Zarządzanie na UEP. Warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła - Edukacja > Studia

Notka

Studia Jakie wybrać? Gdzie studiować? Czego się spodziewać? Jak w ogóle wygląda życie studenta? O tym jak jak wyjść cało z wizyty w dziekanacie, ale też o wielu innych kwestiach dotyczących studenckiego bytu dowiesz się tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-01-02, 19:58   #1
Illaen
Przyczajenie

Zarządzanie na UEP. Warto?

Cześć ^^ Staję teraz przędu trudnym wyborem studiów. Interesują mnie studia związane właśnie z zarządzaniem. Na stronie UEP znalazłam właśnie ten kierunek i specjalizację, która bardzo mi odpowiada: Inwestucje i nieruchomości. Jednak... Warto? Studia z tą specjalizacją pozwalają na prace agenta nieruchomości. Jednak się waham. To jest coś, co szczerze chciałabym robić. Jestem osobą otwartą i dokładną. Do tego nie potrafię siedzieć w miejscu. Ale wątpliwości mi dają zarobki na tym kierunku i późniejsze szudanie pracy. Może ktoś z tego uniwersytetu mógłby się wypowiedzieć? Dać swoją opinię i może opowiedzieć także o innych kierunkach? Jestem otwarta na wszystkie propozycje ^^
Illaen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 01:48   #2
Karla Electra
Rozeznanie

Dot.: Zarządzanie na UEP. Warto?

Jestem studentką 5 roku zarządzania na UEP.
1) Ukończenie danej uczelni i kierunku nie jest gwarantem uzyskania dobrej pracy i zarobków. To niestety przeświadczenie, które ma w sobie wiele młodych osób - ostatnio profesor zadał nam pytanie, czy uważamy że ukończenie tej właśnie uczelni da nam gwarancję dobrze płatnej pracy. Cała grupa zgodnie odpowiedziała, że nie. Powiedział, że zadał to pytanie na pierwszym roku studiów licencjackich - wszyscy odpowiedzieli, że tak i dlatego wybrali tę uczelnię. 4 lata jednak to weryfikują.
2) Agentem nieruchomości możesz być i bez tych studiów. Nawet bez jakichkolwiek innych. Mój kolega, z którym studiowałam na AWFie przygotowywał się sam i zdobył licencję bez studiowania zarządzania nieruchomościami. Pracuje już dwa lata w zawodzie i ma się dobrze, czasami widzę że jest najlepszym agentem miesiąca itp.

Jeżeli nic innego cię nie interesuje to wybierz te studia. Zawsze możesz magisterkę zrobić z czegoś innego albo pracować w zupełnie innym zawodzie.

make-up artist & stylist - wrzesień 2015
AWF Poznań '15 - '18 | UEP '18 - '20

K 2017

Edytowane przez Karla Electra
Czas edycji: 2020-01-05 o 01:51
Karla Electra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 15:55   #3
Illaen
Przyczajenie

Dziękuję ^^ Bo naprawdę jestem dość mocno niezdecydowana. Z matematyki jestem przeciętna (na podstawie) i boję się próbować innych kierunków...
Illaen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 10:17   #4
Polishwolf97
Raczkowanie

Poleciłbym prawo w biznesie lub również prawno- menadżerski.
Polishwolf97 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości