Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 09:45   #3391
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 09:53   #3392
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Myślę, że tak mogło być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet siostra Adama mówiła do Joasi, że Asia ma mieszkanie, samochód i pracę a Adam nie ma nic.
Niby pracował przez kilka lat w Anglii, a nawet nie uzbierał pieniędzy na wkład własny na mieszkanie w małym miasteczku (bo Adam mieszkał w małym mieście gdzie podejrzewam, ceny mieszkań nie są niebotyczne)
To też pokazuje jego priorytety i podejście do życia.
Typowy imprezowicz żyjący z dnia na dzień.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:07   #3393
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Co do Adama wydaje mi się, że to jest koleś który do programu poszedł do uzyskania jakichś fantów (duże wesele, picie i zabawa na koszt programu, zagraniczna wycieczka, może liczył, że też mu coś zapłacą za udział)
Z tego co pamiętam to Adam na początku programu był bezrobotny. W odcinku gdzie się przedstawial mówił tylko, że wcześniej pracował w Anglii a w materiałach dodatkowych na FB z wesela było pokazane jak Joasia pytała go czym się zajmuje to zaczął mówić, że teraz u niego zmiany i zaczął się wykręcać. Nie potrafił nawet powiedzieć w jakiej firmie pracuje jak Joasia go spytała
A na weselu jak rozmawiał z siostrą i siostra mu mówiła, że złapał Pana Boga za nogi i ma piękną żonę to odpowiedział tylko, że fajnie, bo jutro na wycieczkę jadą.

Podejrzewam, że dlatego chciał młodszą żonę. Liczył, że ten program to będzie dla niego melanż na koszt stacji i już na wycieczce zaczną imprezować z wybranką.
A trafił na Asię, która była mało rozrywkowa i przyszła dla programu znaleźć męża. Potem jak Asia przyjeżdżała do Adama to widać było, że nawet nie był nią zainteresowany. Wiem, że często w takich programach płacą coś ludziom za uczestnictwo (choć podobno niewielkie kwoty ale dla bezrobotnego Adama mogły być znaczące) i Adam zgarnął z programu to co miał zgarnąć i reszta go już nie interesowała. Takie odnoszę wrażenie

Też uważam, że mogło tak być. Pytanie, kto weryfikował te ankiety na castingach, że tego nie wyłapali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Co do Mosaka, mam wrażenie, że tu zadziało się coś na zasadzie uderz w stół, a nożyce się odezwą. Nikt z pozostałych ekspertów tego nie komentuje, nie było też oficjalnego stanowiska stacji, tylko jakoś Mosak się uaktywnił? Może jest w tym ziarno prawdy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:09   #3394
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

O zmuszaniu w komentarzu nie ma.
Ale w komentarzu jest takie przykre założenie, że kobieta to by się tutaj od razu zgodziła, że można sobie podejść i kogoś wziąć.
A takich rzeczy ja osobiście nie cierpię - ktokolwiek to powiedział czy sobie zmyślił, jest dla mnie obrzydliwą osobą.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:18   #3395
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Skąd wiadomo że to na pewno konto Adama?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:24   #3396
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Też uważam, że mogło tak być. Pytanie, kto weryfikował te ankiety na castingach, że tego nie wyłapali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Co do Mosaka, mam wrażenie, że tu zadziało się coś na zasadzie uderz w stół, a nożyce się odezwą. Nikt z pozostałych ekspertów tego nie komentuje, nie było też oficjalnego stanowiska stacji, tylko jakoś Mosak się uaktywnił? Może jest w tym ziarno prawdy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mosak się odezwał bo wiadomo było ze jeśli już, to jego moznaby podejrzewać o te słowa .Ja nje wierzę,jaki by nie był ,to nie tylko o wulgarne słowa ale i w ogóle o mówienie o seksie w tym przypadku go nie podejrzewam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:43   #3397
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Mosak się odezwał bo wiadomo było ze jeśli już, to jego moznaby podejrzewać o te słowa .Ja nje wierzę,jaki by nie był ,to nie tylko o wulgarne słowa ale i w ogóle o mówienie o seksie w tym przypadku go nie podejrzewam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zgadzam sie.
Wiadomo, ze ekspercki mówią o bliskości.
Głowy uciąć nie dam ale jestem pewna na 99% ze nikt do Adama nie powiedział o obciąganiu.


