Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-23, 09:46   #3271
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nadal uważam, że dużą winę muszą ponosić ich umowy z TVN. Myślę, że nie mogą w połowie eksperymentu powiedzieć, że kogoś poznali i rezygnują. Na pewno dałoby się to rozegrać z większą klasą, ale ktoś już pisał, że Adam wygląda, jakby miał pewien stopień upośledzenia umysłowego i ja się z tym zgadzam. Sytuacja wyniknęła nagle, a on pewnie nie wiedział, jak inaczej to rozegrać niż kłamstwem. Z twarzą z tego nie wyszedł, szkoda tylko, że nie powiedział prawdy Asi jakoś poza kamerami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to fakt - umowy nie widzieliśmy. Ale właśnie nie chodzi o to, że Adam wykiwał Mosaka czy TVN, ale że po prostu Asi nie wyjaśnił sytuacji poza kamerami. Nie potraktował w ogóle jej jak osoby, dodatkowo w świetle tego wszystkiego te jego wszystkie wyznania, że "on na pewno nie jest gotowy na kontakt fizyczny, a Asia by pewnie chciała" są naprawdę żałosne.

No nic, liczę, że Asia ma już/ pozna partnera. Chyba też psychologowie odbywali z nią jakieś konsultacje, bo nie wierzę, że dziękowałaby im tak za Adama .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 09:47   #3272
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Po obejrzeniu ddtvn stwierdzam, że montaż w trakcie ŚOPW wyrządził jej dużą krzywdę. Super się na nich patrzy i ich słucha. Widać, że oboje zakochani. Oliwia pięknie wygląda w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 09:51   #3273
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Jestem pewna że jest w ciąży, na początku filmu złapała się za brzuch, jest to odruch kobiet ciężarnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
odkąd pamiętam łapie się za brzuch bo mam natręctwo dotyczące wystających boczków i wylewającego się brzucha. Za każdym razem jak coś założę sprawdzam czy wszystko jest na swoim miejscu a nie jestem w ciąży

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 09:53   #3274
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Sądzę, że Agnieszce mogło się po prostu przytyć. Widać, że ma tendencje, a teraz kwarantanna - siłownie zamknięte itd.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 09:59   #3275
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No to fakt - umowy nie widzieliśmy. Ale właśnie nie chodzi o to, że Adam wykiwał Mosaka czy TVN, ale że po prostu Asi nie wyjaśnił sytuacji poza kamerami. Nie potraktował w ogóle jej jak osoby, dodatkowo w świetle tego wszystkiego te jego wszystkie wyznania, że "on na pewno nie jest gotowy na kontakt fizyczny, a Asia by pewnie chciała" są naprawdę żałosne.

No nic, liczę, że Asia ma już/ pozna partnera. Chyba też psychologowie odbywali z nią jakieś konsultacje, bo nie wierzę, że dziękowałaby im tak za Adama .
Ta jego laska rok temu poroniła ponoć, udzielała sie na FB szpitala ginekologicznego w Opolu, na FB też to było wczoraj. Takze wychodzi teraz to 2 ciaża, więc w czasie gdy Adam brał udział w programie prawdopodobnie też była w ciąży, i to moze ta wiadomosć która po 2 dniach od ślubu zmieniła życie Adama. TVN ponoć o tym wie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:00   #3276
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[QUOTE=Timon i Pumba;87871399]Zdziwiła mnie decyzja Asi, że chce spróbować, bardzo mnie zdziwiła, ale fajnie, że już pod koniec rozkręcała się bardziej, a miesiąc później to już w ogóle. Nawet mnie zastanawia, czy nie miała dogadanego z TVN takiego przyciskania Adama do muru Mosak nie wyglądał na mocno zdziwionego tym, że Adam się nie odzywał.

Też mi się tak wydaje, że Asia miała dogadane finał z produkcją. Ona by raczej sama tego nie ogarnęła, biorąc pod uwagę jej nerwy, wręcz panikę w poprzednich odcinkach, jak sama to przyznała.
I powiedziała też, że w tym programie już jej nic nie zdziwi, więc ewidentnie coś się tam zadziało "za kulisami".

Edytowane przez Natka_a
Czas edycji: 2020-05-23 o 10:01
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:04   #3277
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Uwielbiam to doszukiwanie się wszędzie ciąż .Byla kwarantanna,wielu ludziom się troszkę przytyło ,miała obcisła bluzkę ,w dodatku jak się tak siedzi to bardziej widać brzuch i nie musi to być wcale brzuch ciążowy .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No dokładnie. Ja miałam nadwagę to też wiele osób pytało czy ciąża, a brzuch miałam tylko lekko odstający, to nie są miłe komentarze

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Sądzę, że Agnieszce mogło się po prostu przytyć. Widać, że ma tendencje, a teraz kwarantanna - siłownie zamknięte itd.
Dokładnie tak.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Gdzie ona coś napisała?
W grupie Ślub od pierwszego wejrzenia Fani.

