Mamusie listopad 2019- cz. 4 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-25, 10:19   #1651
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Sarah dobrze ze wszystko ok. Ja mam jutro wizytę ale coś czuje ze jest nie tak. Mam skurcze BH ale takie konkretne ( przy córce takich nie miałam ) i boli mnie lędźwia i mam upławy wiec coś chyba z szyjka jest nie tak :/ boje się powtórki z rozrywki z pierwszej ciąży. Jeszcze id 3 dni jesteśmy na kempingu i śpimy w camperze wiec nie oszczędzam się w ogóle. No nic. Dobrze ze jutro wizyta to będę spokojna.
To może lepiej zacznij się troszkę oszczędzać?

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
A jaki masz laktator?
Elektryczny avent natural
Za 200 zł go sprzedała, więc nawet jak dokupię nowe części higieniczne to się opłaca. I w tym momencie mam gdzieś, że używany
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 10:30   #1652
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile paczek podkładów (podpasek) poporodowych na pierwsze 2-3 tygodnie?
Te wielkie to tylko do szpitala wydaje mi się bo te pierwsze dni są najgorsze, a później jak krwawienie będzie mniej obfite to te zwykle podpaski ale super chłonne albo na noc zdadzą egzamin. Ja np po cesarce po tygodniu to miałam bardzo mało krwawienia tak że czasami na spokojnie w zwykłych podpaskach albo wkładkach chodziłam ale wiadomo każda kobieta inaczej to przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
O matko, dobrze, że wszystko w porządku! Uważaj na siebie i zaciskaj nogi, bo jeszcze nie czas na poród Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku




Gratulacje, u mnie dziś tak samo




Super, że chrzciny udane Dobrze, że masz już to za sobą




Już 8 miesiąc




Mój sobie też ze mnie jaja robi, bo dalej wyszedł ledwo z B, C jest trochę za duże W obwodzie tylko szersza jestem, bo 80 lekko przyciasnawe, kupiłam sobie te specjalne przedłużki, czekam aż dojdą

A jaki masz laktator?




Trzeba nadrobić, bo zaczniemy rodzić w 5 części

Dzień dobry

Mnie ogarnęła straszna niemoc, nic mi się nie chce No poza jedzeniem, bo ciągle głodna jestem Wczoraj pozamawialam trochę z wyprawki w Polsce, część apteczną mam już w miarę ogarniętą

Załącznik 7688732

U nas też już 3/4 za nami
Jeszcze tydzień i też zaczniesz 8miesiac razem z Nurkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 10:32   #1653
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Jeszcze tydzień i też zaczniesz 8miesiac razem z Nurkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dobrze, ze mówicie mi takie rzeczy bo ja sama nie ogarniam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 10:32   #1654
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
To może lepiej zacznij się troszkę oszczędzać?



Elektryczny avent natural
Za 200 zł go sprzedała, więc nawet jak dokupię nowe części higieniczne to się opłaca. I w tym momencie mam gdzieś, że używany
Ja nie wiem czy kupować ten laktator czy nie.. Najwyżej pożyczę od koleżanki jak będzie mi potrzebny na gwałt zanim zamówię sobie nowy. Chociaż przy synu tak naprawdę użyłam kilka razy i tyle, szybko przeszłam na mm a raczej od początku było to karmienie mieszane. Poczekam jeszcze z tą decyzja bo szkoda mi kasy jak to ma leżeć i mam nie używać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 10:35   #1655
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy kupować ten laktator czy nie.. Najwyżej pożyczę od koleżanki jak będzie mi potrzebny na gwałt zanim zamówię sobie nowy. Chociaż przy synu tak naprawdę użyłam kilka razy i tyle, szybko przeszłam na mm a raczej od początku było to karmienie mieszane. Poczekam jeszcze z tą decyzja bo szkoda mi kasy jak to ma leżeć i mam nie używać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z tych co wolą mieć, ale nie potrzebować, niż potem szukać na gwałt Bratowa w 1 ciąży miała elektryczny, używała, potem oddała znajomej i teraz dostanie ręczny od jakiejś przyjaciółki "bo nie wie czy będzie w ogóle kp".

