Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-01, 13:07   #3181
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 13:18   #3182
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Wrzucam moj dzisiejszy obiad. Minelo od niego 5 godzin, a ja dalej jestem najedzona
2 lata nie bylismy w tej restauracji, ale jakos tak mnie naszlo na zeberka
Bardzo smaczne, ale restauracja tak naprawde slynie z nalesnikow - siec nazywa sie Pancakes on the rocks.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9032.jpg (146,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9035.jpg (101,5 KB, 50 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 13:22   #3183
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Ooo, to ta klimatyczna kawiarenka
La Mary właśnie widziałam, że Ty ubrana po czubek nosa, a ja chodziłam w koszulce na ramiączka i szortach wczoraj.

Przyszło mi awizo z policji na stary adres i tak się zastanawiam co to może być. Na bank nie mam żadnego mandatu, a jak zgłaszałam jakieś sprawy dotyczące wraków na ulicy, to zawsze odpowiadali mailowo.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 15:46   #3184
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kasztanka ale apetycznie na tych talerzach jest

Tym razem nadaję z plaży
Pogoda rewelacyjna, morze powiedzmy że ciepłe. Wysokie fale...
Siedzę na kocu, reszta rodziny w wodzie. Ja jak zwykle nie odważę się na zanurzenie... może stopy

Adjustments.jpg
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 17:01   #3185
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Melduje, ze dobrze sie jedzie. Kontroli na promie nie było.
Dostaliśmy voucher na darmowe jedzonko i napój.
Nie sprawdzali temp.

Nakaz maseczki był. Ale dzieci do 11-go roku życia nie musza


Pogoda piękna.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Kasztanka ale pychota!

LaMary No takie fale to ja lubię
Zdecydowanie wole Polskie morze niz moje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 17:02   #3186
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kasztanka ale apetycznie na tych talerzach jest

Tym razem nadaję z plaży
Pogoda rewelacyjna, morze powiedzmy że ciepłe. Wysokie fale...
Siedzę na kocu, reszta rodziny w wodzie. Ja jak zwykle nie odważę się na zanurzenie... może stopy

Załącznik 7723791
Jakie piekne morze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 14:26   #3187
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Dzień dobry z kawą
Udało mi się ostatnio troszkę nawet opalić, zrobiłam też przy okazji rzęsy (laminację, bo wyhodowałam już całkiem długie), a dziś planuję ogarnąć na tip-top paznokcie, wybrałam taka prawdziwą czerwień.
Mam też do dokończenia dwie książki, które zaczęłam czytać w lipcu i plan na obejrzenie kolejnego filmu Guya Ritchiego.

La Mary kąpiel kąpielą, ja Ci bardzo zazdroszczę tego rytmicznego szumu fal, którego nie da się usłyszeć na zdjęciach
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-08-02 o 14:28
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 14:31   #3188
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Dzień dobry
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 15:44   #3189
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Dzień dobry

Druga kawa już jest tylko wspomnieniem. Właśnie wróciliśmy z wakacji - pranie zrobione, teraz czas na lenia
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 16:57   #3190
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Mam voucher na $150 i zastanawiam sie wlasnie, co kupic w pierwszej kolejnosci, pomozecie?
https://www.review-australia.com/au/....REBLK055.html
https://www.review-australia.com/au/....REBRN035.html
https://www.review-australia.com/au/....RERED001.html
https://www.review-australia.com/au/....REYEL082.html
https://www.review-australia.com/au/....REPNK142.html

Bardzo mocno sklaniam sie ku czerwonej sukience, bo mam juz ten model w zieleni z zeszlego roku

Bardzo podoba mi sie tez ta sweterkowa, ale musze ja przymierzyc jutro, nie kupie w ciemno.
#firstworldproblems
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 17:02   #3191
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Mnie też się podoba ta czerwona, lubię takie dekolty, choć niekoniecznie na sobie
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 17:06   #3192
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mnie też się podoba ta czerwona, lubię takie dekolty, choć niekoniecznie na sobie
A jaki jest Twoj drugi wybor? Bo przy obecnej promocji "spend $500 and save $200" chcialam kupic dwie sukienki i torebke i zaplace za nie ok. $150 po wykorzystaniu vouchera, ciezko sie oprzec takiej ofercie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 17:46   #3193
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Podoba mi się czarna, ale nie wiem jak Ci jest w tak zabudowanych dekoltach i czy nie masz czegoś podobnego. Sweterkowa z kolei bardzo ciekawa i taka inna.

