Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 10:02   #751
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
Hehe śmieszna jesteś, lazisz za mną jak pies, po co? Ty się kompromitujesz. Masz takie piękne życie jak nam pokazujesz a je marnujesz na forum dla głupich plotek. I tz twierdzisz że jestem biorą. A mogę sobie myśleć o twojej rodzinie bo zywnie podoba, twoim siedzeniem tutaj niczego nie zmienisz. Nawet mój cię komentuje jako tepa i głupia. I myślisz że jak nam pokazesz ile zyskałas za dawanie d. Fagasowi żeby żyć jak chcesz to coś nas to obchodzi ?
A co niby ta wypowiedź wnosi do wątku o szukających pracy??
Idz dziewczyno lepiej do specjalisty a nie forum zasmiecasz
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 10:04   #752
FammeFatale19
Raczkowanie
 
Avatar FammeFatale19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Błękitna Laguna
Wiadomości: 170
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
Hehe śmieszna jesteś, lazisz za mną jak pies, po co? Ty się kompromitujesz. Masz takie piękne życie jak nam pokazujesz a je marnujesz na forum dla głupich plotek. I tz twierdzisz że jestem biorą. A mogę sobie myśleć o twojej rodzinie bo zywnie podoba, twoim siedzeniem tutaj niczego nie zmienisz. Nawet mój cię komentuje jako tepa i głupia. I myślisz że jak nam pokazesz ile zyskałas za dawanie d. Fagasowi żeby żyć jak chcesz to coś nas to obchodzi ?
Nigdzie za tobą nie chodzę.
Jak interesuje mnie wątek, to mam go omijać z daleka, bo ty pierwsza (nie dziwię się ,jak od rana do nocy jesteś na necie) napisałaś?
W tym momencie to ty jesteś śmieszna

Podczytywanie forum, też fajna rzecz
W rozsądnych ilościach.


Ooo już pokazujesz swój poziom.

Poniżej dna.

Żegnam.
__________________
Have a nice day!
FammeFatale19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 10:13   #753
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Żeby narysować projekt i go opisać nie trzeba mieć uprawnień żadnych
I właśnie rozmawiałam z osobą, która mnie rekrutowała i nie muszę mieć na szczęście żadnych ubezpieczeń, bo ja jedynie wyliczam czy coś wytrzyma różne obciążenia i rysuję Wszystkie wytyczne będą mi podawane.

Kolega od 2 roku pracuje w mechanice lotniczej i za projekt dostaje minimum 500 zł. Jednak w moim przypadku 300 zł za tydzień roboty, jeżdżenie do nich i poprawianie to za mało. Więc pewnie sobie odpuszczę.
No żeby narysować i opisać nie trzeba uprawnień, ale chyba żeby to wdrożyć ktoś musi się pod tym podpisać .. nie sądzę, żeby poważna firma pozwalała sobie wdrażać projekty studentów bez sprawdzenia i podpisu kogoś z uprawnieniami jakimikolwiek.

A skoro chcesz odpuścić - masz coś innego na oku? pracowałaś kiedykolwiek? jeśli nie, to trochę lipa, bo pomału nawet wykształcenie techniczne bez doświadczenia jakiegokolwiek przestaje wystarczać.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 10:18   #754
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No żeby narysować i opisać nie trzeba uprawnień, ale chyba żeby to wdrożyć ktoś musi się pod tym podpisać .. nie sądzę, żeby poważna firma pozwalała sobie wdrażać projekty studentów bez sprawdzenia i podpisu kogoś z uprawnieniami jakimikolwiek.