Przyda się- to super. Nie przyda się- lepiej brzmi zleżałe 200 zł niż 500zł
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 10:51   #1656
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Sarah dobrze ze wszystko ok. Ja mam jutro wizytę ale coś czuje ze jest nie tak. Mam skurcze BH ale takie konkretne ( przy córce takich nie miałam ) i boli mnie lędźwia i mam upławy wiec coś chyba z szyjka jest nie tak :/ boje się powtórki z rozrywki z pierwszej ciąży. Jeszcze id 3 dni jesteśmy na kempingu i śpimy w camperze wiec nie oszczędzam się w ogóle. No nic. Dobrze ze jutro wizyta to będę spokojna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy kupować ten laktator czy nie.. Najwyżej pożyczę od koleżanki jak będzie mi potrzebny na gwałt zanim zamówię sobie nowy. Chociaż przy synu tak naprawdę użyłam kilka razy i tyle, szybko przeszłam na mm a raczej od początku było to karmienie mieszane. Poczekam jeszcze z tą decyzja bo szkoda mi kasy jak to ma leżeć i mam nie używać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuję kupić ręczny, tak w razie w, jak nie będę używać, nie będzie szkoda kasy, jak będę często - zainwestuję w porządny elektryczny.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 10:53   #1657
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam serie bio z lidla nie naciągnęła mi się w ogóle. Za to niecierpie serii lupilu która się mi mega naciągnęła.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ubranka z lidla są spoko, ale niestety dla mojej córki w większości są za szerokie.
Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Gratuluje udanych wizyt i duzych dzidziusiow

Ja sie melduje po powrocie ze szpitala, gdzie bylam od wczoraj, bo mnie zlapaly tak silne skurcze macicy, ze myslalam, ze rodze (bez zartow, masakra). Na szczescie skurcze na ktg nie okazaly sie tymi porodowymi, wiec zwiekszono mi magnez, zrobiono pier.dy.liard ktg i usg, dostalam nawet cos na zastopowanie skurczy i na moja prosbe zostalam wypuszczona dzis do domu. Bobas wazy 1230g co wg lekarki ze szpitala jest mniej niz przecietna, ale najwazniejsze, ze wszystko z nim w porzadku. No i niestety szyjka mi sie skraca, 6mm krotsza niz na ostatniej wizycie. Mimo tego jestem dobrej mysli.

Pozdrawiam wszystkie wizytujace w najblizszym czasie i trzymam kciuki
Staraj się oszczędzać. Wiem, że przy maluszku to nie jest proste. Twoja córcia idzie do żłobka?
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
A i trafiliśmy wczoraj w Auchanie woreczki do przechowywanie pokarmu z Babyono po 5 zł

Jak myślicie, przy kp ile ich się przyda? W paczce jest 20szt.Załącznik 7688724

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy czy będziesz robiła zapasy i czy dziecko w ogóle zaakceptuje butelkę.
Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Melduję wykonanie zadania - chrzciny zaliczone Cieszę się że już po, od 8 byłam wczoraj w garach, uroczystość na 17.. Myślałam że mi nogi w d*** wejdą, a jeszcze wieczorem Syn tak się rozkręcił przy gościach i oczywiście wyścigi, "mama biegaj ze mną" Ale co się dziwić kiedy w Kościele strzelił sobie drzemkę - generalnie cały chrzest przespał
Obiad się udał, plus też że mam żarcia na trzy dni bez konieczności gotowania
Teraz należy mi się dzień odpoczynku, tym bardziej że od kilku mam taki problem o którym chyba pisałyście wcześniej - okropnie ciągnie mnie w kroczu, takie nieprzyjemne uczucie rozsadzania od środka.. W zasadzie odkąd mi się ta żyła powiększyła w miejscu intymnym to się z tym zmagam
Skurcze i twardnienie brzucha też miewam ale się nie stresuję, bo są delikatne i szybko mijają.
Ja na plusie 6,2kg Jest dobrze



Dziękuję!
Relacja wyżej



Ja w sportową, wg wygodniejsza i więcej pomieści, a moja szpitalna wyprawka zapowiada się pokaźnie, poprzednio ledwo się zmieściłam ale teraz kilku rzeczy w ogóle nie będę pakować (np szlafrok).



