Co s±dzicie o rf mikroig³owej??? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-29, 11:54   #1
kkass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 7
Question

Co s±dzicie o rf mikroig³owej???


Witam, chcia³am zapytaæ jakie s± wasze opinie na temat radiofrekwencji mikroig³owej? Czy mia³y¶cie wykonywany ten zabieg? Na co Wam pomóg³? - o ile pomóg³. Jakie macie do¶wiadczenia zwi±zane z tym zabiegiem?

Edytowane przez kkass
Czas edycji: 2015-01-31 o 17:33
kkass jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-30, 15:11   #2
kkass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 7
Question Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam ponownie, Widzê ¿e nikt nie odpisa³ na razie. Zastanawia mnie brak opinii na tym forum na temat w³a¶nie radiofrekwencji mikroig³owej/ frakcjonowania mikroig³owego rf. Du¿o natomiast jest w±tków na temat lasera frakcyjnego. Zastanawia mnie ma³a popularno¶æ tego zabiegu w stosunku do lasera, tym bardziej ¿e obie metody s³uz± podobnym celom ( m.in usuwaniu blizn, ujêdrnianiu napiêcia skóry) i podobno rf mikroig³owa jest tym lepsza - ¿e o wiele mniej inwazyjna. Je¶li wierzyæ artyku³om po¶wiêconym na jej temat, to uzyskuje siê porównywalne rezultaty co po laserze frakcyjnym. Ale jak napisa³am- je¶li wierzyæ artyku³om. Tak wiêc chcia³abym zachêcic ró¿ne osoby , które mia³y styczno¶æ z tym zabiegiem do wypowiedzi na tym forum.

Edytowane przez kkass
Czas edycji: 2015-01-31 o 17:32
kkass jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-04, 22:08   #3
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomo¶ci: 4 884
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez kkass Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie, Widzê ¿e nikt nie odpisa³ na razie. Zastanawia mnie brak opinii na tym forum na temat w³a¶nie radiofrekwencji mikroig³owej/ frakcjonowania mikroig³owego rf. Du¿o natomiast jest w±tków na temat lasera frakcyjnego. Zastanawia mnie ma³a popularno¶æ tego zabiegu w stosunku do lasera, tym bardziej ¿e obie metody s³uz± podobnym celom ( m.in usuwaniu blizn, ujêdrnianiu napiêcia skóry) i podobno rf mikroig³owa jest tym lepsza - ¿e o wiele mniej inwazyjna. Je¶li wierzyæ artyku³om po¶wiêconym na jej temat, to uzyskuje siê porównywalne rezultaty co po laserze frakcyjnym. Ale jak napisa³am- je¶li wierzyæ artyku³om. Tak wiêc chcia³abym zachêcic ró¿ne osoby , które mia³y styczno¶æ z tym zabiegiem do wypowiedzi na tym forum.
Ja mia³am w ubieg³± sobotê. Problem, blizny potr±dzikowe.
Pewnie rf mikroig³owa mo¿e wygl±daæ ró¿nie, w zale¿no¶ci od gabinetu, wiêc napiszê jak to by³o u mnie.
Najpierw mia³am mikrodermabrazjê korundow±, nastêpnie rozsmarowan± ampu³kê i zabieg. Bez znieczulenia. Ig³y d³ .0,5.
Podobno po zabiegu skóra mo¿e piec i odczuwalne jest mrowienie, u mnie nic takiego nie mia³o miejsca. Skóra troszkê szczypa³a przy wieczornym demakija¿u. Rano by³a roz¶wietlona.
My¶la³am, ¿e po zabiegu bêdê napuchniêta i czerwona chowaæ siê pod szalikiem. Ale znajomi, którzy wiedzieli mnie bezpo¶rednio po, stwierdzili, ¿e wygl±dam lepiej ni¿ przed wej¶ciem do gabinetu.
Zmiany maj± byæ widoczne do miesi±ca- zobaczymy. Zabieg trzeba powtarzaæ kilka razy dla efektu- takie mam inf.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-04, 22:23   #4
kkass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