A skoro chcesz odpuścić - masz coś innego na oku? pracowałaś kiedykolwiek? jeśli nie, to trochę lipa, bo pomału nawet wykształcenie techniczne bez doświadczenia jakiegokolwiek przestaje wystarczać.
Ja bym tylko rysowała i wyliczała, przelewała czyjś pomysł do komputera. Tyle. Reszta by mnie nie obchodziła

Pracuję od początku liceum, na studiach utrzymuję już się całkowicie sama, więc aż tak źle nie jest Projekty to tylko próba dorobienia sobie, by móc wynająć kawalerkę Próbowałam się tylko dowiedzieć czy taka stawka w tej branży to jest stawka normalna czy jednak za mała. Chociaż przyznam- może się zdecyduję na to na wakacjach, jak odejmą mi zajęcia na obu uczelniach. Zawsze 600 zł wiecej
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3

Edytowane przez Oh Peggy Brown
Czas edycji: 2012-05-20 o 10:20
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 10:26   #755
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez FammeFatale19 Pokaż wiadomość
[/B]

Trudno.
Ja mam całkiem inne myślenie niż Ty.
Nie myślę o rozwodach, wypadkach, śmierci, bo nie wyobrażam sobie jakby to nasze życie miało wyglądać z takim podejściem.

To nasz dług i wcale serce mnie nie boli płacąc, bo, bo płace za swoje.

A tak na marginesie - Nie wiesz,że hipoteczny kredyt jest ubezpieczony w razie utraty pracy i nie spłacaniu?
To już wiesz.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------




Będę jej wytykać za to jak jeździła przez rok czasu po mnie, np. życząc śmierci mojemu dziecku.
gdzie niby ktoś życzył śmierc??
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 10:29   #756
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Ja bym tylko rysowała i wyliczała, przelewała czyjś pomysł do komputera. Tyle. Reszta by mnie nie obchodziła

Pracuję od początku liceum, na studiach utrzymuję już się całkowicie sama, więc aż tak źle nie jest Projekty to tylko próba dorobienia sobie, by móc wynająć kawalerkę Próbowałam się tylko dowiedzieć czy taka stawka w tej branży to jest stawka normalna czy jednak za mała. Chociaż przyznam- może się zdecyduję na to na wakacjach, jak odejmą mi zajęcia na obu uczelniach. Zawsze 600 zł wiecej
A to jak tak to ok jesteś obrotna widzę to nie zginiesz
A projekty ja na Twoim miejscu bym robiła bardziej dla nabycia doświadczenia niż kasy, nawet kilka miesięcy, żeby zobaczyć jak to jest. No chyba, że robisz coś innego związanego z zawodem
A no i kto wie, może akurat udawałoby Ci się robić je szybciej niż zakładasz? może warto spróbować sprawdzić.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 10:31   #757
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
A to jak tak to ok jesteś obrotna widzę to nie zginiesz
A projekty ja na Twoim miejscu bym robiła bardziej dla nabycia doświadczenia niż kasy, nawet kilka miesięcy, żeby zobaczyć jak to jest. No chyba, że robisz coś innego związanego z zawodem
A no i kto wie, może akurat udawałoby Ci się robić je szybciej niż zakładasz? może warto spróbować sprawdzić.
Chciałam zacząć za 1,5 miesiąca, po sesji, bo nie wiem co będę robiła w wakacje z tym nadmiarem wolnego czasu Ale nie wiem czy jeszcze będzie aktualne
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 10:40   #758
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
A co niby ta wypowiedź wnosi do wątku o szukających pracy??
Idz dziewczyno lepiej do specjalisty a nie forum zasmiecasz
a jak jej się wypowiedź odnosi do tematu?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 11:48   #759
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
Hehe śmieszna jesteś, lazisz za mną jak pies, po co? Ty się kompromitujesz. Masz takie piękne życie jak nam pokazujesz a je marnujesz na forum dla głupich plotek. I tz twierdzisz że jestem biorą. A mogę sobie myśleć o twojej rodzinie bo zywnie podoba, twoim siedzeniem tutaj niczego nie zmienisz. Nawet mój cię komentuje jako tepa i głupia. I myślisz że jak nam pokazesz ile zyskałas za dawanie d. Fagasowi żeby żyć jak chcesz to coś nas to obchodzi ?
Czy wy się dziewczyny znacie spoza forum? Takie odnoszę wrażenie po przeczytaniu waszych wpisów.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:07   #760
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Czy wy się dziewczyny znacie spoza forum? Takie odnoszę wrażenie po przeczytaniu waszych wpisów.

