Czy wierzycie w Boga-siłę energię? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-21, 12:26   #1
andund
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18

Czy wierzycie w Boga-siłę energię?


Czy wierzycie w Boga jako siłę energię, szefa wszystkich szefów, zjawisk nadprzyrodzonych, takich jak duchy-"diabły" "szatany"-energię nadprzyrodzone dobre i złe?
andund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 13:25   #2
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Czy wierzycie w Boga jako siłę energię, szefa wszystkich szefów, zjawisk nadprzyrodzonych, takich jak duchy-"diabły" "szatany"-energię nadprzyrodzone dobre i złe?
Nie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 13:55   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Nie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 13:57   #4
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Nie, plus było już sporo wątków na ten temat, wejdź na plotkowe, jest jeden bardzo rozwinięty.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:00   #5
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Czy wierzycie w Boga jako siłę energię,
Nie
Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
szefa wszystkich szefów,
Nie
Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
zjawisk nadprzyrodzonych, takich jak duchy
Nie
Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
"diabły" "szatany"
Nie
Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
energię nadprzyrodzone dobre i złe?
Nie

Światem i ludźmi rządzi chaos i przypadek już od samego poczęcia
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:06   #6
andund
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Przyznam się Pytanie było podchwytliwe, bo spodziewałem się tego typu odpowiedzi, a zastanawiało mnie co innego.

Twierdzicie, że NIE, spoko Ale z drugiej strony......która z was by ze mną bądz jeszcze kimś innym, przystąpiła do wywoływanie duchów o 12 w nocy, ale takie na serio wywoływanie duchów z osobą doświadczoną która zna się jak to robić? Która z was?

Skoro nie wierzycie, to dla was takie wywoływanie powinno być jak wywoływanie np mrówek z lasu, beka no nie?

Która ? Czy jednak "przeleciał" was strach?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Światem i ludźmi rządzi chaos i przypadek już od samego poczęcia
Przypadek? To skąd wiedzą pewne osoby np jasnowidz, czy wiarygodna wróżka, co nas czeka?

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Nie, plus było już sporo wątków na ten temat, wejdź na plotkowe, jest jeden bardzo rozwinięty.
Wywołasz ze mną ducha?
andund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:10   #7
ferreus_somnus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Stolec nagłego spadnienia
Wiadomości: 67
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Czy wierzycie w Boga jako siłę energię, szefa wszystkich szefów, zjawisk nadprzyrodzonych, takich jak duchy-"diabły" "szatany"-energię nadprzyrodzone dobre i złe?
Nie należy mnożyć bytów ponad potrzebę. Brzytwa Ockhama, o ironio, franciszkanina.
ferreus_somnus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-21, 14:14   #8
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Nie w Boga. Ale wierzę i w siłę wyrażają w newtonach i w energię wyrażają w dżulach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Twierdzicie, że NIE, spoko Ale z drugiej strony......która z was by ze mną bądz jeszcze kimś innym, przystąpiła do wywoływanie duchów o 12 w nocy, ale takie na serio wywoływanie duchów z osobą doświadczoną która zna się jak to robić? Która z was?
Podaj adres. Jeśli płacisz za dojazd I zapewniać nocleg, to nie ma sprawy.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:19   #9
andund
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie w Boga. Ale wierzę i w siłę wyrażają w newtonach i w energię wyrażają w dżulach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



Podaj adres. Jeśli płacisz za dojazd I zapewniać nocleg, to nie ma sprawy.
Dobrze ty jedna a inne osoby? Wywołacie ze mną duchy?
andund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:19   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Czy wierzycie w Boga jako siłę energię, szefa wszystkich szefów, zjawisk nadprzyrodzonych, takich jak duchy-"diabły" "szatany"-energię nadprzyrodzone dobre i złe?
Nie trollu, nie wierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:35   #11
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Przyznam się Pytanie było podchwytliwe, bo spodziewałem się tego typu odpowiedzi, a zastanawiało mnie co innego.

Twierdzicie, że NIE, spoko Ale z drugiej strony......która z was by ze mną bądz jeszcze kimś innym, przystąpiła do wywoływanie duchów o 12 w nocy, ale takie na serio wywoływanie duchów z osobą doświadczoną która zna się jak to robić? Która z was?

Skoro nie wierzycie, to dla was takie wywoływanie powinno być jak wywoływanie np mrówek z lasu, beka no nie?

