Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-05-25, 13:16   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 715

Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"




Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa" i wygraj jeden z 5 zestawów kosmetyków. My prześlemy je do Twojej mamy.
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 715 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 13:36   #2
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Ciężkie pytanie ponieważ dla każdego dziecka jego mama jest jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa i mimo że nieperfekcyjna i popełniająca błędy-idealna i kochana.

Ja swoją mamę kocham za to że potrafi mnie zawsze wysłuchać i obiektywnie doradzić, to że czasem krytykuje ale nie po to żeby urazić, tylko po to żeby wskazać błędy i zmobilizować do uzmysłowienia ich sobie.
Moja mama jest moją koleżanką- możemy iść razem na zakupy, obejrzeć film, wypić piwo czy wspólnie robić paznokcie.
Kocham ją za to że jest jaka jest i że zawsze jest po mojej stronie, niezależnie od sytuacji, okoliczności i chwili w życiu
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 13:58   #3
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest moją dumą
Jest moim wzorem do naśladowania.
Całe życie pokazuje jak radzić sobie z trudnościami, jakie pod nogi rzuca nam życie, nigdy się nie poddaje i z podniesioną głową idzie do przodu.
Wychowując mnie i trójkę rodzeństwa, w tym para bliźniąt, udowodniła wszystkim wokół,że nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko można ze sobą pogodzić i zgrać. Sluchając narzekających mamusiek jednego bobaska, zawsze powtarzała im,że ich obowiązki musi mnożyć razy dwa, wychowując bliźniaków.
Nauczyła mnie wszystkiego czego mogła, gotowania, prania i prasowania i wielu innych, jestem jej za to ogromnie wdzięczna.

Przede wszystkim pokazała mi i mojemu rodzeństwu,że mając siebie nawzajem mamy wszystko, nawet jeśli mamy mniej tych rzeczy bardziej materialnych, które mają nasi znajomi,że prawdziwy skarb to ludzie, którzy nas kochają a nie pieniądze.
Dziękuję jej za to,że w moim mniemaniu wychowała mnie na człowieka z uczuciami i dobrym sercem, a nie na bezduszną osobę.
ZESTAW NUTRI MAXX 40+
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.

Edytowane przez monika1304
Czas edycji: 2016-06-02 o 09:28
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 18:31   #4
11paoolace11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 15
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja Mama jest wyjątkowa, bo ma ogromną cierpliwość. Jako dziecko bardzo dużo rozrabiałam i buntowałam się, a Ona.. Ona dzielnie to znosiła i miała na mnie sposoby To ona nauczyła mnie wielu ważnych rzeczy i wprowadzała mnie w każdy kolejny etap życia. Zbudowała między nami niesamowitą więź, dzięki czemu zawsze miałam do niej ogromne zaufanie i zawsze mogłam na Nią liczyć

