plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy! - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-02, 13:46   #2161
aga_juras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Ja kiedyś używałam tych plastrów, niestety zrezygnowałam bo tak mnie niemiłosiernie swędziała skóra pod plastrem że masakra. Alergia? Czy ktoś miał podobnie? Nie była zaczerwieniona po zdjęciu plastra, nie miałam krostek ani nic, po prostu swędziała. Może przez brak dostępu powietrza???
aga_juras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 15:09   #2162
domiii91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 194
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Mnie też strasznie swędziała skóra po plastrach. Już po kilku godzinach od naklejenia cała skóra robiła się czerwona wszędzie gdzie plaster dolegał. Zrezygnowałam bo z takim uczuleniem na klej nie dało się wytrzymać.
domiii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 09:21   #2163
Karolina_Kot_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 9
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Radiolodzy, którzy pracują z moją mamą i codziennie opisują badania kobiet chorych na raka, zalecają, by oprócz wyżej wymienionych badań, badać również poziom estrogenów i peogesteronu. Kobiety, które mają dużo tych hormonów (ponad normę, ale również takie które są blisko górnej granicy) powinny dwa razy zastanowić się zanim zaczną brać tabletki antykoncepcyjne. Wątpię, że jest to wiedza powszechna. Powtarzam tylko to co usłyszałam z otoczenia lekarskiego .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Całkowicie się z tym zgadzam - zbadanie poziomu hormonów jest bardzo ważne. Zwłaszcza, że estrogeny zawarte w hormonach wpływają właśnie na krzepliwość krwi.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez domiii91 Pokaż wiadomość
Mnie też strasznie swędziała skóra po plastrach. Już po kilku godzinach od naklejenia cała skóra robiła się czerwona wszędzie gdzie plaster dolegał. Zrezygnowałam bo z takim uczuleniem na klej nie dało się wytrzymać.
Też tak miałam. Skóra swędziała mnie strasznie i dostałam uczulenia na całym ciele. Było to do tego stopnia uciążliwe i zamiast mijać było coraz gorzej. Po konsultacji z ginekologiem zrezygnowałam z plastrów. Lekarz stwierdził, że mogło to być po prostu uczulenie na klej..
Karolina_Kot_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 05:28   #2164
Ewunia1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Plaster evra

Ja po przyklejeniu pierwszego plastra czułam się bardzo osłabiona zawroty głowy duszności ból piersi mdłości. U mnie się nie sprawdziło. Dwa opakowania mam na sprzedaż gdyby ktoś potrzebował.
Ewunia1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 14:00   #2165
Karolina_Kot_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 9
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Ewunia1223 Pokaż wiadomość
Ja po przyklejeniu pierwszego plastra czułam się bardzo osłabiona zawroty głowy duszności ból piersi mdłości. U mnie się nie sprawdziło. Dwa opakowania mam na sprzedaż gdyby ktoś potrzebował.
Duszności i ból w klatce piersiowej? To bardzo niepokojące. Czy robiłaś badania przy antykoncepcji hormonalnej w kierunku v leiden i genu protrombiny?
Karolina_Kot_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 10:20   #2166
ANRAYA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Plaster evra

Cześć. Dziewczyny mam pytanie z serii dziwnych. Między 2 a 3 plastrem miałam 14 godzin przerwy. Minęły dwa dni, a ja zaczęłam plamienie. Czy miała któraś podobną sytuację? Nie jestem pewna, czy zaledwie 14 godzin mogło spowodować plamienie. Plastry stosuje od kilku lat, wiem że jestem chroniona, ale martwi mnie owe plamienie.
ANRAYA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 11:10   #2167
Zosia808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Plaster evra

Cześć dziewczyny !

Mam taki problem. Zawsze zmieniałam plastry w niedziele. Stosuje je od półtora roku. Wczoraj (niedziela) wróciłam późno z pracy i zupełnie wypadlo mi z głowy nakleić plaster. Nakleiłam go dziś (poniedziałek o 9 rano). Wczoraj kochałam się z moim tż. Czy jest duże ryzyko, że mogę być w ciąży ? Plaster jest już na miejscu, a opóźnienie wyniosło około 12 godzin.
Zosia808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 12:41   #2168
camila97
Przyczajenie
 
Avatar camila97
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Wiadomości: 11
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cześć, mam pytanie.