Kurcze, niby u nas 27*C, ale wydaje się ok, bo chmurki, więc zabrałam psa na długi spacer i nie wzięłam wody. Tym razem to ja miałam ochotę paść po drodze z duchoty.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-08-02 o 17:55
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 17:57   #3194
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Podoba mi się czarna, ale nie wiem jak Ci jest w tak zabudowanych dekoltach i czy nie masz czegoś podobnego.
Nie mam zastrzezen do dekoltu i mam ogolnie naprawde malo sukienek z dlugim rekawem. Nie zwrocilam wczesniej uwagi na te sukienke, ale dzisiaj jakos przykula moja uwage i stwierdzilam, ze ja chce.
Nie widzialam jej jednak na zywo (a raczej pewnie widzialam, ale nie zwrocilam uwagi, bo skupilam sie na tym co bylo przecenione), mam nadzieje, ze kwiaty sa bardziej czerwone, niz wpadajace w roz. Jak na tym zdjeciu:
https://www.instagram.com/p/CDXiHCog17A/

A co do zabudowanej gory, to ostatnio na zakupach mialam na sobie te sukienke i bylam w szoku, ze dekolt mi nie przeszkadzal za bardzo. Sweterkowych golfow nosic nie moge, a tu nie bylo problemu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 18:13   #3195
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kurcze, niby u nas 27*C, ale wydaje się ok, bo chmurki, więc zabrałam psa na długi spacer i nie wzięłam wody. Tym razem to ja miałam ochotę paść po drodze z duchoty.
Również wyszłam po włoszczyzne do sklepu, bo nabrałam ochoty na krupnik, i czułam się troche jak w saunie. Jest duszno i parno, ale ja nawet lubie jak mnie takie ciepłe powietrze 'oblepia' .

Moi rodzice dzisiaj już pojechali. Przez najbliższy tydzień czeka mnie troche pracy, a w piątek ruszam na Sopot. Oby tylko pogoda była ładna .

Kasztanko, urocza jest ta aksamitna sukienka I podobnie jak Pani_Robot również jako drugą brałabym pewnie tą czarną.

eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 18:19   #3196
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88040500]Również wyszłam po włoszczyzne do sklepu, bo nabrałam ochoty na krupnik, i czułam się troche jak w saunie. Jest duszno i parno, ale ja nawet lubie jak mnie takie ciepłe powietrze 'oblepia' .

Moi rodzice dzisiaj już pojechali. Przez najbliższy tydzień czeka mnie troche pracy, a w piątek ruszam na Sopot. Oby tylko pogoda była ładna .

Kasztanko, urocza jest ta aksamitna sukienka I podobnie jak Pani_Robot również jako drugą brałabym pewnie tą czarną.

[/QUOTE]

Dziekuje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 19:25   #3197
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Ja głosuję za czerwoną z dekoltem. Ta welurowa też mi się podoba

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Ja podobnie jak Kama - ciuchowo nie jestem z natury rozpasana. Na wakacjach kupiłam tylko bieliznę. Za to kosmetyki, hmmmm... mam teraz zapas na rok albo dłużej

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Anyż, co u Ciebie - czy córce udało się przyjechać do Polski?

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Sowa, będziesz panną młodą - ale fajnie
Jak przygotowania?

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

MonCherry - Hebe ma teraz sklep online i bardzo korzystne cenowo przesyłki I fajne przeceny
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 20:04   #3198
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Ta sukienka bordowa jest Ok. Do tego ciężkie botki i mogłabym ją założyć. Tylko nie mój kolor. Bordo mnie piecze na całym ciele

Caffe a gdzie byłaś na wakacjach? Macie kilka kierunków zablokowanych, jeżeli chodzi o samoloty.
Córka jeszcze nie przyleciała. Teraz jest na południu Szwecji. Ten wypoczynek traktuje jako kwarantannę przed podróżą do Polski. Jest w małej miejscowości, gdzie nikt nie przechodził choroby.
Ale czy dojedzie do Polski ? Sama nie wiem. Jeszcze liczy na wznowienie lotów do Polski. Może lecieć z Kopenhagi, Stockolmu, Malmo lub promem z Karlskrone. Lotów jak na razie nie ma a prom to dla niej męka.
I tak usycham z tęsknoty.
Myślałyśmy żeby poleciała do Budapesztu. Ja tam dolecę, i po jakimś czasie przelecimy do Gdańska. Tylko ja tak ryzykować nie mogę.


