Odmowa seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-24, 10:39   #1
Klaud50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1

Odmowa seksu


Mam chlopaka od jakiegos czasu, kochalismy sie juz kilka razy. W piątek siedzielismy w samochodzie, zaczal klasc mi reke na majtkach, ale nie chcialo mi sie po prostu tego dnia niczego i powiedziałam nie. Mowilam ze nie mam ochoty i tyle. A on dalej wedrowal ta reka po kroczu az krzyknelam ze nie zartuje to sie cofnął ale za moment znowu i caly czas mnie prosil namawial a ja dalej ze nie i koniec i trwalo to z 10 min w kolko to samo i ja coraz bardziej zostawalam przy swoim przez to ze wlasnie tak napieral. Odpuscil w koncu odwiozl mnie do domu i cala droge się nie odzywal tylko trzymal za reke i pocalowal mnie w glowe. Wygladal na strasznie przybitego. Mam pytanie czy ja przesadziłam czy rzeczywiście jego zachowanie bylo zbyt nachalne? Dodam ze zawsze jak jestesmy sami to od razu kladzie mi reke na kroczu jak zabieram to kladzie znowu albo trzyma na sile zebym nie zabrała. Dopiero jak zobaczy ze naprawdę sie wściekne to zabiera. Nie chce zeby myślał ze jestem jakas zablokowana albo ze go odrzucam, ale mysle ze on przesadza. Nie zostawię go bo go kocham. 
Klaud50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 12:19   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Odmowa seksu

Cytat:
Napisane przez Klaud50 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ja przesadziłam czy rzeczywiście jego zachowanie bylo zbyt nachalne? 

Nie, nie przesadziłaś. Nie możesz zmuszać się do czegoś na co nie masz ochoty aby zadowolić faceta. Zwłaszcza jeśli chodzi o seks.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 01:14   #3
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Odmowa seksu

moim zdaniem on przesadza,jesli nie chcesz to niech on to zrozumie,porozmawiaj z nim ze jesli nie chcesz to nie chcesz i niech nie kładzie ci rak na kroczu jesli nie masz ochoty
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 08:43   #4
Kamila334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Odmowa seksu

Faceci tak mają że przestają myśleć głową czasami. Jeśli cie kocha to będzie namawiał ale nie zrobi więcej. Chyba że zrobi to uciekaj.
Kamila334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 08:49   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Odmowa seksu

Cytat:
Napisane przez Kamila334 Pokaż wiadomość
Faceci tak mają że przestają myśleć głową czasami. Jeśli cie kocha to będzie namawiał ale nie zrobi więcej. Chyba że zrobi to uciekaj.
Nie, faceci tak nie mają. Natomiast egoiści i gwałciciele owszem. Niezależnie od płci.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:14   #6
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Odmowa seksu

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86934111]Nie, faceci tak nie mają. Natomiast egoiści i gwałciciele owszem. Niezależnie od płci.[/QUOTE]Dokładnie. Co to za usprawiedliwienie, "faceci tak mają"? Mój facet to chyba nie facet, bo nigdy nie miałam z nim takiej sytuacji. Nie znaczy nie, nie powinien na siłę Cię obmacywać, a tym bardziej zmuszać. Pogadaj z nim na poważnie, że sobie nie życzysz takich sytuacji i postaw jasno granicę. Dajesz mu znać, że nie chcesz, a on dalej drąży i próbuje - to nie jest normalne zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 14:35   #7
Dominino
Raczkowanie
 
Avatar Dominino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 37
Dot.: Odmowa seksu

Nie, zdecydowanie nie przesadzasz. B6ył zdecydowanie zbyt nachalny i nie znaczy po prostu nie. Mogl po prostu glupio odczytac twoje znaki i ostatecznie jednak zrezygnowal na szczęście, ale masz pelne prawo odmowic i pamietaj o tym.
Dominino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 21:59   #8
GK1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 35
Dot.: Odmowa seksu

Przesadzasz. Powinnaś uprawiać z nim seks zawsze kiedy on ma na to ochotę. W innym wypadku powinien od Ciebie odejsc. W koncu związek bez seksu nie będzie dawał mu satysfakcji, a nie można zmuszac sie do związku w którym ktoś Ci odmawia zbliżenia które w końcu buduje relację. To znęcanie sie emocjonalne nad partnerem! Nie zostają zaspokojone jego potrzeby, gdybym miał mu dać radę kazałbym mu odejsć. Zreszta pewnie go już nie kochasz i zdradzasz na boku stąd brak chęci albo jesteś lesbijką. Na 100% lesbijką.