O super, ¿e kto¶ wreszcie co¶ napisa³ No wiêc dopytujê:
- U kogo by³ wykonywany zabieg?
- Czyli rozumiem ¿e nawet bezpo¶rednio po zabiegu nie by³o ¿adnego zaczerwnienia ani ¶ladów po nak³uciach??- to mnie dziwi bo to raczej inwazyjna metoda , chocia¿ na pewno nie tak jak np laser frakcyjny
- Je¶li bêd± z czasem widoczne jakies zmiany- proszê o zdanie relacji Pozrawiam
kkass jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-15, 09:24   #5
dominika12x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Mia³as kosmetyczn± Rf mikroig³owa medyczna to g³eboko¶c wk³uc do 3 mm i nie wolno ¿adnych ampu³ek ani zabiegów w trakcie Po zabiegu skóra powinna byc czerwona , obrzêkniêta i 2 dni nic nie wolno na nia nak³adaæ 0,5 to zdecydowanie za ma³o tak¿e zabieg nie by³ medyczny jak u Nas robi sie ten zabieg to klientki ciep³o czuj± przez 2 dni
dominika12x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-17, 13:51   #6
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

W moim przypadku radiofrekwencja mikroig³owa pomog³a w redukcji rozstêpów. Zabieg Scarlet Rf wykonywa³am trochê ponad pó³ roku temu. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Rozstêpy wyra¼nie siê sp³yci³y i nie s± ju¿ tak widoczne jak poprzednio. Zamierzam wykonaæ jeszcze jeden zabieg, aby osi±gn±æ pe³en rezultat. Je¶li chodzi o sam przebieg zabiegu, nie by³o w tym nic strasznego. Na³o¿ono mi ma¶æ znieczulaj±c±, dziêki czemu w ogóle nie odczuwa³am bólu. Po zabiegu mia³am tylko lekki rumieñ, który znikn±³ zaraz po przyje¼dzie do domu
Andzia0606 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-09, 22:29   #7
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cze¶æ dziewczyny,

jesieñ nasta³a i te¿ siê przymierzam do rf mikroig³owej, z tym¿e ja w temacie odm³odzenia.
Która¶ z Was robi³a pod tym k±tem?
Jakie efekty?
Te zabiegi na ca³± twarz kosztuj± w W-wie ok. 2500 z³ i wydaj± siê byæ du¿o bezpieczniejsze ni¿ laser frakcyjny (zreszt± tutaj te¿ mam mêtlik, bo tych laserów jest od groma , tylko w³a¶nie zastanawia mnie, czy tym zabiegiem uzyskam efekt spektakularnego odm³odzenia, czy raczej takiego ogólnego od¶wie¿enia jak po dermapenie np., który jest du¿o tañszy albo fotoodm³adzaniu laserem, którego zreszt± nigdy nie robi³am?
Z tego, co czytam, wnioskujê, ¿e zabieg g³ównie sprawdza siê na blizny i rozstêpy - nastêpuje odbudowa w³ókien kolagenowych, tylko ¿e po falach RF niby te¿ tak siê dzieje, a osobi¶cie tego nie zauwa¿y³am. No i wreszcie takie w³ókna pewnie mog± siê ³adnie zregenerowaæ na rozstêpach u 20 latki, ale z wiekiem to ju¿ coraz mniej chêtnie siê regeneruj±
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 09:55   #8
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cze¶æ Zyta

Co prawda Scarlet Rf wykonywa³am pod kierunkiem redukcji rozstêpów, ale s³ysza³am, ¿e daje tak¿e spektakularne efekty w przypadku ogólnego odm³odzenia twarzy. W klinice, w której wykonywa³am zabieg widzia³am zdjêcia efektów Pacjentów przed i po zabiegu. Dodatkowo w trakcie mojej wizyty, spotka³am Pani±, która mia³a wykonywany w³a¶nie ten zabieg na ca³± twarz. By³a bardzo zadowolona. Z tego co mówi³a, zmarszczki jej siê znacznie wyg³adzi³y i unios³a powieka (!). Ja ze swojego w³asnego do¶wiadczenia mogê przyznaæ, ¿e warto poddaæ siê temu zabiegowi. Jest bezbolesny, bezkrwawy i s± po nim rezultaty Jedyna wada to koszt zabiegu. Ale jak to mówi± - gra jest warta ¶wieczki.
Andzia0606 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-10, 13:07   #9
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Zyta

