Ponowne starania po T. cz. II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-26, 21:32   #2701
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Myślę że jeśli chodzi o karmienie to warto poczytać, by znać mechanizmy jak to działa od strony biologicznej. Żeby zrozumieć swoje ciało i jak to z tym pokarmem jest. Jakoś ostatnio najwięcej czytam właśnie o karmieniu 😉 polecam blog hafija, wiele ciekawych rzeczy i bezpośredni syl pisania 😉😁
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 21:47   #2702
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

To ja Wam powiem, że przełamuje stereotyp o dziewczynkach bo moja ciąża jest bezobjawowa praktycznie . Nie mam żadnych problemów ze skórą i w ogóle dobrze wszystko znoszę i mam nadzieję, że tak zostanie .
Co do poduszki to nie kupowałam bo lubię jak mój pies jest koło mnie, a za plecami muszę czuć męża więc bałam się tych ograniczeń no i miejsce by zabrała mojemu psu .
Ja to cały czas też się boję czy sobie poradzę jak to dziecko trzymać, a pieluchy... Ja +kupa = rzyg ... No i jestem nastawiona na cesarke, ale kto mi pomoże w szpitalu wiem jaki był ból po laparoskopii ciężko było nawet wstać, a co będzie po cesarce jak będę tam sama...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 07:20   #2703
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Hej laseczki,ale wprowadzacie strach ! Weszłam tu i już się boję wszystkiego,a było tak dobrze haha myślmy optymistycznie, przetrwamy wszystko! Za nami ogromne burze,czymże będzie poród,cesarka,laktacja lub jej brak, kupy w pieluszkach czy nieprzespane noce... Strasznie chcę się z tym zmierzyć i chcę już mój czerwiec! Myślmy tylko o tym,że wszystko będzie dobrze z nami, z dzidziusiami,nawet niech wam czarne scenariusze nie przechodzą przez głowę

Przewinął mi się post o wózkach i trudnym terenie-zdecydowanje koła żelowe! U mnie jest totalny offroad, żelowe nie popękają jak przy pompowanych
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 08:09   #2704
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sosna pocieszyłaś mnie ale jak byłam w 20tc to gadałam, że oby do 30 wytrzymać, jak jestem w 28 to teraz już myślę o 34, więc tak mi się przesuwa ta granica czytałam też blog hafiji oczywiście, rzeczywiście bardzo fajnie przekazane informacje, ale wiadomo, w praktyce i tak różnie bywa.
A mój pies też polubił tą poduszkę, jest mały, więc wciska się razem ze mną ale z miejscem faktycznie dość ciężko. Ja to się boję ubierania takiego maleństwa, body np staram się kupować kopertowe, bo przeraża mnie zakładanie i zdjemowanie dziecku czegoś przez głowę.
A oprócz tego, stresuję się jeszcze, że będę się tak bała o małą, że będzie mi ciężko dać ją komuś na ręce, albo zostawić z kimś na jakiś czas, gdy zajdzie taka potrzeba, to już nawet mój mąż powiedział 'jak się już urodzi, to nie dasz jej nikomu dotknąć chyba'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 09:05   #2705
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

