jakie zarobki są wam potrzebne? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-18, 21:16   #31
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

To zależy od kosztów, choćby czy ma się mieszkanie na kredyt, ze spadku czy się wynajmuje.

Mam bardzo niskie koszty, ale żeby "sobie nie odmawiać", to myślę, że ok 7 tys, ale żeby móc mówić o jakichkolwiek "luksusach", to musiałoby być znacznie powyżej 10tys. netto.
Z kolei zwykłe utrzymanie się w wersji oszczędnej ale bez oglądania ceny pietruszki we wszystkich gazetkach marketowych, to wg mnie min. 3tys na rękę.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 22:19   #32
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ohohoho, jeśli ten wątek pójdzie w kierunku wątku "ile chciałabyś zarabiać żeby mieć dzieci", to szykuje się
O tym samym pomyślałam.
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 06:29   #33
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Co znaczy ten skrót k, np. chcę zarabiać 5k ?
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 06:44   #34
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Co znaczy ten skrót k, np. chcę zarabiać 5k ?
tysiąc
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 06:44   #35
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 07:57   #36
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Chcialabym 6k. Stac by mnie bylo na kredyt samej i utrzymanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 09:13   #37
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Warszawa: 5 tys. na takie spokojne życie bez luksusów (jako singiel).
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 09:24   #38
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Tak z 8k. To zaklada poziom życia na luzie, z jednymi fajnymi wakacjami na rok i nie odmawianiem sobie za bardzo. Zakładam że z kredytem, autem i swoimi zwierzami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 09:32   #39
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

4 tyś netto umożliwiłoby mi dostanie kredytu na kawalerke, spłacanie go, skromne życie, pomoc rodzicom i odłożenie powiedzmy 800zł miesięcznie na wakacje/czarna godzine/przyszłość/starość itp.

5 tyś netto pozwoliłoby mi na wszystko co powyżej plus luksusy a dla mnie luksusem jest np wizyta u fryzjera, nieużywane ubrania, kosmetyki-zachcianki a nie tylko to co mi się kończy i nie wszystko co "tanie i dobre", dobre jakościowo jedzenie, jakiś kurs, życie kulturalne.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 10:16   #40
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

5tys. na rachunki, jedzenie, kilka średnio luksusowych wyjazdów w ciągu roku (jakiś tydzień w cieplejszych krajach, 2 tygodnie narty, jakieś dwa długie weekendy), utrzymanie zwierząt, spokojnie kupowanie ubrań bez zastanawiania się "czy dać 80zł za taką koszulkę", kulturę. Coś tam na pewno zostałoby do zaoszczędzenia. Jednak bez kredytów, wynajmowania mieszkania, samochodu.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 10:19   #41
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Co znaczy ten skrót k, np. chcę zarabiać 5k ?
k = kilo = tysiąc



5k i luksusy? Ej wyjazdy na wakacje, wycieczki, kursy malowania na szkle czy inne tym podobne głupoty - poniżej 15k nie ma szans
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 10:20   #42
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

luksus to tak z 15 tysi na rękę i maż drugie tyle. Serio.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 10:29   #43
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
5tys. na rachunki, jedzenie, kilka średnio luksusowych wyjazdów w ciągu roku (jakiś tydzień w cieplejszych krajach, 2 tygodnie narty, jakieś dwa długie weekendy), utrzymanie zwierząt, spokojnie kupowanie ubrań bez zastanawiania się "czy dać 80zł za taką koszulkę", kulturę. Coś tam na pewno zostałoby do zaoszczędzenia. Jednak bez kredytów, wynajmowania mieszkania, samochodu.
A to pokazuje ciekawie różne podejście różnych ludzi. Niezależnie od zarobków (nawet wielokrotnie większych niż 5 tys. zł wspomniane przez Ciebie) nie dałbym 80 zł za koszulkę, ponieważ wydaje mi się to absurdalnie drogo.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 10:41   #44
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

5-6k na rękę, bez żadnych obciążeń typu kredyt, na samo życie.
Jeśli zaś mowa o większym "luksusie" to min.10k.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 10:48   #45
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
A to pokazuje ciekawie różne podejście różnych ludzi. Niezależnie od zarobków (nawet wielokrotnie większych niż 5 tys. zł wspomniane przez Ciebie) nie dałbym 80 zł za koszulkę, ponieważ wydaje mi się to absurdalnie drogo.
A mi czasami jakaś koszulka/bluzka bardzo się podoba i chętnie bym kupiła, nawet za 70-80zł, ale obecnie to jest dla mnie zbyt dużo.

