Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 00:35   #31
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Dziewczyny, gdy sklep otrzyma nasza platnosc to jaki jest status zamowienia? Zaakceptowane? Czy taki jest status jesli jeszcze wplaty nie zaksiegowali?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2012-12-18 o 00:39
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 08:59   #32
Seidaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Problem ze sklepem internetowym Zalando!!!

Witajcie!!


moje pytanie może wydawać się dość proste, ale dla upewnienia pytam:

czy zamawiając w zalando i wybierając płatność "z góry"-przelew, płacę za przelew za granicę prowizję (bank PKO BP) tzw. IBAN???

czy któraś z Was dokonywała w tym sklepie przelewu ??

dziękuję za odp!
Seidaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:05   #33
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Cytat:
Napisane przez Lirielle Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Może ktoś jeszcze ma swoją opinię na temat tego sklepu?

P.S żeby nie zakładać nowego wątku: może znacie inne dobre, sprawdzone internetowe sklepy, w których można znaleźć ładne sukienki?
Asos.com mam juz stamtad 3 sukienki! Rozmiar idealny na mnie, bardzo porządne wykonanie, polecam
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:25   #34
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Dla mnie porażka!
Kupiłam płaszcz i sukienkę za prawie 500zł. Rzeczy zwróciłam tego samego dnia. Na zwrot pieniędzy czekam już prawie miesiąc!!!
Moje maile pozostają bez odpowiedzi!
Porażka! Pierwszy i ostatni raz tam coś zamawiam.
Jest sklep traktujący klientów niepoważnie.
Nie polecam!!!!!!!!!!!
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:05   #35
ela1806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Nigdy nie kupujcie w sklepie Zalando, jak również w Złotych Wyprzedażach!!! Te oba portale oferują podróbki, a następnie nie zwracają pieniędzy za zwrócony towar!! Zobaczcie w zalando oferują markowe po cenach albo takich samych jak w sklepie bądź w atrakcyjnych obniżkach jednakże są to podróbki, często też są to podróbki modeli ze starych kolekcji np. sukienka elisabetta franchi w cenie 2500 zł często ze starej kolekcji - taką sukienkę kupisz na stronie tej marki w tej samej cenie i to z nowej kolekcji, stare kolekcje też mają w przecenie. Kolejna rzecz sukienka z pinko za 800 zł, gdy od dawna jest już nowa kolekcja, a dana sukienka kosztowała 3000 zł, a na przecenie w markowym sklepie 2000 zł. Skąd Zalando wzięłoby wogóle rzeczy dobrych marek, skoro te marki mają własne strony internetowe, gdzie możesz także zamówić towar!! To są wszystkie podróbki, a jak sobie zamówisz coś i chcesz zwrócić to nie zwracają pieniędzy!!!!
ela1806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 09:32   #36
rimsky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 11
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

nadal maja duzy problem ze zwrotem pieniedzy i obsluga klienta w ogole, bardzo nieprofesjonalny sklep, kupujcie gdzie indziej.
polecam z kolei i sarenze i spartoo i butyk, asortyment i obsluga super.
rimsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 19:20   #37
Antosiamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

W ubiegłym tygodniu kupiłam sukienkę - cena bardzo OK (po przecenie), więc stwierdziłam że przetestuję sklep. Wpłata w dnu zamówienia.
Chociaż nieco niepokoił mnie niezmienny status mojego zamówienia ("oczekujące") cierpliwie odczekałam 5 dni roboczych.
Przez cały ten czas status nie uległ zmianie.
Dziś Miła Pani na infolinii poinformowała mnie, ze nie wie kiedy otrzymam zamówioną sukienkę, ponieważ mają problem z księgowaniem (co mnie to obchodzi?), a system tak jest skonstruowany, że dopóki nie zostanie zaksięgowana wpłata, nie zostanie do magazynu przesłana informacja o wysyłce.
Daje im jeszcze dwa dni, później występuję o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy.

Tak więc jeżeli chodzi o mnie - nie polecam!
Podpadli przy pierwszym podejściu i na pewno nie będę ich klientką.
Antosiamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 23:05   #38
Alessandra88
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 116
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

A ja mam takie może głupie pytanie, ale czy w sklepie Zalando jakieś obniżki bywają zawsze, czy tylko teraz w okresie wyprzedaży?
Alessandra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 10:45   #39
Antosiamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Sukienka którą kupiłam wcześniej miała regularną cenę.

A co do mojego problemu:
- 9 dni po wpłacie dostałam info o tym, że wpłata do nich dotarła i że przesyłka powinna do mnie dotrzeć w ciągu 3-5 dni.