Może brzmie jak troll ale pisze tak celowo żeby wzbudzić zainteresowanie podobnymi postami które tu sie pojawiają od użytkowniczek które narzekaja na brak seksu od swojego partnera. Czyli kiedy on odmawia, albo nie może. ZAWSZE pojawią się posty takie jak mój które będą negowały zachowanie faceta, poniżały go, a historie będą pojawiać sie niestworzone. I te rady typu "musisz odejść, przestań sie meczyć"... Ja wiem że mój post gówno wniesie ale od jakiegoś czasu czytam te wasze wypociny i to mnie najbardziej w oczy kole.

Do czego zmierzam? Więcej wyrozumiałości dla partnerów, mniej analizowania i oczerniania, kreowania czarnych scenariuszy. A autorkę tematu najmocniej przepraszam, ten post nie ma nic wspólnego z Tobą Pozdrawiam.

Edytowane przez GK1991
Czas edycji: 2019-06-25 o 22:02
GK1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 23:04   #9
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Odmowa seksu

Cytat:
Napisane przez GK1991 Pokaż wiadomość
Przesadzasz. Powinnaś uprawiać z nim seks zawsze kiedy on ma na to ochotę. W innym wypadku powinien od Ciebie odejsc. W koncu związek bez seksu nie będzie dawał mu satysfakcji, a nie można zmuszac sie do związku w którym ktoś Ci odmawia zbliżenia które w końcu buduje relację. To znęcanie sie emocjonalne nad partnerem! Nie zostają zaspokojone jego potrzeby, gdybym miał mu dać radę kazałbym mu odejsć. Zreszta pewnie go już nie kochasz i zdradzasz na boku stąd brak chęci albo jesteś lesbijką. Na 100% lesbijką.
Dlaczego robisz dziewczynie wodę z mózgu? Myślisz, że twój prywatny manifest to usprawiedliwia?

Cytat:
Czyli kiedy on odmawia, albo nie może. ZAWSZE pojawią się posty takie jak mój które będą negowały zachowanie faceta, poniżały go, a historie będą pojawiać sie niestworzone. I te rady typu "musisz odejść, przestań sie meczyć"...
Co jest poniżającego w radzie 'macie inne potrzeby, powinniście się rozstać, a nie męczyć razem'? Zmuszanie się do seksu jest męczące, tak samo jak nie zaspokajanie swoich potrzeb i frustracja z tym związana. Niezależnie od płci.

Cytat:
Ja wiem że mój post gówno wniesie ale od jakiegoś czasu czytam te wasze wypociny i to mnie najbardziej w oczy kole.
Jakbyś czytał uważnie forum to byś zauważył, że zjawisko niższego libido dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Chyba masz jakieś osobiste problemy skoro odbierasz takie rady za atak i to w szczególności na mężczyzn.

Cytat:
A autorkę tematu najmocniej przepraszam, ten post nie ma nic wspólnego z Tobą
To trzeba było go sobie darować.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 23:31   #10
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Odmowa seksu

