kłucie w dolnej części brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta marki URO-GINEintima

Notka

Forum eksperta marki URO-GINEintima Kłopoty intymne? Masz pytania związane ze zdrowiem i higieną intymną? Zasięgnij porady eksperta dr Katarzyny Muzyka-Placzyńskiej – ginekolog-położnik, która przez trzy miesiące będzie odpowiadała na Wasze pytania. https://wizaz.pl/akcje/intima/urogine/index.php

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 08:04   #1
malgorzata k
Raczkowanie
 
Avatar malgorzata k
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 35

kłucie w dolnej części brzucha


witam chciałam zapytać czy któraś z dziewczyn miała taki sam problem jak ja. Od dłuższego czasu odczuwam częste kłucie w dolnej części brzucha po lewej stronie. Czasem jest mocniejsze a czasem słabsze. Jest to dla mnie duży dyskomfort. Z czym to może być związane. Proszę o pomoc
malgorzata k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 08:06   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: kłucie w dolnej części brzucha

Jajniki, jelita, nerki, pęcherz moczowy. skąd mamy wiedzieć co cię kluje. Idź do lekarza
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 12:35   #3
Polisyndeton
Raczkowanie
 
Avatar Polisyndeton
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: kłucie w dolnej części brzucha

Też tak miałam. Poszłam do rodzinnego i powiedział, że przyczyną jest stres i to skurcze jelit. Dostałam tabletki i jest trochę lepiej, jednak dla pewności idę jeszcze do ginekologa.
Polisyndeton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 11:27   #4
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: kłucie w dolnej części brzucha

Cytat:
Napisane przez malgorzata k Pokaż wiadomość
witam chciałam zapytać czy któraś z dziewczyn miała taki sam problem jak ja. Od dłuższego czasu odczuwam częste kłucie w dolnej części brzucha po lewej stronie. Czasem jest mocniejsze a czasem słabsze. Jest to dla mnie duży dyskomfort. Z czym to może być związane. Proszę o pomoc
Przyczyn opisywanego bólu może być wiele. Aby wykluczyć powód ginekologiczny, należy skonsultować się z lekarzem i wykonać badanie ultrasonograficzne narządu rodnego w pierwszej fazie cyklu, czyli bezpośrednio po miesiączce. Do przyczyn ginekologicznych bólów brzucha zaliczamy torbiele, podkręcanie przydatków, endometrioza, przewlekłe stany zapalne. Jeżeli dolegliwości występują cyklicznie mogą być także związane z bolesną owulacją. Najlepiej więc udać się do ginekologa, a w przypadku wykluczenia powyższych przyczyn wykonać badania wykluczające choroby układu pokarmowego czy moczowego jako powód tych dolegliwości.
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:27   #5
Melanikana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: kłucie w dolnej części brzucha

Cześć, ja też odczuwałam lekkie kłucie w dolnej części brzucha- jak się później okazało ( po badaniu USG) miałam torbiel na jajniku i musiałam przejść laparoskopie. Więc jeśli czuje że coś boli to idź do ginekologa i obowiązkowo się przebadaj.
Melanikana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 10:44   #6
malgorzata k
Raczkowanie
 
Avatar malgorzata k
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 35
Dot.: kłucie w dolnej części brzucha

dziękuję za odpowiedzi. Do lekarza się w końcu wybiorę bo nie byłam od czerwca kiedy poroniłam. Bardzo się boję kolejnej wizyty ale może przemogę strach
malgorzata k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:19   #7
Melanikana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: kłucie w dolnej części brzucha

Kochana nie bój się tylko szybciutko do lekarza na USG. Niestety my kobietki mamy ciężkie życie i musimy bardzo o siebie dbać i często badać. Napisz jak bedziesz już po wizycie.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez malgorzata k Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedzi. Do lekarza się w końcu wybiorę bo nie byłam od czerwca kiedy poroniłam. Bardzo się boję kolejnej wizyty ale może przemogę strach
Widzę, że jesteś z Rzeszowa- gdzie chodzisz do Gin ? bo ja jestem z okolic
Melanikana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 10:41   #8
malgorzata k
Raczkowanie
 
Avatar malgorzata k
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 35
Dot.: kłucie w dolnej części brzucha

ja chodzę do Tyczyna ale myślę nad zmianą ginekologa. Może mi polecisz jakiegoś dobrego
malgorzata k jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta marki URO-GINEintima


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-02 11:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.