ZESTAW ESTRINI 50+

Edytowane przez 11paoolace11
Czas edycji: 2016-06-02 o 18:23
11paoolace11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 21:59   #5
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Kochająca, czuła, wyjątkowa. Tak, właśnie taka jest moja Mama. Jest dla mnie najważniejszą osobą na świecie i pewnie nigdy nie zdołam Jej się odwdzięczyć za wszystko co dla mnie zrobiła. Zawsze we mnie wierzy i wspiera mnie. I za to kocham Ją najbardziej na świecie. Pamiętam jak przed maturą dostałam od swojej Mamy złoty pierścionek. Od tamtej pory mam go zawsze ze sobą w szczególnych sytuacjach mojego życia. Ten pierścionek to jak amulet, talizman który przynosi mi szczęście i odgania pecha. Moja ukochana Mama dała mi go prosto z serca, dała dała mi go na szczęście by dodawał mi odwagi i sił. Dziś, ten złoty pierścionek od Mamy leży na dnie szkatułki i wyciągam ją na wyjątkowe okazje oraz wtedy kiedy tęsknię za domem. Otwierając pudełko, czuję się tak jakbym otwierała drzwi do domu – czuję zapach zwycięstwa, siły oraz blask spełniających się marzeń. Ja również dla Mamy pragnę wszystkiego co najlepsze. Jak nikt inny zasługuje Ona na rzeczy piękne, wyjątkowe i drogocenne. Moja Mama jest wyjątkowa ponieważ podarowała mi wspomnienia, uzmysławiając jak ważna jest relacja matki i córki. Moja Mama zawsze we mnie wierzy, wspiera mnie i troszczy się o mnie. Kocha mnie jak nikt inny. Od małego zachęcała mnie bym wierzyła w swoje marzenia, nie bała się marzyć i nigdy nie poddawała. Tuliła, czytała bajki na dobranoc i przytulała. Uświadomiła mi jak ważne jest to by znosić niepowodzenia i podnosić się po nich. Tego nigdy nie nauczyła i nie nauczy mnie żadna szkoła. Moja Mama jest ciepłą, wrażliwą osobą. Jest wyjątkową osobą.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 23:30   #6
sunny85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa bo to moja mama Kocham ją bardzo mocno za wszystko- za wspaniałe i beztroskie dzieciństwo, za to, że poświęciła karierę zawodową by móc się mną opiekować. Kocham ją również za to, że wpoiła mi wartości, które teraz staram się przekazać mojej córce. Kocham ją również za to, że pomogła mi i wspierała mnie w najtrudniejszym i zarazem najpiękniejszym momencie życia - przy narodzinach córki. Mamo dziękuję Ci, że tak bardzo mi pomogłaś po ciężkim porodzie i w momentach, gdy brakowało mi siły. Mam nadzieję, że moja córka powie mi kiedyś ze jestem wspaniałą mamą- tak jak ty!
sunny85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 12:29   #7
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa, bo jest niezwykle silną kobietą. Czuwała przy mnie i mojej siostrze, kiedy byłyśmy w szpitalu po ciężkich zabiegach. I nie był to jeden raz, czy dwa. To było w sumie kilkanaście razy po kilkanaście godzin dziennie.
I ona nigdy nie była zmęczona. Zawsze przychodziła z uśmiechem na twarzy tuż z pierwszą zmianą pielęgniarek i wychodziła chwilę przed zamknięciem oddziału.
Wspierała nas w tych najgorszych chwilach i za to będziemy jej wdzięczne do końca życia. Jest wspaniała, jest silna i jest najlepszą mamą na świecie. Będę brała z niej przykład wychowując własne dzieci.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 14:53   #8
iset
Przyczajenie
 
Avatar iset
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 24
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Żeby odpowiedzieć na to pytanie muszę sięgnąć do przeszłości gdy moja mama była jeszcze studentką, zaszła w ciążę i szybki ślub sprawił że nie było skandalu.Miłość kwitła a wraz z nią ja która byłam owocem tej miłości. Po studiach mama zajęła się mną a tata robieniem kariery zawodowej, jednak pewnego styczniowego dnia przesadził z prędkością i zginął w wypadku samochodowym.Ja miałam wtedy 10 lat. Pomimo żałoby mama się nie załamała, szybko podjęła pracę, starała się by mi niczego nie brakowało, zastępowała mi ojca gdy trzeba było mocniej mną potrząsnąć, dawała zawsze wsparcie i miłość.Nauczyła mnie samodzielności, pozwoliła dokonywać wyborów-choć nie zawsze były dobre.Kocha mnie ale miłością mądrą, dającą mi poczucie bezpieczeństwa, a co najważniejsze jest dla mnie najlepszą przyjaciółką z którą mogę zawsze i o wszystkim porozmawiać.Wierzy we mnie i to mi daje poczucie spełnienia.Kocham ją okrutnie za wszystko co dla mnie robi, za to kim jestem i za jej niesamowite poczucie humoru. Chciałabym być kiedyś taką matką dla moich dzieci i to chyba najlepsza puenta do mojej opowieści o matce.
ZESTAW ESTRINI 50+
__________________
Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba

Edytowane przez iset
Czas edycji: 2016-05-27 o 15:17
iset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 15:53   #9
agnethia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa" i wygraj jeden z 5 zestawów kosmetyków. My prześlemy je do Twojej mamy.
Moja Mamusia jest wyjątkowa bo jest jedyna, najlepsza na świecie i zawsze jest kiedy jej potrzebuję, zawsze ma czas dla mnie (dla siebie już niekoniecznie). Moja mama jest również wyjątkowa bo robi najlepsze pierogi na świecie i za to wszystko ją kocham>
agnethia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 16:38   #10
TeodoraBezikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Wiadomości: 3
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama roztacza wokół siebie wyjątkową aurę, która przyciąga ludzi i sprawia, że wszyscy czują się przy niej spokojni i bezpieczni jak w domu, jak przy własnej mamie.
Jej niesamowita otwartość, cierpliwość i empatia w stosunku do ludzi i zwierząt sprawia, że zawsze jest pochłonięta cudzymi sprawami, jakby miała wokół siebie gromadkę dzieci.
Maja mama zasługuje na chwilę wytchnienia i na okazję by zadbać o siebie, a zestaw dobrych kosmetyków na pewno byłby dla niej świetnym pretekstem ku temu
TeodoraBezikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 17:00   #11
olencze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Na samą myśl o tym jak opisać moją mamę robi mi się ciepło na serduchu i chce mi się płakać.
Moja Matula jest moją najlepszą przyjaciółką i nie wyobrażam sobie życia bez niej.
Ma ogromne i życzliwe serce. Każdemu stara się pomóc i nie znosi myśli, że ktoś mógłby się na nią gniewać czy jej nie lubić.
Zawsze ma dla mnie czas. Rozmawiamy często i długo. Potrafi mnie słuchać i wie, że ja zawsze jej wysłucham. Była i jest dla mnie wtedy, gdy jej najbardziej potrzebuję i wiem, że oddałaby wszystko, żebym była szczęśliwa.
Jest urocza i jak nikt potrafi tworzyć nowe, zabawnie brzmiące słowa i powiedzonka.
Razem z tatą, wychowała mnie i brata na dobrych, uczynnych i tolerancyjnych ludzi za co jestem jej bardzo wdzięczna i wiem, że cokolwiek by się nie działo mogę na nią liczyć - a ona na mnie.
Kocham ją przeogromnie. <3

(idę jej to napisać)
olencze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 17:31   #12
halinkaotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 7
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa" i wygraj jeden z 5 zestawów kosmetyków. My prześlemy je do Twojej mamy.
Niestety moja mama już nie żyje,ale teściowa jest jak mama,wyjątkowa,wyrozumiał a,wspiera mnie zawsze i wszędzie,ciepła,kochana .Bardzo chciałabym Jej za to wszystko podziękować zestawem 50+
halinkaotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 18:10   #13
edgreta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa , ponieważ nauczyła mnie opiekować się starszymi osobami. Ona opiekowała się dziadkami, a ja jej pomagałam. Mogę dumnie powiedzieć to - byłam jej prawą ręką (czasami i lewą) .Dzięki niej nauczyłam się pielęgnacji osób starszych . Mogę zmienić pieluchomajtki , zrobić zastrzyk , umyć babcię...
Ale to co jest najważniejsze , przy mamie nauczyłam się CIERPLIWOŚCI I TOLERANCJI W RELACJACH ZE STARSZYMI OSOBAMI . Nauczyłam się wysłuchiwać ich, nie spiesząc się do swoich licznych zajęć, spokojnie rozmawiać i pocieszać .

Moja mama jest wyjątkowa , ponieważ przy niej nauczyłam się ważnych rzeczy, które na pewno będą przydatne w życiu. Wyjątkowość mojej mamy polega na tyn,że ma ona czas dla nas , rodziny (dzieci i taty) , ale również dla starszej sąsiadki, która w tej chwili potrzebuje naszej pomocy...

Moja mama est dla mnie przykładem jakie wartości będę przekazywać swoim dzieciom.
edgreta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 18:59   #14
sobe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 9
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Wybieram dla mamy ZESTAW CAVIAR CARE 40+