Cultbeauty ma dość fajne rabaty: -15 i 20% od całego asortymentu.

U mnie pochmurno i ciepło.
Byłam poćwiczyć bo nic innego nie robię tylko wieczorami jem chipsy i pije drinki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 20:59   #3199
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Anyż - byliśmy w Polsce i w Danii. Pogoda nam wyjątkowo dopisała, więc bardzo udany urlop

Do Polski lecieliśmy LOTem, tylko w Warszawie widziałam jakieś specjalne kontrole - i ogólne dosyć stresująca atmosfera na lotnisku, chociaż pewnie tylko dla nas - zupełnych nowicjuszy w świecie ludzi w maskach

Tak, jest sporo kierunków zablokowanych - ale chyba tylko na zasadzie bezpośrednich lotów? Nawet nie wiem... mieliśmy już zarezerwowane wakacje na Sardynii (w zeszłym roku), ale oczywiście zrezygnowaliśmy. Uważam że w obecnej sytuacji to najlepsza opcja, po co się przyczyniać do zwiększenia zagrożenia? W końcu taki wyjazd to luksus. Co innego spotkania rodzinne - epidemia sprawia że chcemy być bliżej - dokładnie tak jak pisałaś - tęskni się bardziej i bardziej docenia ważne dla nas osoby.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 21:08   #3200
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część


A mi się podoba najbardziej ta sweterkowa. Wyglada na bardzo wygodna i praktyczna.

Caffeine, wielka szkoda, ze przepadla Wam Sardynia. Bylas juz tam kiedys? To chyba moja ulubiona wloska destynacja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 21:18   #3201
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Sowa, będziesz panną młodą - ale fajnie
Jak przygotowania?
Anyzku tak na dobra sprawe to jiz w sumie tylko odliczamy czas... zostaly nam obraczki ale juz mamy obgadane, wybrane itp... tylko trzeba isc na przymiarke wiec niewiele nam brakuje

U nas tez dzisiaj duszno ale spedzilismy dzien w plenerze wiec nawet nie bylo to tak odczuwalne

Z piatek odebralismy znajomych z lotniska i nie mieli zadnej kontroli, mierzenia temp ani innych tego typu rzeczy...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 21:29   #3202
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

[QUOTE=Ava_;88040783]

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość

Caffeine, wielka szkoda, ze przepadla Wam Sardynia. Bylas juz tam kiedys? To chyba moja ulubiona wloska destynacja.

Taaaaak - bardzo żałowałam. Nigdy tam nie byłam, ale wiem że to musi być niesamowite miejsce, w końcu to jedna z błękitnych sfer na Ziemi

A Tobie co się podobało? Co warto zobaczyć? Gdzie pojechać?

Dostaliśmy zwrot z hotelu i za przelot - 100%. Wybieramy się w przyszłym roku

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Anyż, mam nadzieję że uda ci się zobaczyć z córką. Tż gdzieś czytał że poluzowano restrykcje Szwecja-Norwegia, teraz szukam w necie ale Mała domaga się uwagi więc uciekam
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 21:43   #3203
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Hello

Bardzo dziekuje za mile slowa dot. domku mojej step corki

Sporo rzeczy porobila sama, odrestaurowala jakies stare meble, ktore kupowala na jakims pchlim targu, badz w vintage'owych sklepikach. Jedynie kuchnia byla cala nowo zrobiona (szafki, blaty, sprzet). Malowala sciany etc, a moj maz pomagal z kafelkami
Oni ten domek chca wynajmowac na wakacje, weekendy. to jest zamkniete osiedle domkow, ma baseny, skocznie, wyciagi, jezioro, silownie, korty tenisowe (na zewnatrz i w pomieszczeniu), mini golfa i clubhouse, gdzie mozna robic imprezy, bardzo fajna okolica. Cieszyla sie, ze juz maja zabookowanych chetnych na 2 miesiace poki co. Bylo bardzo duze zainteresowanie. Wynajeli tez managera od wynajmu i firme sprzatajaca. mam nadzieje, ze ich pomysl wypali

Kasztanko dziekuje! mam nadzieje, ze test bedzie negatywny, ze to jakas zwykla infencja, a Ty szybko poczujesz sie lepiej!
Az musialam wygooglowac torebki Vendula i calkiem urocze, do Ciebie i Twojego stylu beda pasowaly jak ulal

Sova mam nadzieje, ze glowa Cie juz nie boli? wiesz, ja tez myslalam, zeby moze poleciec z innym przewoznikiem, ale wiem, ze nie czulabym sie do konca komfortowo, balabym sie, ze ktos mnie zarazi i naraze moja 74 letnia Mame, ktora ma cukrzyce i choroby sercowe, wiec jest w grupie ryzyka. Poza tym, nie usmiecha mi sie widmo kwarantanny. A wlasnie, czy Twoi znajomi sa na kwarantannie, zwlaszcza, ze lecieli z CA, gdzie jest teraz na pierwszym miejscu zakazen.