A kiedy macie termin dziewczyny ? Ja mam na 22 czerwca ale będę miała wywoływany dwa tygodnie prędzej. No i właśnie, lato, mąż ma narzucony urlop przez dwa tygodnie na przełomie lipca i sierpnia. Nie chciałabym żeby go tracił a z drugiej strony trochę się boję jechać gdzieś daleko z takim maluszkiem. Niby będzie miał już 1,5 miesiąca, niby instynkt działa... Ale jednak jakoś nieswojo z takim niemowlakiem samemu. Wiadomo,że mąż chodziłby sobie trochę po górach a ja spedzałabym większość czasu z dzieckiem. Planujecie jakieś wyjazdy? Miała jechać z nami znajoma,wtedy bym się nie zastanawiała bo ma już dzieci i zawsze to raźniej. Niestety to nie wypaliło 😊
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 09:24   #2706
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja 25 maja, w wakacje planuje jechac na mazury jeszcze nie wiem czy lipiec czy sierpien. A jak to wyjdzie w praniu to zoabczymy. Generalnie mam znajomych ktorzy wszedzie z dzieckiem od małego jezdzili, po tygodniu od porodu byli z nim na grillu 🤷☠♀️ i jakos wydaje mi sie normalne ze z takim maluchem mozna wszedzie jezdzic, zalezy jeszcze jak my sie bedizmey czuly no bo polog trwa 6tyg i roznie bywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 09:59   #2707
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja chwilowo nie przejmuje się opieką nad małżeństwem, ale wiadomo jestem na wcześniejszym etapie niż Wy. Zapisywalyscie się na szkołę rodzenia? Tam podobno można pozyskać praktyczna wiedzę ja mam zamiar się zapisać, ale mam też takie poczucie, że tak naprawdę każdy jest inny i to wychodzi wszystko na bieżąco w praktyce. Uczymy się nowego człowieka i jego potrzeb. Mam nadzieję, że jakoś naturalnie to wyjdzie. Chyba z takich najbardziej stresujących czynności z maleństwem to przychodzi mi do głowy kąpiel (mokro, ślisko) i uważanie żeby nie zakrztusiło się mlekiem (ostatnio to drugie przydarzyło się mojej koleżance).

Marine29 piękna byłaby ta data 22 czerwca i jaki znak zodiaku dobry. Oczywiście mówię to jako raczek urodzony 24 czerwca. Odnośnie terminu to ja mam wyznaczony z USG na 9 sierpnia, więc jeśli kropek zdecyduje się zjawić trochę wcześniej to może będziemy dzielić ten sam znak zodiaku. Jeśli w terminie lub trochę później to będą dwa lwy (dziecko i mąż). Nie chcę żebyście mieli mnie za wariatkę i osobę sprawdzająca horoskopy codzienne, ale jakoś tak...

Teraz się stresuje jak wyjdą połówkowe. Mam wyznaczony termin badań na 26 marca. Oczywiście wierzę w magiczną moc waszych kciuków i pozytywnej energii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Oj literówka! Oczywiście w pierwszym zdaniu miało być to, że się nie przejmuje opieki nad Maleństwem (małżeństwo ma się dobrze :p)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-27, 10:15   #2708
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Powiem Wam dziewczyny, że ja się bardziej boje teraz niż przed pierwszym porodem. Wtedy nie myślałam o porodzie, poszłam na luzie a tu mega zaskoczenie. Nastawiałam się od początku na karmienie butelką, więc byłam tak wyluzowana że byłam mistrzem laktacji na oddziale a reszta dziewczyn płakała bo nie szło.... Teraz jak już wiem czym to śmierdzi, boje się strasznie szczególnie porodu....wtedy po 15h dostałam znieczulenie, teraz podobno różnie z tym bywa z uwagi na covid i brak anestezjologow. Wiem, że nie wytrzymam bez...wszyscy mówili że o bólu porodowym się nie zapomina, natomiast ja pamiętam go doskonale....ech tyle, że sobie pogadamy każda z nas ze swoim strachem zostaje sama ☺️ my mamy termin na 13czerwca. Większych wyjazdów nie planujemy, mieszkamy nad morzem, natomiast rodziców mam w sercu Mazur więc jakaś alternatywa jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu.
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 10:56   #2709
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

My raczej nie planujemy urlopu w tym roku, w zeszłym planowaliśmy i tak się skończyło - na planowaniu. Ewentualnie spontanicznie, ale ciężko przewidzieć co będzie można podczas pandemii a termin mam na 26 maja. Platynowa ja mam 26 marca USG 3 trymestru u Roszkowskiego, na razie się jeszcze tym nie stresuję o dziwo bliżej pewnie będzie gorzej. Jeśli chodzi o poród, to panicznie boję się cesarki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 11:06   #2710
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Z tego co wiem to już nas nie obejmuje badanie prenatalne 3 trymestru na NFZ. Mogę zapytać jaki jest koszt takiego badania u Roszkowskiego? Mamy razem wizytę, więc na pewno nie zapomnimy

