Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o gładkiej depilacji – Ekspert Philips radzi

Notka

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 11:37   #1
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41

Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.


Czyszczenie głowicy, ustawienie depilatora pod odpowiednim kątem do skóry czy odpowiednie zamontowanie nasadek wpływa na dokładność usuwania włosków. W tym wątku pragniemy poruszyć kwestie dotyczące prawidłowego użytkowania i konserwowania depilatorów. Dziewczyny, napiszcie nam jak dbacie o swoje depilatory?
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:51   #2
krolikk
Raczkowanie
 
Avatar krolikk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

Niedawno dostałam swój pierwszy depilator i jestem nowicjuszką pod jakim katem należy trzymać depilator aby jak najbardziej efektywnie wyrywał włoski ? Mam wrażenie, że mój je jedynie urywa bez cebulek.
__________________
Londyn !


Moje loczki
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=108132



Mów mi Klaudia

Edytowane przez krolikk
Czas edycji: 2011-05-24 o 14:31 Powód: błąd
krolikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 11:45   #3
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

Krolikk,
Rzeczywiście sposób ułożenia depilatora wpływa na jego efektywność, dlatego najlepiej jest trzymać urządzenie pod kątem 90 stopni. Optymalizujesz w ten sposób zabieg. Jeśli Twój model nie jest wyposażony w system napinający skórę, to warto zrobić to wolną ręką, dzięki czemu dokładniej usuniesz nawet te krótkie włoski.
Gdybyś potrzebowała więcej wskazówek – czekam na Twoje pytania.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 15:42   #4
La_anui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

no a ja znów mam problem z czyszczeniem depilatora . Otóż po każdej depilacji ściągam nasadkę masującą, i głowicę. Nieestety nie wiem jak skutecznie usunąć z niej włoski. Czyszczę szczoteczką (ta która jest dodawana do zestawu) ale te włoski nie chcą schodzić. Czasem pukam pod bieżącą wodą, ale znów to samo nie pomga. Jak wiec skutecznie wyczyścić depilator. Wydaje mi sie, ze z czasem jest coraz słabszy i boję się, ze to przez moje złe użytkowanie. I czy jesli mam nasadkę do golenia to tez mam ściągnac siateczkę i pod wodą ją czyścić?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
La_anui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:52   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

Witam A ja mam pytanie, czy depilator ma 'termin ważności' Mój ma już kilka latek i się zastanawiam, czy czasem nie powinnam go wymienić na nowy

Wynika to z problemu z wyrywaniem... kiedyś pięknie wyrywał całe włoski z cebulkami, teraz głównie urywa włoski a cebulki zostają Czy to może wina moich włosków i mam za grube cebulki czy depilator zmarniał... eh, przez to muszę właściwie co 1,5-2 tygodnie depilować nóżki
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:59   #6
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

Cytat:
Napisane przez La_anui Pokaż wiadomość
no a ja znów mam problem z czyszczeniem depilatora . Otóż po każdej depilacji ściągam nasadkę masującą, i głowicę. Nieestety nie wiem jak skutecznie usunąć z niej włoski. Czyszczę szczoteczką (ta która jest dodawana do zestawu) ale te włoski nie chcą schodzić. Czasem pukam pod bieżącą wodą, ale znów to samo nie pomga. Jak wiec skutecznie wyczyścić depilator. Wydaje mi sie, ze z czasem jest coraz słabszy i boję się, ze to przez moje złe użytkowanie. I czy jesli mam nasadkę do golenia to tez mam ściągnac siateczkę i pod wodą ją czyścić?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
La_anui,

Proponuję byś za każdym razem wyczyściła nasadkę i głowicę depilującą szczoteczką, a następnie przepłukała pod bieżącą wodą. Czynność tę powinnaś powtarzać po każdorazowym użyciu, dzięki czemu depilator będzie działał prawidłowo i wolniej się wyeksploatuje. Co do nasadki golącej, powinnaś ją czyścić w analogiczny sposób, czyli zdjąć nasadkę (nie folię!), usunąć włoski szczoteczką i opłukać pod bieżącą wodą.

Mam nadzieję, że pomogłam.

Pozdrawiam,

Expert Philips.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Witam A ja mam pytanie, czy depilator ma 'termin ważności' Mój ma już kilka latek i się zastanawiam, czy czasem nie powinnam go wymienić na nowy

Wynika to z problemu z wyrywaniem... kiedyś pięknie wyrywał całe włoski z cebulkami, teraz głównie urywa włoski a cebulki zostają Czy to może wina moich włosków i mam za grube cebulki czy depilator zmarniał... eh, przez to muszę właściwie co 1,5-2 tygodnie depilować nóżki
Kolciag,

Nie można określić jednoznacznie żywotności depilatora, gdyż tak jak każde urządzenie, z czasem - eksploatuje się. Wskazuje się, że średnio okres ten wynosi dwa lata, ale jest uzależniony od wielu czynników:

- częstotliwości użytkowania,

- rodzaju owłosienia (czy jest twarde czy nie),

- sposobów konserwacji.