Zwyczajnie koleś nie kuma co do niego sie mowi
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 10:53   #3398
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Nawet siostra Adama mówiła do Joasi, że Asia ma mieszkanie, samochód i pracę a Adam nie ma nic.
Niby pracował przez kilka lat w Anglii, a nawet nie uzbierał pieniędzy na wkład własny na mieszkanie w małym miasteczku (bo Adam mieszkał w małym mieście gdzie podejrzewam, ceny mieszkań nie są niebotyczne)
To też pokazuje jego priorytety i podejście do życia.
Typowy imprezowicz żyjący z dnia na dzień.
Adam mieszka w Opolu. Opole to takie specyficzne miejsce - niby wieś a ceny z tzw d**py.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:55   #3399
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja się po cichu zastanawiam, jakich facetów odrzucono, skoro Adam został przyjęty do programu. I jakim cudem Magdalena stwierdziła, że jego żona będzie miała wspaniale z nim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:56   #3400
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Czyli skoro castingi ruszają dopiero pod koniec sierpnia to następna edycja będzie przynajmniej za półtora roku??
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:59   #3401
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Łukasz wyraźnie mówił czy tam pisał że wiedzą skąd się biorą dzieci i wpadka to nie była

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Nawet gdzieś tam padło, że to było ich wyczekane dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 11:27   #3402
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Adam mieszka w Opolu. Opole to takie specyficzne miejsce - niby wieś a ceny z tzw d**py.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem. Wszyscy moi znajomi, którzy pracowali w Anglii uzbierali kasę na wkład własny na mieszkanie w Warszawie.
Adam widocznie miał jakieś inne priorytety
Zresztą jak sama jego siostra mówiła, bo przecież sama przyznała, że Asia to dla niego za wysoka liga bo ma pracę, samochód i mieszkanie na kredyt a Adam nie ma absolutnie nic.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 11:32   #3403
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Gdyby nie jakieś zakulisowe sprawy i te komentarze siostry Adama, to nie wiem, nie pomyślałabym, że ma złą sytuację finansową.

Miał - nawet jeśli wynajęte - spore mieszkanie, więc nadal stał lepiej niż większość facetów w tym programie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 11:40   #3404
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87874971]Nawet gdzieś tam padło, że to było ich wyczekane dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Niektórzy się tak szybko decydują na dzieci. Oliwia w początkowych odcinkach dużo mówiła o chęci założenia rodziny. Ich sprawa

Ja podejrzewam, że wzięli Adama, bo nikt inny się nie zgłosił albo zgłosiły się jakieś chłopaki do wzięcia, od których nie okazał się wiele lepszy ostatecznie, ale może sprawiał wrażenie. Wy też go broniłyście na początku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 11:42   #3405
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Gdyby nie jakieś zakulisowe sprawy i te komentarze siostry Adama, to nie wiem, nie pomyślałabym, że ma złą sytuację finansową.

Miał - nawet jeśli wynajęte - spore mieszkanie, więc nadal stał lepiej niż większość facetów w tym programie.
No właśnie, to mieszkanie było spore i było urządzone bardzo ok (kwestia gustu, ale to były nowe meble, odmalowane ściany itd). Nie jest ważne, czy było wynajęte. O dziwo w tej edycji wszyscy faceci mieszkali sami, ale w poprzednich większość wynajmowała pokój. Daruś mieszkał z mamusią, a Przemix w akademiku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 11:47   #3406
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No właśnie, to mieszkanie było spore i było urządzone bardzo ok (kwestia gustu, ale to były nowe meble, odmalowane ściany itd). Nie jest ważne, czy było wynajęte. O dziwo w tej edycji wszyscy faceci mieszkali sami, ale w poprzednich większość wynajmowała pokój. Daruś mieszkał z mamusią, a Przemix w akademiku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i chyba, w poprzednich edycjach ten fakt musiał sprawiać dużo problem techniczny ekipie, bo widziałam w materiałach dodatkowych, że w tej edycji jak wybierali ludzi to podkreślali, że mają własne lokale.
Nie widziałam poprzednich edycji więc nawet wydawało mi się, że to jest wymagane, żeby mieszkać samemu (albo żeby przynajmniej jedna osoba z pary mieszkała samemu).