Też odnosze takie wrażenie i wcale mi sie nie podoba, dokąd zachodzi ta dyskusja
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:36   #761
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Tak znany się z innego forum tj vitalia. Byłyśmy jako znajome w kontaktach ale doszło między nami do kłótni i ogólnie się gryziemy. Odeszłam z tamtego forum bo byłam przez nią szykanowana, zaskarbila sobie więcej osób, cytowała moje wypowiedzi i dopisywala rażące wypowiedzi i m.in moje intymne sprawy z innych tematów. Co sukienka na wspólnego z tym ile razy seks uprawiam? Ano ma. Fammefatale to jest ta wspólna rzecz. Powiedziałam dokąd odchodzę to te dziewczyny miały czelnosc wyszukać mój profil i obgadywac moje wypowiedzi, nawet moje zdjęcie w metamorfozach. Spójrz kiedy zaczęła pisać na wizazu. Odkąd wróciłam tu po dłuższym czasie. To jest chodzący bluszcz. A mnie pisze że jestem dnem. Tam moderator też ja zjechał za nagonke na mnie.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 12:45   #762
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
Tak znany się z innego forum tj vitalia. Byłyśmy jako znajome w kontaktach ale doszło między nami do kłótni i ogólnie się gryziemy. Odeszłam z tamtego forum bo byłam przez nią szykanowana, zaskarbila sobie więcej osób, cytowała moje wypowiedzi i dopisywala rażące wypowiedzi i m.in moje intymne sprawy z innych tematów. Co sukienka na wspólnego z tym ile razy seks uprawiam? Ano ma. Fammefatale to jest ta wspólna rzecz. Powiedziałam dokąd odchodzę to te dziewczyny miały czelnosc wyszukać mój profil i obgadywac moje wypowiedzi, nawet moje zdjęcie w metamorfozach. Spójrz kiedy zaczęła pisać na wizazu. Odkąd wróciłam tu po dłuższym czasie. To jest chodzący bluszcz. A mnie pisze że jestem dnem. Tam moderator też ja zjechał za nagonke na mnie.
Widzisz nikt nie jest tak naprawdę do końca anonimowy w sieci... tym bardziej że wypisujesz na różnych forach o swoim życiu, prywatnych sprawach przy tym zamieszczając swoje zdjęcia. Sama sobie jesteś winna.

Edytowane przez Milka199
Czas edycji: 2012-05-20 o 12:46
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:54   #763
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Nikt nic nie każe nikomu cytować ani komentować. A tysiące ludzi pisze o prywatnych i intymnych sprawach. Tylko osoba chora umysłowo robi z tego sensację. Też mogłabym zacytować to ile razy się seksi albo nosi jeansy ale po co. Ja ja będę zgłaszać regularnie i poczekam na odzew. Założe się że za 5 minut przylezie i poskarży się tym co do niej napisałam i jak ja skrzywdziłam.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:58   #764
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
A tysiące ludzi pisze o prywatnych i intymnych sprawach. Tylko osoba chora umysłowo robi z tego sensację.
Właśnie Ty jesteś tą osoba która robi wokół siebie i swoich problemów sensacje rozwalając tym kolejny wątek na wizazu.... Od kilku dni bez przerwy natrafiam przypadkiem na Twoje posty i dowiedziałam się o Tobie więcej niż o moim TŻ przez pół roku...
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 13:01   #765
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

A każdego tak sprawdzasz czy tylko mnie ?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 13:28   #766
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 13:32   #767
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Właśnie Ty jesteś tą osoba która robi wokół siebie i swoich problemów sensacje rozwalając tym kolejny wątek na wizazu...
jeśli dziewczyna rzeczywiście za nią łazi i wbija szpile to bądź obiektywna.
Bądźmy szczerze, 24 lata, budowa domu na kredyt i jako tako kręcąca się praca to wciąż trochę za mało, żeby wymądrzać się drugiemu i nie być tylko wymądrzałkiem, jakim to się nie jest zaradnym. Bo chyba nikt nie zaprzeczy, czego dowodem ten wątek, że są osoby, która chcą pracować a nie znajdują? Nie każdy też jest na tyle obrotny, żeby np. od razu otwierać wlasną działalność (to zresztą nie jest magiczne lekarstwo na rozwiązywanie problemów), a potem żeby było najśmieszniej nic tylko narzekać, jak inna z wizażanek, a która jako szefowa chyba oczekuje za to od razu pomnika.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 17:54   #768
FammeFatale19
Raczkowanie
 