Jeśli zaobserwowałaś, że Twój depilator nie działa już tak jak kiedyś, a masz go już od kilku lat, to warto zastanowić się nad zakupem nowego modelu. Ze swojej strony, chętnie pomogę. Dodatkowo przypominam, że kupując depilator Philips, zyskujesz szansę wygrania nawet 50 par butów.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Witam A ja mam pytanie, czy depilator ma 'termin ważności' Mój ma już kilka latek i się zastanawiam, czy czasem nie powinnam go wymienić na nowy

Wynika to z problemu z wyrywaniem... kiedyś pięknie wyrywał całe włoski z cebulkami, teraz głównie urywa włoski a cebulki zostają Czy to może wina moich włosków i mam za grube cebulki czy depilator zmarniał... eh, przez to muszę właściwie co 1,5-2 tygodnie depilować nóżki
Kolciag,

Nie można określić jednoznacznie żywotności depilatora, gdyż tak jak każde urządzenie, z czasem - eksploatuje się. Wskazuje się, że średnio okres ten wynosi dwa lata, ale jest uzależniony od wielu czynników:

- częstotliwości użytkowania,

- rodzaju owłosienia (czy jest twarde czy nie),

- sposobów konserwacji.

Jeśli zaobserwowałaś, że Twój depilator nie działa już tak jak kiedyś, a masz go już od kilku lat, to warto zastanowić się nad zakupem nowego modelu. Ze swojej strony, chętnie pomogę. Dodatkowo przypominam, że kupując depilator Philips, zyskujesz szansę wygrania nawet 50 par butów.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:17   #7
La_anui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

[QUOTE=Expert Philips;27076450]La_anui,

Proponuję byś za każdym razem wyczyściła nasadkę i głowicę depilującą szczoteczką, a następnie przepłukała pod bieżącą wodą. Czynność tę powinnaś powtarzać po każdorazowym użyciu, dzięki czemu depilator będzie działał prawidłowo i wolniej się wyeksploatuje. Co do nasadki golącej, powinnaś ją czyścić w analogiczny sposób, czyli zdjąć nasadkę (nie folię!), usunąć włoski szczoteczką i opłukać pod bieżącą wodą.

Mam nadzieję, że pomogłam.

Pozdrawiam,

Expert Philips.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

No tak ale jak czyszcze szczoteczką, to te włoski nie wychodzą Mam wrażenie, zę częśc z nich wchodzi między pensety. Czy jest zasada która mówi w którą stronę kręcić głowicą przy czyszczeniu szczoteczką?
La_anui jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 12:38   #8
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

Cytat:
Napisane przez Expert Philips Pokaż wiadomość
Kolciag,

Nie można określić jednoznacznie żywotności depilatora, gdyż tak jak każde urządzenie, z czasem - eksploatuje się. Wskazuje się, że średnio okres ten wynosi dwa lata, ale jest uzależniony od wielu czynników:

- częstotliwości użytkowania,

- rodzaju owłosienia (czy jest twarde czy nie),

- sposobów konserwacji.

Jeśli zaobserwowałaś, że Twój depilator nie działa już tak jak kiedyś, a masz go już od kilku lat, to warto zastanowić się nad zakupem nowego modelu. Ze swojej strony, chętnie pomogę. Dodatkowo przypominam, że kupując depilator Philips, zyskujesz szansę wygrania nawet 50 par butów.
Dziękuję pięknie, no to chyba już czas
A do kiedy jest ta promocja Bo ja chętnie 50 par butów przygarnę

Co prawda mój nie był używany aż tak często, ale włoski mam wyjątkowo paskudne
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 13:31   #9
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

Kolciag,
Promocja trwa do 15 sierpnia, więc masz jeszcze sporo czasu.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 13:34   #10
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

Cytat:
Napisane przez Expert Philips Pokaż wiadomość
Kolciag,
Promocja trwa do 15 sierpnia, więc masz jeszcze sporo czasu.
Oooo, no to super... to ja na lipiec szykuję się na zakup
Muszę poczytać o Waszych nowych depilatorkach
Na pewno poproszę też o pomoc w wyborze
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:29   #11
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Zadbaj o siebie – zadbaj o swój depilator.

Kolciag,
Chętnie pomogę.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o gładkiej depilacji – Ekspert Philips radzi


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.