Wczoraj nie miałam szans wyrwać się z domu i obawiam się że w Lidlu już nic nie dostanę a faktycznie te body kopertowe i spodenki bym przytuliła.
Choć zgadzam się z Likką że ta biobawełna jest rozciągliwa ale za taką kasę to bym się skusiła



Uff, dobrze że fałszywy alarm ale ciało daje sygnał że jednak chyba trzeba trochę zwolnić. Jak się szyjka skraca to wiem że nawet leżenie zalecają także bez szaleństw proszę



Gratuluję Każdego dnia zbliżamy się do cudownego rozwiązania, wciąż jestem ciekawa która z znas pierwsza się rozpakuje

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Super, że się chrzciny udały To jest plus takich imprez. Narobisz się ale później na kilka dni masz obiad

My korzystamy z pięknej pogody i jesteśmy nad jeziorem. Jutro moja córcia zaczyna adaptację w przedszkolu. Jak to szybko zleciało, przecież dopiero się urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez agnieszka_2293
Czas edycji: 2019-08-25 o 11:06
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 10:57   #1658
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Jeszcze tydzień i też zaczniesz 8miesiac razem z Nurkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wtedy już zacznie się porządna panika, że jeszcze trochę i czas rodzić

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
To może lepiej zacznij się troszkę oszczędzać?







Elektryczny avent natural

Za 200 zł go sprzedała, więc nawet jak dokupię nowe części higieniczne to się opłaca. I w tym momencie mam gdzieś, że używany

Też chyba wybiorę Avent, bo i laktator i butelki mają w miarę dobre opinie

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy kupować ten laktator czy nie.. Najwyżej pożyczę od koleżanki jak będzie mi potrzebny na gwałt zanim zamówię sobie nowy. Chociaż przy synu tak naprawdę użyłam kilka razy i tyle, szybko przeszłam na mm a raczej od początku było to karmienie mieszane. Poczekam jeszcze z tą decyzja bo szkoda mi kasy jak to ma leżeć i mam nie używać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja laktator kupuje dopiero jak będę „donoszona”, nie będę otwierać aż będzie mi potrzebny. Jak KP całkiem nie wypali to oddam do sklepu w nienaruszonym stanie
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 11:08   #1659
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Zależy czy będziesz robiła zapasy i czy dziecko w ogóle zaakceptuje butelkę.
Chciałabym robić zapasy i uczyć butli od małego, żeby móc potem gdzieś ruszyć się bez dziecka u cycka I np część pokarmu zostawić u rodziców w zamrażarce

Ale co z tego wyjdzie- okaże się w praniu. Narazie moje motto: na nic się nie nastawiaj
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 11:32   #1660
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
To może lepiej zacznij się troszkę oszczędzać?







Elektryczny avent natural

Za 200 zł go sprzedała, więc nawet jak dokupię nowe części higieniczne to się opłaca. I w tym momencie mam gdzieś, że używany

Dziś już wracamy wiec czeka mnie odpoczynek we własnym łóżku




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 11:52   #1661
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Chciałabym robić zapasy i uczyć butli od małego, żeby móc potem gdzieś ruszyć się bez dziecka u cycka I np część pokarmu zostawić u rodziców w zamrażarce

Ale co z tego wyjdzie- okaże się w praniu. Narazie moje motto: na nic się nie nastawiaj
Dobre masz motto ja się też nie nastawiam na nic ani na SN ani cc ani na KP ani mm chociaż do mm mam butelki w razie w

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 11:58   #1662
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dobre masz motto ja się też nie nastawiam na nic ani na SN ani cc ani na KP ani mm chociaż do mm mam butelki w razie w

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam i butelki do mm i laktator do kp. Mam też zamówiony olejek do masażu krocza przed sn, ale w razie "w" czekają też plastry na blizny i maść silikonowa po cc.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 13:04   #1663
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Mam i butelki do mm i laktator do kp. Mam też zamówiony olejek do masażu krocza przed sn, ale w razie "w" czekają też plastry na blizny i maść silikonowa po cc.
To Ty jesteś przygotowana na każdą ewentualność ale i dobrze przynajmniej masz głowę spokojna, że nic Cie nie zaskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 13:16   #1664
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
To Ty jesteś przygotowana na każdą ewentualność ale i dobrze przynajmniej masz głowę spokojna, że nic Cie nie zaskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze tak wolałam robić