Avatar FammeFatale19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Błękitna Laguna
Wiadomości: 170
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
Tak znany się z innego forum tj vitalia. Byłyśmy jako znajome w kontaktach ale doszło między nami do kłótni i ogólnie się gryziemy. Odeszłam z tamtego forum bo byłam przez nią szykanowana, zaskarbila sobie więcej osób, cytowała moje wypowiedzi i dopisywala rażące wypowiedzi i m.in moje intymne sprawy z innych tematów. Co sukienka na wspólnego z tym ile razy seks uprawiam? Ano ma. Fammefatale to jest ta wspólna rzecz. Powiedziałam dokąd odchodzę to te dziewczyny miały czelnosc wyszukać mój profil i obgadywac moje wypowiedzi, nawet moje zdjęcie w metamorfozach. Spójrz kiedy zaczęła pisać na wizazu. Odkąd wróciłam tu po dłuższym czasie. To jest chodzący bluszcz. A mnie pisze że jestem dnem. Tam moderator też ja zjechał za nagonke na mnie.
What???
My nigdy nie byłyśmy znajomymi, nie pochlebiaj sobie ;-))
Ty już nie bądź taka święta.
Pięknie się tutaj przedstawiłaś, jako niewiniątko.
Ale Ci mają wiedzieć to wiedzą kim jesteś, jaka jesteś.
Mi się nie chce tego opisywać.
Bo do jutra nie skończę.


HULTAJ

Nie mam NIC do ludzi bez pracy.
Tylko ta dziewucha wykorzystała wszystkie możliwe epitety tego świata na mnie.
Od kur*w, szmat, naciągar na brzuch, że mój facet to fagas i frajer, że ja jestem leniem,kurą domową, a ona wspaniałą, bo ma rentę i się do prądu dokłada.
Nazywa mnie od pustych, głupich blondyn, a sama rok temu miała jasne blond włosy.

Szkoda w ogóle gadać.

Że dziecko to tragedia, porażka, że ja jej zazdroszczę.
Czego?
Napisałam tylko jak można sobie ułożyć życie ( z naciskiem na - Z DZIECKIEM) I OCZYWIŚCIE NIE UWAŻAM,ŻE JESTEM bóg WIE JAKA WSPANIAŁA, BO TO I TAMTO.
Bo są ludzie,którzy osiągnęli dużo więcej, co zresztą wcześniej też już napisałam, ale nie piszę nikomu z tego powodu "Mam nadzieję,że Twój fagas cię rzucić i zostaniesz bez niczego, pójdziesz pod most albo do domu samotnej matki" "Oby twoje dziecko zdechło, bo jesteś po☠☠☠☠☠☠☠oną matką i takim się prawa zabiera" "jesteś zwykłą ☠☠☠☠ą, bo założyłaś spódnicę i o obcasy, tylko w bramie cię wy*rucać""Jesteś głupim patykiem bez dupy i cycków" - bo sama ma za dużo.

W takim układzie - Masz firmę, dużo pieniędzy.
Idąc tokiem myślenia Agusi - Życzę Ci z całej siły abyś splajtowała i zgniła w długach do końca życie, które będą spłacały Twoje dzieci"

Taki mały przykład, a propos mojego rzekomego "chwalenia się".

I od tej chwili będę się starała ignorować tą osobę.
Chyba,ze mnie gdzieś wyprowadzi z równowagi....
__________________
Have a nice day!