Która ? Czy jednak "przeleciał" was strach?
Nie, nic mnie nie przeleciało.
I nie, nie pójdę z tobą wywoływać duchów z tych samych powodów, co nie pójdę np. na spotkanie ze znachorem Jerzym Ziębą ani na mszę.
Nie interesuje mnie to po prostu i uważam to za stratę czasu. "Doświadczenie" w wywoływaniu "duchów" również nie robi na mnie wrażenia, żeby to mnie miało jakoś przekonać.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-21, 14:38   #12
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Podobno jesteś katolikiem. Katolicy duchów nie wywołują, bo to grzech bawić w okultyzm

Ja wywoływać czegokolwiek z Tobą nie zamierzam, nie dlatego, że strach itd. Ja z Tobą bym nawet nie zatłukłbym komara. A dlaczego? Bo mi nie pasuje Twoja osoba, jak się wyrażasz w różnych tematach. Wzbudzasz we mnie odrazę.
Z np. Limonką bym poszedł sobie duchy wywołać, skoro się zadeklarowała. Ale równie dobrze mógłbym pójść z nią na kebsa. Tobie za towarzystwo bym podziękował.

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Przypadek? To skąd wiedzą pewne osoby np jasnowidz, czy wiarygodna wróżka, co nas czeka?
Wiedzą?

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2018-08-21 o 14:40
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:40   #13
andund
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85571976]Nie, nic mnie nie przeleciało.
I nie, nie pójdę z tobą wywoływać duchów z tych samych powodów, co nie pójdę np. na spotkanie ze znachorem Jerzym Ziębą ani na mszę.
Nie interesuje mnie to po prostu i uważam to za stratę czasu. "Doświadczenie" w wywoływaniu "duchów" również nie robi na mnie wrażenia, żeby to mnie miało jakoś przekonać.[/QUOTE]

O ciekawe dlaczego Zięba to znachor? Jak kilka wykładów słyszałem i na dobre mi to wyszło, np jedzenie jajek "ile wlezie" A nie jak mówiono że 2 na tydzień. Mówił o homocestoinie, i co? Ojciec był u dobrego kardio, i lekarz pierwsze co to kazał zbadać homocestoine. O witaminie d i solarium też, zimą 2 minuty w solu i d trzyma.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Podobno jesteś katolikiem. Katolicy dychów nie wywołują, bo to grzech bawić w okultyzm

Ja wywoływać czegokolwiek z Tobą nie zamierzam, nie dlatego, że strach itd. Ja nawet z Tobą bym nawet nie zatłukłbym komara. A dlaczego? Bo mi nie pasuje Twoja osoba, jak się wyrażasz w różnych tematach. Wzbudzasz we mnie odrazę.
Z np. Limonką duchy bym poszedł sobie duchy wywołać, skoro się zadeklarowała. Ale równie dobrze mógłbym pójść z nią na kebsa. Tobie za towarzystwo bym podziękował.


Wiedzą?
Skąd jackowski wiedział gdzie jest trup? Nie w każdym przypadku ale były że wiedział, nawet ma potwierdzenia, i z pomocy korzystała POLICJA.
andund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:45   #14
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
O ciekawe dlaczego Zięba to znachor? Jak kilka wykładów słyszałem i na dobre mi to wyszło, np jedzenie jajek "ile wlezie" A nie jak mówiono że 2 na tydzień. Mówił o homocestoinie, i co? Ojciec był u dobrego kardio, i lekarz pierwsze co to kazał zbadać homocestoine. O witaminie d i solarium też, zimą 2 minuty w solu i d trzyma.
Zięba to znachor, bo spełnia wszystkie wymogi do nazwania go w ten sposób, pierdzieli szkodliwe głupoty i oczywiście zbija kasę na ludziach twojego pokroju, którzy nie potrzebują nawet cienia dowodów, by w coś uwierzyć. Wystarczy charyzmatyczny człowiek żerujący na ciemnocie, której nie zaświta konieczność potwierdzenia zasłyszanych informacji.
Cytat:
Skąd jackowski wiedział gdzie jest trup? Nie w każdym przypadku ale były że wiedział, nawet ma potwierdzenia, i z pomocy korzystała POLICJA.
Tylko kolejny dowód na to, że Policja jest o kant tyłka rozbić.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:45   #15
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Skąd jackowski wiedział gdzie jest trup? Nie w każdym przypadku ale były że wiedział, nawet ma potwierdzenia, i z pomocy korzystała POLICJA.
Aha.
Jackowski wiele mówi. Czasem coś trafi, więcej nie trafi. A najwięcej mówi tak, że post factum zawsze można dopasować coś pod to co "przewidywał" w ilościach dość znacznych.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:57   #16
andund
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85572171]Zięba to znachor, bo spełnia wszystkie wymogi do nazwania go w ten sposób, pierdzieli szkodliwe głupoty i oczywiście zbija kasę na ludziach twojego pokroju, którzy nie potrzebują nawet cienia dowodów, by w coś uwierzyć. Wystarczy charyzmatyczny człowiek żerujący na ciemnocie, której nie zaświta konieczność potwierdzenia zasłyszanych informacji.
Tylko kolejny dowód na to, że Policja jest o kant tyłka rozbić.[/QUOTE]

