Z therm line fast czas na zmianę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-24, 21:18   #1
souris5
Raczkowanie
 
Avatar souris5
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 231

Z therm line fast czas na zmianę


Walkę z kilogramami przy wsparciu TLF rozpoczęłam już 2 tygodnie temu. Z powodów techniczmych relację zaczynam właśnie dziś. Minęło dokładnie 14 dni od pierwszej tabletki. Na razie nie pochwalę się żadnym spadkiem wagi, ponieważ nie zdobyłam się jeszcze na ważenie. Chciałabym zrzucić 30 kg, z therm line fastem wystartowałam. Jem 5 razy dziennie, do każdego posiłku staram się włączyć warzywa i białko. Na siłowni ćwiczę 3 razy w tygodniu, mniej więcej 1,5 godziny. Po zjedzeniu tabletki, mam duuuużo mniejszy apetyt, wręcz nie jestem głodna. Mam więcej energii w ciągu dnia i przede wszystkim okropna opuchlizna zaczęła schodzić. Ubrania stały się luźniejsze. Jestem pozytywnie nastawiona.
souris5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:23   #2
souris5
Raczkowanie
 
Avatar souris5
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 231
Dot.: Z therm line fast czas na zmianę

Minęły święta, w święta niestety dieta trochę poległa i z piciem wody było dużo gorzej i nawet z regularnością posiłków, szło okropnie. Ale już od wtorku zaczęłam ponownie, siłownia zaliczona, dietetycznie również lepiej. Wagowo -3 kg. jak dla mnie jest to zadowalający wynik w 3 tygodnie. Tym bardziej po świętach. Myślę, że jak jeszcze bardziej się przyłożę to będzie jeszcze lepiej!
souris5 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-31 23:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.