Co prawda Scarlet Rf wykonywa³am pod kierunkiem redukcji rozstêpów, ale s³ysza³am, ¿e daje tak¿e spektakularne efekty w przypadku ogólnego odm³odzenia twarzy. W klinice, w której wykonywa³am zabieg widzia³am zdjêcia efektów Pacjentów przed i po zabiegu. Dodatkowo w trakcie mojej wizyty, spotka³am Pani±, która mia³a wykonywany w³a¶nie ten zabieg na ca³± twarz. By³a bardzo zadowolona. Z tego co mówi³a, zmarszczki jej siê znacznie wyg³adzi³y i unios³a powieka (!). Ja ze swojego w³asnego do¶wiadczenia mogê przyznaæ, ¿e warto poddaæ siê temu zabiegowi. Jest bezbolesny, bezkrwawy i s± po nim rezultaty Jedyna wada to koszt zabiegu. Ale jak to mówi± - gra jest warta ¶wieczki.
Cze¶æ Andzia

Dziêki za odpowied¼!
A gdzie Ty robi³a¶?
Ja siê zapisa³am do Triclinium na konsultacjê i bior±c pod uwagê, ¿e jest p³atna tzn. je¶li nie zdecydujê siê na zabieg to nie, to chcia³abym ju¿ tam co¶ zrobiæ.
Ta powieka to mnie zw³aszcza interesuje, bo w³a¶nie u siebie co¶ takiego zauwa¿y³am niestety, ¿e mam tendencjê
S³ysza³am, ¿e botox otwiera oko, ale jako¶ bardzo jestem nieprzekonana do botoksu i kojarzy mi siê ze zmarszczkami na czole albo miêdzy brwiami, których praktycznie nie mam, no ale w³a¶nie zauwa¿am tak± polu¼nion± skórê i najbardziej chodzi mi o to, ¿eby j± zbiæ. Poza tym liczê na to, ¿e jak mi siê podnios± policzki, to sp³yc± siê bruzdy, które akurat mam
A ta pani to w jakim wieku by³a?
Te¿ poogl±da³am sobie na stronie Triclinium efekty RF mikroig³owej na rozstêpy i je¶li wierzyæ zdjêciom, to jestem w szoku! Tobie zesz³y ca³kowicie?
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-10, 14:42   #10
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Andzia

Dziêki za odpowied¼!
A gdzie Ty robi³a¶?
Ja siê zapisa³am do Triclinium na konsultacjê i bior±c pod uwagê, ¿e jest p³atna tzn. je¶li nie zdecydujê siê na zabieg to nie, to chcia³abym ju¿ tam co¶ zrobiæ.
Ta powieka to mnie zw³aszcza interesuje, bo w³a¶nie u siebie co¶ takiego zauwa¿y³am niestety, ¿e mam tendencjê
S³ysza³am, ¿e botox otwiera oko, ale jako¶ bardzo jestem nieprzekonana do botoksu i kojarzy mi siê ze zmarszczkami na czole albo miêdzy brwiami, których praktycznie nie mam, no ale w³a¶nie zauwa¿am tak± polu¼nion± skórê i najbardziej chodzi mi o to, ¿eby j± zbiæ. Poza tym liczê na to, ¿e jak mi siê podnios± policzki, to sp³yc± siê bruzdy, które akurat mam
A ta pani to w jakim wieku by³a?
Te¿ poogl±da³am sobie na stronie Triclinium efekty RF mikroig³owej na rozstêpy i je¶li wierzyæ zdjêciom, to jestem w szoku! Tobie zesz³y ca³kowicie?
Zabieg wykonywa³am w Szczecinie na Ma³kowskiego. Prawdê mówi±c nie wiem ile mog³a mieæ lat, nie pyta³am Da³abym ko³o piêædziesi±tki nie wiêcej.
Ja na razie jestem po jednym zabiegu scarlet Rf. Przymierzam siê do kolejnego, gdy¿ widzê poprawê. Prawdê mówi±c te¿ chcia³abym siê poddaæ tej terapi na twarz, ale najpierw muszê uporaæ siê z rozstêpami Ca³kowicie jeszcze nie zesz³y, ale s± zdecydowanie mniej widoczne, p³ytsze. Szkoda ¿e nie zrobi³am zdjêcia dla porównania, lepiej by³oby to wtedy zobaczyæ.
Te¿ nie jestem zwolennikiem botoxu, wole naturalne metody jak w tym wypadku. Skóra sama "pracuje" co daje naturalny efekt, bez ¿adnych udziwnieñ.
Andzia0606 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-12, 12:01   #11
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