A dlaczego moja mama jest wyjątkowa? Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" - te słowa wypowiedziane przez Alberta Einsteina idealnie opisują charakter mojej kochanej mamy. Podziwiam ją za tak ogromną ilość rzeczy jakie robi dla mnie, dla innych, zadobroć,która wręcz z niej emanuje, za niesłychaną wręcz wyrozumiałość i cierpliwość do innych,empatię, konsekwencję i upór w swoich postanowieniach,zaraźliwy wręcz optymizm,którym potrafi rozpędzić nawet najczarniejszą burzę .Za ręce,które głównie dają,rzadko kiedy coś biorą, za to,że umie słuchać innych całą sobą i niesie ze swoją osobą zawsze nadzieję na lepsze jutro. Za to,że przenigdy nikogo nie klasyfikuje i nie skreśla przedwcześnie , a stara się zawsze zrozumieć i pomóc, za to że jest dla bliskich osób zawsze wtedy kiedy jej potrzebują (choćby i to była 1 w nocy, a rano musiałaby iść do pracy) i przede wszystkim za to, że pomimo wszystkiego wokół zawsze jest wierna swoim przekonaniom i nigdy nie boi się być w 100% sobą! Bez mojej mamy, mojej drugiej połówki i najlepszej przyjaciółki czułabym się dosłownie jak Kubuś bez Prosiaczka, Hultaj bez Zuzi, Mickey bez Minnie, Shrek bez Osła i Donald bez swojej Daisy… Bez niej moje życie nie byłoby bajką... Uważam, że to piękne i nietypowe, że moją najlepszą przyjaciółką i powierniczką,moją drugą połówką, na którą zawsze mogę liczyć i bez której moje życie straciłoby sens jest moja ukochana mamusia.
sobe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 19:22   #15
AnetaL13
Raczkowanie
 
Avatar AnetaL13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 141
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama dla mnie jest i pozostanie osobą wyjątkową, bo to dzięki niej znalazłam się na tym świecie, to ona pochylała się nad moją kołyską i nie spała po nocach, gdy coś mi dolegało. Przez całe lata dbała o mój rozwój duchowy, intelektualny i emocjonalny. Była przy mnie zawsze, gdy jej potrzebowałam, oraz kiedy mylnie wydawało mi się, że do niczego w danej chwili potrzebna mi nie jest. Pokazała mi świat i na mój użytek nazwała na nim każdą pojedynczą rzecz wykazując przy tym ogromną cierpliwość. Każdego dnia też, od wielu już lat obdarowuje mnie miłością najpiękniejszą, bo zupełnie bezinteresowną, niezależną od tego co zrobię, powiem, jakie błędy popełnię. Czy ktoś taki może nie być dla mnie zupełnie wyjątkowy?
ps. dla mamy wybieram zestaw: ZESTAW ESTRINI 50+
AnetaL13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 20:47   #16
lukasg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa, ponieważ jest czuła i kochająca. Z oddaniem i troską opiekowała się mną i moim rodzeństwem w dzieciństwie. Dla dobra swojego dziecka zrobiła wszystko, odmówiła sobie chociażby tylko po to, aby sprawić mu radość. Cenię mamę za jej oddanie innym, chęć nieustannego czynienia dobra, poświęcenie dla drugiego człowieka i pracowitość.Potrafiła pogodzić nasze wychowanie z pracą zawodową. Teraz będąc na emeryturze cały czas wspiera nas z równym zaangażowaniem i przekazuje cenne życiowe doświadczenie.Moja mama jest jedyna i niepowtarzalna. Jestem jej wdzięczny za wszystko co zrobiła dla mnie i całej rodziny. ESTRINI 50+ krem na dzień SPF20 UVA/UVB Fundamenty Młodości

Edytowane przez lukasg
Czas edycji: 2016-05-26 o 20:51
lukasg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 08:14   #17
mama2szkrabow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Marianowo
Wiadomości: 4
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa dlatego, że przygotował mnie do życia w taki sposób abym szanowała drugiego człowieka, kochała i wspierała rodzinę ale przede wszystkim była pomocną i troskliwą osobą. Sama na własnym przykładzie pokazywała mi właśnie jak postępować...ja uczyłam się od niej całe dotychczasowe życie i wiem, że dzięki miej jestem takim a nie innych człowiekiem.
Potrafiła przekazać mi swoje wartości, w taki sposób, że zawsze ją rozumiałam i szanowałam - tak jest do tej pory, zawsze pomoże, podpowie i jest z nami już z całą moją rodziną i jest taka cudowną osobą, że wszyscy kochamy ją nad życie.
Wspiera nas, pomaga jak tylko może, pomimo poważnej choroby nie poddaje się - za to słowo dziękuję to za mało!
Wyjątkową osobą nie można stać się z dnia na dzień, wyjątkowym trzeba być aby to inni mogli docenić, widzieć i brać przykład... tak jak ja korzystam z rad mojej mamusi.