Hmmmm... czekam
Antosiamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:26   #40
aneta_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

a ja w kontekście tuty;u chciałabym przestrzec przed sklepem. Jeżeli ktoś ma upatrzony zakup i jest pewien rozmiaru to ok, dostawa szybka i zero problemów.
Problemy zaczynają się przy zwrotach, ja jednego dokonywałam w grudniu i od 19 grudnia biegnie 2-tygodniowy termin na zwrot. Do dziś nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy. Zalando kompletnie mnie nie informowało o problemie z płatnościami, sama musiałam do nich wydzwaniać, zgłaszać reklamacje. Panie z infolinii poza standardowym tekstem, że napiszą maila do księgowości nie były zbyt pomocne, a kontakt jest z niestety tylko z nimi. Nie ma możliwości skontaktowania się z menadżerem czy księgowością. Reasumując, ja przez nich mam teraz uraz do zakupów internetowych i nie polecam ich sklepu.
aneta_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 07:14   #41
Douillet
Przyczajenie
 
Avatar Douillet
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Zamówiłam... właśnie minęło 5 dni po wpłacie pieniędzy, a informacji na temat wysyłki - żadnej... czekam...
Na pewno już dziś mogę stwierdzić, że więcej w zalando nie zamierzam zamawiać, już dużo lepiej radzi sobie answear, gdzie towar zawsze dostaję następnego dnia....

Nie polecam!
Douillet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 09:00   #42
Dzusiii7
Przyczajenie
 
Avatar Dzusiii7
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Question Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Cześć dziewczyny szukałam klasycznych szpilek bez platformy i natknęłam się na wspomniane już wcześniej strony zalando i spartoo..
Chcę abyście mi doradziły które wyglądają wizualnie lepiej bo jak dla mnie to obydwie pary są cudowne Potrzebuję obiektywnej oceny od kobiet bo niestety od mojego TŻ nie ma co liczyć na jakąkolwiek ocenę butów
1 http://www.zalando.pl/mai-piu-senza-...1a01w-802.html
2 http://www.spartoo.pl/Buffalo-COLLEE...rack_id=314505
__________________
"Nic nie może przecież wiecznie trwać"
Dzusiii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:46   #43
EFly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Zakupy w Zalando to wielkie oszustwo. Zakupiłam dwie pary spodni, ale nie spełniały moich oczekiwań więc je oddałam. kurier je zabrał i tyle widziałam spodnie i pieniądze za nie. Gdy zwróciłam się o zwrot pieniędzy odpisano mi że mają problemy techniczne i nie ma możliwości wypłacić mi pieniędzy (460zł). Wnioski wyciągnijcie same. Pozdrawiam
EFly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 06:59   #44
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Ja juz kilkanaście razy robiłam zakupy w sklepie Zalando...Szczerze mówiąc nie miałam z nimi większych problemów, kilkakrotnie owszem musiałam dzwonić i przypominać im o zwrocie pieniedzy, ale w koncu sie doczekałam...Dziś odsyłam towar reklamowany.
Co do jakości rzeczy, to także bardzo różnie. Niektóre rzeczy są podłej jakości, inne nie estetycznie wykonczone, keszcze inne zupelnie niewymiarowe. Ceny też nie sa porywające, jest zwyczajnie drogo. Jest zwyczajnie drogo. Ja najbardziej jestem zadowolona z duzego lampionu w kształcie domku za 14 zł a wielgachny na pół okna i pieknie rozswietla mi sypialnie Co do marek to z nowosci mint&berry jest ciut w moim guście, a z jakoscia to tez roznie.
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 07:58   #45
Douillet
Przyczajenie
 
Avatar Douillet
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Paczkę dostałam dokładnie 10 dni po wpłacie pieniędzy. Towar jak najbardziej OK, nie odsyłam, aczkolwiek mimo wszystko niesmak pozostał, także to był mój pierwszy, a zarazem ostatni raz u nich...
Douillet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:20   #46
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Do tej pory kupowałem tam dwukrotnie. Zawsze wszystko kończyło się sukcesem.
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:41   #47
Annika_Vik
Przyczajenie
 
Avatar Annika_Vik
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 28
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Niestety i ja PRZESTRZEGAM!
od miesiąca czekam na zwrot pieniędzy. Wcześniej kupowałam w tym sklepie, ale po raz pierwszy cokolwiek zwracałam. I czekam na moje 607 zł, na maile nikt nie odpowiada.