W ogóle to od kiedy pamiętam wolałam się nastawić, że coś nie wyjdzie i mieć "plan b, c, d" i najwyżej mile się zaskoczyć, że jednak wyszło niż rozczarować, jakbym się nastawiała, że wszystko będzie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 13:59   #1665
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ja wiem, jak bym chciała, przynajmniej w teorii, ale nie nastawiam się na to, bo nie mam na to wpływu.

Także też wyznaję zasadę, że przezorny zawsze ubezpieczony.

U nas dzisiaj ponad 30 stopni, zdążyłam.sie odzwyczaić od takiej pogody
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 14:06   #1666
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja wiem, jak bym chciała, przynajmniej w teorii, ale nie nastawiam się na to, bo nie mam na to wpływu.

Także też wyznaję zasadę, że przezorny zawsze ubezpieczony.

U nas dzisiaj ponad 30 stopni, zdążyłam.sie odzwyczaić od takiej pogody


Cały tydzień maja być takie upały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 14:32   #1667
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cały tydzień maja być takie upały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas bodajże do wtorku, potem temperatura ma spadać i liczę, że tak właśnie będzie.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 14:57   #1668
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

U nas na z cały tydzień upały , dziś pierwszy dzień powyżej 30 stopni i ja nie do życia,książka i wiatrak na chodzie non stop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 15:11   #1669
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Pokazuj kociaka

Maluszek pewnke jeszcze z 3-4 tygodnie posiedzi lub póki nie przekroczy 2.5kg? Zdrówka dla nich!


Mój biust mnie (dosłownie!) wyśmiał! Robi sobie ze mnie jaja. Aktualnie mam H(a)H(a)
Trzy rozmiary w przód...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj wśród właścicielek śmiesznych biustów Ja też HH. Może i J by się powoli zaczął nadawać, ale póki nic mi nie wypływa to nowego stanika nie kupuję
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 16:13   #1670
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Te upały to jest jakiś koszmar, współczuję mojej szwagierce co ma termin na wtorek z takim ciężarem chodzić i to jeszcze nie wiadomo czy urodzi na dniach bo wszystko pozamykane
My wróciliśmy od teściowej, nie mogłam wysiąść z auta z powodu bólu dołu brzucha i wejście na 4 piętro zajęło mi chyba z 5 minut, wzięłam no spa i magnez i czekam aż przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:16   #1671
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Te upały to jest jakiś koszmar, współczuję mojej szwagierce co ma termin na wtorek z takim ciężarem chodzić i to jeszcze nie wiadomo czy urodzi na dniach bo wszystko pozamykane
My wróciliśmy od teściowej, nie mogłam wysiąść z auta z powodu bólu dołu brzucha i wejście na 4 piętro zajęło mi chyba z 5 minut, wzięłam no spa i magnez i czekam aż przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Leż i odpoczywaj
Ja dziś leżę cały dzień ale to bardziej z lenistwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:22   #1672
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Te upały to jest jakiś koszmar, współczuję mojej szwagierce co ma termin na wtorek z takim ciężarem chodzić i to jeszcze nie wiadomo czy urodzi na dniach bo wszystko pozamykane y
My wróciliśmy od teściowej, nie mogłam wysiąść z auta z powodu bólu dołu brzucha i wejście na 4 piętro zajęło mi chyba z 5 minut, wzięłam no spa i magnez i czekam aż przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:23   #1673
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ja trochę pospacerowalam z rodziną rano. Pojechali do siebie o 15. Teraz już tylko leżymy przy wiatraku. I czekam aż mi się wypierze pranie w nowej pralce Jest ultra cicha
Jutro chyba jadę nad morze znowu, bo w mieście się wykonczę w taki upał. Znowu mi się nie będzie chciało gotować w ukrop, a będę musiała bo mam tonę warzyw do przerobienia. Na pewno zrobię gazpaczo ze świeżych pomidorów I tak dobrze że dni są krótsze, to po 19 już się da wysiedzieć i coś porobić. Przeziębienie mija, od jutra wracam na basen!