Pierwszy plaster nakleiłam normalnie trzymał się☠nie było problemu, drugi nakleiłam nad pośladkami i strasznie się☠fałdował, pośrodku robiła się☠fałda, w niedziele przypadał dzień zmiany plastra, ale był już☠taki brudny od czarnych ubrań, że postanowiłam go zmienić☠na nowy już☠w sobotę, czyli dzień przed dniem zmiany plastra. Mam pytanie czy to fałdowanie mogło wpłynąć☠na jego skuteczność☠? Kochałam się☠z moim tż☠kilka razy bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń i zawsze kończył we mnie.
__________________
maj 2017 - mama Maxa
październik 2015 - teosyal usta
camila97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 21:20   #2169
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plaster evra

Mi również się falował, ale nie przejmowalam się tym i wszystko było okej.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 13:11   #2170
just_travel
Przyczajenie
 
Avatar just_travel
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Witam serdecznie
W sumie to zdecydowałam się na plastry z uwagi na dość mocny ból podczas miesiączek, który wykluczał mnie zupełnie przez dwa dni z życia. Generalnie też zaczęło mi zależeć na zabezpieczeniu przed ciążą, ale teraz moje pytanie do osób, które używają te plastry dłużej.

Mam 28 lat, nie chciałam się jakoś bardzo z tym afiszować, dlatego plaster wylądował na pośladku przed wczoraj. Obserwuję francę - plaster, nie pośladek - i troszkę po brzegu z jednej strony się odkleił, ale nie jest odczuwalna jakaś luźnosć w naklejeniu. Czy to ma znaczny wpływ na działanie i na to że się robi brudna otoczka wkoło? Przesuwa się czy jak?

Pozdrowienia.
just_travel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 18:48   #2171
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez just_travel Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
W sumie to zdecydowałam się na plastry z uwagi na dość mocny ból podczas miesiączek, który wykluczał mnie zupełnie przez dwa dni z życia. Generalnie też zaczęło mi zależeć na zabezpieczeniu przed ciążą, ale teraz moje pytanie do osób, które używają te plastry dłużej.

Mam 28 lat, nie chciałam się jakoś bardzo z tym afiszować, dlatego plaster wylądował na pośladku przed wczoraj. Obserwuję francę - plaster, nie pośladek - i troszkę po brzegu z jednej strony się odkleił, ale nie jest odczuwalna jakaś luźnosć w naklejeniu. Czy to ma znaczny wpływ na działanie i na to że się robi brudna otoczka wkoło? Przesuwa się czy jak?

Pozdrowienia.
Zawsze robi się brudna otoczka, bo nikt nie żyje w sterylnym otoczeniu. To że coś się dostanie pod brzegi plastra i nie przylegają one w 100% też jest normalne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 22:18   #2172
just_travel
Przyczajenie
 
Avatar just_travel
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Tak, dodam że ogólnie plaster trzyma się moim zdaniem dość dobrze
Dziękuję za odpowiedź.
just_travel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 14:51   #2173
Brahmaparus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
Dot.: Plaster evra

Nie wiem czy już to pytanie się pojawiło w tym wątku czy w ogóle na forum. Otóż czy któraś z Was miała problemy z zajściem w ciążę po odstawieniu plastrów EVRA?
Moj przypadek wyglada tak ze 21 stycznia przykleiłem ostatni plaster, 14 lutego dostałam miesiączkę, i praktycznie od razu zaczęłam z mężem starania. Ale do dnia dzisiejszego, a mamy grudzień - nie ma z tego efektów....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Brahmaparus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 07:50   #2174
hormonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Witam,
Dopiero rozpoczynam antykoncepcje plastrami a nigdy nie stosowałam innych metod hormonalnych nie udało mi się znaleźć podobnego pytania więc:
2 dni temu powinien zacząć mi się okres, pojawiło się krwawienie więc nakleiłam 1 plaster, niestety krwawienie jakby ustało jest to raczej delikatne plamienie ale podbrzusze boli jak w trakcie normalnego cyklu. Teraz nie wiem czy plastry będą działać prawidłowo ?
Czy ktoś miał podobną sytuacje?
hormonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 23:15   #2175
just_travel
Przyczajenie
 
Avatar just_travel
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cześć, chciałabym zapytać osoby stosujące dłużej plastry evra. Czy przy trzecim miesiącu (pierwszy plaster) możliwa jest migrena z wymiotami? Jak przez pierwsze dwa miesiące fakt odczuwałam oslabienie, tak teraz jestem przerażona. Cały dzień włącznie z nocą, bolała mnie głowa i miałam nudności... Pomogła dopiero pyralgina

Edytowane przez just_travel
Czas edycji: 2020-01-29 o 09:42
just_travel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 19:42   #2176
Izamirabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 181
Dot.: Plaster evra

Dzień dobry

Stosowałam plastry Evra od ok. 2015 roku. Zrobiłam nieco ponad półroczną przerwę w 2018 roku i wróciłam do stosowania w lipcu 2019 (ginekolog wyraził zgodę).