Dla mamy najlepszy byłby zestaw ESTRINI 50+

Edytowane przez mama2szkrabow
Czas edycji: 2016-06-01 o 11:36
mama2szkrabow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 09:00   #18
moninn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja Mama jest wyjątkowa-to fakt niezaprzeczalny, takim już chyba nie ma- Mama jest niewysychającym oceanem miłości-takich pokładów miłości, cierpliwości, dobroci, ciepła nie widziałam u nikogo. Wiele razy zdarzało mi się słyszeć ciepłe słowa pod jej adresem z ust mało znanych mi osób, która usłyszawszy, że jestem córką mojej mamy- nie mogły się jej nachwalić i opowiadały konkretne wydarzenia z życia, gdy moja mama im pomogła.Dla mnie mama ma zawsze czas, potrafi wysłuchać, nie krytykuje, a życzliwie doradzi, zawsze we mnie wierzyła, pozwoliła odkryć talenty, ufała mi, a dzięki temu nauczyła odpowiedzialności w życiu. Wyposażyła mnie na moją drogę życiową w miłośc, z której mogę czerpać zawsze, a szczególnie w trudnych momentach życia, gdy ktoś pyta -Skąd czerpiesz siłę?- Z miłości, która dostałam w darze od najdroższej mi osoby-mojej MAMY.
Wybieram zestaw:
ZESTAW NUTRI MAXX 40+:krem na dzień + krem na noc + tonik
moninn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 09:22   #19
jottete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja Mama jest wyjątkowa, ponieważ potrafiła w taki sposób wychować mnie i mojego brata, że jesteśmy bardzo fajnymi ludźmi Nie wyobrażam sobie, żeby mogła być inna. Jest wyjątkowa, ponieważ akceptuje mnie całkowicie taką, jaką jestem i nie próbuje nic zmieniać. Jest wyjątkowa, ponieważ pozwala mi żyć, jak chcę i uczyć się na moich własnych błędach, chociaż z pewnością chciałabym mnie przed nimi uchronić, jak każda mama. Jest wyjątkowa, ponieważ jest moją Mamą!!!

Wybieram zestaw ZESTAW ESTRINI 50+
jottete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 09:40   #20
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa, ponieważ dzięki niej jestem dobrym i wartościowym człowiekiem. Nauczyła mnie dawać i brać, a także kochać i współczuć. Była i jest ramieniem, na którym mogę się oprzeć. Jest dla mnie w każdej sytuacji drogowskazem, wzorem do naśladowania i ideałem kobiety. Staram się być taką mamą dla mojego synka jak Ona dla mnie
Wybieram zestaw ESTRINI 5o+

Edytowane przez dinusia08
Czas edycji: 2016-05-27 o 09:42
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 09:52   #21
nakochi93
Przyczajenie
 
Avatar nakochi93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 9
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa, bo urodziła taką piękną córkę jak ja. Żartuje, ale pisząc to słyszę jak się śmieje! Moja mama to uosobienie dobroci. Wyjątkową czyni ją to, że poprzez jej istnienie nigdy nie czuję się samotna. Mama to pierwsza osoba do której zwracam się z najgłupszymi ale też najtrudniejszymi pomysłami i problemami. A ona mimo absurdów mojego życia , nigdy nie powiedziała to głupie, nie rób tego! Bo zawsze we mnie wierzy i za to zawsze będę jej wdzięczna.

Wybieram zestaw ESTRINI 5o+
nakochi93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 09:59   #22
m1a2r3t4k5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest nie tylko wyjatkowa mama, ale rowniez wyjatkowym czlowiekiem. Jest najsilniejsza i najmniej egoistyczna osoba jaka znam. Mimo bardzo trudnego rozwodu i wielu przeciwnosci losu jest niemal nieustannie wesola, mila i serdeczna. Jej pogoda ducha i pozytywne nastawienie do swiata jest zarazliwe i jej obecnosc poprawia nawet najgorsze samopoczucie. Wiem, ze zawsze moge na nia liczyc, ze stanie na rzesach aby mi pomoc i zawsze mnie wyslucha i mi doradzi. Nie umiem sobie wyobrazic zycia bez niej, bo, mimo ze jestem juz dorosla kobieta, moja mama jest ogromna czescia mojego zycia.
m1a2r3t4k5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 10:57   #23
mowmiolson
Przyczajenie
 
