Kielce - fitness i siłownia - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 19:30   #151
kassik01
Przyczajenie
 
Avatar kassik01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - fitness i siłownia

no właśnie interesują mnie opinie o tych dwóch miejscach bo akurat we wrześniu mają w Fitmanii promocję. Nigdy wcześniej nie chodziłam na fitness/siłownię i w zasadzie nie wiem czym się kierować.
__________________
Matura 2012
polski PP
matematyka PR
angielski PR
kassik01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 07:31   #152
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Kielce - fitness i siłownia

Cytat:
Napisane przez esteve Pokaż wiadomość
Czyli lepsza fitmania?
nie mowie ze lepszy ten czy ten klub, bo zalezy co kto lubi czy zajecia z kilkunastoma osobami na sali czy trening gdzie nie patrzy na ciebie praktycznie nikt : )

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kassik01 Pokaż wiadomość
no właśnie interesują mnie opinie o tych dwóch miejscach bo akurat we wrześniu mają w Fitmanii promocję. Nigdy wcześniej nie chodziłam na fitness/siłownię i w zasadzie nie wiem czym się kierować.

musialabys przyjsc raz do klubu. a teraz praktycznie kazdy klub ma pierwsze wejscia darmowe zeby sprawdzic porownac wybrac i wtedy zakupic karnet : )
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 09:28   #153
esteve
Raczkowanie
 
Avatar esteve
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 47
GG do esteve
Dot.: Kielce - fitness i siłownia

blimssien, Ty chodzilas do obydwu? Dawno?
esteve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:35   #154
Vampire13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce - fitness i siłownia

Ja chodzę do Fitmani od ok. 2 lat (oczywiście z przerwami) i szczerze polecam. Świetna atmosfera, dobrzy trenerzy, duże szatnie, wszystko ładne i nowe i wgl same pozytywy
Vampire13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 18:51   #155
Fenixro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - fitness i siłownia

Ja polecam Wam klub Adrenalinę na stoku jeśli oczywiście idziecie pocwiczyć w fajnej atmosferze - ludzie chetnie pomogą, klub sie stale rozwija ceny są ok

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kassik01 Pokaż wiadomość
hej, właśnie szukam jakiegoś klubu. Zastanawiam się między Fitmanią i klubem Salvus. Możecie mi powiedzieć jakie są mniej więcej ceny w tym drugim i czy są jakieś zniżki dla studentów?

Jeśli szukasz klubu i jesteś pierwszy raz na zajęciach grupowych to niestety ani ten ani ten.
Fenixro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 12:57   #156
Paww
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kielce - fitness i siłownia

Fitmania się popsuła z biegiem lat niestety - ciągłe zmiany w grafiku niestety na gorsze i niestety atmosfera jest bardzo kiepska a ceny karnetów bardzo wysokie.

Symetris - hmmm przerost formy nad treścią niestety

PURE - katastrofa totalna na każdym froncie

Adrenalina - bardzo miłe zaskoczenie - ceny bardzo dobre, siłownia jest rewelacyjna (tak dla kobiet również ) i fitness (sprzęt fitnessowy i siłowy chyba najlepszy ze wszystkich dotychczas odwiedzonych przeze mnie klubów) To klub do którego aktualnie chodzę


Dynamika - Kiedyś było inaczej, teraz jest inaczej

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteSmile Pokaż wiadomość
Ja chodziłam fo FitManii przez lipiec-sierpień 2013. Udało mi się zrzucić 15 kg bez żadnej diety w ciągu 2 miesięcy. Jeszcze w czerwcu 2013 ważyłam 100 kg, 1.09.2013 już 85

Mój plan wyglądał tak:

Rano: rower kolo 30 km.
W domu obiad po powrocie i w fitmanii siedziałam od 18 do 22. Chodziłam zazwyczaj na wszystkie zajęcia pod rząd.
Np: 18:00 - 18:30 - bieżnia
18:30-19:30 spinning
19:30- 20:30 jakiś BUP czy STEP
20:30 Zumba do 21:30 i szłam jeszcze na orbitrek albo na siłownie

Serdecznie polecam wszystkim ten club ! Jest prze miła atmosfera jeżeli chodzi o instruktorów (nie radzę się przejmować pustakami, które chodzą tylko po to żeby "wyrwać").

Jedyne minusy to to, że personel z recepcji robi zawsze wielką łaskę, pracują osoby nieznające grafiku, cennika itp. Dodatkowo, prosząc o pomoc w ustawieniu sprzętu odmawiają. Lepiej zapytać się jakiejś osoby która ćwiczy na sali

Jedyny plus tego klubu to instruktorzy. Ja też chodziłam na stepy i zumbę i uważam że dziewczyny naprawdę znają się na rzeczy
Paww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 09:08   #157
oleczka920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - fitness i siłownia

Cześć, czy słyszał ktoś może o tańcu na kole w Kielcach? Chodzi mi o cos takiego: Wiecie, czy w Kielcach ktoś prowadzi takie zajęcia?
https://www.google.pl/search?q=tanie...ZfsqyhYPaIM%3A

Wiecie, czy w Kielcach ktoś prowadzi takie zajęcia?
oleczka920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 15:14   #158
Paww
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kielce - fitness i siłownia

Nie ma czegoś takiego, bungee to jest ale na kole nie
Paww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-06 16:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.