U siebie na FB ma info, że oglądała finał z Krakowa.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 10:07   #3278
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ta jego laska rok temu poroniła ponoć, udzielała sie na FB szpitala ginekologicznego w Opolu, na FB też to było wczoraj. Takze wychodzi teraz to 2 ciaża, więc w czasie gdy Adam brał udział w programie prawdopodobnie też była w ciąży, i to moze ta wiadomosć która po 2 dniach od ślubu zmieniła życie Adama. TVN ponoć o tym wie
No to jeszcze lepiej ...
Ja po prostu nie rozumiem, dlaczego on wziął udział w tym programie i się do niego w ogóle zgłosił - po co? Dlaczego? Sam fakt, że miał "nieuregulowaną" sytuację z jakąś kobietą chyba jest wystarczającym powodem, żeby nie zgłaszać się.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:07   #3279
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No to fakt - umowy nie widzieliśmy. Ale właśnie nie chodzi o to, że Adam wykiwał Mosaka czy TVN, ale że po prostu Asi nie wyjaśnił sytuacji poza kamerami. Nie potraktował w ogóle jej jak osoby, dodatkowo w świetle tego wszystkiego te jego wszystkie wyznania, że "on na pewno nie jest gotowy na kontakt fizyczny, a Asia by pewnie chciała" są naprawdę żałosne.

No nic, liczę, że Asia ma już/ pozna partnera. Chyba też psychologowie odbywali z nią jakieś konsultacje, bo nie wierzę, że dziękowałaby im tak za Adama .
Adam po prostu nie wiedział jak ma wybrnąć z tej sytuacji, z jednej strony Asia i program, a z drugiej związek, którego może nie traktował na poważnie na początku, aż do momentu ciąży.
Ja go w żaden sposób nie bronię, ale on chyba nie zawsze wie jak się właściwie zachować.
A co do przemiany Asi to na pewno pomógł jej Mosak i Blondynka, bo Aśka jej powiedziała, ze jest nieoceniona.
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:11   #3280
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jest sporo filmików Agi i Wojtka, a także Oliwii i Łukasza na kanale YT Pompona, a także nowe fotki na grupie FB "Ślub od pierwszego wejrzenia-fani". Od rana czytam i oglądam
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:14   #3281
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Generalnie w ostatnich dniach grupa na FB jest fajna bo sie działo, ale przykład z dziś czytam Wellman i Prokop to idioci bo nie poznali uczestników z byłych edycji u Agi i Wojtka powiedzieli ze sąsiedzi przyszli serio? No fakt Jacuś i Marcinek dwoją się i troja wciskają sie wszędzie gdzie się da zeby ich nie zapomniec a Prokop ich nie rozpoznał no jak mógł
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 10:14   #3282
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez bold12 Pokaż wiadomość
Możesz tutaj (nie mam fb) wkleić co napisała,
Musiałam chwilę poszukać, bo już fanpage jest tak zawalony nowymi postami i informacjami

Asia:
"Finał jest już wszystkim znany...☺️
Komentarz zostawię dla siebie, ponieważ wszystko czarno na białym przedstawione.
Ze swojej strony dziękuje za każdy komentarz pozytywny jak i negatywny.
Fizycznie nie jestem w stanie każdemu z osoba odpisać.
Pozdrawiam Was serdecznie☺️
🍀"

Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:35   #3283
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jaki Nick na insta ma ta laska Adama?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:52   #3284
supreme
Raczkowanie
 
Avatar supreme
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Czy coś wiadomo dlaczego poprzedni związek Adama się rozpadł? Eksperci coś mówili, że Adam miał nieciekawą sytuację. Zdradzała go?

Edytowane przez supreme
Czas edycji: 2020-05-23 o 10:55
supreme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:58   #3285
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Generalnie w ostatnich dniach grupa na FB jest fajna bo sie działo, ale przykład z dziś czytam Wellman i Prokop to idioci bo nie poznali uczestników z byłych edycji u Agi i Wojtka powiedzieli ze sąsiedzi przyszli serio? No fakt Jacuś i Marcinek dwoją się i troja wciskają sie wszędzie gdzie się da zeby ich nie zapomniec a Prokop ich nie rozpoznał no jak mógł
Też mnie to rozśmieszyło jak Prokop nie poznał byłych uczestników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 11:06   #3286
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Też mnie to rozśmieszyło jak Prokop nie poznał byłych uczestników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale musi ich znac ? Myślisz że to jego obowiazek ogladac kazdy program TVNu i pamietac jakieś tam uczestników sprzed 5 lat? No błagam/
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 11:18   #3287
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale musi ich znac ? Myślisz że to jego obowiazek ogladac kazdy program TVNu i pamietac jakieś tam uczestników sprzed 5 lat? No błagam/
Haha weź wrzuć na luz

Miałam na myśli, że sytuacja sama w sobie była zabawna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 11:18   #3288
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Też niekoniecznie bym ich poznała