W styczniu tego roku miałam bardzo skąpy okres, wręcz plamienie.

Następnie miałam epizod plamienia przy 3 plastrze w lutym, po czym znowu nastąpiło bardzo skąpe krwawienie.

Jako, ze jestem hipochondrykiem badało mnie 3 różnych lekarzy i nic niepokojącego nie zauważyli, jednak radzili odstawić plastry. Ostatni od 20 lutego nie mam miesiączki. Czy mam się o co martwić?

Nie wydaje mi się żebym mogła być w ciąży. Mam 26 lat.
Izamirabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 21:17   #2177
Doroya
Raczkowanie
 
Avatar Doroya
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 43
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Hej, mam już trzecie opakowanie plastrów i po pierwszym opakowaniu dostałam okres po dwóch dniach, po drugim opakowaniu następnego dnia po odklejeniu plastra a po trzecim opakowaniu w dniu odklejenia plastra, nie zdążyłam go odkleić a czułam ból brzucha. Czy jest ryzyko że plastry nie działają jak powinny? I czy w takim przypadku jest duże ryzyko ciąży? Na szczęście chłopak nie kończył we mnie nigdy, albo na zewnątrz albo w prezerwatywie. Zaczynam się stresować :/ Naklejam zawsze na podbrzusze (w różnych miejscach i po obu stronach).
__________________
Odchudzam się!

72 - 65,0 - 54
Doroya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 10:38   #2178
Izamirabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 181
Dot.: Plaster evra

Dzień dobry, w lutym po raz ostatni naklejalam plastry, w marcu, kwietniu i maju nie miałam problemów z miesiączką, a teraz czerwcowa spóźnia się tydzień i nie zapowiada się, by miała przyjść. Czy powinnam znowu zgłosić się do lekarza? Byłam badana ginekologicznie w kwietniu, cytologię mam altualną
Izamirabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:35   #2179
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez just_travel Pokaż wiadomość
Cześć, chciałabym zapytać osoby stosujące dłużej plastry evra. Czy przy trzecim miesiącu (pierwszy plaster) możliwa jest migrena z wymiotami? Jak przez pierwsze dwa miesiące fakt odczuwałam oslabienie, tak teraz jestem przerażona. Cały dzień włącznie z nocą, bolała mnie głowa i miałam nudności... Pomogła dopiero pyralgina


Nigdy nie miałam ( stosowałam 13 lat z paroma kilkutygodniowymi przerwami). No ale to ze ja nie miałam nie znaczy ze to nie moze byc skutkiem ubocznym u kogoś innego.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 09:33   #2180
Lisiogon07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 6
Dot.: Plaster evra

Hej dziewczyny! Stosuję plastry evra już około pół roku. Na początku trochę skutków ubocznych jak ból piersi i uczucie brzmienia całego ciała ale wszystko przeszło i teraz jest super 😁 ale w dalszym ciągu mam obawy co do odklejania się plastra po bokach. Do tej pory w ciążę nie zaszłam ale co plaster to analizuje czy on jest jeszcze okej (parę zdjęć w załaczniku) i czy wy w ogole nosicie czarne ubrania? Bo ja z racji tych czarnych klaczkow ktore wchodzą pod.spod plastra całkowicie z nich zrezygnowałam na poczet białych tshirtow i bluzek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20201108_092420.jpg (53,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200926_125257.jpg (41,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200911_143312.jpg (49,4 KB, 35 załadowań)
Lisiogon07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 09:52   #2181
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Lisiogon07 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Stosuję plastry evra już około pół roku. Na początku trochę skutków ubocznych jak ból piersi i uczucie brzmienia całego ciała ale wszystko przeszło i teraz jest super 😁 ale w dalszym ciągu mam obawy co do odklejania się plastra po bokach. Do tej pory w ciążę nie zaszłam ale co plaster to analizuje czy on jest jeszcze okej (parę zdjęć w załaczniku) i czy wy w ogole nosicie czarne ubrania? Bo ja z racji tych czarnych klaczkow ktore wchodzą pod.spod plastra całkowicie z nich zrezygnowałam na poczet białych tshirtow i bluzek
Tak wygląda każdy plaster po kilku dniach. Zawsze będzie brudny na brzegach i choćbyś wszystko w domu wymieniła na białe, to i tak będziesz mieć brudne brzegi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 20:07   #2182
karolinaxx95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1
Plastry Evra w okolicach bikini