Jak na razie nie mam pomysłu na co mogłabym wydawać 15k miesięcznie, serio.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 10:48   #46
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
5tys. na rachunki, jedzenie, kilka średnio luksusowych wyjazdów w ciągu roku (jakiś tydzień w cieplejszych krajach, 2 tygodnie narty, jakieś dwa długie weekendy), utrzymanie zwierząt, spokojnie kupowanie ubrań bez zastanawiania się "czy dać 80zł za taką koszulkę", kulturę. Coś tam na pewno zostałoby do zaoszczędzenia. Jednak bez kredytów, wynajmowania mieszkania, samochodu.
Już zaczęlam robić duże oczy, że za 5 tys byś tyle zrobiła, po czym doczytałam, że bez kredytów, wynajmowania mieszkania i samochodu

Generalnie dla mnie jako osoby, która się sama utrzymuje, spłaca kredyt na mieszkanie, ma 2 koty, zupełne minimum to 3+ tys zł netto (w średnim mieście!). I to takie minimum, że raczej nie odłożyłabym z tego nic, a wręcz czekałabym na następną wypłatę z utęsknieniem.

Niestety jak się chce mieć swoje mieszkanie to trzeba na nie liczyć minimum 1500zł (kredyt, czynsz, rachunki) i nie znam nikogo kto by mniej płacił. Do tego dochodzą inne koszty - chociazby lekarz i leki, karma dla zwierzaków i robi się biednie. Jakbym miała mieszkać np. w Warszawie na tym samym poziomie to musiałabym doliczyć pewnie kolejny tysiąc złotych.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 11:00   #47
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Już zaczęlam robić duże oczy, że za 5 tys byś tyle zrobiła, po czym doczytałam, że bez kredytów, wynajmowania mieszkania i samochodu

Generalnie dla mnie jako osoby, która się sama utrzymuje, spłaca kredyt na mieszkanie, ma 2 koty, zupełne minimum to 3+ tys zł netto (w średnim mieście!). I to takie minimum, że raczej nie odłożyłabym z tego nic, a wręcz czekałabym na następną wypłatę z utęsknieniem.

Niestety jak się chce mieć swoje mieszkanie to trzeba na nie liczyć minimum 1500zł (kredyt, czynsz, rachunki) i nie znam nikogo kto by mniej płacił. Do tego dochodzą inne koszty - chociazby lekarz i leki, karma dla zwierzaków i robi się biednie. Jakbym miała mieszkać np. w Warszawie na tym samym poziomie to musiałabym doliczyć pewnie kolejny tysiąc złotych.
Na szczęście nie muszę wynajmować mieszkania i brać kredytu, więc to mój taki mały "luksus".
Jakbym miała mieć samochód, to chciałabym co najmniej 1,5k więcej. Bo chciałabym mieć samochód, bardzo, chociażby żeby jeździć do mojej luksusowej działki za miastem :P ale nie wiem, nie znam się, wolałam napisać o rzeczach, które znam i lubię, niż sobie tak gdybać, że za 20k to i kredyt, i limuzyna, i basen, i jeszcze coś tam.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 11:11   #48
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Na szczęście nie muszę wynajmować mieszkania i brać kredytu, więc to mój taki mały "luksus".
Jakbym miała mieć samochód, to chciałabym co najmniej 1,5k więcej. Bo chciałabym mieć samochód, bardzo, chociażby żeby jeździć do mojej luksusowej działki za miastem :P ale nie wiem, nie znam się, wolałam napisać o rzeczach, które znam i lubię, niż sobie tak gdybać, że za 20k to i kredyt, i limuzyna, i basen, i jeszcze coś tam.
czemu od razu gdybać?
Doskonale wiem ile kosztuje utrzymanie samochodu, jaka marka by mnie interesowała i z jakim wyposażeniem gdybym miała więcej kasy. Tak samo jakie wczasy, jakie rejony świata, ile miejsc w europie, jakie zajęcia dodatkowe. To, że Ty się nie orientujesz nie oznacza, że inni nie...
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 11:19   #49
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
czemu od razu gdybać?
Doskonale wiem ile kosztuje utrzymanie samochodu, jaka marka by mnie interesowała i z jakim wyposażeniem gdybym miała więcej kasy. Tak samo jakie wczasy, jakie rejony świata, ile miejsc w europie, jakie zajęcia dodatkowe. To, że Ty się nie orientujesz nie oznacza, że inni nie...