Edytowane przez FammeFatale19
Czas edycji: 2012-05-20 o 18:12
FammeFatale19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:10   #769
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez FammeFatale19 Pokaż wiadomość
Ty już nie bądź taka święta.
Pięknie się tutaj przedstawiłaś, jako niewiniątko.
Ale Ci mają wiedzieć to wiedzą kim jesteś, jaka jesteś.
Mi się nie chce tego opisywać.
Bo do jutra nie skończę.
A czy kogokolwiek poza wami dwoma to obchodzi? Mnie naprawdę nie interesuje to która, na którą i co powiedziała kiedyś na jakimś forum.
Wyjaśniajcie sobie to dziewczyny prywatnie, a nie na forum publicznym.
Jeszcze trochę, a obie dostaniecie bana albo ostrzeżenie i na tym się skończy publiczne pranie brudów.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 18:10   #770
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Kurczę, laski, nie szkoda Wam życia i nerwów na przepychanki w necie z osobą, której nawet na oczy nie widziałyście? Mało ważne, która zaczęła i dlaczego, ciągnąc to jesteście siebie warte i tyle.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:12   #771
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:21   #772
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Najlepiej zamknięty klub ze wstępem tylko dla obu pań Będą mogły sobie wyjaśniać wszystkie żale do bólu bez mieszania w spór osób postronnych
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:21   #773
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Najlepiej prywatny, tylko dla nich

Odechciewa się czytać wątki widząc takie przepychanki, a można się naprawdę dużo od innych dziewczyn dowiedzieć.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2012-05-20 o 18:26
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:22   #774
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Najlepiej prywatny, tylko dla nich

Odechciewa się czytać wątki widząc takie przepychanki, a można się naprawdę dużo od innych dziewczyn dowiedzieć.
Pomyślałyśmy o tym samym
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:26   #775
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Ja właśnie szukam pracy. Póki co, staram się myśleć optymistycznie. Pomaga mi fakt, że ostatnio wściekłam się na firmę w której pracuję. Tutaj liczą się tylko znajomości Koleżanka dostała um. o pracę i co? Zaiwania po godzinach/nocach, robi wiele rzeczy na mieście, bo ktoś inny olał itp. itd. I tak dostaje później ochrzan.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:52   #776
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Mówiłam że przyjdzie za mną i napisze wyzyska które kieruje na nią. Chwali się jak ja nazywałam a mam przedstawić prywatne wiadomości? Kogo ty chcesz oszukać. Przyjazisz na każda moja odpowiedź i mnie gnoisz. Ty lazisz za mną. Szukasz przyjaciół tu? Vitalia to nie wizaz, oni mają dosyć twoich opowieści i nie trzymania się tematu. Zgłaszam za zaśmiecanie i nękanie
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:54   #777
FammeFatale19
Raczkowanie
 
Avatar FammeFatale19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Błękitna Laguna
Wiadomości: 170
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
A czy kogokolwiek poza wami dwoma to obchodzi? Mnie naprawdę nie interesuje to która, na którą i co powiedziała kiedyś na jakimś forum.
Wyjaśniajcie sobie to dziewczyny prywatnie, a nie na forum publicznym.
Jeszcze trochę, a obie dostaniecie bana albo ostrzeżenie i na tym się skończy publiczne pranie brudów.
Dlatego przepraszam Was bardzo za zamieszanie.

A ty agucha skończ już.
__________________
Have a nice day!

Edytowane przez FammeFatale19
Czas edycji: 2012-05-20 o 18:56
FammeFatale19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:54   #778
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

jak klikniecie sobie na wasze nicki to pojawi sie opcja wyslij wiadomosc prywatna. Uzyjcie jej.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 19:25   #779
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
A czy kogokolwiek poza wami dwoma to obchodzi? Mnie naprawdę nie interesuje to która, na którą i co powiedziała kiedyś na jakimś forum.
Wyjaśniajcie sobie to dziewczyny prywatnie, a nie na forum publicznym.
Jeszcze trochę, a obie dostaniecie bana albo ostrzeżenie i na tym się skończy publiczne pranie brudów.
Dokładnie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 19:50   #780
naataa9009
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ..........
Wiadomości: 244
Dot.: Szukanie pracy w dzisiejszych czasach (uwaga wylewam frustracje)

A ja mam jutro wizytę w Pup jakoś niespecialnie mnie to cieszę te miejsce działa na mnie przygnębiająco
naataa9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.