Avatar mowmiolson
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mam jest wyjątkowa, dzięki swojej sile. W swoim życiu doświadczyła wielu niepowodzeń, chorób, problemów, strat. Życie jej nie oszczędzało, jednak umiała podnieść się pomimo samotności. Pokonała nawet swój nałóg, w którym tkwiła latami. Wychowała samotnie trójkę dzieci, które nie zawsze umiały ją docenić. Jest wyjątkowa, ponieważ nigdy się nie poddała, była dzielna, zawsze stara się dać nam to co najlepsze. Codziennie daje mi i rodzeństwu przykład, jak być dobrym, uczciwym człowiekiem oraz wpaja zasady moralne w świecie pełnym nienawiści, przebiegłości i niesprawiedliwości.
mowmiolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 11:03   #24
zyje_jutrem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Wyślij wiadomość przez MSN do zyje_jutrem Wyślij wiadomość przez Yahoo do zyje_jutrem
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa, ponieważ jest dla mnie wzorem do naśladowania, moim autorytetem. Dała mi miłość jakiej nigdy nie doświadczyłam. Jest moją mamą, przyjaciółką, siostrą, koleżanką. Jest najważniejszą osobą w moim życiu, dzięki niej wyrosłam na dobrego człowieka, dzięki jej radom, słowom i czynom. Mamo, dziękuję, że jesteś! Właśnie dlatego, że jest wyjątkowa bardzo chciałabym jej podarować jeden zestawik.
zyje_jutrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:26   #25
Kindka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama wyjątkowa jest najbardziej na świecie,
zaraz o tym wam opowiem, jak jeszcze nie wiecie.
Urodziła, wychowała, aż pięcioro dzieci,
założyła własną firmę na miejscu rupieci.
Otworzyła też fundację by innym pomagać,
kto jak ona tak potrafi dobrym sercem władać?
Zabierała nas na wczasy – choć nie miała za co,
wszystko to co osiągnęła – to zdobyła pracą.
Choć przeżyła separację, wypadek, szpitale,
to się w pełnym zdrowiu dzisiaj trzyma doskonale.
Jest ambitna, jest cierpliwa, kocha swoje dzieci,
no i wcale się nie zmienia – choć czas szybko leci.
Każde z dzieci mojej mamy ma talent muzyczny,
ona zawsze popierała rozwój pasji licznych.
Każde z dzieci mojej mamy jest dobrym człowiekiem,
ona swoje ma zasady, nie rzuca ich z wiekiem.
Moja super mama to silna kobieta,
przy wewnętrznej jej sile - poległ by atleta.
Kindka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:29   #26
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Kochająca, czuła, wyjątkowa. Tak, właśnie taka jest moja Mama. Jest dla mnie najważniejszą osobą na świecie i pewnie nigdy nie zdołam Jej się odwdzięczyć za wszystko co dla mnie zrobiła. Zawsze we mnie wierzy i wspiera mnie. I za to kocham Ją najbardziej na świecie. Pamiętam jak przed maturą dostałam od swojej Mamy złoty pierścionek. Od tamtej pory mam go zawsze ze sobą w szczególnych sytuacjach mojego życia. Ten pierścionek to jak amulet, talizman który przynosi mi szczęście i odgania pecha. Moja ukochana Mama dała mi go prosto z serca, dała dała mi go na szczęście by dodawał mi odwagi i sił. Dziś, ten złoty pierścionek od Mamy leży na dnie szkatułki i wyciągam ją na wyjątkowe okazje oraz wtedy kiedy tęsknię za domem. Otwierając pudełko, czuję się tak jakbym otwierała drzwi do domu – czuję zapach zwycięstwa, siły oraz blask spełniających się marzeń. Ja również dla Mamy pragnę wszystkiego co najlepsze. Jak nikt inny zasługuje Ona na rzeczy piękne, wyjątkowe i drogocenne. Moja Mama jest wyjątkowa ponieważ podarowała mi wspomnienia, uzmysławiając jak ważna jest relacja matki i córki. Moja Mama zawsze we mnie wierzy, wspiera mnie i troszczy się o mnie. Kocha mnie jak nikt inny. Od małego zachęcała mnie bym wierzyła w swoje marzenia, nie bała się marzyć i nigdy nie poddawała. Tuliła, czytała bajki na dobranoc i przytulała. Uświadomiła mi jak ważne jest to by znosić niepowodzenia i podnosić się po nich. Tego nigdy nie nauczyła i nie nauczy mnie żadna szkoła. Moja Mama jest ciepłą, wrażliwą osobą. Jest wyjątkową osobą.