A co do Adama to mieszkanie mogło być wynajęte albo miał mieszkanie po rodzicach czy dziadkach. Dużo ludzi tak mieszka.

Edytowane przez sunshinebutterfly
Czas edycji: 2020-05-24 o 11:48
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:02   #3407
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nie wiem czyje, ale mnie się całkiem podobało oraz to, jak było urządzone; sam fakt, że je zapamiętałam, bo rzadko zwracam uwagę na takie rzeczy.

A co do Adama, to ja praktycznie od początku sezonu miałam o nim taką opinię, jaką mam teraz, a materiał był zmontowany, więc nie wierzę, że producenci programu tego nie wiedzieli, obcując z nim cały czas.
Co do ekspertów, myślę, że nie mają aż tak dużo do gadania, widać po komentarzach Mosaka "czy nie łamie zasad poufności".
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:28   #3408
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wrzuciłam screena owszem nie swojego, ale ja ten komentarz widziałam i to jest konto Adama.

Natomiast skala tego hejtu jest obrzydliwa. Ludzie się powinni zastanowić, co piszą. Niektórym program reality show skończył życie - i to dosłownie - więc ludzie naprawdę powinni sobie odpuścić. Inną rzeczą tam jeszcze pisać na wizażu, ale wysyłać mu komentarze i posty z pogróżkami - okrutne. A Adam też powinien zrobić sobie prywatne konto i zamilknąć po prostu.

A i jeszcze co do Oliwii - ja pisałam, że ludzie przesadzają, to było, że co ja, krytyki się boję. A tymczasem ona też otrzymywała całą masę hejtu - podobnego do Adama, ale w mniejszej skali. Współczuję jej, szczególnie że była w ciąży w tym okresie.
100% true.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Nawet siostra Adama mówiła do Joasi, że Asia ma mieszkanie, samochód i pracę a Adam nie ma nic.
Niby pracował przez kilka lat w Anglii, a nawet nie uzbierał pieniędzy na wkład własny na mieszkanie w małym miasteczku (bo Adam mieszkał w małym mieście gdzie podejrzewam, ceny mieszkań nie są niebotyczne)
To też pokazuje jego priorytety i podejście do życia.
Typowy imprezowicz żyjący z dnia na dzień.
Wg mnie to wielka porażka. Mieszkanie jak mieszkanie, ale bezrobocie? I do ogarniętej dziewczyny z mieszkaniem, pracą, samochodem, pasją?

W życiu też zwraca się uwagę na takie rzeczy, a co dopiero w programie, gdzie bierze się od razu ślub z obcą osobą. Tu już nie ma miejsca na staranie się, zmianę priorytetów życiowych, ogarnięcie, bo się zakochało. W realu można dać sobie czas i od randek do wspólnego życia mija trochę, a zakochanie potrafi ludzi napędzać.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:30   #3409
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mieszkanie nie jest dla mnie wyznacznikiem, mogl cos wynajac na czas nagran, zeby np. nie zdradzac gdzie mieszka. I moze dla niektorych bedzie to pionierska mysl, ale naprawde nie wszyscy leca z oszczednosciami od razu po kredyt hipoteczny, nie kazdy w kazdym momencie zycia widzi sens w byciu na tym mitycznym SWOIM. Za to wiele o Adamie mowia wlasnie slowa jego siostry, ona najlepiej zna jego sytuacje finansowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 12:30   #3410
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mam na myśli to, że np. pani blondynka powiedziała, że nie jest ekspertka od castingów na swoim story. Myślę, że ich rola jest po prostu trochę mniejsza; czyli nie podejmują ostatecznej decyzji. Dlatego udział takiego Adama w programie mógł nie zależeć od nich, ale wynikać z decyzji producentów.
Ale tak czy siak podpisują się swoim nazwiskiem pod tym, więc na jedno wychodzi.
Dzięki za wyjaśnienie

Co do konta nie ma pewności czy to jego, niby niektórzy uczestnicy programu mają go w obserwowanych na Insta, ale też mogą się mylić, wątpię, że utrzymują z nim kontakt.

