Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 09:43   #91
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej?

hej a jakie krem z filtrem bedzie dobry dl cery trądzikowej, zaskronikowej, kora używa Acne derm i Effaclar ???
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:54   #92
Marina25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej?

Witajcie! Zrobiło się mroźno i mam problem,bo nie mam kremu na zimę. W sklepach jest ich mnostwo,ale boje sie eksperymentowac,bo mam tradzik rozowaty, cere mieszana naczynkowa. Moze ktoras z Was ma wyprobowany krem ochronny na zime do tego rodzaju cery. Prosze bardzo o pomoc
__________________
Marina25
Marina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 14:23   #93
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: cera mieszana a kremy na zime

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
niedlugo przyjda pierwsze mrozy , a jak kazdego lata zastanawiam sie nad kupieniem kremu na zimei mam zawsze problem , bo przy mojej mieszanej cerze wszytski kremy wydaja mi tluste , czy moze powinnam jedynie nakladac takie kremy na policzki???dziekuje za odpowiedz)
ja także mam cere trądzikową/mieszaną (trudno mi sie zdecydować na jedną opcje opisu mojego lica ) ostatnio zakupiłam Humektan, naprawde dla mnie jest świetny, nawilża ale nie zapycha, twarz się po nim nie swieci, nie wyskakuja po nim niespodzianki, jesli nie próbowałaś to polecam ci jest niedrogi 30 ml kosztuje kolo 12 zł natomiast 100 ml jest w cenie okolo 23 zł, jedyny minus to jego zapach ale jak dla mnie to kwestia przyzwyczajenia..
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 15:02   #94
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: cera mieszana a kremy na zime

Cytat:
Napisane przez kermitowa Pokaż wiadomość
ja także mam cere trądzikową/mieszaną (trudno mi sie zdecydować na jedną opcje opisu mojego lica ) ostatnio zakupiłam Humektan, naprawde dla mnie jest świetny, nawilża ale nie zapycha, twarz się po nim nie swieci, nie wyskakuja po nim niespodzianki, jesli nie próbowałaś to polecam ci jest niedrogi 30 ml kosztuje kolo 12 zł natomiast 100 ml jest w cenie okolo 23 zł, jedyny minus to jego zapach ale jak dla mnie to kwestia przyzwyczajenia..
mnie z koleii po humektanie wyskakiwały krotsty, buzia się świeciła :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:43   #95
natajlaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Question Dot.: Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej?

Hej
Mam cere mieszną, tłustą w strefie T cały czas uzywałam kremu nive visage matujacy krem nawilzajacy na dzień, zastanawiam się czy przy takiej pogodzie jak teraz -10 stopni czy bedzie on odpowiedni. nie zalecane są kremy nawilzajace, gdyż mają za dużo wody.. sama nie wiem czy go uzywać dalej ..;(
Co radzicie?????????????????
natajlaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 20:41   #96
redface
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej?

Witam. Szukam kremu ochronnego na zimę, cera naczynkowa, skłonna do zaczerwienień, raczej normalna, ani sucha ani tłusta Szukam kremu który by chronił przed wiatrem i mrozem, ale, żeby się nie świecił. Kupiłem zimowy firmy Dax i mi mi nie pasuje - cera się świeci, chyba, że się go mało nałoży-więc pewnie nie będzie działał.
redface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 10:56   #97
redface
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej?

Nikt nie może nic polecić?
redface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 11:22   #98
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: cera mieszana a kremy na zime

Cytat:
Napisane przez kermitowa Pokaż wiadomość
ja także mam cere trądzikową/mieszaną (trudno mi sie zdecydować na jedną opcje opisu mojego lica ) ostatnio zakupiłam Humektan, naprawde dla mnie jest świetny, nawilża ale nie zapycha, twarz się po nim nie swieci, nie wyskakuja po nim niespodzianki, jesli nie próbowałaś to polecam ci jest niedrogi 30 ml kosztuje kolo 12 zł natomiast 100 ml jest w cenie okolo 23 zł, jedyny minus to jego zapach ale jak dla mnie to kwestia przyzwyczajenia..
a czy oprócz Humektanu stosowałaś zimą jeszcze jakiś inny specyfik nawilżający ?
Dodam, że nigdy nie miałam do czynienia z tym kremem
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 18:01   #99
zuzanneczka7455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4
Dot.: cera mieszana a kremy na zime