A orientujesz siê, czy to dzia³a tak samo jak fraxel tylko bez komplikacji i bez tak d³ugiego czasu gojenia? Tzn. na jakiej zasadzie to dzia³a?
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 10:26   #12
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Z tego co kojarze, po zabiegu Fraxel jest du¿y czas rekowalescencji. Skóra jest jakby po oparzeniu i ³uszczy siê po zabiegu. Natomiast przy Scarlet tego nie mia³am. Po powrocie do domu z gabinetu rumieñ znikn±³. Czu³am ciep³o wokó³ tego miejsca, gdzie mia³am wykonywany zabieg, nic poza tym. Zabieg Scarlet Rf polega na nak³uwaniu skóry mikroig³ami. Lekarz t³umaczy³ mi, ¿e energia dociera w g³êbokie warstwy skóry, dziêki czemu pobudza siê j± do dzia³añ naprawczych. Wiêc wszystko opiera siê na naturalnych procesach, co mnie osobi¶cie bardzo odpowiada
Andzia0606 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 17:08   #13
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co kojarze, po zabiegu Fraxel jest du¿y czas rekowalescencji. Skóra jest jakby po oparzeniu i ³uszczy siê po zabiegu. Natomiast przy Scarlet tego nie mia³am. Po powrocie do domu z gabinetu rumieñ znikn±³. Czu³am ciep³o wokó³ tego miejsca, gdzie mia³am wykonywany zabieg, nic poza tym. Zabieg Scarlet Rf polega na nak³uwaniu skóry mikroig³ami. Lekarz t³umaczy³ mi, ¿e energia dociera w g³êbokie warstwy skóry, dziêki czemu pobudza siê j± do dzia³añ naprawczych. Wiêc wszystko opiera siê na naturalnych procesach, co mnie osobi¶cie bardzo odpowiada
Jutro idê na konsultacjê. Zobaczymy Tylko pogoda zrobi³a siê taka s³oneczna, ¿e kurcze, nie wiem, czy co¶ robiæ na twarzy?
Jeszcze przyszed³ mi do g³owy taki pomys³ oszczêdno¶ciowy, ¿eby zrobiæ najpierw na jedn± partiê tj. oczy: górna i dolna powieka i zobaczyæ, jak to dzia³a. W sumie to jest kawa³ek, na którym najbardziej mi zale¿y, ale jak sobie przypomnê inne zabiegi, które robi³am pod k±tem bruzd, to mi ¶wietnie dzia³a³y na wszystko inne tylko nie na bruzdy

Scarlet to nazwa urz±dzenie do RF mikroig³owej?
Jak Twoje rozstêpy? Znikaj±?
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 10:17   #14
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro idê na konsultacjê. Zobaczymy Tylko pogoda zrobi³a siê taka s³oneczna, ¿e kurcze, nie wiem, czy co¶ robiæ na twarzy?
Jeszcze przyszed³ mi do g³owy taki pomys³ oszczêdno¶ciowy, ¿eby zrobiæ najpierw na jedn± partiê tj. oczy: górna i dolna powieka i zobaczyæ, jak to dzia³a. W sumie to jest kawa³ek, na którym najbardziej mi zale¿y, ale jak sobie przypomnê inne zabiegi, które robi³am pod k±tem bruzd, to mi ¶wietnie dzia³a³y na wszystko inne tylko nie na bruzdy