Tyle, że poznaliśmy już (zwł. w finale) jego język i styl wypowiedzi, więc to co jest publikowane niby z jego konta na Insta i na FB niestety idealnie się w to wpisuje
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:33   #3411
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja również nie wierzę, że Mosak mógłby być tak wulgarny w swoich "radach". I nie uwierzę, że skoro się odezwał, to może być w tym jakieś ziarno prawdy.

Mosak wyraził swoje zdanie na temat hejtu, bo rzeczywiście ten wybił się na ogromną skalę, wyższą od jakichkolwiek poprzednich uczestników. Poza tym moze czuć się odpowiedzialny za tych uczestników, na pewno traktuje ich trochę jak swoich podopiecznych. Był na ostatniej rozmowie i trochę przyparł Adama do ściany z pytaniami o to co się wydarzyło. Nie dziwię się, że to po nim nie spływa jak po kaczce.

Nie wierzę, że to konto jest Adama. Każdy mógłby założyć takie konto, żeby podsycać hejt na Adama. Widać z daleka ze to wypowiedzi jakiegoś trolla.
Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Czyli skoro castingi ruszają dopiero pod koniec sierpnia to następna edycja będzie przynajmniej za półtora roku??
Castingi nie ruszają pod koniec sierpnia, tylko zgłaszać się można do końca sierpnia. Myślę, że cała machina zbierania materiałów o uczestnikach do tych badań i do parowania zacznie się wcześniej. Jednak nie ma się co łudzić, śluby zawsze są robione około marca. Czyli poza sezonem ślubnym, łatwiej wtedy o terminy, wolną salę, fotografa, itp. Więc kolejna edycja najwcześniej jesien 2021.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:37   #3412
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87874971]Nawet gdzieś tam padło, że to było ich wyczekane dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wnuk był wyczekiwany.
Ale serio to ma takie znaczenie?? Większość ciąż jest nieplanowana, ale dla mnie to co innego niż wpadka

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Mieszkanie nie jest dla mnie wyznacznikiem, mogl cos wynajac na czas nagran, zeby np. nie zdradzac gdzie mieszka. I moze dla niektorych bedzie to pionierska mysl, ale naprawde nie wszyscy leca z oszczednosciami od razu po kredyt hipoteczny, nie kazdy w kazdym momencie zycia widzi sens w byciu na tym mitycznym SWOIM. Za to wiele o Adamie mowia wlasnie slowa jego siostry, ona najlepiej zna jego sytuacje finansowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyszło mi do głowy, że nawet TVN mógł mu to wynająć na potrzeby programu i dlatego taka konspira z tym mieszkaniem, hehe
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:37   #3413
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Tak naprawdę najdziwniejsze jest to, że w momencie, jak Adam poznał tę kobietę rzekomo 2 dni po decyzji, to nie zadzwonił do Asi i jej tego nie wyjaśnił ani nie napisał chociażby smsa. Zwykła kultura tego wymaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:38   #3414
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Śluby mogą być już w październiku, na bank kolejna edycja wiosną (no chyba ze bedzie druga fala tego dziadostwa, to jedynie moze im plany pokrzyżować) Jak widać program doskonale wpisał się w wiosenną ramówkę, na bank będą chcieli to utrzymać
Poprzednio (2i 3 edycja) castingi były OGŁASZANE w listopadzie, śluby były nagrywane w marcu a emisja we wrześniu. Także uwiną sie spokojnie i wiosną kolejna edycja tak obstawiam.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:45   #3415
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Mieszkanie nie jest dla mnie wyznacznikiem, mogl cos wynajac na czas nagran, zeby np. nie zdradzac gdzie mieszka. I moze dla niektorych bedzie to pionierska mysl, ale naprawde nie wszyscy leca z oszczednosciami od razu po kredyt hipoteczny, nie kazdy w kazdym momencie zycia widzi sens w byciu na tym mitycznym SWOIM. Za to wiele o Adamie mowia wlasnie slowa jego siostry, ona najlepiej zna jego sytuacje finansowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że mieszkanie to żaden wyznacznik. Jednak wymaganie od uczestników, żeby np. mieli swoje lokum - w sensie wynajęte, bez współlokatorów - moim zdaniem nie jest głupie. Można na te dwa miesiące coś wynająć, ja bym to zrobiła, gdybym zdecydowała się nagle na udział w czymś takim , bo dziwnie byłoby mieć rodziców albo kumpli za ścianą.
Albo jak np. Marcin mieszkał z siostrą czy Jacek z kolegami, to nie wiem, chyba na czas emisji tych osób tam nie było po prostu.
Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienie

Co do konta nie ma pewności czy to jego, niby niektórzy uczestnicy programu mają go w obserwowanych na Insta, ale też mogą się mylić, wątpię, że utrzymują z nim kontakt.

Tyle, że poznaliśmy już (zwł. w finale) jego język i styl wypowiedzi, więc to co jest publikowane niby z jego konta na Insta i na FB niestety idealnie się w to wpisuje
Na 100% nie powiem, że to on; nie chcę już wertować tego profilu, ale właśnie Twoja obserwacja co do języka jest trafna plus ta jego cała dziewczyna wypowiada się pod postami, więc to pewnie jego.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę najdziwniejsze jest to, że w momencie, jak Adam poznał tę kobietę rzekomo 2 dni po decyzji, to nie zadzwonił do Asi i jej tego nie wyjaśnił ani nie napisał chociażby smsa. Zwykła kultura tego wymaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jest clue, jakby Asia powiedziała na końcu, że "no wiem, nie chcę mówić przed kamerami", to o ile lepiej by to wypadło?
Adam niestety jest, jaki jest, i niechcący nakręcił ten hejt, a ludzie są okrutni i bezmyślni. Tak naprawdę jego zachowanie jest podobne trochę do Grzesixa, a nawet może tamten był gorszy, bo dał Ani poczucie, że chce z nią być, ale jakoś wybrnął. Kiepsko, ale wybrnął.
Gdyby Adam powiedział "nie", że "to nie to" w dniu decyzji, jego kobieta nie wypowiadałaby się w Internecie, na końcu dał Asi kwiaty czy coś, podziękował, to myślę, że część ludzi nawet gratulowałaby mu nowego związku i dziecka (gdyby się chciał tym podzielić). Część nie, ale wszystkim się nie dogodzi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:50   #3416
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Oczywiście, że mieszkanie to żaden wyznacznik. Jednak wymaganie od uczestników, żeby np. mieli swoje lokum - w sensie wynajęte, bez współlokatorów - moim zdaniem nie jest głupie. Można na te dwa miesiące coś wynająć, ja bym to zrobiła, gdybym zdecydowała się nagle na udział w czymś takim , bo dziwnie byłoby mieć rodziców albo kumpli za ścianą.
Albo jak np. Marcin mieszkał z siostrą czy Jacek z kolegami, to nie wiem, chyba na czas emisji tych osób tam nie było po prostu.
Byl gosc, co mieszkal w akademiku i nie podumał, ze mozna to ukryc przynajmniej przed wscibskim okiem widza Ale tez bym cos wynajela i jest to generalnie popularne rozwiazanie, chodza ploty, ze tak robi wiekszosc uczestnikow tego show gdzie 4 osoby gotuja dla siebie na przemian (ugotowani chyba sie to nazywa?)
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:53   #3417
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Na 100% nie powiem, że to on; nie chcę już wertować tego profilu, ale właśnie Twoja obserwacja co do języka jest trafna plus ta jego cała dziewczyna wypowiada się pod postami, więc to pewnie jego.
Adam niestety jest, jaki jest, i niechcący nakręcił ten hejt, a ludzie są okrutni i bezmyślni.
Tyle, że może być i tak, że to obcy ludzie nakręcili. W Internecie banalna sprawa - gdyby to był jego profil miałby na Insta więcej fotek, a są ledwie 3, byle jakie. To samo gdyby ta Irmina była prawdziwa, wrzucałaby więcej fotek. Ktoś mógł te fotki ściągnąć z prawdziwego konta dziewczyny Adama, zrobić fikcyjne profile i komentować, żeby uprawdopodobnić sytuację. To samo profile Adama. Nikt nie może się przyczepić, bo sama nazwa "Adam not official" wskazuje to, że to nie jego oficjalne konto , chociaż kradzież tożsamości wtedy jak najbardziej jest.