Napisałam o rzeczach, które JA znam i które MNIE interesują, które JA uważam za luksus, że JA sobie nie gdybałam. Nikomu nie zarzucałam marzycielstwa.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 11:40   #50
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
czemu od razu gdybać?
Doskonale wiem ile kosztuje utrzymanie samochodu, jaka marka by mnie interesowała i z jakim wyposażeniem gdybym miała więcej kasy. Tak samo jakie wczasy, jakie rejony świata, ile miejsc w europie, jakie zajęcia dodatkowe. To, że Ty się nie orientujesz nie oznacza, że inni nie...
Ale ona nie ma kredytu i zapewne nie interesuje jej posiadanie go, nawer jakby miala wiecej kasy. W moim otoczeniu calkiem sporo osob ma mieszkanie bez kredytu wiec dosc duzy koszt przez 30 lat zycia im odpada. Ja pisalam swoje "wymagania" bez kredytu i bez luksusowych wakacji, bo np walacje interesuja mnie nieluksusowe Jakbym miala wiecej kasy, nie jezdzilabym na duzo drozsze, co najwyzej czesciej.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 12:06   #51
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Autorka pyta o "luksus", nie podstawowe wydatki.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 12:37   #52
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Zaraz się okaże że jedynie Lewy zarabia tyle o ile, żeby ewentualnie wystarczyło "luksusowym" wizażankom ( o ile nie szasta pieniędzmi na koszulki w cenie absurdalnej) , a reszta niech nawet nie planuje z łóżka wstawać, bo i tak się nie opłaci.
Wizaż.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 12:57   #53
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże że jedynie Lewy zarabia tyle o ile, żeby ewentualnie wystarczyło "luksusowym" wizażankom ( o ile nie szasta pieniędzmi na koszulki w cenie absurdalnej) , a reszta niech nawet nie planuje z łóżka wstawać, bo i tak się nie opłaci.
Wizaż.
Lewy zarabia jednak "troche" wiecej, niz podana tu maksymalna kwota
Pytanie bylo o luksus. Nie o srednie zycie.
Dla mnie np opisywane przez jedna z dziewczyn warunki, ktore pozwalaja na kupowanie nieuzywanych ubran, to nie luksus tylko normalne warunki w panstwie europejskim.
Oczywiscie, ze wiekszosc wizazanek nie moze sobie pozwolic na zycie w luksusie bo statystycznie zyje tak tylko kilka procent spoleczenstwa. Poziom, na jakim zyje wiekszosc to po prostu srednia
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:02   #54
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Poziom, na jakim zyje wiekszosc to po prostu srednia
Nieprawda. Znaczna większość zarabia poniżej średniej, taka już natura rozkładu wynagrodzeń.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:17   #55
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Poziom, na jakim zyje wiekszosc to po prostu srednia

Średnia płaca krajowa, jest wyliczana na podstawie jakiegoś pokrętnego założenia wziętego dosłownie z d., ze wylicza się ją jedynie z dochodów osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach zatrudniających powyżej 9 pracowników. A to jest jedynie jakieś 1/3 zatrudnionych w ogóle w dodatku ujmująca osoby zarabiające ekstremalnie ponadnormatywnie i mocno zawyżające owa średnią nawet dla tej wąskiej grupy.

Większość zatrudnionych zarabia i żyje za mniej więcej 50% max 60% oficjalnie podawanej średniej krajowej.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:24   #56
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże że jedynie Lewy zarabia tyle o ile, żeby ewentualnie wystarczyło "luksusowym" wizażankom ( o ile nie szasta pieniędzmi na koszulki w cenie absurdalnej) , a reszta niech nawet nie planuje z łóżka wstawać, bo i tak się nie opłaci.
Wizaż.
I lecimy!



---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Pytanie bylo o luksus. Nie o srednie zycie.


Ale przecież ludzie żyją za mniej!!!11
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:53   #57
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Średnia płaca krajowa, jest wyliczana na podstawie jakiegoś pokrętnego założenia wziętego dosłownie z d., ze wylicza się ją jedynie z dochodów osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach zatrudniających powyżej 9 pracowników.
Tak jest liczone przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw. Przeciętne wynagrodzenie w gospodarce narodowej liczone jest już bez tego ograniczenia. Po prostu czytając dowolny komunikat GUS trzeba zwracać baczną uwagę, co zostało tam obliczone.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 15:22   #58
djmimou
Przyczajenie
 
Avatar djmimou
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Wiadomo, że najlepiej jak największe zarobki . Pieniądze zawsze się przydadzą, nie ważne ile.
__________________
... bo jestem portretem człowieka szczególnego rodzaju: kosmaty mrok, niepraktyczne rozmyślania i stłumione żądze.
djmimou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 15:36   #59
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Ale mi nie chodzilo o srednia krajowa wymagrodzen na etatach w przedsiebiorstwach tylko o sredni czyt. przecietny poziom zamoznosci. Ostatnio byly podawane w mediach jakies badania dot zamoznosci polakow z podzialem na bogatych, zamoznycj i bardzo bogatych- podzial ktos przyjal sobie sam. Kwoty byly gruuuubo powyzej sredniej krajowej.
Srednia krajowa w rozumieniu jw moim zdaniem jest o kant kuli, w szczegolnosci jesli chodzi o powyzsza dyskusje
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 15:57   #60
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Nieprawda. Znaczna większość zarabia poniżej średniej, taka już natura rozkładu wynagrodzeń.
Eh...
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 18:52:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.