Scarlet to nazwa urz±dzenie do RF mikroig³owej?
Jak Twoje rozstêpy? Znikaj±?
Tak, Scarlet to nazwa urz±dzenia Rf mikroig³owej. A Ty na jak± rf siê zdecydowa³a¶ i gdzie? Przy tej radiofrekwencji, któr± ja wykonywa³am, nie by³o przeciwwskazañ do przeprowadzenia zabiegu w okresie wakacyjnym. Jednym warunkiem to oczywi¶cie u¿ywanie kremu z filtrem, by przebarwienia siê nie pojawi³y Moje rozstêpy s± na tym etapie co ostatnio, ale dalej jestem dobrej my¶li, bo i tak du¿o ju¿ pomog³o
Andzia0606 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 20:00   #15
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, Scarlet to nazwa urz±dzenia Rf mikroig³owej. A Ty na jak± rf siê zdecydowa³a¶ i gdzie? Przy tej radiofrekwencji, któr± ja wykonywa³am, nie by³o przeciwwskazañ do przeprowadzenia zabiegu w okresie wakacyjnym. Jednym warunkiem to oczywi¶cie u¿ywanie kremu z filtrem, by przebarwienia siê nie pojawi³y Moje rozstêpy s± na tym etapie co ostatnio, ale dalej jestem dobrej my¶li, bo i tak du¿o ju¿ pomog³o
Nie zdecydowa³am siê I w ogóle jestem niezadowolona z tej wizyty, mega! Kolejny o¶rodek medycyny estetycznej nastawiony na wyci±ganie kasy Nie wiem, mo¿e ten lekarz by³ w z³ym humorze, chocia¿ ja bym by³a w bardzo dobrym, jakbym za ka¿de 15 minut swoje obecno¶ci zarabia³a 150 z³...Efekt jest taki, ¿e my¶la³am sobie, ¿e bêdê siê leniæ w ten weekend i piêknieæ, a siê wkurzam i kombinujê komu by zaufaæ i co wybraæ...
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-19, 16:17   #16
karola1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej ! Ja robiê mikroig³ow± u Wasiluka na rozstêpy. Jestem miesi±c i tydzieñ po drugim zabiegu wiêc jeszcze ciê¿ko powiedzieæ. Po pierwszym efekty by³y my¶lê ¿e tak z10-15% lepiej. Teraz czekam na efekty po drugim.Mam stare ,szerokie brzydkie rozstêpy. Moja córka robi³a na ¶wie¿e czerwone i u niej efekt jest lepszy ale nie ma co wierzyæ ¿e na ¶wie¿e to 1 max 2 zabiegi,bardziej my¶lê ¿e 3-4,a na stare to a¿ bojê siê my¶leæ no ale wa¿ne ¿eby efekt by³. Je¶li chodzi o twarz to nie wiem czy siê zdecyduje na Wasiluka bo na forum o bliznach czyta³am ¿e on robi tylko jeden przejazd na twarz, a zbieg nazywa siê lifting 3 D i podobno w innych klinikach robi± 3 przejazdy na ró¿nych g³êboko¶ciach. Ja jestem ze Szczecina i chcê siê wybraæ albo do Osadowskiej albo do Aroma&Beauty ¿eby spróbowaæ zarówno buziê i jaki¶ inny obszar rozstêpów ¿ebym mia³a porównanie. Piszcie dziewczyny o waszych do¶wiadczeniach bo ci±gle ma³o jest opinii. Ja dam znaæ za 1,5 miesi±ca jak efekty po drugim zabiegu. Pozdrawiam ciep³o
karola1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-20, 13:33   #17
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez karola1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ! Ja robiê mikroig³ow± u Wasiluka na rozstêpy.
Je¶li chodzi o twarz to nie wiem czy siê zdecyduje na Wasiluka bo na forum o bliznach czyta³am ¿e on robi tylko jeden przejazd na twarz, a zbieg nazywa siê lifting 3 D i podobno w innych klinikach robi± 3 przejazdy na ró¿nych g³êboko¶ciach.
Cze¶æ! To ciekawa informacja, bo t³umaczy ilo¶æ zabiegów, któr± mi zaproponowa³. U niego na stronie albo na blogu jest napisane, ¿e do 45 lat albo do 40 wystarcza jeden zabieg RF mikroig³owej do odm³odzenia twarzy, wiêc pomy¶la³am sobie, ¿e skoro to daje tak ¶wietne efekty, to warto. Tymczasem on powiedzia³, ¿e po jednym nie bêdê zadowolona.

A znasz jakie¶ kliniki w Warszawie, które robi± 3 przyjazdy?

A z³a po tej wizycie by³am maksymalnie, co widaæ w poprzednim po¶cie , bo odnios³am wra¿enie, ¿e on chce mnie albo zniechêciæ do zabiegów (bo nie bêdê zadowolona) albo oskubaæ (bo plan dzia³ania, który mi przedstawi³, by³ dla mnie bud¿etowo totalnie kosmiczny), skrytykowa³ przy tym literalnie konkurencjê i inne zabiegi, które robi³am (co ju¿ dla mnie oznacza wypad z tego gabinetu) oraz sprawi³, ¿e poczu³am siê jakbym mia³a 60 lat, czyli nie najlepiej ogl±dnie mówi±c.

