafiłam na lekarza, który by się bał wstrzyknąć botoks pod oczy, trudno jest za to znaleźć takiego, który wstrzyknąłby go w wewnętrzny kącik oczu, wtedy wszystkie zmarszczki znikają. Lekarze z reguły wstrzykują botoks pod oczodołem, bo w niego nie można, więc tak jakby w policzki, jeśli masz takie długie zmarszczki. Wtedy zmarszczki pod samymi oczami nasilają się. Pomaga wstrzyknięcie pod środkiem oka, też pod oczodołem, ale nadal zmarszczki przy samych oczach nasilają się. Problem rozwiązuje wstrzyknięcie w wewnętrzny kącik, ale jeszcze nie znalazłam lekarza, który by się na to odważył :-( Botoks robię zagranicą, więc nie mogę polecić żadnego lekarza w Polsce. Polecam forum http://beautywpolsce.com/forum/ Tam można znaleźć więcej informacji.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:01   #13
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez meg252 Pokaż wiadomość
pracuje w aptece i zaden krem nie zniweluje zmaşzczek sama prohowalam i nie ma takiego specyfiku jedyne to botox stosuje i jestem z efektow bardzo zadowolona .na czole mialam dosc widoczne zmarszczki a teraz nic..zabiegi trzeba powtarzac co 4msc ale warto zaden krem nie zniweluje chocby nawet kosztowal tys.
Apteka nie jest wyrocznią. Do aptek trafiają produkty, które np mają silne zaplecze marketingowe )piszę o preparatach dermokosmetycznych).

Poczytaj sobie proszę o dermarolerze a zrozumiesz, że pobiegłaś za daleko z tym botoksem.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=361409

Zanim się zacznie trzeba trochę oczytać się w temacie, ale to wszystko jest warte tego poświęcenia. Można rewelacyjnie wygładzić sobie kurze łapki etc i to znacznie mniejsze pieniążki niż botoks.
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.