Chciałabym wygrać zestaw Nutri Maxx 40+
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:55   #27
marza12341
Hair is ma life
 
Avatar marza12341
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Marl
Wiadomości: 58
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest pewnie, tak jak każdego mama wyjątkowa, jednakże mogę ja powiać za wiele rzeczy. Ma ona dla mnie tyle cierpliwości i wyrozumiałości. Jest ona bardzo inteligentną i szanowana osobą. Stanowi dla mnie autorytet. Wyjątkowość mojej mamy sprowadza się także do tego, ze zawsze mogę na nią liczyć, zawsze jest przy mnie gdy jej potrzebuję i zawsze mnie wesprze gdy mam problemy. Ponadto, bardzo dobrze gotuje i wiem o tym nie tylko ja, ale także znajomi . Taką mame jak moja każdy by chciał mieć.Kocham moją mamę, bo wiem, że mogę jej wszystko powiedzieć...
Nigdy na mnie nie krzyczy, tylko stara wytłumaczyć mi wszystko.
Zawsze wie co chcę zrobić i doradza mi.
Ma super gust! Zawsze znajdzie jakieś ubrania albo inne rzeczy, które wie, że będę mi się podobać są ładne i wygodne...
Moja mama zawsze mnie przed wszystkimi chroniła
A tak poza tym kocham bo jestem jej córką, moja mama 9 miesięcy nosiła mnie pod sercem i wychowuje mnie aż do teraz...
( i jestem owocem tego jak moi rodzice bardzo się kochają)
Ja uważam, że każda mama jest dla swojego dziecka najwspanialszą mamą na świecie i że każdego mama jest oryginalna i wyjątkowa.

Edytowane przez marza12341
Czas edycji: 2016-05-27 o 18:10
marza12341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 14:18   #28
takrolimus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja Mama jest najsilniejsza osoba jaka znam. Wychowała mnie samą po śmierci ojca, pokonała raka a teraz zmaga się ze stwardnieniem rozsianym i nie wypowiada ani jednego słowa skargi. Pomimo przeciwieństw zachowała pogodę ducha i optymizm. Mama jest absolutnie wyjatkowa
takrolimus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 15:45   #29
agnieszka01975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa, bo... jest moją mamą,... bo dzięki niej i ja jestem dobrą mamą, ...bo nauczyła mnie jak żyć ciekawie i szczęśliwie nie krzywdząc nikogo, ...bo pokazała jak piękny i niezwykły jest świat, ... a przede wszystkim dlatego, że brakuje mi słów, żeby opisać jak cudowna jest kobietą i by jej za to podziękować...
agnieszka01975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 18:09   #30
kaulitzowa96
Kaulitzowa96
 
Avatar kaulitzowa96
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Skołoszów
Wiadomości: 4
GG do kaulitzowa96
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama ukochana zaraża uśmiechem od samego rana.
Pozytywną energią mnie zaraża takiego mam cudownego uśmiechów malarza.
W codziennych sprawach służy mi radą i radzi sobie z każdą trudną sprawą.
W chorobie czy w smutku, na dobre i na złe jest zawsze ze mną i wiem, że kocha mnie.
Tolerancji i szacunku mnie mama nauczyła a ja z tymi wartościami będę zawsze żyła.
Choć jestem już dorosła i mam własne życie to wiem, że ona za mną będzie stała skrycie.
Zawsze i wszędzie dobrą radą służy i o mojej przyszłości jak zawodowa wróżka wróży.
Moje złe humory i niepowodzenia bez żadnego wysiłku w słońce po burzy zamienia.
Kocham moją mamę najbardziej na świecie i jest już kawałek po jej wieku kwiecie.
Dlatego chcę dzisiaj coś jej podarować by nie musiała zmarszczek na buzi chować.
ZESTAW ESTRINI 50+ dla niej najlepszy, dla Ciebie mamusiu pisał Twój skarb największy.
kaulitzowa96 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 15:57:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.