Witam wszystkich. Mam malutki problem i chciałabym się poradzić. Stosuję od kilku miesięcy plastry Evra. Ze względu na pracę muszę naklejać je w miejsca niewidoczne. Wczoraj nakleiłam kolejny na wydepilowane okolice bikini. Trzyma się doskonale i jest dla mnie wygodnie. Moje pytanie jednak brzmi: Czy odrastające włoski nie zaburzą działania plastra? Czy będę nadal dobrze chroniona czy lepiej abym nakleiła nowy w inne miejsce?
karolinaxx95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 06:15   #2183
Lisiogon07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 6
Dot.: Plaster evra

Czyli generalnie nie ma się czym martwić i po prostu zaakceptować że plastry takie już są i taki ich urok? Im więcej czasu je stosuje tym jakoś to zamartwianie się przechodzi ale nadal jest. Plastry są jedyną metodą anty która mogę stosować i gdyby nie te czarne obwódki na nich to byłaby to metoda idealna. 😁p.s. dziękuję za odpowiedź wyżej ☺️ wśród znajomych nie mam nikogo kto plastry tez nosi,dobrze że trafiłam na to forum
Lisiogon07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 07:12   #2184
Lisiogon07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 6
Dot.: Plaster evra

Gdzieś kiedyś przeczytałam,wypowiadał się jakiś lekarz aby nie przyklejac w miejsca wydepilowane i nie chodzi tu o włoski tylko o podraznienie skóry ktore może w tych miejscach występować. Podobno podraznienie skóry wpływa jakoś na wchłanianie hormonów z plastra. Tak ten lekarz mówił.
Lisiogon07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 11:57   #2185
Duhan48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Witajcie, mam ogromny problem z plastrami evra. Zaczęłam je używać dokładnie 5.12.2020, w tym samym dniu współżyłam z partnerem, jednak nie doszedł w środku, (wiem, że sznsa na ciąże, jest mała, ale strasznie się jej obawiam) Poza tym, moje plamienie jest "nieskończone" krwawię codziennie od 5.12.2020 czyli od początku okresu, przy pierwszych trzech, czterech dniach nowego plastra są to obfite krwawienia jak miesiączka i towarzyszą im okropne bóle podbrzusza, potem w ostatnich dniach pojawiają się brunatne plamienia. Oprócz tego, po dwóch dniach noszenia plastra skóra wokół niego zaczyna mnie swędzieć, a po ściągnięciu pierwszego plastra, do dziś mam po nim ślad w postaci zaczerwienionej obramówki. Co robić w tej sytuacji? Czy to normalne i mam to przetrwać? Mam nadzieję, że nie jestem w ciąży... Proszę o pomoc.
Duhan48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 06:56   #2186
Lisiogon07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 6
Dot.: Plaster evra

Dostalas okres 5.12 i tego samego dnia przykleiłas plaster,dobrze rozumiem? A wiec nie ma się o co martwić bo od 1 dnia jestes zabezpieczona. Gdybyś plaster nakleila 3-4-5 dnia okresu to trzeba by się było dodatkowo zabezpieczyć. Ciazy w ogóle bym się tu nie bała,tym bardziej że nie skonczył wewnątrz. A co do reszty Twoich objawów,ciężko stwierdzić. Mi moja gin powiedziala,ze organizm kobiety czasem potrzebuje 3 miesiecy aby przyzwyczaić się do hormonów A nawet i tego czasu więcej. Plastry stosujesz krótko wiec ciężko ocenić co będzie dalej.

A co do swędzenia-mnie też czasem w ciągu dnia zaswędzi ale nie jest to uporczywe. Jeśli natomiast bedzie Ci bardzo doskwierało,to być może jestew uczulona na klej evry i wtedy trzeba będzie pomyśleć nad zmianą anty.
Lisiogon07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 23:59   #2187
olcys0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Dot.: Plaster evra

Czy są tu kobietki ktore stosowały plastry Evra biorąc leki na epilepsję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olcys0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 00:55   #2188
Lisiogon07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 6
Dot.: Plaster evra

Dziewczyny! Plaster naklejony w środę,zmiana za niecałe 2 dni wygląda tak. Czy kwalifikuje się on do wymiany czy już go zostawić? Czy działanie takiego plastra jest obnizone?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20210201_113628.jpg (61,7 KB, 34 załadowań)
Lisiogon07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 00:57   #2189
Lisiogon07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 6
Dot.: Plaster evra

Jeden cały bok plastra jest odklejony na ok 4mm.
Lisiogon07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-04, 20:13   #2190
liolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 2
Dot.: Plaster evra

Ta apteka jest licencjonowane i nie wymaga uprzedniego recepty (trzeba zrobic prosty konsultacji on-line) http://www.validpharmacy.com

Edytowane przez liolo
Czas edycji: 2021-06-24 o 17:42
liolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-17 07:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.