Nie polecam, jest wiele innych sklepów, w spartoo i sarenza nie było nigdy takich problemów.
Annika_Vik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:53   #48
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

dziewczyny,czy któraś może się podzielić kodem rabatowym na 40zł z newslettera? mi nic nie przyszło a pilnie potrzebuje, wiem, że kod jest wielokrotnego użytku, dzięki!
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 16:58   #49
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Witam,
Jeżeli mogę podzielić się swoją opinią to powiem jedno... NIE POLECAM!!!
Zamówiłam tam buty za 239,00... Wszystko ok, paczka przyszła szybko. I tu rozczarowanie. Po pierwsze paczka przyszła otwarta!! Niestety byłam wtedy w pracy i odbierał ktoś inny. Buty za tą ceną okazały się nie skórzane tylko zrobione z tworzywa sztucznego, a na stronie napisane skóra zarówno na zewnątrz i w środku. Jednym słowem oszukują ludzi na wszystkim! Nie polecam. Gdyby nie to, że są to buty ślubne i tego koloru poszukiwałam od paru miesięcy to odesłałabym je im.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 17:44   #50
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Ja czekam na zwrot kasy więc opinia ostateczna bedzie po zwrocie.

Zamówiłam buty - ostatnia para roz. 39, paczka przyszla po 2 dniach - zły rozmiar :-/

Zwrot to masakra ! dodzwonic sie do Opeku to cud , 20 minut na linii, potem 2 godziny czekania na kuriera i dopiero kolejne 20 minut na linii , dostalm nr do mojego oddzialu zadzwonilam i po 2 minutach kurier był.
Odebrał, pojechał zwrot przyjęty i czekam.

Pierwsze zamówienie i wrażenie - burdel na kółkach a zamiast czekać na odebranie tel. doszłabym spacerkiem na pocztę.

Czekam na kasę
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 13:50   #51
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Zwrot kasy dostałam po 5 dniach wiec jestem w szoku.
Czy ponownie cos zamówię? nie wiem, nie sądzę, bałagan i jazda z kurierem mnie zniechęca, a szkoda bo mają fajne rzeczy
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 15:08   #52
angela_louvre
Przyczajenie
 
Avatar angela_louvre
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Hubertowo
Wiadomości: 8
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Ileż trzeba było czekać, aż ktoś spojrzy, że za oceanem furorę robi Zappos i wprowadzi coś takiego do naszego kraju. Chyba ciężko było inwestorów przekonać, aby dać taki kredyt zaufania w postaci darmowych wysyłek i zwrotów. Ale cóż - zawsze byliśmy w tyle w biznesie.
__________________
<Błąd wyświetlania podpisu>
angela_louvre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 20:03   #53
xaxa1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Popieram w 100% bojkot Zalando - sprzedaż internetowa w Nnajgorszym wydaniu. Po 12 dniach dostalam buty w innym niz zamówiłam rozmiarze. Muszę zwrócić czekac na moje pieniadze a jak mimo wszystko je chcę to kupic i zapłacić jeszcze raz. To pierwszy skandal bo przecież nie wywiązali się z umowy ale na infolinii pani obiecała mi rabat 10%. Dziś po interwencji dostałam kod. Weszlam na stronę zeby zamówić bo bardzo mi się podobają i uwaga!! Juz dzis sa 10% droższe!!! Niz były wczoraj! Niezli oszuści, prawda? Ja to zglaszam Rzecznikowi Konsumentów i zachęcam do tego wszystkich którzy tak jak ja czują się oszukani...
xaxa1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 07:29   #54
aneta_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

XaXa możesz mieć problem ze zgłoszeniem sprawy Rzecznikowi Konsumentów. Przy moich problemach z odzyskaniem środków za zwrócone towary (czekałam chyba półtora miesiąca) dzwoniłam do rzecznika, UOKiK, federacji konsumenta. Problem w tym, że firma ma siedzibę poza granicami kraju i musiałabyś tam dochodzić swoich praw. Polecono mi jedynie kontakt z Europejskim Centrum Konsumenckim. Złożenie skargi odbywa się poprzez stronę internetową i jest bardzo proste. Problem w tym, że to działa na zasadzie mediacji. oni wysyłają zgłoszenie do swojego odpowiednika w Niemczech i on dopiero kontaktuje się z Zalando, które może nie być zainteresowane rozwiązaniem problemu. To nie sąd. Ja po prostu kilka razy dziennie wydzwaniałam na infolinię i niestety momentam i byłam niezbyt przyjemna ale uznałam, że jeżeli Panie tam pracujące nie chcą mnie połączyć z księgowością lu menadżerem to znaczy, że one są jedynymi osobami, któe mają mi pomóc i nie miałam oporów, żeby wyrażać co sądzę o ich sposobie działania, prawdomówności itp. A jak poprosiłam o połączenie z menadżerem powiedziały, że on mówi tylko po niemiecku, ja też.. ale oczywiście Panią tylko zatkało i i tak nie poprosiła go do telefonu Niestety z cenami miałam podobną obserwację, z dnia na dzień wzrastały z nieuzasadnionych powodów.
aneta_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 22:06   #55
Arwena90
Przyczajenie
 