co do kremów dla cery tłustej na zimę. Rok temu ukazał się w rossmanie krem nawilżający z Neutrogeny-ultimate moisture day cream, który ma filtry na mróz. Kupiłam go, ponieważ sama mam taką cere, a wiadomo, że tłusty krem tylko wszystko pogorszy. Efekt jest świetny, lekki krem bardzo dobrze robi jako baza pod podkład i zimą super chroni, używałam tylko go i żadnych problemów nie było
zuzanneczka7455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:41   #100
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: cera mieszana a kremy na zime

Pamiętajcie, że cera zima potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Przede wszystkim, kiedy na dworze panuje mróz, trzeba pamiętać, by nie oczyszczać twarzy przed samym wyjściem. Zaleca się także unikanie kremów zawierających wodę, która zamiast pomóc, przy mrozie może zaszkodzić skórze. Najważniejsze jest nawilżanie, prócz kremu warto raz w tygodniu położyć jakąś wartościową nawilżającą maskę. Poza tym każda cera ma swoje wymagania, poszukaj treściwego półtłustego kremu z filtrami, poczytaj opinie na KWC, a z pewnoscia wybierzesz coś dla siebie
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 15:34   #101
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej?

a może ktoś porównać skład tych 2 kremów? który lepszy?

La Roche Posay, Nutritic, Odżywczy krem regenerujący do skóry bardzo suchej (5% biolipidy)



Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, BIS-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxane, Synthetic Wax, Prunus Armeniaca, Dimethicone, Coriandrum Sativum, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Glyceryl Stearate, Citrate, Ribes Nigrum, Dimethiconol, Sodium Dicocoylethylenediamine PEG-15 Sulfate, Echium Lycopsis, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Isobutane, Glycine Soja, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum (15.02.2007.)

Avene, Creme Nutritive Compensatrice (Krem odżywczy z wit. C)


Skład: Avene aqua, cyclomethicone, PPG-15 stearyl ether, paraffinum liquidum, cetearyl alcool, glycerin, decyl oleate, glyceryl stearate, PEG-100 starate, cetearyl glucoside, benzoic acid, beta-sitosterol, BHT, C13-14 isoparaffinum, chlorphenesin, disodium EDTA, parfum, laureth-7, magnesium ascorbate/PCA, phenoxyethanol, polyacrylamide, sodium hydroxide, tocopheryl acetate, trihydroxypalmitamidohydr oxypropyl myristyl ether, aqua, xanthan gum

sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 19:07   #102
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej?

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
a może ktoś porównać skład tych 2 kremów? który lepszy?

La Roche Posay, Nutritic, Odżywczy krem regenerujący do skóry bardzo suchej (5% biolipidy)



Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, BIS-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxane, Synthetic Wax, Prunus Armeniaca, Dimethicone, Coriandrum Sativum, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Glyceryl Stearate, Citrate, Ribes Nigrum, Dimethiconol, Sodium Dicocoylethylenediamine PEG-15 Sulfate, Echium Lycopsis, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Isobutane, Glycine Soja, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum (15.02.2007.)

Avene, Creme Nutritive Compensatrice (Krem odżywczy z wit. C)


Skład: Avene aqua, cyclomethicone, PPG-15 stearyl ether, paraffinum liquidum, cetearyl alcool, glycerin, decyl oleate, glyceryl stearate, PEG-100 starate, cetearyl glucoside, benzoic acid, beta-sitosterol, BHT, C13-14 isoparaffinum, chlorphenesin, disodium EDTA, parfum, laureth-7, magnesium ascorbate/PCA, phenoxyethanol, polyacrylamide, sodium hydroxide, tocopheryl acetate, trihydroxypalmitamidohydr oxypropyl myristyl ether, aqua, xanthan gum

temat biochemia kosmetyczna zajmuje się takimi rzeczami
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.