A wychodz±c, pomy¶la³am sobie: ehh, lepiej by³o wydaæ te 150 z³ na karboksyterapiê, z której by³am bardzo zadowolona.

Czy ten zabieg jest bolesny? W trakcie i po?
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-20, 19:52   #18
karola1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Ja jestem ze Szczecina wiêc bêdê chcia³a popytaæ w gabinetach na miejscu, ale patrzy³am te¿ w Warszawie i jest du¿o klinik robi±cych mikroig³ow± i s± fajne promocje. Wiem ¿e on krytykuje inne metody i je¶li chodzi o rozstêpy to muszê mu przyznaæ racjê zabieg co¶ robi w porównaniu do innych metod których próbowa³am wcze¶niej. Je¶li chodzi o odm³adzanie to jest wiele zabiegów i wiele gabinetów gdzie robi± te same zabiegi co on i wiele innych.
Ps. zabieg miejscami jest odczuwalny ale nieporównywalnie mniej ni¿ onp fotoodm³adzanie czy depilacja laserem
karola1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-21, 01:31   #19
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez karola1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem ze Szczecina wiêc bêdê chcia³a popytaæ w gabinetach na miejscu, ale patrzy³am te¿ w Warszawie i jest du¿o klinik robi±cych mikroig³ow± i s± fajne promocje. Wiem ¿e on krytykuje inne metody i je¶li chodzi o rozstêpy to muszê mu przyznaæ racjê zabieg co¶ robi w porównaniu do innych metod których próbowa³am wcze¶niej. Je¶li chodzi o odm³adzanie to jest wiele zabiegów i wiele gabinetów gdzie robi± te same zabiegi co on i wiele innych.
Ps. zabieg miejscami jest odczuwalny ale nieporównywalnie mniej ni¿ onp fotoodm³adzanie czy depilacja laserem
A masz jakie¶ sprawdzone miejsca w W-wie?
I jakie zabiegi by¶ poleci³a?

No tak z tego, co czyta³am o tej metodzie, to wygl±da na rewolucyjn± i jedynie skuteczn±, je¶li chodzi o rozstêpy...tylko ja nie z tym tematem posz³am

Zrobi³am raz eksperymentalnie green peel na wewnêtrzn± stronê ud w celu ujêdrnienia, antycellulitowym i sprawdzenia jak reagujê, ¿eby mo¿e potem zrobiæ na twarz. I to by³ koszmarny zabieg, który g³ównie pomóg³ mi na rozstêpy (bardzo ma³e ale jeszcze z liceum, wiêc nie z wczoraj , ale bior±c pod uwagê, ¿e przez 3 dni potem by³am chora, to nie polecam.