Inni uczestnicy ŚOW też mogli łyknąć, że to jego prawdziwe konto, jeżeli nie kontaktują się z nim osobiście.

Produkcja pewnie wie jak jest.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2020-05-24 o 12:55
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:58   #3418
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:01   #3419
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Tymczasem jesli macie pytania do Agi i Wojtka to na Story zadawajcie, do kolejnego odcinka. Będzie teraz ich 5 minut, całkiem dobry pomysł z kanałem Anita też kiedys o tym pisała, ale przespali swoją szansę-reklamy wzieły górę, ciekawe kiedy u Agi Hello Bady wjedzie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:03   #3420
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A i w ogóle na pewno nikt nie idzie dla kasy do programu, bo uczestnicy wiele razy mówili, że nic nie dostają od produkcji. Nie wiem, ile w tym w końcu prawdy, ale chyba tak dla pieniędzy, to lepsze byłoby jakieś koło fortuny czy "Familiada"; naprawdę trzeba się wyróżnić jakąś odpowiedzią, żeby być zapamiętanym na lata.
Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Byl gosc, co mieszkal w akademiku i nie podumał, ze mozna to ukryc przynajmniej przed wscibskim okiem widza Ale tez bym cos wynajela i jest to generalnie popularne rozwiazanie, chodza ploty, ze tak robi wiekszosc uczestnikow tego show gdzie 4 osoby gotuja dla siebie na przemian (ugotowani chyba sie to nazywa?)
Jejku, do tej pory pamiętam ten monolog Przemka, który z grobową miną mówi "ale tu jest wszystko, fryzjer, przedszkole, sklep, duża przestrzeń" . Ten facet jest niesamowity.
W "Ugotowanych" słyszałam. Myślę, że Agnieszka i Marcin mogli wynająć coś, ale pewności nie ma. Jedno jest pewne - Darek nie skorzystał z tego sposobu .
Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Tyle, że może być i tak, że to obcy ludzie nakręcili. W Internecie banalna sprawa - gdyby to był jego profil miałby na Insta więcej fotek, a są ledwie 3, byle jakie. To samo gdyby ta Irmina była prawdziwa, wrzucałaby więcej fotek. Ktoś mógł te fotki ściągnąć z prawdziwego konta dziewczyny Adama, zrobić fikcyjne profile i komentować, żeby uprawdopodobnić sytuację. To samo profile Adama. Nikt nie może się przyczepić, bo sama nazwa "Adam not official" wskazuje to, że to nie jego oficjalne konto , chociaż kradzież tożsamości wtedy jak najbardziej jest.

Inni uczestnicy ŚOW też mogli łyknąć, że to jego prawdziwe konto, jeżeli nie kontaktują się z nim osobiście.

Produkcja pewnie wie jak jest.
Napisałabym, że nie, ale ludziom tak odbija, że w sumie wszystko jest możliwe; nawet to, że ktoś założył 6 różnych profili jako rodzina Adama i sobie nawzajem komentuje.
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A jakby Wojtek mieszkał z rodzicami? To pewnie by już było trudniej.
No ja nie oceniam; raczej stwierdzam, że mnie by było baaardzo niezręcznie, gdybym miała rodzinę za ścianą i tak samo jakby rodzina "męża" była za ścianą. Uważam - abstrahując od programu - że nie da zbudować się bliskości i swojej intymności, mieszkając w bloku z rodzicami jako małżeństwo.
No i można mieszkać z rodzicami jak Agnieszka - wydaje się samodzielna, zaradna, wróciła do domu rodzinnego po związku, jak i Darek - który zastanawia się, jak pokroić pizzę, zrobić sobie kanapkę i puka do łazienki. A więc to loteria .

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-24 o 13:07
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.