Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 23:09   #1
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350

Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???


Czy możliwe jest wyprostowanie kręconych włosów?
Wszystkie fryzjerki u których byłam mówią, że nie. Żadna nie chce podjąć się wyprostowania na stałe (trwała), bo to niemożliwe. Kilka może mi rozprostować włosy jednorazowo, na maksymalnie kilka dni, ale efektem w najlepszym wypadku są fale.

Jest tu wiele wątków o prostowaniu "kręconych" włosów, ale dotyczą one włosów falowanych. Nie znalazłam żadnego o prostowaniu włosów, które rzeczywiście się kręcą.

Może jednak jest taka możliwość?
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 02:55   #2
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Jesli masz na mysli trwale wyprostowanie u fryzjera-niestety musze Cie zmartwic. Bylam sie kiedys wypytac o ten zabieg, bo strasznie mnie kusil, ale babeczka powiedziala, ze jesli wlosy sa krecone, to efekt bedzie taki , ze bedziesz miala fale...
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 08:12   #3
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Są dwa rodzaje zabiegów Trwale PROSTUJĄCYCH włosy(do odrostu) Farouk i Goldwell, inne typu X - tenso itp. to zabiegi jedynie rozluzniające skręt. Wszystko to jest opisane w watku o trwałym prostwaniu włosow
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 13:11   #4
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Przeszukałam inne wątki ale nie znalazłam nic na ten temat...
Agaimka, można link albo szerzej?
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:15   #5
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Efekty moich poszukiwań wskazują na to że z kręconych włosów można zrobić fale, ale na nie dłużej niż kilka dni albo miesięcy i też to nie jest pewne. Czyli kręconych włosów nie da się uczynić prostymi.

Szkoda, że osoby o włosach nie kręconych a tylko falowanych rozpuszczają plotki. Tylko sobie nadzieji można narobić. :P
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:29   #6
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Moja koleżanka ma naprawdę bardzo mocno skręcone włosy i prostowała je w salonie fryzjerskim - były naprawdę proste, ale tylko do następnego mycia, a poza tym cały zabieg prostowania trwał 6 godzin. Ja mam tak mocno kręconych troszeńkę tylko przy twarzy i ich rzeczywiście nie da się porządnie wyprostować za Chiny ludowe Co do prostowania chemicznego, to rzeczywiście efektem końcowym są fale, które potem trzeba wyprostować prostownicą.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 14:36   #7
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

a widzialas ten watek?????


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56496
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 14:59   #8
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Scarlet

Martinko, widziałam ten i wiele innych wątków o falowanych włosach. Proszę, nie wklejaj linków nie na temat.
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 15:46   #9
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Scarlet

Martinko, widziałam ten i wiele innych wątków o falowanych włosach. Proszę, nie wklejaj linków nie na temat.
ok wiecej sie nie pojawie w twoim watku.... nie rozumiem tylko dlaczego nie na temat?? ja mam wlosy bardzo krecone w loki, i mam zamiar wyprostowac sobie wlosy Faroukiem...pierwsze slysze ze krecone wlosy to jakies przeciwskazanie do takiego zabiegu zreszta jakbys przeczytala tamten watek na prawde to widzialabys zdjecia jednej z wizazanek ktora z lokow prostowala sobie wlosy i byla zadowolona....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 15:53   #10
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Przepraszam jeśli Cię uraziłam. Nie wczytywały mi się wszystkie zdjęcia widać a ze wszystkich wypowiedzi wyczytałam że mowa o włosach co najwyżej falowanych. Nawet ta dziewczyna, która twierdzi, że miała mocno kręcone miała takie tylko dzięki trwałej, bo z natury ma proste. Tyle tam wyczytałam.

Jeśli masz naprawdę kręcone włosy to byłabym jednak wdzęczna za wiadomość o efektach prostowania. Zauważyłam tutaj po prostu zalew wiadomości o prostowaniu "kręconych włosów" a tak naprawdę żadna z tych wiadomosci nie dotyczy naturalnie kręconych. Co najwyzej fal albo "nie wiadomo czego".
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 23:11   #11
LiliannaKim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Posiadam kręcone włoski, jeśli chcesz się dowiedzieć coś o ich pielęgnacji to zapraszam na mojego bloga http://liliannakim.blogspot.com/
LiliannaKim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 20:47   #12
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Cytat:
Napisane przez LiliannaKim Pokaż wiadomość
Posiadam kręcone włoski, jeśli chcesz się dowiedzieć coś o ich pielęgnacji to zapraszam na mojego bloga http://liliannakim.blogspot.com/
Przepraszam, ale jak ma się Twój post do tematu wątku?
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:10   #13
LiliannaKim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Ma się tak że jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o naturalnie kręconych włosach to możecie zajrzeć. Jeśli chodzi o prostowanie włosów to nigdy nie prostowałam na stałe, jedynie prostownicą i gdy doszłam do wprawy to trwało to ok 30 min. Ale uwaga, włosy miałam rozczesana, prostowałam partiami i wcześniej miałam na nie nałożone małą warstwę wosku z joanny, dzieki niemu moje włosy da się pożądanie wyprostować. Mam naturalnie bardzo kręcone włosy do ramion a po wyprostowaniu sięgają mi prawie do pasa Efekt trzyma mi się cały dzień, co do następnych to bywa różnie bo ja mam nawyk nakręcania włosów na palec i przez to powstają fale.
LiliannaKim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 14:19   #14
Qaviera
Przyczajenie
 
Avatar Qaviera
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 27
Dot.: Naprawdę kręcone włosy->proste. Czy to możliwe???

Czemu tak bardzo chcesz je wyprostować? Może wystarczy się przełamać, by pokochać swoje lokensy .
Kiedyś chciałam przeprowadzić taki zabieg na moich włosach, ale przeczytałam wiele komentarzy, w których dziewczyny mocno odradzały takie zabiegi na "słabych" włosach... Szczerze powiedziawszy, kiedy wypowiadały się, ile kasy zainwestowały w te wszystkie kosmetyki do utrzymania skrętu i jak bardzo zniszczyło im to włosy, to odechciało mi się tak szybko, jak tylko zachciało.
Przeglądając pewnego bloga, natknęłam się jakiś czas temu na prostowanie keratynowe. Czytałaś już coś o tym? Ja się nie zagłębiałam, pragnę wręcz odwrotnego efektu - burzy fal i loków - ale może akurat?
Mam nadzieję, że odpowiednio na temat!
__________________
1.05.2012r: 19cm>---25cm--35cm--40cm--45cm--50cm--->70cm
Qaviera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.