Cytat:
Napisane przez Klaud50 Pokaż wiadomość
Mam chlopaka od jakiegos czasu, kochalismy sie juz kilka razy. W piątek siedzielismy w samochodzie, zaczal klasc mi reke na majtkach, ale nie chcialo mi sie po prostu tego dnia niczego i powiedziałam nie. Mowilam ze nie mam ochoty i tyle. A on dalej wedrowal ta reka po kroczu az krzyknelam ze nie zartuje to sie cofnął ale za moment znowu i caly czas mnie prosil namawial a ja dalej ze nie i koniec i trwalo to z 10 min w kolko to samo i ja coraz bardziej zostawalam przy swoim przez to ze wlasnie tak napieral. Odpuscil w koncu odwiozl mnie do domu i cala droge się nie odzywal tylko trzymal za reke i pocalowal mnie w glowe. Wygladal na strasznie przybitego. Mam pytanie czy ja przesadziłam czy rzeczywiście jego zachowanie bylo zbyt nachalne? Dodam ze zawsze jak jestesmy sami to od razu kladzie mi reke na kroczu jak zabieram to kladzie znowu albo trzyma na sile zebym nie zabrała. Dopiero jak zobaczy ze naprawdę sie wściekne to zabiera. Nie chce zeby myślał ze jestem jakas zablokowana albo ze go odrzucam, ale mysle ze on przesadza. Nie zostawię go bo go kocham. 
Oczywiście, że miałaś prawo odmówić i dobrze zrobiłaś. Bliska droga do napastowania, koleś może być zaborczy i był nachalny - to wiadome. Jeśli syt by się powtarzały dlaczego byś go nie zostawiła? Chciałabyś aby Cię zgwałcił? Nie życzę Ci tego, ale łatwa droga do tego, jeśli koleś powtarza czynności jak mantrę mimo, że za każdym razem laska mówi ''nie'' .

Koleś do odstrzału wg mnie. Mógł mylnie odebrać Twoje sygnały? A gdybyś była chętna i ''dostępna'' to wtedy myśli, że może sobie brać jak chce? Nie.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 23:47   #11
GK1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 35
Dot.: Odmowa seksu

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86936761]Dlaczego robisz dziewczynie wodę z mózgu? Myślisz, że twój prywatny manifest to usprawiedliwia?

Jakbyś czytał uważnie forum to byś zauważył, że zjawisko niższego libido dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Chyba masz jakieś osobiste problemy skoro odbierasz takie rady za atak i to w szczególności na mężczyzn.

To trzeba było go sobie darować.[/QUOTE]

Post nie był skierowany do niej, nie dotyczy jej sprawy, akurat podobieństwo wątku sprawiło że napisałem tutaj. To juz sprawa autorki czy zinterpretuje moj post poprawnie.
Czytam forum uważnie i faktycznie sprawa obniżonego libido dotyczy obu płci ale przeważa na niekorzyść mężczyzn. Nawet pomijając kwestię płci są to conajmniej beznadziejne rady osbób które znają strzepy sytuacji i bazują na zawęzonym spektrum sprawy. A przede wszystkim te docinki typu "pewnie jest gejem/aseksualny/zdradza cie" są już na poziomie dna. Jeśli Ty bronisz takich wypowiedzi to ja Ci już na starcie dziękuje za rozmowę. Oczywiscie, zdarzają się sytuacje gdzie rady maja zastosowanie ale jak już mówiłem, to funkcjonuje na większą skalę i w każdym przypadku. Dziewczyny pisza tu często naprawdę z pierdołami a rady padaja conajmniej jakby facet jej nasrał do butów. Wiele związków miało prawo dalej funkcjonować gdyby tym biednym ludziom dawało sie rozsądne rady.

Czy mogłem sobie darować ten post? Nie. Mam prawo pisac o takich rzeczach bo to jest forum publiczne, i warto o tym od czasu do czasu przypomnieć bo dużo dziewczyn tutaj naprawde traci rozum. Czy mam jakieś osobiste problemy? Też nie, choć czekam tylko ąz ktoś mi je wypomni, bo w tym to każdy jest tu mistrzem.
GK1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 21:49   #12
takiktosik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 12
Dot.: Odmowa seksu

To ja odpowiem jako facet.

Więc tak, miałaś prawo mu odmówić i On nie miał prawa być obrażony.
Znaczy dobra - wewnętrznie mógł poczuć jakiś bulwers itp. ale powinien zachować to dla siebie

Na marginesie - ja mam tutaj myślenie katolickie: mężczyzna jeśli nie jest Twoim mężem nie ma prawa wymagać od Ciebie seksu, a jeśli jest - to ma prawo, tylko jednocześnie Ty masz takie same prawo mu odmówić.