O Policji, o kant, nawet jeśli są efekty znalezienia?

O Zięba, sprawdzałem, niektóre na sobie z efektem, inne potwierdzone przez dobrego lekarza, lekarz konwał się śmieje, ale dobry lekarz potwierdzi choćby o jajakach czy badaniu homocesteiny.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Aha.
Jackowski wiele mówi. Czasem coś trafi, więcej nie trafi. A najwięcej mówi tak, że post factum zawsze można dopasować coś pod to co "przewidywał" w ilościach dość znacznych.
Ta.....

Przyjadą do niego "goście" niewiadomo skąd, a on mówi że to i to np stodoła czerowny dom obok woda, etc itd, "goście" faktycznie mieszkamy obok czeronego domu i tam jest woda, idą i ciało jest. Przypadek oczywiście. ?

Edytowane przez andund
Czas edycji: 2018-08-21 o 14:55
andund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 14:59   #17
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
O Policji, o kant, nawet jeśli są efekty znalezienia?

O Zięba, sprawdzałem, niektóre na sobie z efektem, inne potwierdzone przez dobrego lekarza, lekarz konwał się śmieje, ale dobry lekarz potwierdzi choćby o jajakach czy badaniu homocesteiny.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------



Ta.....

Przyjadą do niego "goście" niewiadomo skąd, a on mówi że to i to np stodoła czerowny dom obok woda, etc itd, "goście" faktycznie mieszkamy obok czeronego domu i tam jest woda, idą i ciało jest. Przypadek oczywiście. ?
"Dowodami" anegdotycznymi to mnie nie przekonasz
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 15:18   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
O Policji, o kant, nawet jeśli są efekty znalezienia?

O Zięba, sprawdzałem, niektóre na sobie z efektem, inne potwierdzone przez dobrego lekarza, lekarz konwał się śmieje, ale dobry lekarz potwierdzi choćby o jajakach czy badaniu homocesteiny.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------



Ta.....

Przyjadą do niego "goście" niewiadomo skąd, a on mówi że to i to np stodoła czerowny dom obok woda, etc itd, "goście" faktycznie mieszkamy obok czeronego domu i tam jest woda, idą i ciało jest. Przypadek oczywiście. ?
To ze znachor daje CZASEMdobre rady to nie znaczy ze znachorstwo jest odpowiedzia na braki medycyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 15:48   #19
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Przyznam się Pytanie było podchwytliwe, bo spodziewałem się tego typu odpowiedzi, a zastanawiało mnie co innego.

Twierdzicie, że NIE, spoko Ale z drugiej strony......która z was by ze mną bądz jeszcze kimś innym, przystąpiła do wywoływanie duchów o 12 w nocy, ale takie na serio wywoływanie duchów z osobą doświadczoną która zna się jak to robić? Która z was?

Skoro nie wierzycie, to dla was takie wywoływanie powinno być jak wywoływanie np mrówek z lasu, beka no nie?

Która ? Czy jednak "przeleciał" was strach?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------



Przypadek? To skąd wiedzą pewne osoby np jasnowidz, czy wiarygodna wróżka, co nas czeka?

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



Wywołasz ze mną ducha?
nie wiem, czemu od razu zakładasz, że byśmy sikaly po nogach ze strachu przed duchami

Lubię paranormalne klimaty, ale jako logiczne tłumaczenie ich. Nie boję się takich rzeczy, bo w nie nie wierzę. Niektórych rzeczy logicznie nie wytłumaczę, bo nie mam do tego narzędzi, doświadczenia lub takiego genialnego intelektu, ale wierzę, że zawsze wytłumaczenie jest. Więc tak, wywolywalabym duchy. Jeśli by mi się nudziło, bo generalnie nie widzę w tym sensu - i tak nic z tego nie będzie. Wyrosłam też już z potrzeby udowadniania, że się nie boję.