Ja bym się chyba bardziej bała naturalnego i wielu godzin bólu, potencjalnego niedotlenienia. Sama nie wiem. Cesarka to też jest poważna sprawa jednak. W poniedziałek zaczynam 17 tydzień, więc jeszcze duuuzo przede mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 11:13   #2711
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa a w ktorym tygodniu umowiona jestes na te polowkowe...bo tak sama nie wiem czy umawiac sie zaraz jak zacznie sie 20sty czy blizej 22 zeby dziecko bylo jak najbardziej rozwiniete i bylo widac wiecej niz w 20stym.
Na USG I trymestru bylam w 12+0.....i teraz mi ciagle chodzi po glowie ze to tak na styk i moze nie wszystko mogl zobaczyc..ze moze jednak jakies wady genetyczne mnie zaskocza ;P.....takie mam mysli mimo ze kilka razy mi potwierdzali ze to jest wlasciwy czas na USG I trymestru...a lekarz ktorego wybralam przyjmowal raz w tygodniu wiec albo wtedy albo dopiero tydzien pozniej

A co do szkoly rodzenia..nie wiem kiedy trzeba sie zapisac...nawet nie wiem czy ona jest platna czy darmowa.
Co do wakacji...nie wiem czy dobrze pamietam wiek 5-6 miesiecy? ale podobno w pierwszych miesiacach nie powinno sie jezdzic z dzieckiem zbyt duzo km bo usztywnia sie mu kregoslup, i jest jeszcze bardzo elastyczny...wiec siedzenie w takim foteliku w czasie podrozy to nie powinien byc zbyt dlugi okres....ale jeszcze nie jestem na tyle w temacie by wiedziec ile czasu moze to trwac
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-27, 11:53   #2712
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa, u Roszkowskiego 500 zł.
Zwyklylogin ja na I i II trymestr zapisywałam się tak, żeby się zmieścić w granicy ale tak bliżej końca, żeby dziecko było większe i tak też Roszkowski mi się kazał zapisać. III trymestru będę w 32tc i też tak kazał mi się zapisać najlepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 12:01   #2713
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Co do szkoły rodzenia to ja polecam bardzo i mnie jest od 28tc a nie wiem jak inne . W ogóle miało być bez facetów bo covid, ale na szczęście okazało się, że Panowie mogą być dla mojego męża to duża wiedzą ja mniej więcej póki co wiedzialam teraz będą zajęcia bez Panów bo o laktacji z doradcą więc fajnie . A co do kąpieli to położna na zajęciach mówiła, że od tego to Panowie będą bardziej i też będzie pokazywane co i jak .
Ostatnio pojawił się temat bankowania komórek na szkole polecała a Wy co o tym myślicie??
Ja póki co to jestem pewna, że kupimy test na SMA a warto się dowiedzieć czy Wasz szpital nie bierze udział w takim testowaniu bo w tedy chyba za darmo jest.
Ja mam termin na 15.05, ale jeśli będzie cesarka to szybciej będzie, a na wakacje to raczej się nie wybieramy bo planujemy zacząć budowę domu .

W fotelikach chyba do 4h może siedzieć maluch jedynie w najnowszym cybexie co się obraca to chyba do 8h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 12:42   #2714
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zwyklylogin na pierwszych prenatalnych byłam 13+1, a na połówkowe jestem umówiona na 20+4. Babka z rejestracji w sumie sama zaporponowala ten termin. Zastanawiałam się czy nie przełożyć na trochę później, ale z drugiej strony trzeba zrobić w okolicach 20-22 tygodnia. Zawsze wtedy jest trochę czasu żeby w razie wątpliwości iść też do innego lekarza na połówkowe po druga opinię.
Zwyklylogin a zdecydowałas się odnośnie kupienia detektora tętna?