Avatar Arwena90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Miałam identyczną sytuację tylko, że z sukienką. Przysłali mi rozmiar 40 a zamawiałam 38. W dodatku jakaś kre***ka na infolinii próbowała mi wcisnąć, że angielski rozmiar 12 to europejski 38 a to że na metce jest napisane UK 12 EUR 40 to nie jest ich wina. Oczywiście kiedy napisałam maila, że czekam na rozmiar 38 to mi odpisali, że niestety już takiego nie ma ale mam odesłać rozmiar 40 i mi zwrócą pieniądze. W d*** mam coś takiego jak sukienka była zamówiona na wesele.
Musiałam wydawać dodatkowe pieniądze na krawcową żeby ją zmniejszyć. NIE POLECAM I NA PEWNO NIE ZROBIĘ TAM WIĘCEJ ZAKUPÓW.
Z resztą na forach internetowych jest mnóstwo negatywnych opinii dotyczących pomyłek w rozmiarach i problemów ze zwrotem pieniędzy za odesłany towar. Zachęcam do lektury

Cytat:
Napisane przez dabia15 Pokaż wiadomość
Witam drogie czytelniczki.
Zamówiłam z tego sklepu obuwie, byłam taka podekscytowana przy otwieraniu paczki a tu niespodzianka - przysłali mi zupełnie inne buty
Jestem bardzo zawiedziona, bo teraz muszę się bawić w odsyłanie, czekać 1-2 tygodnie na pieniądze, bo na przysłanie zamawianego przeze mnie towaru nie mam co liczyć-już nie ma mojego rozmiaru Nie rozumiem takich pomyłek, ponieważ przed wysłaniem powinno wszystko zostać dokładnie sprawdzone !
Nie chcę nikogo zniechęcać do Zalando, ale ja wiem, że zastanowię się jeszcze 100 razy nad zakupami w tym sklepie.
Pozdrawiam.
Arwena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 08:42   #56
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Smile Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Robiąc pierwszy raz zakupy w Zalando nieźle się przez ten wątek wystrachałam, ale zupełnie niepotrzebnie.
Teraz widzę, że większość wpisów (szczególnie użytkowników z 1 czy 2 postami) to antyreklama konkurencji.
Dwa razy kupowałam rzeczy w Zalando - za pierwszym razem 3 pary butów - wszystko było ok, jedynie przesyłka lekko opóźniona - ale mnie o tym uprzedzili. Jedną parę Hogla złapałam z przeceną z 700 na 200
Za drugim razem zamówiłam ubrania i tu niestety nie trafiłam (nie leżały ), 2 rzeczy musiałam odesłać.
Wszystko odbyła się bezproblemowo, byłam informowana o terminie odbioru przesyłki przez kuriera. Zwrot kasy nastąpił po niecałych dwóch tygodniach. Ja sklep polecam.
__________________
Obsession


Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 11:20   #57
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Ja także jestem zadowolona z zakupów na Zalando, wszystko było na prawdę na najwyższym poziomie więc ja jedynie mogę polecić tam zakupy
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:11   #58
LillaLoya
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Jest drogo a nawet można powiedzieć bardzo drogo ale nie dziwota przecież muszą jakoś zarabiać na zwroty i darmową infolinię
LillaLoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:35   #59
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Cytat:
Napisane przez LillaLoya Pokaż wiadomość
Jest drogo a nawet można powiedzieć bardzo drogo ale nie dziwota przecież muszą jakoś zarabiać na zwroty i darmową infolinię
Myślę, że to czy jest drogo/tanio zależy w dużym stopniu od marki i konkretnych produktów. Przykładowo ceny torebek M. Korsa są całkiem atrakcyjne w porównaniu z innymi sklepami, a już np. jeansy Replay udało mi się kupić stacjonarnie ponad dwukrotnie taniej niż w Zalando... Wydaje mi się, że to jednak domena tego typu portali zakupowych, że ceny są zróżnicowane i trzeba szukać okazji.

osobiście Zalando polecam, nie miałam żadnych problemów z realizacją zamówienia.
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...

Edytowane przez katrina_s
Czas edycji: 2013-05-07 o 13:37
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:04   #60
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

No ja właściwie tez moge polecić. I trzeba polować na okazje. Drogo - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-22 21:37:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.