Wracając do Twojej sytuacji. Sam kiedyś miałem podobną sytuację w swoim związku, że w pewnym momencie dziewczyna nie chciała się ze mną całować (znaczy niezbyt się kwapiła do tego), ale porozmawialiśmy i jest ok. Także Wam też to radzę - porozmawiać.

Nie musicie podzielać poglądu, że "seks tylko po ślubie", ale na co powinniście zwrócić uwagę:

  • -Czy Twój facet potrafi się powstrzymać od seksu i jak mu powiesz nie to odpuścić?
  • Czy generalnie umie się pohamować w pewnych sytuacjach? wiadomo - czułość, całowanie są potrzebne w związku, ale mimo wszystko to jest tylko jeden z elementów związku, a nie jedyny element
  • teraz co do Ciebie: jak często Ty inicjujesz czuły pocałunek itp? tu też od Ciebie powinna wychodzić inicjatywa
takiktosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 21:50   #13
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Odmowa seksu

Cytat:
Napisane przez takiktosik Pokaż wiadomość
To ja odpowiem jako facet.



Na marginesie - ja mam tutaj myślenie katolickie: mężczyzna jeśli nie jest Twoim mężem nie ma prawa wymagać od Ciebie seksu, a jeśli jest - to ma prawo, tylko jednocześnie Ty masz takie same prawo mu odmówić.
Czyli w praktyce i tak wszystko sie sprowadza do tego czy ona chce, niezaleznie od stanu cywilnego.
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 00:05   #14
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Odmowa seksu

jesli nie przestanie łapac cie za krocze mimo twoich prósb to sobie go daruj

Edytowane przez TurboKon
Czas edycji: 2019-06-28 o 00:10 Powód: źle napisałem
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 19:34   #15
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Odmowa seksu

Zaczęłabym sie martwić gdyby sytuacja zaczęła sie powtarzac.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 13:28   #16
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Odmowa seksu

Cytat:
Napisane przez Kamila334 Pokaż wiadomość
Faceci tak mają że przestają myśleć głową czasami. Jeśli cie kocha to będzie namawiał ale nie zrobi więcej. Chyba że zrobi to uciekaj.

Nie, normalni faceci tak nie mają.

Autorko, pogadaj poważnie z chłopakiem. Tylko nie w takiej sytuacji, w której jego ręka leży już na Twoim kroczu, działaj wcześniej. Powiedz mu stanowczo, że robi Ci krzywdę trzymając Cię za miejsca intymne bez Twojej chęci. To kompletny brak szacunku z jego strony, kiedy jedno Twoje ,,nie” mu nie wystarczy, żeby sobie odpuścić.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 18:01   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Odmowa seksu

Cytat:
Napisane przez TurboKon Pokaż wiadomość
jesli nie przestanie łapac cie za krocze mimo twoich prósb to sobie go daruj
Popieram. Sama miałam wątpliwą przyjemność z kimś takim się spotkać i nie docierało do zakutego łba, że ma zabrać łapy.



Jeżeli się dotykamy, to za obopólnym przyzwoleniem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 18:56   #18
DracarysDragon
Raczkowanie
 
Avatar DracarysDragon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Odmowa seksu

Co do wypowiedzi GK1991 - proponuję olać incela. Jeśli chcesz się wyżalić, to załóż sobie własny wątek na forum, ten ciebie nie dotyczy
Co do faceta - pogoniłabym z miejsca. Bo tu nie chodzi o porównywanie potrzeb seksualnych, które mogą się od siebie różnić, bo to naturalne. Czasem jedna osoba chce, inna nie i na odwrót.

Przeraża mnie natomiast fakt, w jaki sposób on traktuje Twoją odmowę. Tak się nie traktuje drugiej osoby, niezależnie od jej płci, bo to podchodzi pod molestowanie seksualne. Nie to znaczy nie i kropka. Niezależnie z jakiego powodu - można o tym porozmawiać, nawet się pokłócić, ale nie wolno nikogo dotykać po kroczu jeśli się na to nie zgadza! U Twojego faceta jest to totalny brak szacunku dla Twojej osoby. Uciekaj czym prędzej.
DracarysDragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-07 18:56:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.