Udany finał. Aga i Wojtek Oliwia i Łukasz przeuroczy, on taki zapatrzony w nią Super, że im się udało i są dalej razem. Bardzo udany sezon

Adam dramat Żal mi było Asi, ale to co odstawił Adam to od początku do końca dno. Facet bez jaj. Duże dziecko. Szczerze dziwię się, że jakaś kobieta uznała go za dobrego kandydata na ojca (i jeszcze z tego, co widać ojczyma), bo wg mnie to typ, który ucieka przy problemach.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 11:28   #3289
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Oglądali wszyscy razem finał u Anity i Adriana.

https://styl.fm/newsy/341459.asia-ze...mie?pid=675693
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 11:55   #3290
bold12
Raczkowanie
 
Avatar bold12
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 268
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez supreme Pokaż wiadomość
Czy coś wiadomo dlaczego poprzedni związek Adama się rozpadł? Eksperci coś mówili, że Adam miał nieciekawą sytuację. Zdradzała go?

We wcześniejszych odcinkach-wizytówkach mówili, że miał za sobą długi związek, partnerka była w ciąży, poroniła i to mogło wpłynąć na ich rozstanie.
__________________

bold12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:17   #3291
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez bold12 Pokaż wiadomość
We wcześniejszych odcinkach-wizytówkach mówili, że miał za sobą długi związek, partnerka była w ciąży, poroniła i to mogło wpłynąć na ich rozstanie.

Moze wrócili do siebie?

Skoro ta nowa wypisuje cos o poronieniu
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:28   #3292
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Asia w ogóle ślicznie wygląda teraz, na swoim instagramie, na zdjęciu na profilu Anity.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:31   #3293
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Zycie od pierwszego wejrzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Agnieszka chyba również w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest w ciąży. Napisała na swoim insta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:32   #3294
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Oglądali wszyscy razem finał u Anity i Adriana.

https://styl.fm/newsy/341459.asia-ze...mie?pid=675693

Jacek jaki okraglutki na tym filmiku :d
Fajnie, ze tak trzymaja sie razem
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:34   #3295
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ta cała Pani psycholog odpowiada na Story na pytanie od ludzie (nie tylko o programie ale takie ogólne) i jedno z pytań "czy osoba karana moze wziąść udział w ŚOPW" ,ale nie znała odpwowiedzi na to pytanie

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Jacek jaki okraglutki na tym filmiku :d
Fajnie, ze tak trzymaja sie razem
Na profilu Agaty jest foto na którym stoi z przodu , roztyty bardzo. Adrian i Wojtek przy nim to kruszynki
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:37   #3296
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Pisałam, co sądzę o komentarzach sylwetki, ale u Jacka mnie to naprawdę dziwi - przecież on jest trenerem personalnym i promuje fit przepisy na swoim profilu
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:44   #3297
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nadal uważam, że dużą winę muszą ponosić ich umowy z TVN. Myślę, że nie mogą w połowie eksperymentu powiedzieć, że kogoś poznali i rezygnują. Na pewno dałoby się to rozegrać z większą klasą, ale ktoś już pisał, że Adam wygląda, jakby miał pewien stopień upośledzenia umysłowego i ja się z tym zgadzam. Sytuacja wyniknęła nagle, a on pewnie nie wiedział, jak inaczej to rozegrać niż kłamstwem. Z twarzą z tego nie wyszedł, szkoda tylko, że nie powiedział prawdy Asi jakoś poza kamerami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówienie, że Adam ma uposledzenie umysłowe jest już sroga przesada. Nie każdy ma kulturę i klasę. Widać, że jest z prostego domu, ale bez przesady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez supreme Pokaż wiadomość
Czy coś wiadomo dlaczego poprzedni związek Adama się rozpadł? Eksperci coś mówili, że Adam miał nieciekawą sytuację. Zdradzała go?
Z tych treści w programie wynika, że poroniła i nie poradzili sobie z tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:45   #3298
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Moim zdaniem na calej lini zawinili specjalisci wybierajac go do tego programu. Jest jaki jest, nigdy nie powinien byc dopuszczony - co to za psycholodzy, ktorzy tego nie wylapali?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:45   #3299
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też niekoniecznie bym ich poznała

Udany finał. Aga i Wojtek Oliwia i Łukasz przeuroczy, on taki zapatrzony w nią Super, że im się udało i są dalej razem. Bardzo udany sezon

Adam dramat Żal mi było Asi, ale to co odstawił Adam to od początku do końca dno. Facet bez jaj. Duże dziecko. Szczerze dziwię się, że jakaś kobieta uznała go za dobrego kandydata na ojca (i jeszcze z tego, co widać ojczyma), bo wg mnie to typ, który ucieka przy problemach.
Moim zdaniem ta kobieta Adama ustawić się chce i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:46   #3300
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Agnieszka nie jest w ciąży od początku studzialam zapału niektórych ludzi na grupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.