Zawsze się tak umawiałam na wizyty z USG żeby były trochę częściej. Chodziłam do dwóch lekarzy, a teraz już jestem z jednym. Ostatnie USG miałam 15 lutego i kolejne dopiero połówkowe. Wiem, że to nie jest jakaś wielka luka w badaniach, ale jakoś tak chyba byłabym spokojniejsza, gdybym mogła mieć jeszcze jakieś wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 18:53   #2715
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Kaaach, poczytaj czy jakos w tym roku test na SMA nie ma być robiony każdemu dziecku, coś ostatnio czytalam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 20:49   #2716
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ritka położna mówiła, że ten program dopiero wchodzi i u nas w szpitalu póki co nie działa może do maja ruszy, ale nie wiadomo. Wiem, że 10 województw bierze w tym udział więc pewnie kupimy swój pakiet . Na ten moment to chyba nie do końca u mnie jeszcze wiedzą jak to pobrać, bo zaskoczyłam ją pytaniem :p.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 22:10   #2717
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Kiedyś czytałam że taki test to ok. 150 zł ale nie interesowałam się tym jeszcze szczegółowo. Na pewno warto, a jeśli cena rzeczywiście jak wyżej to tym bardziej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 08:39   #2718
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny a ile Wam wpadło kg od początku ciąży do tej pory?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:53   #2719
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Naprawde tłocznie w maju 😉 mam termin między 31. 05 om a 4.06. Usg

Szkoły rodzenia przysługują na NFZ, ale trzeba się zapytać, bo są też prywatne

Idziemy w przyszły piątek, ale nie wiem czy to indywidualne spotkanie czy szkoła, nie dopytalam😉 ale położna mamy z polecenia, podobno konkretna babka.

Czytałam o krwi pępowinowej, chcialabym ja komuś oddać, bo wiele osobom może pomóc,sle nie wiem jak to od strony technicznej. Czytałam że nie warto magazynować dla siebie, bo nie wiadomo ile czasu jest przydatna, nie zostało to podobno zbadane.



Marine nie chciałam nikogo straszyć moimi lękami 😉 podzieliłam się nimi, raczej dla uspokojenia siebie i dziewczyn, że nie jesteśmy same w tych dziwnych myślach 😁

Jeśli kogoś nastraszlam to przepraszam, naprawdę nie chciałam!
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 10:06   #2720
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Iskierka95 ja najpierw w ciąży chudłam, mimo tego że nie wymiotowałam i normalnie jadłam. Jutro zaczynam 17 tydzień, a jestem jaka 3 kilogramy na plusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 10:46   #2721
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja duzo przytylam, zaczynam 29 tydzien i mam napewno plus 12 kg nie mam wagi w domu wiec mowie to co na ostatniej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 11:28   #2722
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Powiem Wam, że ja się też ważę tylko na wizytach. Jak ostatnio byłam (3 tyg) temu to ważyłam 57 kg, startowałam z niedowagi bo po T spadłam do 48kg i tak mi zostało aż do ciąży. Nie przejmuje się tym, moze dopiero po porodzie 🙂
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 11:49   #2723
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