Cinde Ty faktycznie masz bardzo piekne wlosy

Anyzku dziekuje, ale ja je troche musnelam blyszczykiem, ale fakt, o wiele lepiej wygladaja teraz i jestem juz zadowolona
Koniec wrzesnia, pocz. pazdziernika, planuje doline lez

Ava hehe, az mi sie smiac zachcialo z modlitw Twojej Mamy, hihi, moja tez taka

Aussie a dziekuje bardzo a maz na szczescie juz zadowolony juz nie marudzi i nie kweka

Mon_cherry mam nadzieje, ze macie dobra podroz

LaMary Ty dziecioku maly, wygladasz jak Twoja wlasna coreczka
super widoczki!
Piekna, klimatyczna kawiarnia

moja druga siostra, tez juz dzis nad morzem, ponoc straszne korki.

PaniR wspolczuje zajscia hugs! Ja tez zostalam opluta, przez pijana matke mojego pacjenta (ta, u ktorej nie chcialam juz potem tam pracowac)

Ale oniesmielilas chlopaka, hihi

ale smakolyki mniam, Kasztanko, moj maz wlasnie uwiel;bia takie zeberka
Jak ja lubie ogladac zdjecia jedzen, LaMary zawsze tak slicznie podaje, jak z 5 * resto

Kasztanko ciezki wybor, wszystkie mi sie bardzo podobaja, ale chyba najbardziej te 2 pierwsze + ta zielona (ale wolalabym ja czarna )
Ahh, mialam Cie juz wczesniej zapytac i ciagle zapominam, wygodne te buciki, te takie z paseczkami, co to jakis czas temu wkleilas?

Caffe fajnie, ze wrocilas bylas w PL? A, juz doczytalam, ze tak zazdro! co pokupowalas?

Kurcze Anyzku, mam nadzieje, ze Twojej corce sie uda doleciec do Polski, tez widze, sie dawno nie widzialyscie

Huragan, ktory na nas leci, oslabl, i stal sie tropikalnym sztormem. Jest troche wietrznie, ale powinno byc ok. dzis i tak mam wolne, a jutro zobacze, jaka bedzie pogoda, ale raczej jade do pracy.

Dzis rocznica smierci mojej tesciowej bylam akurat w Polsce, jak zmarla, bardzo mi bylo przykro, ze nie bylam wtedy przy mezu, ale to on sam namawial mnie na lot (bo chcialam zmieniac juz daty), bo jej sie polepszylo i ze na pewno bedzie ok. No, ale przylecial tez jego brat wtedy i dziewczynki, wiec maz na szczescie nie byl sam.

Wczoraj jak bylam w pracy, to pewnien maly smyk, probowal sie zabrac ze mna do domu
wsadze fotke

Zycze Wam milej niedzieli i ide posiedziec z mezem przy szampanie (kupilam troche wiecej, bo to moj urodzinowy tydzien ) a zreszta Was tez serdecznie zapraszam na lampke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dolly.jpg (79,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dolly2.jpg (82,1 KB, 44 załadowań)
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 21:47   #3204
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość

Taaaaak - bardzo żałowałam. Nigdy tam nie byłam, ale wiem że to musi być niesamowite miejsce, w końcu to jedna z błękitnych sfer na Ziemi



A Tobie co się podobało? Co warto zobaczyć? Gdzie pojechać?