Uważam wszelkie medium, jasnowidzów i wróżki jako mistrzów oszustwa. Także jako znakomitych psychologów. Podziwiam ich umiejętności pod tym wzgledem.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez andund Pokaż wiadomość
Dobrze ty jedna a inne osoby? Wywołacie ze mną duchy?
Generalnie to z tobą bym malo rzeczy chciała robić, ale jakby była imprezka, ktoś by rzucił pomysł, to z fajnym towarzystwem bym mogła zmarnować trochę czasu i powywolywac sobie „duchy”.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-21, 15:58   #20
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Nie na wszystkie pytania. A i tak lubię się bać na horrorach o opętaniu.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 17:02   #21
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Nie wywołuje się duchów dla beki. Wbij sobie to do głowy. Ten, który teraz stoi obok Ciebie był wywołany przypadkiem. Męczy się. Pozwól mu odejść.






Przeleciał kogoś strach?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 17:17   #22
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie wywołuje się duchów dla beki. Wbij sobie to do głowy. Ten, który teraz stoi obok Ciebie był wywołany przypadkiem. Męczy się. Pozwól mu odejść.






Przeleciał kogoś strach?
Tak mnie przeleciał, że mi się kolana trzęsą!
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 17:27   #23
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Tak mnie przeleciał, że mi się kolana trzęsą!
Boże, w końcu się udało
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 19:03   #24
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Tak

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 20:49   #25
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Z np. Limonką bym poszedł sobie duchy wywołać, skoro się zadeklarowała. Ale równie dobrze mógłbym pójść z nią na kebsa.
Moze być coś lżejszego, bo kebab by mnie chyba zabił przy mojej diecie?

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

[QUOTE=andund;85572066
Skąd jackowski wiedział gdzie jest trup? Nie w każdym przypadku ale były że wiedział, nawet ma potwierdzenia, i z pomocy korzystała POLICJA.[/QUOTE]

Na takiej zasadzie jak działają ci horoskopy z tanich czasopism.

Mówił ogólnikami, trafił ludem szczęścia coś i ta sprawa została nagłośniona, a nie multum innych, w których się pewnie pomylił.

Tak czy siak. Milion dolarów czeka dla tego, kto udowodni swoje zdolności paranormalne pewnej fundacji.

Skoro tylu mamy wróżbitów, jak to możliwe, że nagroda nie została jeszcze przyznana?

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
To ze znachor daje CZASEMdobre rady to nie znaczy ze znachorstwo jest odpowiedzia na braki medycyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To tak jakby się upierać, że przecież Spider-man ma w komiksach nieźle zilustrowany Nowy York, to cała historia musi być prawdziwa, skoro w jednej rzeczy miał rację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
nie wiem, czemu od razu zakładasz, że byśmy sikaly po nogach ze strachu przed duchami

Lubię paranormalne klimaty, ale jako logiczne tłumaczenie ich. Nie boję się takich rzeczy, bo w nie nie wierzę. Niektórych rzeczy logicznie nie wytłumaczę, bo nie mam do tego narzędzi, doświadczenia lub takiego genialnego intelektu, ale wierzę, że zawsze wytłumaczenie jest. Więc tak, wywolywalabym duchy. Jeśli by mi się nudziło, bo generalnie nie widzę w tym sensu - i tak nic z tego nie będzie. Wyrosłam też już z potrzeby udowadniania, że się nie boję.

Uważam wszelkie medium, jasnowidzów i wróżki jako mistrzów oszustwa. Także jako znakomitych psychologów. Podziwiam ich umiejętności pod tym wzgledem.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------



Generalnie to z tobą bym malo rzeczy chciała robić, ale jakby była imprezka, ktoś by rzucił pomysł, to z fajnym towarzystwem bym mogła zmarnować trochę czasu i powywolywac sobie „duchy”.
Dwie sprawy - zgadzam się z tymi mistrzami oszustwa. Jeśli ktoś jest ciekawy, polecam zainteresować się zimnym czytaniem (w skrócie wróżbita z naszych ruchów ciała, mimiki, a czasem perfidnie nas naprowadzajac werbalnie CZYTA swoje informacje).