U mnie z +8kg co prawda ostatnio pozwalam sobie ze słodyczami, ale nie mogę tego ogarnąć :p. No i zaparcia to jest tragedia moja muszę w końcu zacząć jest błonnik który lekarz mi zalecił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:33   #2724
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Na zaparcia polecam naturalne naparu z babki plesznik. Mi bardzo pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:59   #2725
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja się przeraziłam trochę, bo na początku waga stała w miejscu, trochę miałam mdłości, odrzut od mięsa, teraz w sumie mięsa za bardzo też nie jem, ale mam +9 i to w sumie najwięcej przybyło w ostatnim czasie, a jednak do końca jeszcze te 3 miesiące i nie chciałabym dobić do +20. Też męczyłam się z zaparciami, ale piję dużo wody jem sporo jogurtów, kefirów i problem na razie zniknął. Ale apetyt teraz mam i nie umiem sobie czasami odmówić, to może mnie zgubić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 14:39   #2726
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mi się Roszkowski kazał ostatnio zapisać na iść w 32 tyg do siebie do szpitala żebym nie płaciła za 4 wizytę w Fertinie
A co do wagi to na szczęście dopiero 5.5 kg od startowej a jestem w 31 tyg. Poprzednio przytylam 6 kilo od startowej, chociaż realnie to 9 bo na początku 3 kilo schudłam.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 15:24   #2727
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja nie wiem czemu tyle przytylam. Jem normalnie, wcale nie wiecej niz przed ciąża, a ciagle rosnie. Brzuch mam ogromny, tez nie wiem czemu bo ogolnie jestem drobna i kazdy zakladal ze brzuch bede miala maly.
Juz sie boje powrotu do wagi sprzed ciazy, ale jakos to bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:01   #2728
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny nie przejmujcie się tak bardzo waga ja najwięcej przybrałam 30 kilo i w ciągu 5 miesięcy po porodzie karmiąc piersią wróciłam do wagi startwej. Więc myślę że nie warto se odmawiać małych przyjemności.

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

A ja mam dziś doła i mieszane uczucia co do starań dokładnie rok temu mialam terminacje i cały dzień jestem rozdrażniona, nerwowa. Ciągle myślę o starniach ale mam taki jakiś niepokój bardzo bym chciała jeszcze raz spróbować. Jak bym nie poroniła w październiku to była bym na podobnym etapie jak wy miała bym termin na 3 maja. A im dłużej czekam na start tym więcej o tym myślę czy zaczynać.
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 18:43   #2729
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

no u mnie nie ma co porownywac do was wagi bo ja dopiero 13 tydzien...ale
przed ciaza wazylam 60kg....przez wymioty zeszlam do 52kg..czyli 8 kg...od tygodnia waga juz nie spada i prawie nie wymiotuje (znosi mnie ale raczej tylko pluje..i jedzenie zostaje w zolądku)

Platynowa co do detektora to napewno kupie..ale podoba mi sie ten Twoj...wiem ze byly po 140zl z drugiej reki...teraz juz nie ma...a nie wiem czy na te pare miesiecy warto wydawac te 210-260 zl na nowy...wiec narazie obserwuje rynek..szczegolnie ze pewnie jeszcze mi tego tętna nie złapie....ale tak juz za max 2 tygodnie chce miec

a z innej beczki: sadzicie ze moge pomalowac łózeczko farbą?
chce po prostu by bylo biale..wiem ze sa teraz super farby nieszkodliwe dla dzieci...ale to jednak lozeczko...dziecko podrosnie..stanie w lozeczku zlapie sie rączkami za barierke..i napewno bedzie obsliniac ten brzeg lozeczka...
wiadomo ze zanim pomaluje to zeszlifuje stara farbe by potem nieodprysla..bo to by bylo ogromne zagrozenie....
no i tak dumam czy znacie kogos kto malowal takie mebelki z ktorymi niemowlę ma bezposredni kontakt...czy to farbą czy lakierem....
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 19:10   #2730
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zwykłylogin my malujemy meble na biało, ale swoje. Szafki nocne łóżko i stolik pod tv, później mąż pomaluje jeszcze duża szafę zmieniłam uchwyty i efekt super. Ogólnie farby używamy kredowej więc bezpieczna i bezzapachowa, ale nie wiem jak z lakierem jest my używamy, ale czy przy łóżeczku można to nie wiem .
Mamiśka czas gdzie przypada nasza terminacja lub planowany poród zawsze jest ciężki. Mam nadzieję, że wszystko się uda Wam się poukładać i będziecie gotowi zacząć starania .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.