Problemy z okresem - help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-26, 11:44   #1
nika932
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12

Problemy z okresem - help


Witam. Miesiąc temu spóżnił mi się okres o ok 2 tygodnie, zaś następnie trwał 3 tygodnie. Miałam nadzieję, że to jednorazowy wybryk, jednkże w tym miesiącu mam już 16 dni opóźnienia i ponownie źle się czuję, mam zawroty głowy, uderzenia gorąca. Chciałabym zrobić badania, jednak nie wiem jakie ze względu na to, że w sumie nie wiem, który to dzień cyklu. Co to może być? Wiem, że wizyta u lekarza mnie nie minie, jednak może ktoś coś doradzi, bo nie chcę pójść i dostać recepty na coś co może pomoże, może nie (ok 9 lat temu dostałam tabletki na zatrzymanie okresu bo trwał za długo i do 2 tabletkach nie byłam w stanie wstać z łóżka, 5 lat temu przyjmowałam tabletki na zmniejszenie obfitości okresu). Nie zmieniałam diety, trybu życia. Dotychczas miałam regularne miesiączki już od odstawienia w sumie tabletek, mam 25 lat. Pozdrawiam
nika932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 13:20   #2
Matyla_G
Przyczajenie
 
Avatar Matyla_G
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Problemy z okresem - help

A czy istnieje prawdopodobienstwo ze jestes w ciazy? Bieżesz moze teraz jakies leki? Stres i leki mają duży wpływ. Mam nadzieje ze szybko zglosisz sie do lekarza, bo 16 dni to bardzo dlugo.
__________________
Miłego dzionka!!
Matyla_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-01 14:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.