Druga. Mi się wiele w życiu zdarzyło, co mogłabym uznać za paranormalne. Ale nie uznaje, bo często znajdowalam wytłumaczenie, albo po prostu nie było żadnego i przypisanie czemuś przyczyną na chybił trafił nie ma sensu. Lubię rozkminiać takie zagadki, ale w większości to jakieś dziwne efekty.

Wczoraj chociażby przesunął mi się pusty plastikowy kubek. Tak po prostu, ze 20 cm po biurku. Na moich oczach.

A) Duchy.
B) Kosmici.
C) Kubek był pełen lodu, więc zaczęła z niego cieknąć woda, która utworzyła stróżkę wody w kierunku czesci położonej niżej (biurko najwyraźniej jest niezauważalnie przechylone) i ta lekka siła grawitacji z nierownego biurka plus zmniejszenie tarcia poprzez ciecz, spowodowały ruch kubka.
D) Wróżbita Maciej rzucił na mnie urok.
E) Jakieś bóstwo dawało mi znak.

Jak myślicie, która odpowiedź jest prawdziwa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 21:40   #26
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Podaj adres. Jeśli płacisz za dojazd I zapewniać nocleg, to nie ma sprawy.
Nie bałabyś się jechać do jakiegoś dziwnego typa, który nienawidzi kobiet?
W życiu należy kierować się pewnymi zasadami. Nie powinno się przyjmować zaproszenia na obiad od kanibala, ani zaproszenia do wywoływania duchów od jakichś dziwnych typów z internetu. W pierwszym przypadku, żeby nie zostać potrawą, w drugim, żeby nie zostać duchem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 21:42   #27
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;85579431]Nie bałabyś się jechać do jakiegoś dziwnego typa, który nienawidzi kobiet?
W życiu należy kierować się pewnymi zasadami. Nie powinno się przyjmować zaproszenia na obiad od kanibala, ani zaproszenia do wywoływania duchów od jakichś dziwnych typów z internetu. W pierwszym przypadku, żeby nie zostać potrawą, w drugim, żeby nie zostać duchem.
[/QUOTE]


Myślę o hotelu, uznałam to za tak oczywiste, że nie muszę wchodzić w szczegóły.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 21:55   #28
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Myślę o hotelu, uznałam to za tak oczywiste, że nie muszę wchodzić w szczegóły.
Nawet jakbyś miała zarezerwowany pokój w hotelu, to i tak musiałabyś się spotkać z tym kimś w nocy o północy, żeby zrobić eksperyment z wywoływaniem. Troll mógłby się okazać psycholem, który uważa, że aby móc przeprowadzić badania nad istnieniem życia po śmierci, najpierw należy mieć materiał do tych badań. Mógłby pomyśleć, że nie wiadomo, czy w hotelu lub jego okolicach jest jakiś duch, więc może lepiej mieć pewność, że jakiś na pewno będzie i postanowić przerobić Cię na limonkowego ducha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 22:31   #29
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;85579656]Nawet jakbyś miała zarezerwowany pokój w hotelu, to i tak musiałabyś się spotkać z tym kimś w nocy o północy, żeby zrobić eksperyment z wywoływaniem. Troll mógłby się okazać psycholem, który uważa, że aby móc przeprowadzić badania nad istnieniem życia po śmierci, najpierw należy mieć materiał do tych badań. Mógłby pomyśleć, że nie wiadomo, czy w hotelu lub jego okolicach jest jakiś duch, więc może lepiej mieć pewność, że jakiś na pewno będzie i postanowić przerobić Cię na limonkowego ducha.
[/QUOTE]


Hm... Masz rację. Propozycja była rzucona tak znikąd, że bez zastanowienia ją przyjęłam, bo byłam pewna, że nic z tego nie będzie.



Ale tak, o północy nie spotkałabym się z obcym facetem i jego wróżko-ziomalami w sumie nigdzie, nawet we własnym domu. I pewnie bym sobie to przy planowaniu szczegółów uświadomiła. (Z obcą kobietą też nie, dyskryminuję wszystkie 72 płcie po równo)
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 06:44   #30
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Czy wierzycie w Boga-siłę energię?

Bóg to nie siła energia tylko realna osoba. Tak samo szatan i inne "duchy". Jak chcesz zgłębić wiedzę to polecam fachową lekturę o duchowości, opetaniach, okultyzmie-ale nie okultystyczne tylko z dziedziny książek religijnych, żeby poznać stanowisko z drugiej strony. Wywoływanie duchów czyli okultyzm to nie zabawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-19 15:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.