Dostaliśmy zwrot z hotelu i za przelot - 100%. Wybieramy się w przyszłym roku
Zdecydowanie polecam wybrać się na archipelag La Maddalena i okoliczne wyspy w ramach jednodniowej wycieczki. Widoki prześliczne, jak nie z Europy. Warto sobie wynająć samochód, bo połączenia między miastami i komunikacja miejska są kiepskie, nie jeżdżą wg rozkładu itp. Wędrować tez nie ma jak, bo praktycznie nie ma chodników wzdłuż ulic, a Włosi wiadomo jeżdżą jak wariaci. Bylam w Alghero, Olbii i Porto Cervo, czyli bardziej północ. Z tego co słyszałam, południe i okolice Cagliri tez są bardzo ładne. Jedzenie tez nie muszę wspominać, ze wyśmienite. Na pewno Ci się będzie podobało.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 21:50   #3205
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Caffe zablokowanie lotów ze Skandynawi do Polski to robota nasza. Lobbuje to czlowiek z rzadu, który jest w spółce Polforries. To czysty zysk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 23:13   #3206
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Jakoś mi nie po drodze z tym 2020 rokiem... I pomyśleć, że całkiem inaczej myślałam wyglądając przez okno z Shangrila hotel w Bangkoku... Hmm powiem więcej, nawet na plaży w Pucket.
Czytam was w miarę na bieżąco ale weny do pisania brak...


Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Anyż przyjaciółka z Danii przypłynęła do Niemiec... W drodze powrotnej prom że Świnoujścia...

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 03:44   #3207
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign - w sobote dostalam wynik testu na Covid i byl negatywny, to "tylko" infekcja zatok

A tamte buty bardzo wygodne, chociaz niestety jak do tej pory nosilam je tylko po domu, bo za bardzo nie mamy gdzie i z kim wyjsc. W najblizszym czasie jedynie pewnie sie wybierzemy obejrzec nowe mieszkanie najblizszyl przyjaciol, niedawno sie przeprowadzili. Marzy mi sie wyjscie do kina i jakiejs fancy restauracji
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 06:25   #3208
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign.... z glowa gorzej po nocy ale to normalne, pogoda sie popsula to i moja glowa zareagowala... bedzie tak kilka dni
A znajomi nie maja żadnej kwarantanny, nawet ich nikt nie pytal o stan zdrowia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:29   #3209
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kasztanka, to kamień spadł Ci z serca, że to nie covid...

Dziewczyny, trzeba iść do przodu a nie żyć wspomnieniami. Covid przeminie jak zły sen albo go w końcu oswoimy. Zresztą nic innego nam nie pozostaje chyba, skoro prognozują, ze wirus z nami zostanie jak Sars czy inne patogeny... A ja chyba jestem z Was najbardziej zagrożona, gdyby mnie cholerstwo dopadło. Mój układ odpornościowy mógłby sobie z covid nie poradzić. Ale z tego powodu nie zamknę się przecież w domu. Ja też chciałabym brać z życia jak najwięcej ale na razie trzeba sobie dawkować życie łyżeczką. Zresztą są chyba miejsca na ziemi, gdzie mozna spędzić urlop Przecież ludzie wyjeżdżają zagranicę Ja chwilowo ( mam taką nadzieję) nie mogę więc i moja rodzina również

Cinderella, to kolejny raz zmierzamy w przeciwnych kierunkach Ty wcześniej byłaś na pd a ja na pn, a teraz Ty wyjeżdzasz nad morze a ja w góry do przysiółka spokojnej wsi...
Marzą mi się już niezatłoczone szlaki tatrzańskie... nasi znajomi, którzy juz tam są, mieli wcześniej przeczesać mniej popularne szlaki ale z tego co mi wiadomo tylko oddają się degustacji w góralskich karczmach niczym inspektorzy od gwiazdek Michelin Widocznie chcą zdać pełna relację o jakości win

Reign, mówisz, ze świętujecie przy szampanie urodzinowy tydzień... to wszystkiego najlepszego z okazji URODZIN Psiak... uroczy.

A większość zdjęć dań, które pokazuję to wyobraźnia artystyczna kucharzy restauracji a nie moja
Ja owszem, próbuje odtworzyć w domu chociaż z marnym skutkiem te dania na moich talerzach Ze mnie żadna kucharka...niestety... do serca męża nie trafiłam nigdy przez żołądek... znam inne drogi

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-08-03 o 08:44
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 09:16   #3210
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Ausssi tak właśnie podróżują teraz Polacy (jak Twoja znajoma z Danii). Tylko podróż z 3h wydłuża się do 20 h czasami. No i koszty rosną.
Tego właśnie moja córka chce uniknąć. Najprawdopodniej poleci do Düsseldorf, 30 min na lotnisku i ma lot do Gdańska.

Aussi trzeba to przetrwać. Wkurza, przygnębia ale cóż. Zrób dla siebie coś miłego. Mam nadzieje, że poczujesz się lepiej. I zbierajmy kasę na rekompensatę, bo taką sobie zafundujemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 07:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.