Suszarka Bosch Quattro-Ion - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-07, 20:12   #1
taurant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Smile

Suszarka Bosch Quattro-Ion


Kochane
miałam to ogromne szczęście, że dostałam do testowania wspaniałą suszarkę Bosch Quattro-Ion. Ta dziwna nazwa oznacza poczwórną jonizację, dzięki czemu moje włosy są gładkie i lśniące.
Moje włosy, to klasyczne "siano" - są gęste, ale niestety oklapnięte i cienkie. Dzięki tej funkcji, o której kiedyś tam pewnie słuchałam na lekcji fizyki, podczas suszenia na powierzchni moich włosów powstają jony, które powodują, że włosy nie dość, że stają się gładsze i miększe, to jeszcze na dłużej zachowują wilgoć - a to daje długofalowe pozytywne efekty. Co istotne jonizacja wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych, więc odkąd mam suszarkę Bosha chętniej stosuję różnego rodzaju balsamy czy mgiełki nie wymagające spłukiwania.
Jeśli chodzi o te funkcje śmiało mogę stwierdzić, że suszarka spełniła moje oczekiwania - włosy się nie puszą, pomimo, że często są stylizowane przy pomocy wielu preparatów są sprężyste i wilgotne, gładkie i bardzo miłe w dotyku... A dodatkowo, przy włączaniu jonizatora na suszarce zapala się czerwona lampka, co wygląda naprawdę kosmicznie

Suszarka Bosch wyposażona w dyfuzor oraz koncentrator powietrza jest poręczna, ma miękki uchwyt i ergonomicznie wyprofilowaną rączkę, dzięki czemu nie wyślizguje się z ręki podczas używania. Jest cicha, a sześciostopniowa możliwość nadmuchu powietrza pozwala szybko wysuszyć i ułożyć włosy oraz utrwalić fryzurę - dzięki zimnemu nadmuchowi powietrza.

DZIĘKUJĘ za możliwość przetestowania tego sprzętu. Moje włosy są wdzięczne za system Quattro-Ion
taurant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 12:04   #2
miraga_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Suszarka Bosch Quattro-Ion

przeniesione

Edytowane przez miraga_
Czas edycji: 2014-07-10 o 13:51
miraga_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 12:04:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.