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2019-08-25 o 16:25
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:30   #1674
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87112376]Ja trochę pospacerowalam z rodziną rano. Pojechali do siebie o 15. Teraz już tylko leżymy przy wiatraku. I czekam aż mi się wypierze pranie w nowej pralce Jest ultra cicha

Jutro chyba jadę nad morze znowu, bo w mieście się wykonczę w taki upał. Znowu mi się nie będzie chciało gotować w ukrop, a będę musiała bo mam tonę warzyw do przerobienia. Na pewno zrobię gazpaczo ze świeżych pomidorów I tak dobrze że dni są krótsze, to po 19 już się da wysiedzieć i coś porobić. Przeziębienie mija, od jutra wracam na basen![/QUOTE]


Ja ostatnio nie mogę się zmusić do chodzenia na basen

Zazdroszczę morza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:33   #1675
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie mogę się zmusić do chodzenia na basen

Zazdroszczę morza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja muszę, bo mi kasy żal. Zresztą to tylko godzinka. No i takie piękne cukry są po basenie...
Teraz dodatkowo kupiliśmy sobie z mężem po mi bandzie 4 i motywuje mnie to do spacerów :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:51   #1676
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87112413]Ja muszę, bo mi kasy żal. Zresztą to tylko godzinka. No i takie piękne cukry są po basenie...

Teraz dodatkowo kupiliśmy sobie z mężem po mi bandzie 4 i motywuje mnie to do spacerów :P[/QUOTE]


Może i mnie się uda wrócić jak przestane pracowac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 17:06   #1677
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Może i mnie się uda wrócić jak przestane pracowac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak chodziłam do pracy to nie było opcji :P Szczególnie przy pracy na 2 zmiany. Teraz wymówką jest tylko przeziębienie
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 18:01   #1678
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Te upały to jest jakiś koszmar, współczuję mojej szwagierce co ma termin na wtorek z takim ciężarem chodzić i to jeszcze nie wiadomo czy urodzi na dniach bo wszystko pozamykane y
My wróciliśmy od teściowej, nie mogłam wysiąść z auta z powodu bólu dołu brzucha i wejście na 4 piętro zajęło mi chyba z 5 minut, wzięłam no spa i magnez i czekam aż przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak to pozamykane?

Przeszło już po tej nospie i magnezie? Mam nadzieję, że tak.

My z TŻtem i bratem na rolkach i hulajnodze cieszę się, że trochę mniej niż 30 stopni. Strasznie nie lubię upałów, jak pomyślę o przyszłym tygodniu to chce schować się do lodówki.

U nas jeszcze przyszły smsy ostrzegające przed nimi od jutra do czwartku :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 18:15   #1679
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ale jak to pozamykane?

Przeszło już po tej nospie i magnezie? Mam nadzieję, że tak.

My z TŻtem i bratem na rolkach i hulajnodze cieszę się, że trochę mniej niż 30 stopni. Strasznie nie lubię upałów, jak pomyślę o przyszłym tygodniu to chce schować się do lodówki.

U nas jeszcze przyszły smsy ostrzegające przed nimi od jutra do czwartku :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pozamykane tzn szyjka długa, bez rozwarcia. Jak nie urodzi sama to 3 dni po terminie masaż szyjki (nie polecam, boli jak cholera) a jak dalej nie ruszy to 7 dni po terminie wywoływanie w szpitalu. Dobrze że mają z lekarzem jakiś plan
Mi niby przeszło ale dół brzucha bardzo ciągnie, taki ciężki dzisiaj, mam nadzieję że to nic poważnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 18:26   #1680
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

My już w domu. Jak mi dobrze było, multum dzieci , ale była dla nich sala zabaw, więc swoje dziecko widziałam tylko jak trzeba było iść do łazienki i chciała zjeść niedługo się skończy taka laba ehh.
Dobra sukienkę włożyłam, kilka osób pytało córkę czy by chciała mieć siostrę albo brata , zupełnie nieświadomi ze ja jestem w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-11 20:59:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.