Fotoodm³adzania nie robi³am, wiêc nie mam porównania. Je¶li chodzi o bolesno¶æ w trakcie to najgorzej znios³am mezoterapiê ig³ow± (ekhm...ze znieczuleniem), która mi zreszt± nic nie da³a.
Natomiast wrêcz relaksacyjnym dla mnie zabiegiem by³a karboksyterpia, do której chyba koniec koñców wrócê, je¶li nie wymy¶lê nic innego, co by dzia³a³o jeszcze lepiej
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 16:07   #20
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Szkoda, ¿e nie istnieje "z³oty ¶rodek" na wszystko, wiêc cz³owieku domy¶l siê co bêdzie dla Ciebie odpowiednim rozwi±zaniem. Potrzeba du¿o cierpliwo¶ci przy takich zabiegach, no i na pewno pe³ny portfel Oczywi¶cie dobry specjalista to podstawa. Te¿ nie jestem nastawiona na to, ¿e rozsêpy znikn± od razu po jednym zabiegu. Powiedziano mi ¿e muszê wykonaæ do 3 sesji.
Zyta, dalej chcesz wykonaæ mikroig³ówkê, czy jednak wracasz do sprawdzonej karboksyterapii?
Andzia0606 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-21, 17:54   #21
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda, ¿e nie istnieje "z³oty ¶rodek" na wszystko, wiêc cz³owieku domy¶l siê co bêdzie dla Ciebie odpowiednim rozwi±zaniem. Potrzeba du¿o cierpliwo¶ci przy takich zabiegach, no i na pewno pe³ny portfel Oczywi¶cie dobry specjalista to podstawa. Te¿ nie jestem nastawiona na to, ¿e rozsêpy znikn± od razu po jednym zabiegu. Powiedziano mi ¿e muszê wykonaæ do 3 sesji.
Zyta, dalej chcesz wykonaæ mikroig³ówkê, czy jednak wracasz do sprawdzonej karboksyterapii?
Jutro idê na karbo do tego samego lekarza co poprzednio
My¶lê ca³y czas o mikro, tylko w lepszej cenie.
Dzi¶ tymczasem by³am na kolejnej konsultacji, tym razem bezp³atnej, gdzie nie robi± akurat tego zabiegu i zaproponowano mi fraxel (2 razy lub 1 fraxel i 1 laser mosaic), znów w jakiej¶ kosmicznej cenie, ale przynajmniej wygl±da³o to profesjonalnie.
No i mam odwieczny dylemat, bo co prawda zaczê³am te lasery jako tako ju¿ rozró¿niaæ tyle tylko, ¿e rozbie¿no¶ci cenowe w postaci, bagatela, ponad 3000 z³, to jest dla mnie dalej nie do logicznego ogarniêcia! Czy jak zrobiê ten za 3000 z³, to o te 3000 z³ bêdê mia³a lepszy efekt? Czy to tylko oznacza profilowanie pod okre¶lonego klienta? Czy jak zrobiê taki za 299 z³, to bêdê musia³a dop³aciæ te 3 ty¶ za naprawê skutków poparzenia? A jak za 700 z³, to nie bêdê mia³a ¿adnego efektu? To jest dla mnie wci±¿ wielka zagadka...
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 21:27   #22
jorget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam.
Ja mam trochê inne pytanie , ale te¿ odno¶nie scarlet rf, czy nie wiecie gdzie mo¿na zrobic kurs/ szkolenie, szukalam na necie ale nic o tym nie pisza
jorget jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 09:27   #23
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez jorget Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.
Ja mam trochê inne pytanie , ale te¿ odno¶nie scarlet rf, czy nie wiecie gdzie mo¿na zrobic kurs/ szkolenie, szukalam na necie ale nic o tym nie pisza
Na Twoim miejscu zapyta³abym w gabinecie, w którym oferuj± ten zabieg
Andzia0606 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 11:55   #24
jmwg88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro idê na konsultacjê. Zobaczymy Tylko pogoda zrobi³a siê taka s³oneczna, ¿e kurcze, nie wiem, czy co¶ robiæ na twarzy?
Jeszcze przyszed³ mi do g³owy taki pomys³ oszczêdno¶ciowy, ¿eby zrobiæ najpierw na jedn± partiê tj. oczy: górna i dolna powieka i zobaczyæ, jak to dzia³a. W sumie to jest kawa³ek, na którym najbardziej mi zale¿y, ale jak sobie przypomnê inne zabiegi, które robi³am pod k±tem bruzd, to mi ¶wietnie dzia³a³y na wszystko inne tylko nie na bruzdy

Scarlet to nazwa urz±dzenie do RF mikroig³owej?
Jak Twoje rozstêpy? Znikaj±?
Zdecydowa³a¶ siê ju¿ mo¿e na Scarlet na okolice oczu? Zastanawiam siê nad tym samym, czyta³am ¿e pod tym wzglêdem to dosyæ wyj±tkowy zabieg, bo dzia³aj± i doln± i górn± powiekê. Zale¿a³oby mi jednak na opinii osoby, któa ma ju¿ to za sob±
jmwg88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-01, 16:46   #25
karola1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Do Zyta Flores!
Przepraszam ¿e tak pó¼no odpisuje. Mikroig³owa w porównaniu z mezoterapi± nie boli prawie nic Mia³am mezoterapiê na piersi i boli bardzo. Niestety nigdzie w Warszawie nie dzwoni³am odno¶nie mikroigie³ oprócz Wasiluka. Te informacje wyczyta³am ze stron internetowych. Dzwoni³am do gabinetu w Szczecinie do dr Osadowskiej(ona robi chyba te¿ w Warszawie) i w recepcji powiedzieli ¿e ona na buzi robi od 1-3 ,4 przejazdów. To ja na to ¿e ja chcê jak najwiêcej No i to jest tak ¿e na czo³o i nos robi siê jeden przejazd na policzki od 2 w górê. Przy rozstêpach robi± 3 przejazdy. Umówi³am siê na koniec pa¼dziernika na buziê i szyjê(koszt 2500) i rozstêpy na próbê ¿eby porównaæ z Wasilukiem. Pozdrawiam ciep³o
karola1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-08, 21:32   #26
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Bardzo jestem ciekawa Twoich wra¿eñ, jak ju¿ bêdziesz po Ja na razie odpu¶ci³am wszelkie nowo¶ci i wróci³am do sprawdzonej karboksyterapii. Potem rozwa¿am mikroig³ow± kaniul± albo w³a¶nie rf mikroig³ow±, tylko muszê wynale¼æ, gdzie to robi± w W-wie sensownie i za sensown± cenê

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez jmwg88 Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowa³a¶ siê ju¿ mo¿e na Scarlet na okolice oczu? Zastanawiam siê nad tym samym, czyta³am ¿e pod tym wzglêdem to dosyæ wyj±tkowy zabieg, bo dzia³aj± i doln± i górn± powiekê. Zale¿a³oby mi jednak na opinii osoby, któa ma ju¿ to za sob±
Wci±¿ nie i te¿ jestem czekam, a¿ kto¶ zrobi i opowie
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-19, 10:17   #27
dzikuska00
Przyczajenie
 
Avatar dzikuska00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

hej dziewczyny, pyta³am na wiza¿u o zabieg Scarlet Rf, ale nikt mi nie odpisa³ widzê, ¿e tutaj te¿ zosta³ poruszony ten w±tek, dlatego chcia³am siê przy³±czyæ do rozmowy. Jestem bardzo zaciekawiona tym zabiegiem, szczególnie na ca³± twarz - blizny i porowata cera. My¶licie, ¿e faktycznie daje super efekty ju¿ po jednym zabiegu?? Cena jest kosmiczna....tam gdzie sprawdza³am 3200z³!!! Dlatego warto znaæ opinie innych zanim siê wyda tyle kasy. Pozdrawiam serdecznie
dzikuska00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-28, 15:37   #28
jmwg88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo jestem ciekawa Twoich wra¿eñ, jak ju¿ bêdziesz po Ja na razie odpu¶ci³am wszelkie nowo¶ci i wróci³am do sprawdzonej karboksyterapii. Potem rozwa¿am mikroig³ow± kaniul± albo w³a¶nie rf mikroig³ow±, tylko muszê wynale¼æ, gdzie to robi± w W-wie sensownie i za sensown± cenê

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Wci±¿ nie i te¿ jestem czekam, a¿ kto¶ zrobi i opowie
Ja poczyta³am wiêcej na ten temat i przekona³am siê Jestem ju¿ zapisana na scarlet i po zabiegu zdam relacjê
jmwg88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-29, 09:17   #29
dzikuska00
Przyczajenie
 
Avatar dzikuska00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez jmwg88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja poczyta³am wiêcej na ten temat i przekona³am siê Jestem ju¿ zapisana na scarlet i po zabiegu zdam relacjê
Bêde czekaæ!!! Pozdrawiam
dzikuska00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-06, 20:11   #30
karola1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cze¶æ! Jestem tydzieñ po mikroig³owej na twarz i próbê na rozstêpach. Buzia bezpo¶rednio po by³a obrzêkniêta i czerwona, w okolicach oczu zrobi³y siê siniaki. Na drugi dzieñ buzia by³a bolesna,siniaki ¶ciemnia³y i pojawi³o siê kilka wyprysków ropnych. Na trzeci dzieñ na³o¿y³am podk³ad kryj±cy i zaczê³am wychodziæ z domu. Buzia dochodzi³a do siebie tydzieñ ale spokojnie da³o siê wychodziæ z domu. Rozstêpy by³y potraktowane leciutko,skóra tylko zaró¿owiona, niebolesna. Teraz czekam na efekty
karola1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-12-31 13:45:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.