Jak uzyskać blond kolor farbując włosy czarną farba? czyli moję farbowanie :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 20:13   #1
Turkus7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Smile

Jak uzyskać blond kolor farbując włosy czarną farba? czyli moję farbowanie :D


A więc chciałam pofarbować swoje włosy bo znudził mi się już mój blond kolor i odwarzyłam się na czerń . Nie chciałam iść do salonu i tracić za dużo kasy więc postanowiłam poprosić mamę. Normalnie zgodnie z instrukcją rozmieszała farbę w tym czasie przyszła do nas sąsiadka i ja wyszłam otworzyć jej furtkę a mama zaraz za mną wyszła. Rozrobiona farba została w łazience gdy po kilku minutach wróciłyśmy farba stała w nienaruszonym stanie (tak nam się wydawało) no może nie miała już hebanowego koloru może trochę jaśniejszy aaaa i nie dodałam że mam nieznośnego braciszka. Chciałam jeszcze powiedzieć że ocień moich włosów to ciemny blond nie wiele brakuje mi do szatynki.
OK! nakładamy farbę po 45 min. ja do spłukiwania ściągam trzepek a tu siwa głowa!! Wystraszyłam się na maksa Spłukuje a tu nie chce zejść i słyszałam tylko śmiech mojego brata : ,,I JAK TAM BABCIU KOLOR WŁOSÓW ŁADNY WYSZEDŁ?" myślałam że go zaduszę na śmierć bo dodał mi do farby jakiejś mieszanki złożonej z kilku barwników i jajka . Do dziś nie mam pojęcia jak tego niezauwarzyłyśmy ale nie ma tego złego... brat zafundował mi wizytę u fryzjera na przeprsoiny bo według niego po dodaniu tej mieszanki do farby miałam się stać blondynką
Turkus7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:00   #2
magic16girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Jak uzyskać blond kolor farbując włosy czarną farba? czyli moję farbowanie :D

jak z czarnej farby mógł sie zrobić siwy kolor hmmm ciekawe.. nawet jakby wsypał rozjaśniacza to by nie wyszedł ani siwy ani blond
magic16girl jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.